Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  115 członków

Simaudio Klub
IGNORED

Simaudio CLUB


Dżerzi

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Silver_85 napisał:

Teraz kilka pytań do znawców tych wzmacniaczy. Trzymacie je w stand by ? Z tego co czytałem ciągną prawie tyle samo prądu  co włączone bez sygnału ?

Nie jestem znawcą ale odpowiem, jak wygląda to u mnie.

Mam dwa tryby stand-by:

1-standardowy - wzmacniacz odłącza tylko głośniki, wyświetlacz i diodę, natomiast reszta jest pod prądem. Pobór mocy w tym ustawieniu to około 40W.

2-ekonomiczny - odłączane jest wszystko poza zasilaczem. Pobór około 11W. Taką opcję mam w ustawieniach.

Ja zawsze na noc wyłączam wzmacniacz heblem z tyłu. Nie jestem zwolennikiem marnowania energii oraz trzymania elektroniki zawsze pod napięciem, a szczególnie końcówek mocy. Natomiast kiedy w trakcie dnia przerywam słuchanie, to wyłączam wzmacniacz pilotem więc pod napięciem jest tylko zasilacz.

Oczywiście po całkowitym wyłączeniu wzmacniacza i ponownym włączeniu musi minąć około godziny, zanim wzmacniacz zacznie grać całym spektrum dźwięków.

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Franz-007 napisał:

Nie jestem znawcą ale odpowiem, jak wygląda to u mnie.

Mam dwa tryby stand-by:

1-standardowy - wzmacniacz odłącza tylko głośniki, wyświetlacz i diodę, natomiast reszta jest pod prądem. Pobór mocy w tym ustawieniu to około 40W.

2-ekonomiczny - odłączane jest wszystko poza zasilaczem. Pobór około 11W. Taką opcję mam w ustawieniach.

Ja zawsze na noc wyłączam wzmacniacz heblem z tyłu. Nie jestem zwolennikiem marnowania energii oraz trzymania elektroniki zawsze pod napięciem, a szczególnie końcówek mocy. Natomiast kiedy w trakcie dnia przerywam słuchanie, to wyłączam wzmacniacz pilotem więc pod napięciem jest tylko zasilacz.

Oczywiście po całkowitym wyłączeniu wzmacniacza i ponownym włączeniu musi minąć około godziny, zanim wzmacniacz zacznie grać całym spektrum dźwięków.

tak masz w 240i? 

Wyłączanie heblem??... no nie wiem... trzeba wstać z kanapy. W moim wieku to zaczyna być już sport ekstremalny  😉

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pantaleon napisał:

tak masz w 240i? 

Wyłączanie heblem??... no nie wiem... trzeba wstać z kanapy. W moim wieku to zaczyna być już sport ekstremalny  😉

Powiem Ci, że przez całą tę aferę Covidową, zrobił się ze mnie taki kanapowiec, że trochę "sportu" jest wskazane 😉. A też już najmłodszy nie jestem. Ale jutro jest w planach inauguracja sezonu rowerowego 😁.

Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Franz-007 napisał:

Powiem Ci, że przez całą tę aferę Covidową, zrobił się ze mnie taki kanapowiec, że trochę sportu jest wskazane 😉. A też już najmłodszy nie jestem.

Jeśli chodzi o sport w erze coviodu, to ja świetnie podbiegam do lodówki ... a jak już dobiegnę to nie muszę się schylać. 

Niestety sprzęt grający mam na wysokości kolan - bałbym się, że się nie wyprostuję, (jak już go wyłączę heblem) 😃

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pantaleon napisał:

Niestety sprzęt grający mam na wysokości kolan

Ja też, dlatego jak przepinam czasami przewody to korzystam z audiofilskiego zydelka 😎. Ale pstryk hebelkiem jeszcze mam opanowany 😁.

