Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, RobG1974 napisał:

[mention=24719]Ricardozamora[/mention] jak masz czas w ten weekend to zapraszam albo za 2tyg. Ja powoli kończę konfigurację systemu jeszcze trochę kabli przetestuję i będzie zakończony 2 system.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


I jeszcze transport cd mi został ale mam już typy I jak będzie można wypożyczyć od dystrybutora to sprawdzę. Z daców które mam to jestem zadowolony, jednego i ty też masz. U mnie on najlepiej gra po i2s nie wiem czy testowałeś, najgorzej po bnc i coax, przy najmniej tak w moim torze mi wychodzi.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


 

Dzięki, jak się chłodniej zrobi może się umówimy.

A co z transportów planujesz? Bo transporty CD z racji popularności plików, trochę są martwe, nie robi się ich dużo. Na rynku jest duża luka w nowych transportach, albo tanie byle co albo sporo droższe rzeczy, a średniej półki w rozsądnej cenie mało. Dużo starych transportów z lat 90 za to wymiata i można tanio kupić jak na dźwięk jaki dają, wcześniej warto sprawdzić tylko dostępność lasera/dawcę lasera. Mam np. Teaca vrds 10, fajny cd, dobry transport, lekko zaokrągla, ale nadal jak na cenę 1000-2000 jest świetny, jako cd też. Pozbyłem się za to Thety Pearl, ładny ale taki sobie. Od ponad chyba już 5 lat słucham na Meridian 602, świetny transport, pewnie inne Meridiany, CD, też grają podobnie jako transporty, chyba mają ten sam laser CDM Philipsa i niezniszczalna konstrukcję. Czytałem o Kenwoodach i tam też są 2 czy 3 modele świetnych transportów, na rynku wtórnym zazwyczaj koło 2k zł cena. A z super tanich Marantze cd z serii 63 czy 67 są cenione jako transporty (zaledwie 400-700zł ceny).

Mogę pożyczyć transport Meridiana bo mam 2 takie same. Jeśli tylko bym zobaczył ofertę sprzedaży, kupiłbym i tak sobie trzeci, tak go cenię.:) 

Z nowych transportów/nowszych ale używanych chyba lepiej iść od razu jak już w wyższą półkę (Esoteric np., taniej Reyimo) bo te tańsze będą byle jakie raczej - kiedyś chciałem kupić Cambridge CXC ale poczytałem że shit kompletny i dałem spokój.

Ten DAC o którym piszesz dla mnie grał słabo (tylko się nie obraź:), ale skoro lampowy to wymiana lamp pewnie sporo by dała. No i jestem przyzwyczajony do McGyvera Protagonista w maksymalnej chyba wersji, no to to gra wybitnie - kiedyś pożyczę pewnie to u siebie sprawdzisz. 

Zresztą mogę pożyczyć też tańszy DAC ale ceniony, North Star Design 192 i on grał lepiej.

A z kabli co planujesz? Trochę bawiłem się kablami w ostatnich miesiącach. Miałem np. 2 Van den hula - tani Wind i droższy Revelation. Ten drugi sobie zostawiłem bo gra świetnie. Wind ok, ale bez rewelacji. 

Z interkonektów vdh też mogę polecić - zwłaszcza Second (na giełdzie hifi jest po 500zl, znacznie taniej niż allegro/olx), a First tylko jeśli ktoś chce ocieplić sobie dźwięk. To sa trochę kultowe kable, zwłaszcza First. Miałem też popularne Purist Audio - byłem zaskoczony dźwiękiem najniższego w serii Genesisa, ale sprzedałem i kupiłem kilka serii wyższy Poseidon, no to już robi robotę naprawdę, choć warto dopiero jak reszta dobrana jest. 

Słuchaj jak chcesz wypróbować u siebie ten transport meridian (teaca też mogę pożyczyć bo nie używam), daca czy kable możemy się umówić za kilka dni. Z głośnikowych mam też srebro Sonus Olivy. Jak się nie ma ostrego czy suchego dźwięku, brak basu czy ciut za dużo srebro często świetnie się sprawdza, u mnie pasowało do wielu kolumn i lamp.

