Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  115 członków

Simaudio Klub
IGNORED

Simaudio CLUB


Dżerzi

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, sir.jax napisał:

W moim systemie od kilku lat Enerr Holograph Hybrid, sprawdza się z każdym wzmacniaczem.

To dość bezpieczny wybór, a grał z Heglami, Atollami, Roque Audio, a teraz z Neo 250i.

Jest raczej neutralny, takie mam wrażenie,  kilku kolegów z innego forum jakiś czas temu potwierdziło jego uniwersalność właśnie ze wzmacniaczami.

Ostatnio widziany na giełdzie hi-fi za 1500zl,  uważam,  że to dobra cena w momencie wejścia na rynek kosztował 3400pln.

Podobnie było z Neo 250i. 

Aha, a barwowo jak go oceniasz? W jakiem kierunku i zakresie usłyszałeś u siebie zmiany? Albo inaczej: kiedy zacząłeś poszukiwania to jakiego efektu oczekiwałeś w zakresie dźwięku?

Co do ceny to jak to zwykle bywa, czym droższy tym więcej traci. Cena 1500 zł jest bardzo konkurencyjna - jeśli oczywiście można ten kabelek rzeczywiście "dopaść" na giełdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy metalowych pilotów (FRM-2) i odtwarzaczy CD: dziś przez przypadek okazało się, że "MUTE" wyciszyło mi sygnał wychodzący analogiem z CD 5.3 RS (podpięty akurat do wzmacniacza innej firmy, więc nie chodzi o wyciszenie wzmacniacza ale CDka).
Jak jest u Was?

Z ciekawości od razu sprawdziłem na innym, najniższym Moonie  i w tym przypadku nie działało...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rhone

Wcześniej miałem też Neele od 7 po 14 ES Gold, 14ka bardzo fajna, analogowe brzmienie, z fajnym dociążeniem i rozdzielczością, lepsze wypelnienie na górze, wiecej informacji w basie w stosunku do 7ki.

Ale kiedy pożyczyłem kondycjoner i listwy zasilające, to przy okazji dostałem właśnie Enerr Holograph Hybrid, wcześniej też Symbol. 

Holograph jest jakby przezroczysty, taki drut, który nie equalizuje, pokazał, że jednak ten fajnie brzmiący Neel 14ka był podbarwiony i z lekko zmiekczonymi konturami. Holograph większa kontrola basu, lepszy kontur, troszkę głębsza scena, w szerz rownież. 

Tańsze Enerry jak Blue grają bardziej technicznie i sucho, bas kartonowy, Holograph tego nie ma, miałem też najtańszą Transcendę Light też przy jakieś okazji, pewno bym go brał, ale na wtedy z ówczesnym stolikiem nie miałbym jak go wpiąć,  musiałem przesuwać wzmacniacz.

Też warto się temu Enerrowi przyjrzeć.

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sir.jax napisał:

Tańsze Enerry jak Blue grają bardziej technicznie j sucho, bas kartonowy, Bo,ograła tego nie ma, miałem też najtańszą Transcendę Light też przy jakieś okazji, pewno bym bo brał, ale na wtedy z ówczesnym stolikiem nie miałbym jak go wpiąć,  musiałem przesuwać wzmacniacz.

uhh... zdecydowanie potwierdzam

Enerry Blue i Violet mam wpisane na listę "psujów" obok VdH  Mainstream i VdH Mainstream.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, sir.jax napisał:

Michał, a jak oceniasz Isotek Evo 3 Elite, polecany do źródeł, miałeś go na stanie?

