Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  115 członków

Simaudio Klub
IGNORED

Simaudio CLUB


Dżerzi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, muzaman napisał:

całym szacunkiem dla Twojej wiedzy i doświadczenia ale czy słuchałeś zestawu Technicsa w oparciu o najnowsze klocki z serii Grand? Ja posłuchałem i nie zgadzam się z Twoją teorią. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wracając na rynek odrobili zadanie domowe według mnie. Zresztą wiele marek zaliczało wtopy albo coś sie potrafiło popsuć w pierwszych dniach/miesiącach.
Wypowiadasz się o tej marce w czasie przeszłym, czyli mogę mieć wrażenie, że nie słuchałeś obecnych produktów. Jeśli się mylę i słuchałeś to przepraszam najmocniej.
Oczywiście nie każdemu musi się podobać dany charakter grania.

Jeśli chodzi o Nordosta to też zależy od serii. Jak dla mnie od Heimdall 2 zaczyna się bardzo dobre granie bez rozjaśniania czy schładzania.

I tak nawiasem. Mój wpis nie jest żadną zaczepką czy "szpilą" do wywoływania tutaj konfliktów.

Masz racje, nie słuchałem obecnego Technics`a, wnioski wyciągnąłem z opisu Morven , sam miałem sprzęt tej firmy.  Grał skrajami i to sporo.

Jak mówisz, że obecny Technics gra znacznie lepiej, to chętnie posłuchał bym coś. Niestety, Albatros Gdynia nie pożycza nic, ewentualnie mogą przyjechać na godzinę, dwie ze sprzętem, oczywiście .....odpłatnie. 

Systematycznie odwiedzam Top HifFi Sopot i często trafiam na odsłuch. Granie Yamaha czy Pioneer w porównaniu z obok stojącym pokazowo L-509X Luxman, dobrze słychać lekkie podbicie wysokich tonów, wiec wyszedłem z założenia, że teraźniejszy Technics ma to samo. może kiedyś będzie okazja posłuchać obecnej produkcji Technicsa. 

Jeśli chodzi o Nordost, to testy kolejnych kabli, zakończyłem na pułapie 3k (nie pamiętam modelu) i u mnie absolutnie nie pasował. Zresztą AQ do modelu "Earth" też był testowany, było lepiej, ale wciąż za jasno.

Nie jesteśmy tu na forum żeby się kłócić, tylko wymieniamy poglądy i dzielimy sie doświadczeniem. Nie uważam by wybór źródła przed wymianą kolumn był optymalnym pomysłem. Gdzieś tu zabrakło doświadczenia koledze Morven. 

Charakter grania?   hmm.. Wiem po sobie i znajomych, że zmienia sie z wiekiem,  Ten początkowy ... z cykającą górą i dźwiękiem wysokich, rozłożonym na atomy, nie trawa długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Masz racje, nie słuchałem obecnego Technics`a, wnioski wyciągnąłem z opisu Morven , sam miałem sprzęt tej firmy.  Grał skrajami i to sporo.

Jak mówisz, że obecny Technics gra znacznie lepiej, to chętnie posłuchał bym coś. Niestety, Albatros Gdynia nie pożycza nic, ewentualnie mogą przyjechać na godzinę, dwie ze sprzętem, oczywiście .....odpłatnie. 

Systematycznie odwiedzam Top HifFi Sopot i często trafiam na odsłuch. Granie Yamaha czy Pioneer w porównaniu z obok stojącym pokazowo L-509X Luxman, dobrze słychać lekkie podbicie wysokich tonów, wiec wyszedłem z założenia, że teraźniejszy Technics ma to samo. może kiedyś będzie okazja posłuchać obecnej produkcji Technicsa. 

Jeśli chodzi o Nordost, to testy kolejnych kabli, zakończyłem na pułapie 3k (nie pamiętam modelu) i u mnie absolutnie nie pasował. Zresztą AQ do modelu "Earth" też był testowany, było lepiej, ale wciąż za jasno.

