Skocz do zawartości
IGNORED

dac w okolicach 3 tysiaków


Gość Roxi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie placiles tyle za laczowke?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale nie wiem, czy jeszcze będzie miał, bo sprzedawał końcówki magazynowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coax ale po 50 Euro za 0.5metra. Na innych stronach rowniez maja ceny w tej okolicy. Dodatkowo czesto pisze sie, ze coax powinien miec minimum 1.5 metra. Tego drugiego faktu akurat nie sprawdzalem.

Chyba, ze pisales o tym golasie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Osobiscie jak dotychczas uzywalem jedynie dwa coaxy jeden to Nordost Shaman i Wireworld Gold Starlight. Lekka przewaga po stronie Wireworlda. Cena zdecydowanie wyzsza..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mój kolega go kupił ,używa "pod laptopa" i słuchawki ,obiecał,że pożyczy mi go na kilka dni ,jak posłucham to coś napiszę.

 

Tutaj masz recenzję "komputerowców" :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem bez fotek bo w Irlandii pada i mam lenia... :)

Mam kolejne wieści z frontu wymiany lamp w Havanie...

Bendix 6385 z roku 1964r. - zdaniem niektórych ultymatywna lampa do Havany, niedawno zagościł w moim przetworniku.

Podobno lepiej już się nie da.

Cóż... ciężko mi go oceniać, gdyż wskutek przejścia na Wujka Samo Zło, czyli na Apogee Mini-DAC "trochę" zmieniła mi się optyka.

WE, do tej pory moja najlepsza lampa, opisywana wyżej w tym wątku, w porównaniu z Bendixem po prostu muli. Po zamontowaniu Bendixa dźwięk Havany jeszcze bardziej się otwiera. Czystość, szczegółowość i dynamika wystrzeliwują w górę do tego stopnia, że mam trudności w odróżnieniu Havana - Apogee na niektórych utworach.

Pomiędzy seryjną lampą, czy rosyjską 6N3P a Bendixem jest już absolutna przepaść.

Problemem jest bardzo wysoka cena tej lampy.

Tyle, że... mam wrażenie iż z Bendixem Havana przestaje być Havaną. :)

Traci niemal całkowicie swój unikalny, oldschoolowy charakter, stając się po prostu jeszcze jednym bardzo dobrym przetwornikiem.

A przecież nie za to kochamy Havanę, że jest szybka, przezroczysta i szczegółowa (choć jest wystarczająco - nawet bez Bendixa), tylko za jej odmienność. Za lampowy czar, za dopalenie średnicy, za relaksujący sound,

Zamontowanie Bendixa do Havany zmienia stary kabriolet Alfa Romeo w Hondę S2000 - osiągi doskonałe, bez porównania z Alfą, ale... gdzie ten styl?

I po co w ogóle tak gnać? :)

Wkrótce recenzja Bendixa 6385 z wczesnych lat 50-tych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WE, do tej pory moja najlepsza lampa, opisywana wyżej w tym wątku, w porównaniu z Bendixem po prostu muli.

 

:)

 

niewiele jest b.dobrych lamp na rynku, ten Bendix napewno do nich należy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi - jest na co czekać.

Po zamontowaniu Bendixa Havana jest tak dobra jak Apogee Mini DAC, jeśli chodzi o szczegółowość i dynamikę oraz bas, natomiast przewyższa Apogee nasyceniem średnicy i ogólną muzykalnością.

Apogee chętnie bym sprzedał, ale zostawiam go na razie pod kątem obsługi "gęstych" formatów i z powodu regulowanych wyjść XLR, bo myślę nad monoblokami Graham Slee Proprius.

Jako docelowy DAC do systemu (ale to już po wymianie kolumn i ew. wzmacniacza na końcówkę mocy w klasie A) zaczyna mi świtać NAD M51. Bardzo zaawansowany DAC, godny uwagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że odstawiłeś Havanę na dobre. Jakiś czas temu kupiłem na ebayu od Chińczyków pcm56pk. Na sześć działał jeden a jakość wykonania gorsza niż fatalna. Przestrzegam kolegów choć i mnie przestrzegano. Taż te pcmy są nie do znalezienia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób to wylutować z używanego CD. Jest lista dostępna cedeków pod kątem użytych przetworników. Jak się sprężysz to możesz mieć te swoje wymarzone japońskie K grade nawet za 50 €. :)

Ja zamontowałem te PK - u mnie działają bez problemu ale żebym słyszał jakąkolwiek różnicę w stosunku do seryjnych chipów to nie powiem... :)

Najważniejsze: LAMPA! (mówisz LAMPA, myślisz BENDIX) :)

Cała tajemnica Havany tkwi w lampie: można mieć muła, można mieć zajefajny DAC.