Moim zdaniem super. To kabel któremu trudno cokolwiek zarzucić - a lubię się do czegoś przyp... ?. Jeden z najlepszych kabli zasilających jakie miałem a było tego sporo, w tym Synergestic'i i Shunyat'y za 2-3 razy tyle. Zrównoważony i gładki, plastyczny i muzykalny, błyszczący ale nie natrętny, dynamiczny i konturowy ale nie twardy, wypełniony, z niskim basem ale ogólnie lekki i swobodny, głęboki i przestrzenny. Bardzo dobrą propozycją jest również jego młodszy braciszek - Sequel (świetnie wyceniony kabel - 1249PLN). Nie jest tak głęboki, nie ma takiego rozmachu i przestrzeni jak Elite ale reszta bardzo podobna. Faktycznie w przypadku źródeł Elite sprawdza się świetnie - daje oddech, połysk i wyrafinowanie. U mnie widocznie lepiej zagrała konfiguracja Elite do źródła a Sequel do Wzmacniacza, niż odwrotna (mimo, że początkowo sądziłem, że będzie inaczej). Najchętniej sprawdziłbym opcję Elite do źródła i Optimum do wzmacniacza (konfiguracja rekomendowana przez producenta) ale trochę się boję o portfel - taka para to wydatek ponad 6.600 (nawet wliczając rabat, będzie szczypało). Kiedyś "zderzę" w teście Elite z Oyaide GXP Re - to może być pojedynek o koszulkę lidera w przedziale między 2 a 3 tys. PLN. Tak czy inaczej naprawdę warto zapoznać się z ofertą Isoteka. Również z najtańszymi sznurkami - można się zdziwić.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sir.jax napisał:

Dziękować.

Ja wszedłem w kable od furukawy z Cu OCC,  a na źródle w sensie streamer mam FP 3TS20, chyba kiedyś testowałeś na Atollu jeszcze jakieś Furutechy.

 

 

 

Nie tylko Furutechy ?. Jesli jednak o Furu chodzi to wziąłem na warsztat TCS21, TCS31 i 762kę. Wszystko na rodowanych wtykach IeGO. Tak na szybko: 21 u mnie, na źródle niebezpiecznie zbliżył się do „kabla nic”. Niczego nie popsuł ale zakres pozytywnych zmian nie powalał na kolana. 31 jest zdecydowanie lepszy i sprawdza się zarówno ze źródłem i wzmacniaczem. Nie ma się do czego przyczepić chociaż wolałbym chyba nieco więcej blasku. Poza tym przestrzeń oddech, plastyczność i niezła rozdzielczość. 762 jest nieco mniej wyrafinowany za to dziarski - pcha dużo energii. Nie powiem nic odkrywczego na ten temat - jeden z lepszych i tańszych pomysłów na zasilanie końcówek mocy i listew zasilających. Jednak ... już jakiś czas temu zauważyłem, ze nam ucho ustawione pod miedź srebrzoną a wiec kable (najlepiej mocno ekranowane) typu Isotek, Neotech. Umiejętnie konfekcjonowane dają pewną poświatę i plankton wydobywający się z ciemnego tła i wcale nie wyostrzają brzmienia (Wbrew obiegowym opiniom). Nie poszukuje romantyzmu, zawoalowania, dosładzania, odciążania, dogrzewania barw. W przypadku Moonow, to zbrodnia. Raczej idę w kierunku światła, rzetelności, równowagi, przestrzeni, kontroli i rozdzielczości. Słucham głównie muzyki poważnej i jazzu, gdzie rzetelność i dyscyplina (nawet nieco wytrawna) się sprawdza. 

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzę się zatem TCS 31, ale chyba zapodać Rodowane Yarbo z miedzi Tellurowej.

Nie mam fluidu od Furu, ale mam w płynie Cardasa, tak więc tego...?

Pomoge tej konfekcji, może nawet bez tulejek zaciskowych tym razem.

 

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sir.jax napisał:

@Rhone

Wcześniej miałem też Neele od 7 po 14 ES Gold, 14ka bardzo fajna, analogowe brzmienie, z fajnym dociążeniem i rozdzielczością, lepsze wypelnienie na górze, wiecej informacji w basie w stosunku do 7ki.

Ale kiedy pożyczyłem kondycjoner i listwy zasilające, to przy okazji dostałem właśnie Enerr Holograph Hybrid, wcześniej też Symbol. 

Holograph jest jakby przezroczysty, taki drut, który nie equalizuje, pokazał, że jednak ten fajnie brzmiący Neel 14ka był podbarwiony i z lekko zmiekczonymi konturami. Holograph większa kontrola basu, lepszy kontur, troszkę głębsza scena, w szerz rownież. 