Nie jesteśmy tu na forum żeby się kłócić, tylko wymieniamy poglądy i dzielimy sie doświadczeniem. Nie uważam by wybór źródła przed wymianą kolumn był optymalnym pomysłem. Gdzieś tu zabrakło doświadczenia koledze Morven. 

Charakter grania?   hmm.. Wiem po sobie i znajomych, że zmienia sie z wiekiem,  Ten początkowy ... z cykającą górą i dźwiękiem wysokich, rozłożonym na atomy, nie trawa długo. 

Zgadzam się z Tobą. Wymiana poglądów i doświadczeń jest potrzebna.

Tak tophifi Sopot ma świetną salę odsłuchową. Słuchałem tam kilka zestawów i było super. Szukałem zestawu muzykalnego ale z dawką "planktonu" ? , bo wiadomo do samego grania to i zestaw PianoCraft jest ok.

Chciałbym posłuchać zestawienia Moon 600i V2 z monitorami Egglestonworks Nico EVOlution. Amerykańce piszą, że "jajca urywa". Monitory te słyszałem już wcześniej i nawet chyba ktoś w Polsce był dystrybutorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Jak mówisz, że obecny Technics gra znacznie lepiej, to chętnie posłuchał bym coś

Boguś pisałem już wcześniej kilka stron wstecz, na AVS kilka lat temu stał Technics za pierdylion plnów,  jakaś koncówka/ki źródła, nie pomnę jakie kolumny, bo nie pamiętam, może ich technicsowe, nie wiem.

Wniosek nic ciekawego, jak to Technics, ładnie wygląda i nic ponad to, byłem wtedy zawiedziony tym brzmieniem. Techniczne, bez emocji, słabo. 

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sir.jax napisał:

Boguś pisałem już wcześniej kilka stron wstecz, na AVS kilka lat temu stał Technics za pierdylion plnów,  jakaś koncówka/ki źródła, nie pomnę jakie kolumny, bo nie pamiętam, może ich technicsowe, nie wiem.

Wniosek nic ciekawego, jak to Technics, ładnie wygląda i nic ponad to, byłem wtedy zawiedziony tym brzmieniem. Techniczne, bez emocji, słabo. 

 

Tak, pamiętam ich zmartwychwstanie, końcówka + wycieraczki i dziwny pre, a to wszystko za pełną walizę banknotów naszych. Kolumny też były od nich. Trzeba też pamiętać, że AVS trochę oszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, muzaman napisał:

Zgadzam się z Tobą. Wymiana poglądów i doświadczeń jest potrzebna.

Tak tophifi Sopot ma świetną salę odsłuchową. Słuchałem tam kilka zestawów i było super. Szukałem zestawu muzykalnego ale z dawką "planktonu" ? , bo wiadomo do samego grania to i zestaw PianoCraft jest ok.

Chciałbym posłuchać zestawienia Moon 600i V2 z monitorami Egglestonworks Nico EVOlution. Amerykańce piszą, że "jajca urywa". Monitory te słyszałem już wcześniej i nawet chyba ktoś w Polsce był dystrybutorem.

 

W końcu ktoś z trójmiasta.

muzyka z planktonem? hmm.. zapraszam do mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, muzaman napisał:

Chciałbym posłuchać zestawienia Moon 600i V2 z monitorami Egglestonworks Nico EVOlution. Amerykańce piszą, że "jajca urywa".

można było posłuchać tych monitorów w tym roku na Audio Show. Na mnie zrobiły duże wrażenie

20191109-102728.jpg

Edytowane przez pharel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pharel1 napisał:

można było posłuchać tych monitorów w tym roku na Audio Show. Na mnie zrobiły duże wrażenie

20191109-102728.jpg

Też je słuchałem i naprawdę dla mnie są świetne. Czytałam, że bardzo ładnie zgrywają się przykładowo z Moonem.

7 godzin temu, Bogusław_59825 napisał:

W końcu ktoś z trójmiasta.

muzyka z planktonem? hmm.. zapraszam do mnie. 

Bardzo dziękuję za zaproszenie ?
Z trójmiasta nie jestem ale nie mam daleko i dosyć często bywam w Gdyni i Sopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, muzaman napisał:

Bardzo dziękuję za zaproszenie ?
Z trójmiasta nie jestem ale nie mam daleko i dosyć często bywam w Gdyni i Sopocie.