A do lodówki też na szczęście nie muszę się schylać, a dziś wieczorem, otwierałem ją już jak na razie cztery razy, ale wieczór długi.... Oczywiście nie mówimy tu o jedzeniu, bo to niezdrowo jeść dużo wieczorem 😇.

Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Franz-007 napisał:

Jakie wstawiłeś?

Wiesz co, tutaj nie ma dużego pola do popisu.  Nie chciałem  nic kombinować z otworami i obudową, więc odpuściłem WBTy chociaż teraz wiem, że chyba WBT 0708Cu nextgen by dały radę, chodzi o rozstaw między zaciskami. Może jeszcze się pokuszę, ale jak mi ściągną ich nowszą wersję  "E", bo wszędzie dostępna "D".

A więc, wziąłem Viablue T6s Binding posts, bardzo porządne. 

Mam foto jak to wygląda VB vs fabryczne. 😁

Mam już pomysł na pójście troszkę dalej, ale muszę przemyśleć i na razie poczekać na efekt końcowy tych Viablue, chociaż już słychać, że jest w pytę lepiej.

Poniżej te same modele WBT 708 Cu, a różne wymiary.

Screenshot_20210415-195715_Adobe Acrobat.jpg

Screenshot_20210415-195654_Adobe Acrobat.jpg

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sir.jax napisał:

Mam foto jak to wygląda VB vs fabryczne. 😁

To wrzuć, chętnie popatrzę, mimo, że na razie nie zamierzam nic zmieniać. Ale warto być dobrze poinformowanym 😉.

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pantaleon napisał:

Od ponad dekady Hegel jest opiewany w pieśni, wierszach i prozie, przez wszystkich złotouchych recenzentów. Przyznam, że nie znam ostatniej serii "90" ale wcześniejsze graty miałem w uszach wielokrotnie ... i nic z tych achów i ochów nie rozumiem.

Ja też 😉 , syn kupił 220i i w porównaniu do H80, Moon gra spójnym dźwiękiem, bez problemu wysterował moje 3-drożne zestawy z 12" głośnikiem na dole.

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WBT-0610 Cu i Viablue T6S BANANA

Po zamontowaniu WBT wysokie "sykały,cykały", narzucała się dziwna detaliczność, po "wygrzaniu" czasie się uspokoiło i raczej miedzy tymi firmami (materiałami) nie ma różnic

Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Franz-007 napisał:

To wrzuć, chętnie popatrzę, mimo, że na razie nie zamierzam nic zmieniać. Ale warto być dobrze poinformowanym 😉.

 

A może na PW?

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Mam WBT-0610 Cu i Viablue T6S BANANA

Po zamontowaniu WBT wysokie "sykały,cykały", narzucała się dziwna detaliczność, po "wygrzaniu" czasie się uspokoiło i raczej miedzy tymi firmami (materiałami) nie ma różnic

Ty mówisz o bananach...

WBT 610 Cu, to banany, a nie gniazda, ale 0708 Cu nextgen i 0703 Cu nextgen są chwalone, w WBT jest mniej żelastwa. 

Ja już 3 dobę gram non stop na razie jest bardzo ok, na pewno lepiej niż na fabrycznych blaszkach,  żadnego kłucia i syczenia.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sir.jax napisał:

😁

IMG_20210414_233008.jpg

IMG_20210414_233025.jpg

Nie znam 610 Cu, ale 0708 i 0703 są chwalone, w WBT jest mniej żelastwa. 

Ja już 3 dobę gram non stop na razie jest bardzo ok, na pewno lepiej niż na fabrycznych blaszkach,  żadnego kłucia i syczenia.