Tańsze Enerry jak Blue grają bardziej technicznie i sucho, bas kartonowy, Holograph tego nie ma, miałem też najtańszą Transcendę Light też przy jakieś okazji, pewno bym go brał, ale na wtedy z ówczesnym stolikiem nie miałbym jak go wpiąć,  musiałem przesuwać wzmacniacz.

Też warto się temu Enerrowi przyjrzeć.

Kumam, dzięki. Takiego brzemienia szukam. Apropo's eleastyczności: jak Holograph jest elastyczny w sensie twardości i możliwości jego "układania" w zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rhone napisał:

Kumam, dzięki. Takiego brzemienia szukam. Apropo's eleastyczności: jak Holograph jest elastyczny w sensie twardości i możliwości jego "układania" w zestawie?

Jest sztywny, ale Oyaide GPX r V2 i tak nie pobije.

Nie rozbierałem to (holograph), nie wiem co tam siedzi w środku,  ale miałem jeszcze niedawno D&M Artsound Hiper S1 podobny z budowy, jak rozkreciłem wtyczkę, to było tam 6 żył ok.2,5 mm, a w przewody wplecione był sztywny drut, który dawał efekt sztywności, chociaż przewody z linek.

Nie zasilałem wzmacniacza, tylko  kondycjoner, wzmak wolę z Holographem.

 

03.jpg

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sir.jax napisał:

Jest sztywny, ale Oyaide GPX r V2 i tak nie pobije.

Nie rozbierałem to (holograph), nie wiem co tam siedzi w środku,  ale miałem jeszcze niedawno D&M Artsound Hiper S1 podobny z budowy, jak rozkreciłem wtyczkę, to było tam 6 żył ok.2,5 mm, a w przewody wplecione był sztywny drut, który dawał efekt sztywności, chociaż przewody z linek.

Nie zasilałem wzmacniacza, tylko  kondycjoner, wzmak wolę z Holographem.

 

03.jpg

Popraw mnie jeśli się mylę, ale ze zdjęcia wnioskuję, że min. 15 cm przestrzeni za wzmakiem potrzebuje co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rhone napisał:

Popraw mnie jeśli się mylę, ale ze zdjęcia wnioskuję, że min. 15 cm przestrzeni za wzmakiem potrzebuje co?

Ale to jestD&M Artsound, to nie jest Enerr Holograph Hybrid.

Chciałem tylko pokazać jak z zewnątrz wygląda ten kabel.

Enerr to ten

Enerr to ten, a tu Masz na stronie producenta.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sir.jax napisał:

Ale to jestD&M Artsound, to nie jest Enerr Holograph Hybrid.

Chciałem tylko pokazać jak z zewnątrz wygląda ten kabel.

Enerr to ten

Enerr to ten, a tu Masz na stronie producenta.

No czytałem, widziałem. Bardziej pytałem Cię o jego budowę, w sensie elastyczność, a nie wygląd. Chodzi o to ile miejsca z tyłu potrzebuje Enerr, aby go wpiąć do wzmacniacza stojącego "po bożemu" na szafce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sir.jax napisał:

Przyjrzę się zatem TCS 31, ale chyba zapodać Rodowane Yarbo z miedzi Tellurowej.

Nie mam fluidu od Furu, ale mam w płynie Cardasa, tak więc tego...?

Pomoge tej konfekcji, może nawet bez tulejek zaciskowych tym razem.

 

Zdecydowanie, do Furutechów (chyba bez wyjątków) polecam rodowane wtyki. Akurat z Yabro nie mam żadnych doświadczeń ale Furu 28/38 i IeGo 8075 są dobrym rozwiązaniem (niestety IeGo ostanio bardzo podrożały).

Do mnie płyną Neotechy 3001III i 3002III. Zaopatrzyłem się w 3 komplety wtyków i dam im szansę raz jeszcze. Od przyszłego piątku zaczynam wygrzewanie a za jakiś czas wyklikam parę zdań na ten temat.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rhone

Mam stolik audio, więc nie wiem jak to jest z szafką, myślę, że te 15cm trzeba zostawić miejsca.