To już do Wejherowa blisko. Będzie kawa.  Jeśli to nie kłopot, zapraszam CD Playerem,  o ile posiadasz takowy.  Qobuz, czy pliki, to ~5-10% straty do płyty CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Bogusław_59825 napisał:

To już do Wejherowa blisko. Będzie kawa.  Jeśli to nie kłopot, zapraszam CD Playerem,  o ile posiadasz takowy.  Qobuz, czy pliki, to ~5-10% straty do płyty CD.

Dobrze super. Myślę, że po Świętach będzie dobry czas na posiedzenie, posłuchanie i rozmowę ? Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, muzaman napisał:

Dobrze super. Myślę, że po Świętach będzie dobry czas na posiedzenie, posłuchanie i rozmowę ? Dziękuję bardzo.

Tak, niech to całe zamieszaniu już minie,  sądzę, że to już będzie 2020r co w niczym nie przeszkadza spotkania przy kawie.

-----

A może jeszcze ktoś z okolicy chętny na espresso?  Niech DAC Moon`a, pokarze jak jest "zamulony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Moon'a CD1 i tak się zastanawiam, czy Moon 260D Dac podniósłby wysoko poprzeczkę w moim systemie.
Z Roksan K3 CD1 zgrywa się bardzo dobrze i taki dźwięk mi odpowiada, otwarty, z szybkimi niskimi, wyrazistym wokalem.
Zależało by mi na większej szczegółowości, poznaniu smaczków zawartych na płycie, których i tak nie brakuje przy obecnym stanie. Nie ukrywam, że dało się je zauważyć po zastosowaniu okablowania i wtyków Furutech'a. Głośnikowe to Tellurium Q Black Silver , RCA Albedo Monolith.
Obawiam się jednak, że Chario Delphinusy mogą być słabym ogniwem a ich wymiany raczej nie przewiduję bo musiałbym zacząć całą zabawę od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"naczesany"  jak Ci dzwięk odpowiada to po co zmieniać? ciesz się tym co masz jeśli wystarcza. Każda zmiana sprzętu to ryzyko czy podpasuje. Moon 260d jest szczegółowy i dokładny, jest w dzwięku duzo smaczków i barwy ale czy spasuje sie z Roksanem czy Chario to już nie podpowiem. 

Edytowane przez pharel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale rzeźnia - właśnie dlatego tak rzadko tu zaglądam - kolejna odsłona dyskusji na temat wyższości świąt bożego narodzenia nad św. wielkiej nocy.

Panowie, przypominam łacińską sentencję: "de gustibus non disputandum est".

Jedni lubią drinki z palemką, inni sikać na siedząco a jeszcze inni jeździć Peugotem. Osobiście nie gustuję w żadnej z ww. przyjemności ale nie zamierzam krytykować za nie innych.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

41 minut temu, Morven napisał:

 

Taka refleksja mnie naszła: po co ktokolwiek miałby kupować NOWEGO ("używka" za pół ceny - to zupełnie inna historia) Moona Neo 260D, kiedy parę tysięcy taniej może mieć urządzenie DUŻO lepsze, czyli Pioneera PD-70AE?

 

Fantastyczny napęd jak za te pieniądze, miałem go kupić ale rozpędziłem się nieco z budżetem.

Przede wszystkim bardzo neutralny dokładnie prezentujący dźwięk odtwarzacz; z byle czym to taka niepozorna nudna szara myszka bez efektu wow! dużo osób przejdzie obok...
 

Doszedłem do zestawienia w którym każdy klocek i kolumny z którymi współpracował kosztował ponad 50kzł a on dalej rozwijał skrzydła.
 

Faktycznie zaglądając do środka było tam napchane dużo solidnej elektroniki pewnie też dawanej do droższej lini Pioneera czyli TAD-a, jak oni to tak tanio skalkulowali można tylko zauważyć po braku reklam, po prosu pieniądze poszły w produkt!

Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Morven napisał:

Pioneer zostanie w moim systemie baaardzo długo, bo w tych pieniądzach nic lepszego kupić się po prostu nie da, a słuchałem w zasadzie wszystkiego

To samo pisałeś podczas podniety Technicsem, także nie martw się o mój ból dupy, bo nie mam żadnego. 

Od dawna nie podniecam się CD playerami.

Z tym handlarzem, to jakieś urojenia, czy może jakiś handlarz Cię skrzywdził?  no tak ten co wcisnął Technicsa ??????

 

 

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sir.jax napisał:

To samo pisałeś podczas podniety Technicsem, także nie martw się o mój ból dupy, bo nie mam żadnego. 

Od dawna nie podniecam się CD playerami

 

A może jednak za wcześnie Ci to podniecenie opadło?

 

Ja się dalej z sentymentu i nie tylko podniecam pewnym starym ciemno grającym Technicsem w którym żaden spec nie potrafi naprawić servo mimo  że jak popatrzysz w o mnie obecnie używam innych zabawek audio.

 

 

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne. Nie lubię Pioneera, Technicsa, Sony, Philipsa, Marantza. Wychowałem się w PRL'u, naczytałem się wtedy bo dostęp do innych marek był znikomy więc na "stare lata" chcę coś wykwintnego o czym dawniej nie miałem pojęcia. Chociaż ostrożnie podchodzę do chińskich marek w rodzaju Cayin, Vincent itp. Dodam, że w dzieciństwie rzucaliśmy lampami o ścianę bo fajnie wybuchały za co szczerze żałuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, naczesany napisał:

Chociaż ostrożnie podchodzę do chińskich marek w rodzaju Cayin, Vincent itp.

Koniecznie powienieś posłuchać  u kogoś i finalnie możesz być pozytywnie zaskoczony. 

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cayin 55 w domu bo świetnie zagrał na moich kolumnach w salonie sklepowym. Niestety w domu czar prysł (akustyka) i nic nie usprawiedliwiało wydania takiej kasy. Druga sprawa na fabrycznych (chińskich) lampach te wzmacniacze podobno "kiepsko" grają więc kolejny wydatek. Ale lampa, czysta klasa A, neutralność to moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 13:30, naczesany napisał:

Mam Moon'a CD1 i tak się zastanawiam, czy Moon 260D Dac podniósłby wysoko poprzeczkę w moim systemie.

Nie sądzę. Neo 260D jest następcą 260D, który z kolei jest następcą CD-1. Jeśli do tej pory byłeś zadowolony z CD-1, to tak pozostanie w przypadku 260D, charakter brzmienia jest zachowany, choć pewnie jakieś drobne różnice da się wychwycić. Nie ma się jednak co zniechęcać, najlepiej posłuchać samemu.

Znam i używam Moona od wielu lat, ale czytając niektóre wpisy zastanawiam się, czy ktoś nie pisze o innej marce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, naczesany napisał:

Żeby było jasne. Nie lubię Pioneera, Technicsa, Sony, Philipsa, Marantza. Wychowałem się w PRL'u, naczytałem się wtedy bo dostęp do innych marek był znikomy więc na "stare lata" chcę coś wykwintnego o czym dawniej nie miałem pojęcia.

No to stary łapka, bo ja też mam alergię na te marki, tak jak piszesz pierwsze Technicsy, Kenwoody, Marantz z Pewexu, czy Baltony to były czasy, ale nie było nic innego. Każdy był skazany na te marki do tego najczęściej Tonsil Altusy brrrrrr.

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, proszę przyjąć do klubu po zakupie Neo Ace i Neo 260D DAC. Moon wygryzł Rotela, który grał u mnie poprzednio. Moon'y hulają w towarzystwie Dynaudio Contour 20, które wyparły Amphiony Argon 1. Cenię Moona głównie za scenę, przestrzeń, detaliczność i tą niesamowitą rozdzielczość, a to, że przy okazji fajnie wypełnia dolne partie to tylko przyklasnąć. PS. Szczęśliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piasair napisał:

Witam serdecznie, proszę przyjąć do klubu po zakupie Neo Ace i Neo 260D DAC. Moon wygryzł Rotela, który grał u mnie poprzednio. Moon'y hulają w towarzystwie Dynaudio Contour 20, które wyparły Amphiony Argon 1. Cenię Moona głównie za scenę, przestrzeń, detaliczność i tą niesamowitą rozdzielczość, a to, że przy okazji fajnie wypełnia dolne partie to tylko przyklasnąć. PS. Szczęśliwego Nowego Roku

Gratuluję nowych gratów.