Nie będę Nickow podawał, nie tylko ja zauważyłem "chyrakterystyczna detaliczność"  na poczatku użytkowania WBT, takze gniazda 
Mam oryginalne kable Viablue z wtykami i jedną stronę wymieniałem na WBT dlatego zauważyłem zmiany
Moze wtyki Viablue sa inna technika wytwarzane i proces wygrzewania nie ma wielkich zmian, nie wiem

Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Nie będę Nickow podawał, nie tylko ja zauważyłem "chyrakterystyczna detaliczność"  na poczatku użytkowania WBT, takze gniazda 
Mam oryginalne kable Viablue z wtykami i jedną stronę wymieniałem na WBT dlatego zauważyłem zmiany
Moze wtyki Viablue sa inna technika wytwarzane i proces wygrzewania nie ma wielkich zmian, nie wiem

No tak, to wiem.

Po czasie dopiero się normuje, podobnie piszą o wtykach Furutecha.

Tutaj w VB jest dużo żelastwa, trzeba czekać pewno dłużej niż z WBT.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj miejsce Lumina D2 zajął 680D. Zestaw skompletowany i w zasadzie w najbliższym czasie ostateczny. Różnica względem D2 ogromna. Aplikacja MiND również rewelacyjna- szybka- stabilna oraz w języku polskim. Pod względem obsługi Lumin również jest w czołówce stad delikatna obawa była jak będzie z MiND. 
Nie jestem specem w opisywaniu dźwięku jednak nabrał powietrza, jest dokładniejszy i taki krystalicznie czysty. Całość połączona Nordost XLR Tyr 2 a głośnikowe banany z Wrocławskiej Manufaktury The Next Level. 
Oby było nas więcej (fanów marki) względem komercyjnej konkurencji.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Melond napisał:

Od wczoraj miejsce Lumina D2 zajął 680D. Zestaw skompletowany i w zasadzie w najbliższym czasie ostateczny. Różnica względem D2 ogromna. Aplikacja MiND również rewelacyjna- szybka- stabilna oraz w języku polskim. Pod względem obsługi Lumin również jest w czołówce stad delikatna obawa była jak będzie z MiND. 
Nie jestem specem w opisywaniu dźwięku jednak nabrał powietrza, jest dokładniejszy i taki krystalicznie czysty. Całość połączona Nordost XLR Tyr 2 a głośnikowe banany z Wrocławskiej Manufaktury The Next Level. 
Oby było nas więcej (fanów marki) względem komercyjnej konkurencji.
 

Drogi Kolego Melond,

po pierwsze szczerze gratuluję i chorobliwie zazdroszczę - świetna maszyna.

po drugie - porównywanie 680tki do D2, przy 4,5-krotnej różnicy w cenie, jest mocno niesportowym zachowaniem i przypomina kopanie leżącego - fee.... 😉

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 13:54, Pantaleon napisał:

Drogi Kolego Melond,

po pierwsze szczerze gratuluję i chorobliwie zazdroszczę - świetna maszyna.

po drugie - porównywanie 680tki do D2, przy 4,5-krotnej różnicy w cenie, jest mocno niesportowym zachowaniem i przypomina kopanie leżącego - fee.... 😉

Dziękuje kolego Pantaleon. Trzeci wieczór ze skompletowanym Moonem - Nirvana prawie osiągnięta (kiedyś fajnie by było dorzucić drugiego 860 i jako Monobloki grać).

Mam pytanie odnośnie aplikacji MiND a dokładnie chodzi o radio. W Luminie stacje były załadowane z Tunein Radio który był logowany w aplikacji Lumina. Tutaj takiej możliwości nie widzę. Nie czepiałbym się jednak nie mogę znaleźć jednej stacji która żona chętnie słuchała („Radio Record- Chill out”- stacja z Rosji). Próbowałem ja znaleźć na wszystkie sposoby ale nie ma. Czy można łączyć MiND z Tunein?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Melond napisał:

Dziękuje kolego Pantaleon. Trzeci wieczór ze skompletowanym Moonem - Nirvana prawie osiągnięta (kiedyś fajnie by było dorzucić drugiego 860 i jako Monobloki grać).

