Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner najlepszy do 1500zł!!


lollo17

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Tak ogolnie chce sobie kupic fajny amplituner do 1500zł i nie wiem za bardzo jaki (no w sumie to mialem upatrzona AIWE AV-D77 ), ale dzisiaj gosc w sklepie powiedzial mi ze Aiwa to !@#$%^ (nie wiem czy gosciu poprostu nie lubi AIWY, ale mowil ze sa bardzo wadliwe itp....) i zrezygnowalem;/

A wiec takie o to proste pytania;]:

1. Jaka firma jest najlepsza (oczywiscie za taka cene jak wyzej)?

2. Czy ta Aiwa jest naprawde taka zla?

3. Jaki amplituner byscie mi doradzili, chcialbym zeby dawal mega duzo basu!?

4. Czy warto zastanawiac sie nad kupnem amplitunera Yamahy do 1500zł?

 

I jeszcze jedno, jak mozecie to podzielcie uwagami, opiniami na temat waszych amplitunerow, wzmacniaczy...Jak zwylke z gory dziekuje za odpowiedzi...:)

 

A NA ZDJECIU JEST TA AIWA CO CHCIALEM KUPIC:/

[obrazekLUKASZ-127987_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koda ma opinię tanich i solidnych urządzeń. Zobacz model AV502:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub AV505

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss.

AV505

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie, Koda to dobry pomysl. U kolegi Papamka Exposure gra wlasnie z czyms, co niecnie przypomina wlasnie kolumny glosnikowe firmy Koda. Komponuje sie to znakomicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś używanego?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...

Wątek o amplitunerach do 1500zł, a ja muszę bronić światełek choinkowatego amplitunera Exposure :)

W wersji czarnej są czerwowe diody ;)

Teraz sami doradźcie coś czlowiekowi.

A wątek do zakładki kino domowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Ja mam do sprzedania Yamahe RX-V530RDS (wiem ze to w ogloszeniach ale lollo17 nie ma podanego e-mejla).

 

lollo17 odezwij sie do mnie

 

Pozdrawiam Virus

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was bardzo, ale widze 15odpowiedzi z czego tylko chyba trzy sa na temat...;/

Tak wogole to nie jest czat, czy cos w tym stylu! Pytalem jak najbardziej powaznie, a wy mi tu o jakis diodach.;/

Jak macie pisac takie bzdury, to piszcie ale nie na tym forum. Niektorzy ludzie chca sie czegos dowiedziec, uslyszec jakas sensowna odpowiedz! Wkurzylem sie!!

A wiec tak: Forest76 mowisz "cos uzywanego", spoko tylko ze tan amplituner kosztuje grubo ponad 1500zl! A ja szukam czegos do 1500zl, wiec odpada:(

Papamek, azslugujesz na plusa:) Rzeczewiscie ta Koda AV505 jest calkiem niezla (jaki i z wygladu tak i z parametrow). Tylko jaki kraj robi Kode, Niemcy, Japonia, Wielka Brytania...mozesz odpowiedziec?

A tak poza tym to przepraszam Cie Pampek ze nie umiescilem tego tematu w zakladce "kino domowe":P:P:P

I raz jeszcze prosze was, abyscie odpowiedzieli na tresc tego tematu, a nie na temat jakis diod czy gramofonow...Dziekuje:)

 

 

Co sadzicie o tym amplitunerze?: KODA AV505 [email protected]

[obrazekLUKASZ-128307_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja na temat:

Amplituner do 1500 zł to kaszana niezależnie od tego gdzie produkowany, jakiej firmy itd. ;P ;P ;P

Kup sobie używany wzmak np. Rotela, Nada czy Musical Fidelity za 600-800 zł, a już nigdy nie będziesz chciał słuchać amplitunerów za 1500 zł :P:P:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiwa jest moim zdaniem lepsza, bo ma dwa pokrętła oraz więcej regulatorów i światełek, które wesoło mrygają w czasie pracy ampa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lollo17 - rozczuliłeś mnie. Twój piąty wpis na tym forum i już wstawiasz wykrzykniki i zwracasz uwagę innym. Gdybyś był choć trochę zaradny, to poszukałbyś sam co nieco w internecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Papamek, ale ty jestes...:P

O to chodzi ze szukam sobie amplitunerow w interecie i po sklepach. Poprostu myslalem ze gdzies w Polsce sa jacys fachowcy i sa mi w stanie doradzic co mam wybrac. Mowisz ze nie szukam, dobra spokotylko powiedz jak, mam wchodzic na oficjalne stronki producentow i sie sugerowac ich opiniami! Chce zeby jakis "Fachowiec", "Doswiadczony czlowiek", "ktos kto sie na tym zna" mnie odpowiedzial, jaki jest najlepszy za dana cene:( To wszystko, zreszta widac ze nie czytacie calego teamtu, bo odpowiadacie tylko na jedno pytanie:(

Dziekuje za uwage:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jest taka zasada, że najlepiej jest samemu posłuchać i wybrać to, co najbardziej odpowiada. Wysil się, idź do sklepu, posłuchaj i wybierz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaba jest i tyle ;), idź do sklepu, niech ci pan sprzedawca podłączy, posłuchaj, jak ci będzie odpowiadać to kup - ot proste :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----> lollo17

Daruj sobie ta kode i im podobne...

Mialem chyba z 12 amplitunerow i troche wiem na ten temat. Tak ogolnie to za te pieniadze to mozesz kupic w maire dobry amplituner. Ja za 1500 zl polecam yamahe rx-v 440 RDS najlepszy amplituner roku 2003 w tym przedziale cenowym, dostal troche nagrod i wyroznien. Wg hi fi i muzyka kosztuje jakies 1499 zl. Na allegro jak dobrze popatrzysz i sie potargujesz kupisz taki amplituner za 1100 zl. Mialem ten amplituner i bylem zadowolony. To tyle jezeli chodzi o nowe amplitunery. Z uzywanych polecam tez 630 yamahy lub model wyzej taki jak kolega pisal ze ma do sprzedania czyli 730. Amplitunerow z drugiej reki mozesz znalezc wiele w tym przedziale cenowym i bedzie to dobry sprzet.

Tutaj masz 630

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Aukcja juz zakonczona ale ofert nie bylo wiec mozesz zapytac sprzedajacego czy oferta dalej aktualna. Za 1000 zl to naprawde nie wiele jak za ten amp, wiem bo mialem takiego

 

Acha jeszcze jedno. Moze yamaha z nowej serii?? Np tutaj masz 450

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ktora z tego co pamietam ma jezszcze lepsze parametry niz 440.

Tak jak mowilem, jak do kina i w tym przedziale cenowym to lepszego sprzetu od yamahy nie znajdziesz.

 

Jak mial bys jeszcze jakies pytania odezwij sie na GG 1470977 lub pisz na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.