Widzę poważny skok jakościowy (... i cenowy) :)

Panie (miejmy nadzieję) i Panowie,

Wszystkiego Pięknego w 2020 !!!

oby było czego, kiedy, z kim i za co... posłuchać ?

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 17:47, Piasair napisał:

Witam serdecznie, proszę przyjąć do klubu po zakupie Neo Ace i Neo 260D DAC.

Jak oceniasz moon 260d dac? porównywałeś z czymś? tu trwała gorąca dyskusja na jego temat. Ja go mam i jestem za, ciekawy jestem Twojej opinii. Witamy w klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2019 o 20:32, muzaman napisał:

Dobrze super. Myślę, że po Świętach będzie dobry czas na posiedzenie, posłuchanie i rozmowę ? Dziękuję bardzo.

Jeszcze kolega @degsterr  do mnie sie wybiera, jak ostatnio wizytował nie było jeszcze obecnych głośnikowych a Mak w międzyczasie dostał Marconi ECC 81 na pre, wiec tylko termin wspólny jest potrzebny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2020 o 20:27, pharel1 napisał:

Jak oceniasz moon 260d dac? porównywałeś z czymś? tu trwała gorąca dyskusja na jego temat. Ja go mam i jestem za, ciekawy jestem Twojej opinii. Witamy w klubie

Witam, dla mnie jest ok, nawet bardzo, a jak czytam jak jeden kolega tutaj "podróżował" od jednego CD do drugiego to cieszę się, że u mnie 260D pojawiło się w trzecim kroku po Yamaha cd700s i Rotelu cd14 ? i dobrze bo dla mnie najważniejsza jest frajda ze słuchania muzyki, a poszukiwanie lepszego dźwięku jest tylko narzędziem służącym tej frajdzie, a nie celem samym w sobie. Porównanie więc obiektywnie skromne, a konkurenci niezbyt wymagający, przy całym szacunku zwłaszcza dla Rotela. Moim zdaniem 260D gra równo, nie koloryzuje jak Y., która dodawała od siebie na dole. Rotel grał też fajnie ale bardziej płasko - moim zdaniem - mniej przestrzeni i skromniejsza scena, a dla mnie jako miłośnika głównie: rocka progresywnego, dark wave i rocka psychodelicznego to właśnie przestrzeń i scena są najważniejsze, i to (po odsłuchach) zdecydowało, że któregoś dnia wróciłem do domu z salonu TH-F z Neo Ace pod pachą ?.

Z innych obserwacji, będąc po lekturze wszystkich postów na tym forum przyznam absolutną rację koledze sir.jax w kwestii znaczenia akustyki pomieszczenia. Słucham u siebie w niedużym dedykowanym pokoju gdzie w ślad za kilkoma podstawowymi poradami zrobiłem to i owo i szczerze, porównując z tym co słyszę kiedy biorę te same zabawki i rozkładam je w innym pokoju to trudno uwierzyć, że to ciągle te same sprzęty grają. Dlatego, pomimo, że ciekawi mnie jak by to grało u mnie np. z M. 340i zamiast Ace, to przed taką inwestycją, prędzej zamówię speca od akustyki, aby posłuchał czego oczekuję, pomierzył jak jest i powiedział co trzeba zrobić....

Wybaczcie przydługawy post, ale jako "świeżak" pozwoliłem sobie tak na dobry początek ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Morven już sprzedaje Pioneera,to 5 czy 6 CD który na początku był taki cacy a teraz jest be. Tak wyklinał na Moona a wszystkie następne były super......okazało się że jednak wszystkie są be. ,Może ten Moon nie taki zły hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.