Mam pytanie odnośnie aplikacji MiND a dokładnie chodzi o radio. W Luminie stacje były załadowane z Tunein Radio który był logowany w aplikacji Lumina. Tutaj takiej możliwości nie widzę. Nie czepiałbym się jednak nie mogę znaleźć jednej stacji która żona chętnie słuchała („Radio Record- Chill out”- stacja z Rosji). Próbowałem ja znaleźć na wszystkie sposoby ale nie ma. Czy można łączyć MiND z Tunein?

Pozdrawiam

2x860... piękna perspektywa - jednak bez wzmocnienia stropów się nie obejdzie 😃

Radio Record- Chill out istnieje i gra bez problemu (mp3/320kbps). Znalazłem ją bez najmniejszego problemu (choć Radio Record ma kilkadziesiąt różnych stacji, więc trzeba się przekopać). Odnajdziesz ją bardzo prosto: W menu biblioteki wybecz "Radio" a potem kliknij w lupę wyszukiwania i wpisz Radio Record.

Nie wiem, co to jest Tunein, ale chyba nie ma to większego zastosowania w aplikacji MiND. Myślę, że jesteś w stanie znaleźć każdą stację sposobem jak wyżej.  

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pantaleon napisał:

2x860... piękna perspektywa - jednak bez wzmocnienia stropów się nie obejdzie 😃

Radio Record- Chill out istnieje i gra bez problemu (mp3/320kbps). Znalazłem ją bez najmniejszego problemu (choć Radio Record ma kilkadziesiąt różnych stacji, więc trzeba się przekopać). Odnajdziesz ją bardzo prosto: W menu biblioteki wybecz "Radio" a potem kliknij w lupę wyszukiwania i wpisz Radio Record.

Nie wiem, co to jest Tunein, ale chyba nie ma to większego zastosowania w aplikacji MiND. Myślę, że jesteś w stanie znaleźć każdą stację sposobem jak wyżej.  

Tak robiłem a nawet wybrałem wszystkie stacje z Rosji i przeszukałem. 
Sprobuj znaleźć to radio ze zdjęcia które wysłałem ?

 

obrazek PNG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Melond napisał:

Tak robiłem a nawet wybrałem wszystkie stacje z Rosji i przeszukałem. 
Sprobuj znaleźć to radio ze zdjęcia które wysłałem ?

 

obrazek PNG.png

W Moon Controller pokazuje się chyba z "tablicą zastępczą" ale gra bez problemu:

 

IMG_1545.JPG

Naliczyłem ok. 75 ich stacji stacji o różnym repertuarze.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pantaleon napisał:

W Moon Controller pokazuje się chyba z "tablicą zastępczą" ale gra bez problemu:

 

IMG_1545.JPG

Naliczyłem ok. 75 ich stacji stacji o różnym repertuarze.

Sugerowałem się wyglądem okładki i nie włączyłem tego co było wielkim błędem 😜 Porównałem repertuar i to właśnie to... Dzięki Pantaleon👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Melond napisał:

Sugerowałem się wyglądem okładki i nie włączyłem tego co było wielkim błędem 😜 Porównałem repertuar i to właśnie to... Dzięki Pantaleon👍

Przyjemność po mojej stronie.

Miałem ułatwione zadanie ... nigdy nie widziałem okładki 😁

Zacząłem się zastanawiać jak Ruscy się sami w tym nie gubią ... ponad 70 stacji radiowych pod tym samym szyldem. 

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy z poziomu aplikacji MiND można sterować głośnością również urządzeniami podpiętymi innych firm? Ja mam simlinkiem połączone wszystko i na preampie zmienia się ustawienie głośności jak z pilota. Znajomy który ma na oku Moona ma preamp innej firmy i ciekawy jest czy działa tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Melond napisał:

Panowie czy z poziomu aplikacji MiND można sterować głośnością również urządzeniami podpiętymi innych firm? Ja mam simlinkiem połączone wszystko i na preampie zmienia się ustawienie głośności jak z pilota. Znajomy który ma na oku Moona ma preamp innej firmy i ciekawy jest czy działa tak samo.