4 godziny temu, Łukasz_62438 napisał:

To była Jolida 502BRC, w stopniu końcowym lampy KT-88. Próbowałem z 6550 i KT-120, są tu gdzieś opisane moje wrażenia i nawet zdjęcia jakieś, lecz najlepsze odczucia miałem na KT-88. Jednak i tak lampy w pre + lampy w inwerterze odpowiadały w głównej mierze za zmiany w brzmieniu. 

To chyba dobry wzmacniacz - kiedyś chciałem go kupić ale ktoś mi go sprzątnął i wziąłem co innego.:) A jakiej firmy te KT88? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie musical paradisa tego co pożyczałeś zapewne dlatego tak go oceniasz bo słuchałeś po rca, na którym gra bardzo przeciętnie, jeżeli nie gra jako pre. To dac który ma super zrobiony tor zbalansowany, na którym gra na poziomie pontusa, a od pontusa przynajmniej bardziej neutralnie. Pontusa tez mam gra znośnie ale do daca Seyv trochę mu jeszcze brakuje pod względem wybarwienia, scenę pontus ma fajną może nawet lepszą, dynamikę niestety też Seyva dam ma lepszą. Dac MC G najlepiej obejrzeć w środku jak jest zbudowany taki standard w diy możnabyło akceptować 10 lat temu. Jakość nie jest najgorsza, ale znowu odnosząc do daca Seyva to Seyv powinien swoje dace sprzedawać powyżej 14tys. Zł. Bo jakość w konwersji aktywnej nie jest gorsza a porządek w środku i rozkład zaplanowany. Marantz cd 73 mam jest bardzo przeciętny i muda44 mi go przerabiał. Teraz chcę pożyczyć Jays cd mk3 ale nic bez odsłuchu. Okablowanie chyba postawię na cardasa linia clear cygnus.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RobG1974dziękuję za możliwość spotkania. Kolejny set kilku przewodów zaliczony, i słyszeliśmy, że na takim poziomie nie ma już słabych zawodników. Oczywista, jeden bardziej pasuje do systemu, drugi byłby gwiazdą w innym zestawieniu, lecz nie można powiedzieć, że któryś jest jednoznacznie słaby... A zwłaszcza ten DIY. Gdybym to ja wybierał, to miałbym niezłą zagwozdkę, i musiałbym go wziąć (z jeszcze jednym) do siebie, na tygodniową dogrywkę 👏

W dniu 11.06.2021 o 14:25, Ricardozamora napisał:

To chyba dobry wzmacniacz - kiedyś chciałem go kupić ale ktoś mi go sprzątnął i wziąłem co innego.:) A jakiej firmy te KT88? 

To był dobry wzmacniacz, grał u mnie na KT-88 od Electro-Harmonixa i troszkę na Shuguang. No i na całej masie rozmaitych lampek ecc81 i ecc83, ale to już historia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję kolegom @Łukasz_62438i @Seyv oraz Panu Robertowi, który przywiózł kabelki do posłuchania za odwiedziny i pomoc w wyborze. Niestety jeszcze temat nie zakończony i zapewne trochę jeszcze posłucham. Mieliśmy przyjemność posłuchania 3 markowych kabli Cardas Clear Light, Tellurium Q Ultra Black i Nordost Heimdall oraz mój własny DiY konceptu Seyv. Każdy z tych kabli ma jakąś przewagę konkurencyjna, ale ideałów jak zwykle nie ma, być może budżet za niski obrałem. pokrótce bo i tak co ucho, to co innego słyszy, a moje na pewno nie jest po doktoracie z akustyki i  muzykologii, ale w audio już bawię się 18 lat co najmniej. I tak Nordost kontorala basu i jego schodzenie do naprawdę niskich poziomów basu dla mnie nr 1, ale góra pasma to nie moja bajka, sam ogólny przekaz bardzo muzykalny. Tellurium Ultra Black taki złoty środek, niczym się jakoś nie wyróżniał ale tez niczego nie psuł, do długich odsłuchów się nadaje choć nie miał tego czegoś co by oczarowało boże trzeba by posłuchać Diamond. Cardas dla mnie ponad przeciętna przestrzeń i plasacja instrumentów (wg moich uszu, żaden z konkurentów nie miał tego tak dobrze i precyzyjnie rozłożonego), nie ukrywam tego kabla mogłem trochę dłużej posłuchać i ma coś w sobie, oczywiście jak zawsze gra cały system i nie zawsze się on sprawdzi, ale gra on mocnym środkiem, góra nieagresywna i przy dobrym spasowaniu z dacem / źródłem może dać fajny efekt. I na koniec mój DiY gra całkiem nieźle, co chodzi o muzykalność, mi przypominał sposób grania Haimdalla, ale nie ma tak wyostrzonej góry, kontrola basu trochę słabsza od Heimdalla, ale chyba już wiem gdzie leży problem i już podjąłem kroki ku poprawie, dzięki za wskazówki @Seyv, i na razie nie ma kompleksów co do kabli w klasie cenowej 6-8tys. zł. Niektórym nawet się najbardziej podobał mój DiY i żeby nie było to nie byłem ja. Mi jak zwykle wszystko szybko się nudzi i szukam czegoś lepszego (z wyjątkiem Żony tu jestem wierny 🙂 ), ale tak poważnie to tego kabelka używam w drugim systemie i jestem bardzo zadowolony. Jakoś nie miałem czasu i nie porobiłem nagrań ani zdjęć, następnym razem poprawię się.  Może Łukasz masz coś?