U mnie Bendix jeszcze nie wygrzany a nie mogę przestać słuchać - jest wywalony w kosmos! :)

Polecam każdemu - brać w ciemno!

Aaaa - i połączenie ze wzmakiem. Napisz do Henryka Kwinto, może się zlituje i zechce Ci zrobić IC - szczęka opada!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 26 Sierpnia 2012 - nie na temat
Ukryte przez Fr@ntz, 26 Sierpnia 2012 - nie na temat

widze ze składasz sprzęt .A co z kablami do tego sprzętu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

No to dwa zdania o bendixie i koreańskich pcm56pk. Z braku czasu wklejam tu opinię przesłaną do sprzedającego.

"No oderwałem się na moment. Szkoda, że nie potrafię ująć w słowa dokładnie tego co słyszę. Tak więc na pierwszy ogień poszła lampa (bendix) z 56go. Kompletny zawód niestety, Szaro, scena się jakoś bardzo zwęziła, tak bez polotu.Dużo gorzej niż ulubiony ostatnimi miesiącami 6N3P DR. No nie ważne. Później 64 rok. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że 6N3P DR jest rzeczywiście świetną lampą. Musiałem się nieco wsłuchać. Rusek gra bardziej na twarz a bendix bardzo bardzo skromnie wycofał się do tyłu. W pierwszej chwili pomyślałem, że rusek lepszy. Całkiem inna prezentacja materiału do której musiałem się chwile przyzwyczajać. Myślałem, że bendix będzie taki audiofilski, sterylny a tego nie lubię. A tu popłynęła cudna muzyka, pełna detali, spokoju, równowagi. Wrzuciłem kilka kawałków które zwykle zabieram na odsłuchy. Jednym z pierwszych był stary oklepany Lili was here, nieco Garbarka, później elektronika, jakieś depeche m. W klasycznej i jazzie jest fenomenalna, przy roku i elektronice w sumie nie widzę większych różnic. Gitara akustyczna, talerze...normalnie morda mi się sama cieszyła, delikatność, muzykalność, świetna scena, klimat, ufff. Wyjąłem lampę i włożyłem chipy. O dziwo weszły sto razy łatwiej niż chińszczyzna gdzie każdą nóżkę musiałem poprawiać. No i szczęka mi opadła i to bardziej niż przy lampie. Jaka rozdzielczość, pojawiły się instrumenty których nie słyszałem, poukrywane w dalszych planach. Do tego jak dorzuciłem bendixa stała się jasność i już. Nirwana, mały odlot...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza moim zdaniem lampa z rodziny 2C51 to właśnie Bendix 6385 1964, który Ci wysłałem :)),

niektórzy wolą ciepłe kluski i wybierają bendixa z lat '50.

 

PMC56P-K (oryginalne) to chipy, które deklasują legendarne TDA1541a, nawet te z koronami..

 

A te, które MHDT wstawia do swoich DACów to "shit" straszny.... ot taka antyreklama dla braci....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o tym akurat nikt się nie dowie dopóki nie wrzuci K-grade. Teraz jeszcze Ci powiem, że nawet zastanawiałem się nad samymi chipami, ale szybko stwierdziłem, że mimo jakości jaką zaoferowały drugiej szansy na Bendixa miał nie będę a przecież z czasem zmienię kable, zmienię źródło, może wzmacniacz a wtedy lepsza lampa będzie niezwykle ważna. Bądź co bądź duet powalający :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bendix to podstawa!

Mój się chyba już wygrzał i teraz mam pełne porównanie z Apogee Mini DAC.

Naprawdę Havana gra teraz w tej samej lidze, jeśli idzie o precyzję i wykop a muzykalna jest bardziej od przecież ciepłego i przyjemnego Apogee.

Z Bendixem jest inna bajka... Ta lampa każe nam zrewidować poglądy o kluchowatym i ciepłym stereotypowo pojmowanym brzmieniu lampy oraz o rzekomej misiowatości NOS-DAC.

Też mam inne kości ale nie wiem ,czy nie podróby bo po wymianie nie usłyszałem żadnej rewelacji ani objawienia.

Jeśli ktoś dysponuje K-Grade oryginalnymi z Japonii lub Korei to chętnie kupię.