W sumie można zagiąć taki przewód, wtedy ułożyć jakoś za szafką.

 

1 minutę temu, Pantaleon napisał:

Do mnie płyną Neotechy 3001III i 3002III. Zaopatrzyłem się w 3 komplety wtyków i dam im szansę raz jeszcze. Od przyszłego piątku zaczynam wygrzewanie a za jakiś czas wyklikam parę zdań na ten temat.

Czyli zamówiłeś z zagranicznej dystrybucji?

W avcorp też są dostępne. 

Rozmawiałem z RCMem, zostaję przy 3TS20, może kiedyś pokuszę się o lepsze wtyki do tego kabelka.

?

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sir.jax napisał:

@Rhone

Mam stolik audio, więc nie wiem jak to jest z szafką, myślę, że te 15cm trzeba zostawić miejsca.

W sumie można zagiąć taki przewód, wtedy ułożyć jakoś za szafką.

 

Czyli zamówiłeś z zagranicznej dystrybucji?

W avcorp też są dostępne. 

Rozmawiałem z RCMem, zostaję przy 3TS20, może kiedyś pokuszę się o lepsze wtyki do tego kabelka.

?

"Płyną" właśnie z avcorp :), tyle, że zamówienie realizują z ciągu 7-10 dni, więc "dopłyną" w przyszły piątek (przynajmniej tak deklaruje Tomek Nowakowski z avcorp). 

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest w klubie jakiś użytkownik odtwarzacza cd Moon 260D z dac poza kolegą Morven który eksploatuje go już dłużej niż kilka miesięcy? Pytam bo odtwarzacz ten jest w kręgu mojego zainteresowania, ale na jednej z zakładek o transporcie była informacja wrzucona z zachodniego forum o problemach z trwałością napędu.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cortes napisał:

Jest w klubie jakiś użytkownik odtwarzacza cd Moon 260D z dac poza kolegą Morven który eksploatuje go już dłużej niż kilka miesięcy? Pytam bo odtwarzacz ten jest w kręgu mojego zainteresowania, ale na jednej z zakładek o transporcie była informacja wrzucona z zachodniego forum o problemach z trwałością napędu.

Nie wiem jak sytuacja wygląda z 260D ale, ja w moim 280D, z transportem nie mam najmniejszego problemu  ....  ??

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pantaleon napisał:

Nie wiem jak sytuacja wygląda z 260D ale, ja w moim 280D, z transportem nie mam najmniejszego problemu  ....  ??

A jak długo go użytkujesz?

6 minut temu, ps39 napisał:

Biorąc pod uwagę 10 lat gwarancji i to że te napędy są nadal produkowane, a wymiana to niewielki koszt, ryzyko znikome.

No, niby tak, ale jak się trafi pasztet który będzie się psuł co chwile i musisz go oddawać do naprawy to wówczas zamiast fanu ze słuchania muzyki, frustracja i nerwica żołądka murowana ?

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z salonu Audiotrendt, a konkretnie od Pana Jerzego znawcy odtwarzaczy CD, że to dobry napęd biorąc pod uwagę, że jest produkowany i tani w naprawie. W mój system się nie wpisał, ale Pan Jerzy jest dla mnie autorytetem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, cortes napisał:

A jak długo go użytkujesz?

To był żart ... ? ?  280D  to DAC, w którym za transport cyfrowy odpowiada moduł streamujący MiND (2) = nie posiada transportu CD ?

 

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest 10 lat poza napędem, na który jest 3 lata. Mój Neo 260D może będzie do sprzedania, ale tylko po porównaniu z Primare CD35, jeśli Primare okaże się wyraźnie lepszy, co wcale nie jest pewne. Po 270 godzinach grania to zupełnie inny player i w sumie coraz bardziej mi się podoba...  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może przypomnę info z zachodniego forum.  Chyba całkiem cacy?, ...nie jest.

https://forum.audiogon.com/discussions/thoughts-on-my-sim-moon-260d-cd-player

Sam korzystam z 280D (sam DAC) i szukam transportu cd, ale raczej odpuszczę 260D,  wole brać coś pewniejszego - C.E.C. TL5, tylko czekam na obniżki Black Friday

Sorry.