Niestety, obawiam się, że bez organoleptycznego przetestowania nie da się powiedzieć, czy symlink zadziała z innym niż Moon urządzeniem. 

Sterowanie pre z apki, to faktycznie bardo przydatna kwestia - zwłaszcza, że piloty Moon'a to nie jest szczyt inżynierii i "dizajnu". Jednak, sterowanie głośnością, to tylko część przyjemności. Simlink w systemie Moon'a działa tak, że automatycznie ustawia pre / amp do wykorzystywanego źrodła. Kiedy mam we wzmacniaczu sygnał np. z dekodera TV (w nocy na słuchawkach oglądam TV), wystarczy, że kliknę "play" w apce (np. wybierając utwór w kolejce Tidal'a), żeby wzmacniacz przełączył się automatycznie na streamer. Więcej - jeśli do DAC'a podpięty jest transport CD (nie mam ale sprawdzałem), a w danej chwili DAC pobiera sygnał via USB z komputera, a  amp/pre przez przypadek jest ustawiony na odbiór sygnału z dekodera  TV, wystarczy kliknąć play na CD, żeby DAC przeskoczył na wejście CD (AES/EBU lub Coax) a wzmacniacz przeskoczył na wejście obsługujące DAC. W dodatku wszystko to jest w łatwy sposób konfigurowalne.

Szczerze mówiąc działa to zaje... i jest poważnym argumentem, przemawiającym za zakupem całego systemu Moon'a. Brzmienie to jedno ale komfort codziennego użytkowania, to prawie tak samo ważna kwestia.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pantaleon napisał:

Niestety, obawiam się, że bez organoleptycznego przetestowania nie da się powiedzieć, czy symlink zadziała z innym niż Moon urządzeniem. 

Sterowanie pre z apki, to faktycznie bardo przydatna kwestia - zwłaszcza, że piloty Moon'a to nie jest szczyt inżynierii i "dizajnu". Jednak, sterowanie głośnością, to tylko część przyjemności. Simlink w systemie Moon'a działa tak, że automatycznie ustawia pre / amp do wykorzystywanego źrodła. Kiedy mam we wzmacniaczu sygnał np. z dekodera TV (w nocy na słuchawkach oglądam TV), wystarczy, że kliknę "play" w apce (np. wybierając utwór w kolejce Tidal'a), żeby wzmacniacz przełączył się automatycznie na streamer. Więcej - jeśli do DAC'a podpięty jest transport CD (nie mam ale sprawdzałem), a w danej chwili DAC pobiera sygnał via USB z komputera, a  amp/pre przez przypadek jest ustawiony na odbiór sygnału z dekodera  TV, wystarczy kliknąć play na CD, żeby DAC przeskoczył na wejście CD (AES/EBU lub Coax) a wzmacniacz przeskoczył na wejście obsługujące DAC. W dodatku wszystko to jest w łatwy sposób konfigurowalne

Szczerze mówiąc działa to zaje... i jest poważnym argumentem, przemawiającym za zakupem całego systemu Moon'a. Brzmienie to jedno ale komfort codziennego użytkowania, to prawie tak samo ważna kwestia.

Tak zgodzę się z toba w 100%. 
Pilot z mojego 740P FRM3 był reklamowany: czujnik ruchu od podświetlenia piszczał i pilot się zwiedzał pomagało tylko odkręcenie 3 śrubek i wyjęcie baterii - pilot cena katalogowa 1500zl!!!). Otrzymałem po 2 miesiącach nowy z Kanady. Teraz minęło 8 miesięcy od tej akcji i ponownie zareklamowałem bo przestało działać polowe podświetlenia i nie mogłem z niego wyłączać i włączać sprzętu. Zaznaczę ze używałem sporadycznie i nie powinno mieć miejsca takie coś w sprzęcie za te pieniądze. 