Co do 6N3P - to jest najbardziej lampowa lampa jaka tylko może być! Cudnie gorąca, słodka i po prostu obłędnie muzykalna, niestety brak jej wykopu i precyzji. Ale dla miłośników typowo lampowego grania - RAJ! W dodatku za grosze... Od muzyki słuchanej na 6N3P naprawdę trudno jest się oderwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie 6N3P i tylko ta w wersji DR jest w pewnym stopniu porównywalna do Bendixa. Zwykła 6N3P nie jest zła ale różnica między nią a DR jest kolosalna. Pewnie podobna jak między DR a Bendixem. Gra nieco bardziej na twarz, scena wysuwa się znacznie do przodu, no chociaż u mnie tak było. Lepiej też sprawdza się w rocku, electro. Mam namiar na gościa posiadającego te lampy. Koszt ok 100pln

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróce trochę do tematu posta :)

 

DAC+amp/wzmacniacz słuchawkowy Audio-gd NFB- 10.2 do kupienia w polsce za 2800 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dlaczeo on?

Parę danych technicznych:

USB w trybie asynchronicznym 24bit/192kHz

S/PDIF 24bit/192kHz

Zbudowany z dwóch Wolfson`ów WM8741 pracujących w trybie dual mono (128db)

Oversampling

Filtry cyfrowe

Trafo r-core

PSU 7 linii zasilających

Konstrukcja w pełni zbalansowana i to począwszy od samego D/A !!!

Regulacja wzmocnienia PASYWNA realizowana za pomocą drabinki hiper dokładnych rezystorów i przekaźników

Sterowany za pomocą pilota (pilot zrobiony z aluminium - zajefajny :))

Z ciekawostek - konstrukcja prądowa!!! Kontrola wzmocnienia jest realizowana już na w pełni wysterowanym sygnale, czyli sygnał jest tłumiony a nie wzmacniany - zaleta rozwiązania oczywista :)

Mam młodszego brata NFB-5.2 i wiem co to potrafi. Za takie pieniądze nic lepszego nie znajdziesz

a wygląda tak:

aaaa i genialny wzmacniacz słuchawkowy może pracować napędzając każdą słuchawkę osobno. Takie rozwiązanie sugeruje tryb pracy bridge wzmacniaczy (muszą być dwa na słuchawkę czyli w sumie cztery).

post-45171-0-67803600-1347069133_thumb.jpg

post-45171-0-40296100-1347069139_thumb.jpg

post-45171-0-40979100-1347069187_thumb.jpg

post-45171-0-73670000-1347069193_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając DACa zacząłbym od tych z Audio gd. Problem jest jednak z działaniem WM8741 pod linuxem. Było by super gdyby np takiego daca (i tańsze z tej firmy) bez problemu można było po USB podłączyć np do Vortexboxa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając DACa zacząłbym od tych z Audio gd. Problem jest jednak z działaniem WM8741 pod linuxem. Było by super gdyby np takiego daca (i tańsze z tej firmy) bez problemu można było po USB podłączyć np do Vortexboxa.

A to akurat nie prawda :) Słuchałem Logitech Squeezebox z lekko przerobionym softem. Chodził naprawdę rewelacyjnie. Będę miał takiego pożyczonego w przyszłym tygodniu, to coś napisze więcej w Klubie Audio-GD. Dam też linka do instrukcji jak sobie zaktualizować Squeezebox`a żeby widział USB Tenor TE8802L (WM8741 to przetwornik D/A i niema nic wspólnego ze sterownikami - ale to tak na marginesie ;) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dedykowanym bezgłośnym kompie mam zainstalowaną dystrybucję linuxa - Vortexbox, ma w sobie Logitech Media Server do udostępniania plików do squeezeboxa jednak muzyki slucham bezpośrednio z tego kompa. Jestem pewien, że nie da się tak podłączyć po prostu Audio-gd po usb. System go nie wykryje.

Racja, za obslugę usb odpowidzialny jest tam Tenor, moja pomyłlka ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę proponuję wypróbowanie łączówki Viablue zamiast cyfrowego kabla coax

 

Czy to jest coś takiego?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość partick

(Konto usunięte)

Dam też linka do instrukcji jak sobie zaktualizować Squeezebox`a żeby widział USB

 

w Logitech Media Server, na zakładce Plugins, na samym dole dodajemy repozytorium:

http://smallproblem.com/touchmeter/jstraws_squeezebox_touch_enhancements.xml

restartujemy LMS i SBT. wchodzimy w: Settings -> Advanced -> Applet Instaler -> Enhanced Digital Output i wybieramy Install.

aha, wcześniej przewijamy na dół w Applet Installer i zaznaczamy Reinstall after Firmware Upgrade.