Edytowane przez RobG1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

I ja dziękuję za spotkanie, fajnie, że wróciliśmy trochę do "normalności". Ten odsłuch utwierdził mnie w przekonaniu, że okablowanie ma za zadanie nie psuć natomiast niedostatki czy inne mankamenty należy usuwać w innych częściach systemu. Sam rzadko bawię się kablami o wiele bardziej wolę żonglerkę lampami.

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
13 godzin temu, Melepeta napisał:

Dobrze, że w te czeluści forum nie zaglądają audio-nawracacze, bo by Was za te grające kable od czci i wiary odsądzili 🙂

Mieliśmy też grające transporty a nawet kable USB czy coaxialne ale o tym baliśmy się nawet wspomnieć 😂

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 16:37, RobG1974 napisał:

Marantz cd 73 mam jest bardzo przeciętny

Chodzi o 63 czy 67, 73 to gorszy. Oczywiście dobre jako transporty w odpowiedniej kategorii cenowej typu 500zł. 

W dniu 11.06.2021 o 16:37, RobG1974 napisał:

Dac MC G najlepiej obejrzeć w środku jak jest zbudowany taki standard w diy możnabyło akceptować 10 lat temu. Jakość nie jest najgorsza, ale znowu odnosząc do daca Seyva to Seyv powinien swoje dace sprzedawać powyżej 14tys. Zł. Bo jakość w konwersji aktywnej nie jest gorsza a porządek w środku i rozkład zaplanowany.

Wygląda chyba całkiem normalnie w środku. Miałem gdzieś tam zdjęcia kiedyś robione, ale chyba mniej więcej tak samo jak to z neta poniżej. Używam po coax, usb i optyku. Są wersje z xlr, nie używałem. Miałem chyba ze 2 czy 3 wersje tego daca i ta najwyższa najlepsza. Jedyna rzecz jaka średnio mi odpowiada, to użycie gałek jako włącznika i selektora, łatwo po długim użytkowaniu przekręcić nieco gałkę no i średnio wizualnie pasuje, ale to już co kto lubi. Za to dźwiękowo bomba.

1e5e97464bce9f4cf9ad51538930 

Miałeś (czy tam słuchałeś gdzieś - bo chyba słuchałeś?) wersji z Duelundami + lampki Amperex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w mojej wersji od Seyva amperexy, choć sam wolę osobiście słuchać na telefunkenach. Wersję z dualundami daca Seyva ma kolega Ryszard I też gra super, tylko on cały pozostały tor ma na bardzo wysokim poziomie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie to jakaś wersja chyba pokazowa, bo mój kolega z Łodzi ma wersję na innej płytce daca I sterowanie jest inaczej rozwiązane, a wyświetlacz źródeł znajduje się wewnątrz, płytkę daca mam identyczną jak kolegi z Łodzi w innym moim dacu chińskim.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Mój marantz to jednak cd72 coś mi się numery już mylą, coś nie dobrze z moją pamięcią.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma dwóch takich samych, lecz to raczej normalne. Mój przetwornik od @Seyvjest jeszcze inny, do tego ma obudowę w rozmiarze 1/2 typowej - wersja custom 😝 Nie ma w nim zbyt wiele audiofilskiego powietrza, za to pięknie gra... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, to oczywiste, ale nie rozumiem nadal czy go słyszałeś go czy nie. Ale ok, nie drążę.:)

5 godzin temu, RobG1974 napisał:

To zdjęcie to jakaś wersja chyba pokazowa

To z jakiejś starej aukcji wzięte na szybko.

