Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  115 członków

Simaudio Klub
IGNORED

Simaudio CLUB


Dżerzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

no to i ja się dołączę do klubu... końcówka mocy Moon W5.3 RS (SE). Gra wyśmienicie - tak dobrze, że pomimo iż będę musiał przerzucić się na system słuchawkowy to chyba u mnie zostanie. Piszę chyba bo przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbym jej posłuchać z przedwzmacniaczem P5.3 SE. Gdyby ktoś takowy posiadał to proszę o kontakt. Gorzej jeśli zagra lepiej niż z moim poprzednim przedwzmacniaczem - oj wtedy będę miał nie lada dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ta wersja to akurat nie starsza a młodsza i zarazem dużo słabsza wersja. Nie słuchałem jej ale miałbym obawę czy dostatecznie napędzi dynki choć warto by spróbować. Starsza wersja która zreszta miałem to i-5 która kest o wiele lepsza i z powodzeniem napędzała u mnie c1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem focusy110 to właśnie na nią sie napaliłem w top-hifi.Fajnie to grało na tamtą chwilę i spokojnie napędzał ten wzmacniacz focusy.Pozdrawiam

Kamil79, to właśnie od Ciebie miałem pierwsze 110, które poszły do ludzi no a teraz mam zaś nawet w tym samych fornirze.

Piszesz o wersji z linku czy tej starszej?

Edytowane przez dżihad_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam ta wersja to akurat nie starsza a młodsza i zarazem dużo słabsza wersja. Nie słuchałem jej ale miałbym obawę czy dostatecznie napędzi dynki choć warto by spróbować. Starsza wersja która zreszta miałem to i-5 która kest o wiele lepsza i z powodzeniem napędzała u mnie c1.

 

A w czym to lepsza jest wersja starsza?

Lub najmlodsza NEO od starszej?

Widziałeś wnętrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem.

Ciekawie podeszli do tematu. Z trzema parami kolumn testowali wszystkie wzmacniacze i w tym PM1 takie jak ja mam:)

Moon- najlepszy dźwięk, YBA i Naim.

 

W brytyjskich czsopismach zawsze angielski produkt zajmuje piersze miejsce.

Dziwne podejście brytyjskich recenzentów. Co nasze to najlepsze.

 

W niemieckim magazynie zdaje się Hegel H80 super produkt nie do pobicia.

 

Tylko, że wszyscy recenzenci testowali w jednym zestawieniu z jednymi kolumnami wszystkie wzmacniacze. I to nie wiadomo z jakimi bo nie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do zakupu czegoś naprawde mocnego do moich kolumn.

Wybieram sie na odsłuch Hegel H360. Jeśli będzie mi odpowiadać pojedzie ze mną do domu.

Moon 250i NEO niestety trafi do pudełka i dalej do następnego właściciela. Szkoda mi go będzie ale nie będe trzymał trzech wzmacniaczy w domu bo zaczyna się robić mała graciarnia.

Mam jeszcze na półce Atolla IN 200SE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Pozbywam się całego sprzetu.

Do sprzedania mam wzmacniacz Moon 250i NEO zakupiony 11-mcy temu w Top Hi-Fi.

Wzmacniacz nie posiada śladów użytkowania, zadrapań, rysek itd. Absolutnie nic.

Stan techniczny i wizualny 100% sprawny.

Gwarancja- nie pamiętam dokładnie ile czasu, czy rok czy dłużej (ale to można bardzo szybko telefonicznie sprawdzić).

W komplecie wszystko to co otrzymałem przy zakupie;

Karton, pełna dokumentacja (instrukcja obsługi), karta kontroli jakości, kabel, pilot i oczywiście wzmacniacz.

Ceny jeszcze nie ustaliłem także oferty zainteresowanych proszę o kontakt na Priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Stałem się posiadaczem Simaudio Moon cd1 z 2013r.

Jak narazie jestem bardzo zadowolony.

W porównaniu do ca Azur 651 C poprawiła się znacznie scena i detaliczność. Zasilam go kablem Gryphon Headline.

 

Mam pytanko, jaki w tym CD siedzi mechanizm/laser, bo chciałbym dokupić sobie na rezerwę?

 

Jak z trwałością/awaryjością tego modelu?

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich,

ostatnio stałem się posiadaczem dac moon 300D v1 i od razu mam do was pytanie. Czy ktoś posiada ten dac i zainstalował poprawnie sterowniki do bit perfect? U mnie zainstalowany sterownik jest nieaktywny, może to być wina sterownika który był na stronie firmowej do v2?

Mam nadzieję że klub nie umarł bo sprzęt wydaje sie bardzo dobry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.