PS

Liczę że Q21 faktycznie daje 10 lat gwarancji, bo oficjalny komunikat jest zagadkowy.  

https://simaudio.com/pl/gwarancja/?v=d7031092fc79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bogusław_59825 napisał:

Zwracam uwagę, że powyższe dotyczy 260D, a nie Neo 260D. Nie wiem, czy napędy i sposób aplikacji się różnią, może warto to sprawdzić.

Wprawdzie to niczego nie dowodzi, ale ja mam dwa odtwarzacze CD Moona, starszy ma 11 lat, nowszy ok 6 lat. Nigdy nie miałem żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bogusław_59825 napisał:

Liczę że Q21 faktycznie daje 10 lat gwarancji, bo oficjalny komunikat jest zagadkowy.

A widzisz z tego linka który podałeś jednoznacznie wynika, że z tą gwarancją to różnie może być. Jak ze wszystkim. Są kraje gdzie klient jest lepiej traktowany i tzw. murzynowo. Ponadto przedłużona gwarancja nie przechodzi na nowego nabywcę co jest lekką kpiną.

Cyt. ze strony ,, Przedłużona gwarancja nie może być przenoszona z podmiotu prywatnego na inny podmiot prywatny".

 

 

42 minuty temu, klimek1965 napisał:

Zwracam uwagę, że powyższe dotyczy 260D, a nie Neo 260D. Nie wiem, czy napędy i sposób aplikacji się różnią, może warto to sprawdzić.

Pytanie u kogo, bo serwis dystrybutora nie wie nawet jaki napęd jest w środku zasłaniając się tym, że jeszcze takowego nie naprawiali/ wymieniali. ( Rozmawiałem telefonicznie z serwisantem ).

Edytowane przez cortes

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ląduję w klubie po zakupie żródła 280D MiND2.

Zakup popełniony po wcześniejszych testach 280D vs Lumin D2 vs Auralic Vega G2.

Testowany podczas zabaw z Tidalem + granie z NAS-a.

Aktualnie wygrzewany, na liczniku +/- 200h, czekam na więcej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, piecia30 napisał:

Ląduję w klubie po zakupie żródła 280D MiND2.

Zakup popełniony po wcześniejszych testach 280D vs Lumin D2 vs Auralic Vega G2.

Powiedz co zdecydowało o wyborze. Ja mam 280D, a mój znajomy rozważa Lumina. Ciekawy jestem jak wypadło porównanie pod kątem brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, piecia30 napisał:

Ląduję w klubie po zakupie żródła 280D MiND2.

Zakup popełniony po wcześniejszych testach 280D vs Lumin D2 vs Auralic Vega G2.

Testowany podczas zabaw z Tidalem + granie z NAS-a.

Aktualnie wygrzewany, na liczniku +/- 200h, czekam na więcej ?

 

Gratuluję zakupu. Dobrze, że decyzja została dokonana uszami - 280D jako czysty DAC nie ma nadmiernie entuzjastycznej "prasy" (... i niestety coś jest lekko na rzeczy). Jednak, moim zdaniem, wersja MiND2 (którą sam posiadam), szczególnie wykorzystywana jako streamero-DAC, jest brzmieniowo naprawdę dobra. Jak dla mnie, sensowny rywal dla AVG2 (przy czym dużo tańszy). Poza tym przyzwoita, stabilna aplikacja, stabilny soft i spore możliwości modyfikacji brzmienia kablami (można zrobić z niego potulnego misia i dość "twardego" zawodnika).

Szkoda tylko, że "dizajnem" tak słabo się zgrywa z Accu470 ? (swoją drogą, w moim odczuciu, najlepszy Accu jaki powstał, zwłaszcza w relacji ceny do jakości brzmienia).

Przyjemności z "grania".

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 30

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.