Jak go kupowałem mi wyszedł znacznie mniej niż obecne ceny - zresztą sami wiecie jak skoczyły ceny w audio w ostatnich latach. W międzyczasie zmienił nazwę firmy i teraz jest jako http://valvencore.pl/ Zresztą sądzę, że ceny można negocjować. Od McGyvera można pożyczyć tego daca chyba bez kaucji, przynajmniej kiedyś tak robił. 

Zastanawia mnie pre gramofonowe od niego, czy byłoby lepsze od trochę słynnego pre Rca sensor 2 który mam, ale chyba brak opinii no i raczej należy założyć, że to mało możliwe. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RobG1974 napisał:

Mój marantz to jednak cd72 coś mi się numery już mylą, coś nie dobrze z moją pamięcią.
 

Jak oceniasz tego marantza po modzie jako transport? Ja rozważałem jakiś CD transport, nawet kupiłem Jaysa CTD MK2, ale szybko sprzedałem, bo praktycznie nie było różnicy w stosunku do maliny/digione signature + pliki z NASa.

Odnośnie Protagonista, to miałem na testach, ale egzemplarz który miałem brumił u mnie w systemie i nie bardzo było jak porównywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra porównywalnie a może nawet słabiej od usbridge z digione sig. Ale kolega Seyv zrobił transport na zwykłym Cd-rw komputerowym, i grał lepiej niż mój tor cyfrowy i ciągle mnie to wkurza, że nie mogę dojść z torem cyfrowym powyżej cd I chcę dokupić jakiś transport cd. Cd mam trochę ale dużo więcej mam muzyki na plikach i to dobrej jakości. Teraz jakiś rekloker kupiłem, na razie wygrzewam ale na razie gra i nie porywa. W audio teraz widocznie, żeby coś grało to trzeba wydać dużo i tyle. A ja skąpy jestem i nie lubię bez sensu wydawać kasy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Trochę mnie zasmuciłeś tym Jays-em.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry transport płyt CD to skomplikowane zagadnienie, zwłaszcza dzisiaj, w dobie problemów z dostępnością wielu laserów, które już nie są produkowane. Niby są następcy, lecz to już nie to samo jakby... Wydać kilkanaście tysi na sprzęt z ograniczoną datą przydatności? Hmmm 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2021 o 13:32, RobG1974 napisał:

A odnośnie pre, nie lepiej Husarię sobie kupić?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Lub jak chcesz naprawdę coś rewelacyjnego to pre Marantz 7.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ja już mam coś rewelacyjnego, by iść dalej musiałbym za dużo wydać niestety. Wolałbym już we wzm. czy kolumny wpakować. Na szczęście kupowałem tego Rcm kilka lat temu, obecna cena 12k, 2 razy ile dawałem za używkę. Ale fajnie, że dobre klocki drożeją - jeśli się już ma tanio kupione, nie jeśli chce się kupić. 🙂

http://highfidelity.pl/@main-2539&lang=

Husiariaa to raczej klasa niżej, choć nie miałem tego, ale kiedyś coś tam czytałem.

O jakim Marantzu piszesz? 7c? pre z jakimś phono stage? To nie ma startu żadnego. 

Ogólnie ja już mało co zmieniam, za dużo przerzuciłem tego przez ostatni rok sprzętu, za to teraz mnóstwo płyt kupuję. 

Ps. Używacie pronto do kolumn z fornirem? 🙂 Potrafi bardzo poprawić wygląd kolumn. Nasycenie, żywość, jasność barwy, można się zdziwić. Od lat używam do różnych. Oprócz zwykłego pronto jest taki "revive it", on robi naprawdę robotę. Ostatnio dałem na te piękne paczki Diapasona i normalnie kolumny jakby jasność, kontrast i barwę podciągnąć na maxa. Naprawdę polecam, można się zdziwić jak ożywia kolumny. Nie, nie sprzedaję pronto.:D

W dniu 15.06.2021 o 14:22, RobG1974 napisał:

Trochę mnie zasmuciłeś tym Jays-em.