Po przygodach z pilotem ucieszyła mnie możliwość sterowania dosłownie wszystkim ze smartfona czy tabletu będąc nawet na drugim końcu domu! Jestem mega zadowolony ze tak to sobie wymyślili bo ułatwienie i wygoda ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Melond napisał:

Tak zgodzę się z toba w 100%. 
Pilot z mojego 740P FRM3 był reklamowany: czujnik ruchu od podświetlenia piszczał i pilot się zwiedzał pomagało tylko odkręcenie 3 śrubek i wyjęcie baterii - pilot cena katalogowa 1500zl!!!). Otrzymałem po 2 miesiącach nowy z Kanady. Teraz minęło 8 miesięcy od tej akcji i ponownie zareklamowałem bo przestało działać polowe podświetlenia i nie mogłem z niego wyłączać i włączać sprzętu. Zaznaczę ze używałem sporadycznie i nie powinno mieć miejsca takie coś w sprzęcie za te pieniądze. 

Po przygodach z pilotem ucieszyła mnie możliwość sterowania dosłownie wszystkim ze smartfona czy tabletu będąc nawet na drugim końcu domu! Jestem mega zadowolony ze tak to sobie wymyślili bo ułatwienie i wygoda ogromne.

Ja pilota nawet do ręki nie biorę (nawet nie specjalnie wiem, gdzie go zakopałem). W serii 6 i 7 pilot jeszcze jakoś wygląda w przypadku 3 i 4, to jest już wyjątkowej klasy i urody badziewie. Zachodzę w głowę, jak można wypuścić tak dobry, solidny i ... drogi sprzęt, z takimi pilotami. Rozumiem, że Simaudio bardzo stawia na apkę, ale co z tymi, co chcą mieć np. sam wzmacniacz lub pre?

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WAŻNE INFO (zwłaszcza dla osób w zawałowej grupie ryzyka = 45+, jak ja):

Po włączeniu sprzętu, ok. 20:00, okazało się, że dźwięku ze streamera (Moon 280D) nie da się wydobyć - ani z NAS ani z TIDAL. Po kilku próbach, dziwięk się pojawiał na ułamek sekundy... co kilka sekund (czkawka).

Okazało się, że dostępna jest aktualizacja (chyba poważniejsza, sądząc po czasie trwania). Poinformował o niej Mind Controller. Po dokonaniu aktualizacji sytuacja wróciła do normy. Soft i appka działają poprawnie. 

Pozdr.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pantaleon napisał:

WAŻNE INFO (zwłaszcza dla osób w zawałowej grupie ryzyka = 45+, jak ja):

Po włączeniu sprzętu, ok. 20:00, okazało się, że dźwięku ze streamera (Moon 280D) nie da się wydobyć - ani z NAS ani z TIDAL. Po kilku próbach, dziwięk się pojawiał na ułamek sekundy... co kilka sekund (czkawka).

Okazało się, że dostępna jest aktualizacja (chyba poważniejsza, sądząc po czasie trwania). Poinformował o niej Mind Controller. Po dokonaniu aktualizacji sytuacja wróciła do normy. Soft i appka działają poprawnie. 

Pozdr.

Mnie aktualizacja dopadła podczas słuchania muzyki o podobnej porze jak piszesz. Na wyswietlaczu pojawił się Update i po niecałych 5 minutach wszystko się zakończyło. Gramy dalej Panowie😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bogusław_59825 napisał:

hehe, a mój 280D działa normalnie .... bo nie mam Mind2 😄

Klasyczny przykład tzw. uczuć ambiwalentnych ... 😀

11 minut temu, Melond napisał:

Mnie aktualizacja dopadła podczas słuchania muzyki o podobnej porze jak piszesz. Na wyswietlaczu pojawił się Update i po niecałych 5 minutach wszystko się zakończyło. Gramy dalej Panowie😍

... i pięknie! 🤘

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.