Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  115 członków

Simaudio Klub
IGNORED

Simaudio CLUB


Dżerzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, ale bardziej się skupiam na zakończeniu słów, wszystkie "ś" i "ć" i wygaszaniu dźwięku, jako były DJ szybko łapie różnice w poziomach na ucho, tego musiałem się nauczyć, jak jesteś po drugiej stronie kolumn. szybka korekta tonów zawsze jest potrzebna przy zmianie utworu.

12 minut temu, klimek1965 napisał:

A jak pierwsze wrażenia odsłuchowe ? Z czym porównujesz ?

Przepraszam Cię, ale nie wiem o co pytasz dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
W dniu 12.05.2019 o 00:15, .:Gerard:. napisał:

Po aktualizacji mamy możliwość korzystania ze streamu highresaudio

Masz na myśli aktualizację do MiND 2 ?

Widzę, że mobilna apka wkrótce ma być dostępna, więc zapewne grasz z jakiegoś PC. Coś więcej na temat dźwięku powiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, klimek1965 napisał:

Masz na myśli aktualizację do MiND 2 ?

Widzę, że mobilna apka wkrótce ma być dostępna, więc zapewne grasz z jakiegoś PC. Coś więcej na temat dźwięku powiesz ?

Korzystam z MIND2, oryginalnej appki MOONa

 

Dźwięk w porównaniu do Qobuz jest bardziej podbity na skrajach pasma

Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, .:Gerard:. napisał:

orzystam z MIND2, oryginalnej appki MOONa

Ja jestem jeszcze przed updatem, a właściwie przed decyzja, czy go w ogóle robić i nie widzę u siebie HRA. Domyslam sie, ze pokazuje sie w Library —> Music Services, tak ?

O właśnie tak myslalem ?

Edytowane przez klimek1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klimek1965 napisał:

Ja jestem jeszcze przed updatem, a właściwie przed decyzja, czy go w ogóle robić i nie widzę u siebie HRA. Domyslam sie, ze pokazuje sie w Library —> Music Services, tak ?

Jak na Screan-inie wyzej

Po aktualizacji

MIND Versio 1.05
MiND Modul/Version 1.08

Moon MiND Controller 2.0.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam pewien problem: 

Ściągam z TIDAL'a tylko część każdego utworu z płyty. Na jednej odsłuchiwanej płycie może być jeden utwór w całości, z kolejnego tylko 15 lub 30 sek., czasem 1min., czasem 2.

Co ciekawe, w przypadku każdej, konkretnej płyty, wymiar czasowy każdego "pociętego" każdego utworu jest zawsze takie sam - po wyrzuceniu płyty z playlisty i ponownym załadowaniu utwory są "pocięte" zawsze w ten sam sposób (tak jakby system pamiętaj jak je pociął poprzednio). 

Zresetowałem modem, router, streamer, aplikację sterującą... wszytko, co było i nie pomogło.

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

M

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bebzun napisał:

Panowie może się ktoś podzielić opinią o Moon Ace. Muszę kupić all in one (może być bez CD) i bardzo zaciekawił mnie ten produkt. Może ktoś słuchał?

Złożyłem koleżance zestaw na ACE i Elac 247.3.

Jak dla mnie kapitalny sprzęt. W dodatku była promocja w TopHiFi (10.700). 

Początkowo (po wyjęciu z kartonu), dźwięk jest utwardzony, dobitny / mało wyrafinowany, za "lekki"/bez wypełnienia, irytujący w wyższych składowych, szorstki i bezbarwny (podobnie jak w innych modelach Moon'a). Jeśli ktoś się przestraszy na "dzień dobry", jego strata. Po wygrzaniu te "dolegliwości" praktycznie w całości ustępują. Moon gra przestrzennie, transparentnie plastycznie i z wyczuciem. Jeśli kiedyś znudzi mi się ta audiofilska gonitwa, to kupię sobie ACE (lub jego następcę) i się wypiszę.

Jeśli ktoś za te pieniądze jest w stanie złożyć podobnie grający sprzęt dzielony (wliczając kable) to chętnie się dowiem, co to za sprzęt.

Ace ma mocnego konkurenta w postaci Naim Unity Athom. Równie udana konstrukcja.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Luxfer Fereg napisał:

"Po wygrzaniu te "dolegliwości" praktycznie w całości ustępują. Moon gra przestrzennie, transparentnie plastycznie i z wyczuciem."

Potwierdzam, podobnie rzecz się ma do moona 240i .

Mój 340i d3px "terroryzował" mnie przez dobre 3-4 mies (za każdym razem próbował mnie chwycić za gardło i zrzucić z kanapy - nap... jak wściekły). Dopiero po wygrzaniu pokazał spory zapas wyrafinowania, wdzięku i "wrażliwości". Dobrze, że się nie poddałem.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Luxfer Fereg napisał:

Swojego wzmaka wygrzewam o 1,5 miesiąca równocześnie z dynaudio x44. Miałem już etapy spazmowania ale teraz zaczyna się objawiać to piękno. Czekam jeszcze na zamówiony 260D i po ogarnieniu finansowym mind 2, będzie komplecik.

1,5? ... hmm... to jeszcze kilka niespodzianek przed Tobą. Jak wspomniałem u mnie zmiany były dostrzegalne do 4 mies. a dodam, że gram dużo - 8-10h dziennie (pracuję przy sprzęcie).

Do 260D można wrzucić modół MiND2??

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.