O Jay's oraz Reimyo czytałem chyba u szymonfaber .pl (bo planowałem wiele razy kupić) że takie o, przeciętne jak na cenę. Lepiej dodać kilka k i Esoterica kupować czy polować na niego. Dlatego też pozostałem przy starych transportach jednak, bo jak coś za 1 (tak, nawet 1k bo za tyle brałem Meridiany:)-2-3k zagra mi tak jak nowy transport za 10k czy nawet i więcej, to ja dziękuję, wolę wpakować gdzie indziej kasę, a hiendowy transport kiedyś może i tak kupię. Jedynie o Thecie mam średnie zdanie z tych co miałem. Chcę też kupić Kenwooda kiedyś pewien transport, lampizator bardzo zachwalał. Ale on nie jest rzadki jak meridiana transporty czy teaca wyższe i pojawia się w rozsądnej cenie koło 2-2.5k. 

Jakby ktoś się bawił w transporty/cd stare, to polecam zapisać: http://vasiltech.narod.ru/CD-Player-DAC-Transport.htm

Łatwo znaleźć jaki laser, gdzie zamienniki. Potencjalnie transporty na laserach CDM czy CD na jakiejś niegłupiej kostce grają jak na obecne standardy minimum bardzo dobrze, a część ich wybitnie. Niektóre są lepiej cenione, inne mniej. 

Edytowane przez Ricardozamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2021 o 07:27, Łukasz_62438 napisał:

Dobry transport płyt CD to skomplikowane zagadnienie, zwłaszcza dzisiaj, w dobie problemów z dostępnością wielu laserów, które już nie są produkowane. Niby są następcy, lecz to już nie to samo jakby... Wydać kilkanaście tysi na sprzęt z ograniczoną datą przydatności? Hmmm 🤔

Szukasz lasera zanim coś starego kupujesz lub szukasz dawcy, innego cd dla lasera. 

Często lasery można za kilkadziesiąt zł kupić, nieprodukowane już lub kupić niedziałający cd za również kilkadziesiąt zł/tani cd słabo ceniony, który akurat ma ten laser co chcesz. Lasery niektóre mogą działać i dekadę czy dwie, np. CDM philipsa, niezniszczalne i solidne. Zapiszcie ten link co dałem, tam jest niezły spis laserów i kostek w cd, dace tez są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ricardozamora napisał:

O jakim Marantzu piszesz? 7c? pre z jakimś phono stage? To nie ma startu żadnego. 

Ogólnie ja już mało co zmieniam, za dużo przerzuciłem tego przez ostatni rok sprzętu, za to teraz mnóstwo płyt kupuję. 

Myślę o takim, występuję w kilku wersjach. Marantz 7t

https://www.audiog.com/en/item.aspx?item=1354,

Niektórzy robią ich przerówbki, np Pan Shirokazu Yazaki i to jest jeden z najlepszych pre wrzechczasów jego zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RobG1974 napisał:

Myślę o takim, występuję w kilku wersjach. Marantz 7t

https://www.audiog.com/en/item.aspx?item=1354,

Niektórzy robią ich przerówbki, np Pan Shirokazu Yazaki i to jest jeden z najlepszych pre wrzechczasów jego zdaniem.

Es sieht fantastisch ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
5 godzin temu, RobG1974 napisał:

jeden z najlepszych pre wrzechczasów jego zdaniem.

Pewnie sporą w tym zasługa sprytnego sprzężenia zwrotnego i użytych cześć.

1 godzinę temu, Łukasz_62438 napisał:

Es sieht fantastisch ☺️

Może kiedyś przyjadę z nim to sprawdzimy pre phono? 

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ricardozamora napisał:

Zapiszcie ten link co dałem, tam jest niezły spis laserów i kostek w cd, dace tez są. 

Albo ten link

https://www.dutchaudioclassics.nl/the_complete_d_a_dac_converter_list/

ewentualnie ten

https://www.dutchaudioclassics.nl/philips_cdm_cd_mechanism_list/

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.