 

a w Advanced -> Patch installer też są fajne rzeczy, można sobie np. wskaźniki zmienić.

i też trzeba przewinąć na dół i zaznaczyć Reinstall after Firmware Update.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich, dopiero dołączyłem do tego forum i jest to mój pierwszy post :)

Właśnie zastanawiam się nad DAC'em do moje systemu. Jestem ciekawy brzmienia Havany oraz chętnie wysłucham jakiś alternatywnych propozycji.

Mój system składa się z: htpc (chwilowo XBMC ale docelowo VortexBox) -> nuForce ICON HDP -> Xindak 6950 -> Monitor Audio RX6.

Chciałbym trochę złagodnić dźwięk. Szukam DAC, jeżeli zajdzie taka potrzeba to dokupię konwerter typu HiFace lub V-Link.

Czy jest jakaś możliwość, żeby przesłuchać Havanę - mieszkam w Warszawie.

 

Z góry dzięki za odpowiedź,

Seba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dedykowanym bezgłośnym kompie mam zainstalowaną dystrybucję linuxa - Vortexbox, ma w sobie Logitech Media Server do udostępniania plików do squeezeboxa jednak muzyki slucham bezpośrednio z tego kompa. Jestem pewien, że nie da się tak podłączyć po prostu Audio-gd po usb. System go nie wykryje.

Racja, za obslugę usb odpowidzialny jest tam Tenor, moja pomyłlka ;)

 

Napisali że wspiera: Klasa USB Audio 2.

 

Dodatkowo:

 

USB 32-bitowy W 2012 Audio-gd wprowadził nowy, wydajniejszy, asynchroniczny układ USB. USB-32 VIA Vinyl Audio VT1731 oferuje rozdzielczość 16, 24 lub 32 bity oraz częstotliwość 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz aż do 384kHz. Jak podaje producent, w przypadku nowych kości jitter jest do 15x niższy niż w przypadku Tenora TE7022.

Układ VIA Vinyl Audio VT1731 jest wspierany przez system operacyjny Windows XP,Vista,7 i wymaga instalacji sterownika. Linux współpracuje z interfejsem bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Najnowsze wersje MacOS niestety (jeszcze) nie wspierają tego układu. Niemal wszystkie popularne konstrukcje Audio-gd zostały przystosowane do nowego układu, nadal można je jednak zamawiać w wersji z kościami Tenor (NFB-10.2)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

w Logitech Media Server, na zakładce Plugins, na samym dole dodajemy repozytorium:

http://smallproblem.com/touchmeter/jstraws_squeezebox_touch_enhancements.xml

restartujemy LMS i SBT. wchodzimy w: Settings -> Advanced -> Applet Instaler -> Enhanced Digital Output i wybieramy Install.

aha, wcześniej przewijamy na dół w Applet Installer i zaznaczamy Reinstall after Firmware Upgrade.

partick

Proszę podpowiedz jak uruchomić te wskażniki na SQT......mam go od 3 miesięcy i nie wiem jak to zrobić..?

Czy potrzeba coś instalować ?

Coś nacisnąć na pilocie ?

Coś konfigurować i jak ?

 

a w Advanced -> Patch installer też są fajne rzeczy, można sobie np. wskaźniki zmienić.

i też trzeba przewinąć na dół i zaznaczyć Reinstall after Firmware Update.

 

 

 

Proszę podpowiedz jak uruchomić te wskażniki na SQT......mam go od 3 miesięcy i nie wiem jak to zrobić..?

Czy potrzeba coś instalować ?

Coś nacisnąć na pilocie ?

Coś konfigurować i jak ?

 

 

w Logitech Media Server, na zakładce Plugins, na samym dole dodajemy repozytorium:

http://smallproblem.com/touchmeter/jstraws_squeezebox_touch_enhancements.xml

restartujemy LMS i SBT. wchodzimy w: Settings -> Advanced -> Applet Instaler -> Enhanced Digital Output i wybieramy Install.

aha, wcześniej przewijamy na dół w Applet Installer i zaznaczamy Reinstall after Firmware Upgrade.

 

a w Advanced -> Patch installer też są fajne rzeczy, można sobie np. wskaźniki zmienić.

i też trzeba przewinąć na dół i zaznaczyć Reinstall after Firmware Update.

 

 

Proszę podpowiedz jak uruchomić te wskażniki na SQT......mam go od 3 miesięcy i nie wiem jak to zrobić..?

Czy potrzeba coś instalować ?

Coś nacisnąć na pilocie ?

Coś konfigurować i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jest jakaś możliwość, żeby przesłuchać Havanę - mieszkam w Warszawie.

 

 

Jak będziesz w Dublinie to zapraszam! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.