Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, przede mną heroiczna próba własnoręcznego złożenia sieciówki, a jako że mało ogarnięty jestem w tej trudnej sztuce mam do Was pytanie: co mam zrobić z żyłą spływową? Połączyć ją z wtykami czy nie?

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Tu i po sąsiedzku.

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

czy znajdzie się w LU Kolega pomocny w wystruganiu sieciówki na bazie Yarbo 9000?

Sam nie podejmę się z braku stosownych narzędzi i umiejętności oraz ryzykiem ofiar w ludziach i sprzęcie.

Rozliczenie za pomoc: do ustalenia. ;)

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie jest to bardzo trudne, jeśli ja dałem radę - to i Ty na pewno doskonale sobie poradzisz! Cała zabawa sprowadza się do zamontowania wtyków, mnie w wersji z nową osłonką na przewód zajęło to może 2,5 godziny. Z narzędzi: wkrętaki, coś do zdejmowania izolacji, lutownica z cyną (lub skuwki do zaciskania), koszulki termokurczliwe... i chyba tyle. Jeżeli to kłopot, to daj znać, coś się wymyśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz!

Reszta na PW.

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego szkoda czasu? Ja ostatnio wymieniłem 2 zasilające, zmiany były dość istotne... tyle że, zmienianie przewodów zasilających jest najbardziej męczące, może stąd ta niechęć :)

 

Kamil, ja zwykle bardzo chętnie, lecz ostatnio coś mi tam wysiadło w systemie, i nie gra to najlepiej. Męczę się tylko i denerwuję, zero przyjemności. Zatem dzięki za propozycję, lecz nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Mam jeszcze tor cyfrowy, ale to już nie to samo.

 

Ja brałem pod uwagę kupno jakiegoś gramiaka pro ject czy coś w tym stylu, ale ceny vinyli wybiły mi to z głowy. Słucham głównie rocka i mainstreamu i sorry ale 1000 zł za box Bowiego na lp to przesada. Nie wspomnę o tym że pewnych wydań po prostu nie ma albo są w chorych cenach. Poddałem się . Mam na tyle dobry tor cyfrowy że mogę skupić się na CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku płyt LP, ceny nowych wydań są zabójcze - a często brzmią dużo gorzej niż te z lat 70-80. Wiele było o tym pisania, także na naszym forum. Ja mam to szczęście, że z LP słucham raczej klasyki, i w tym przypadku można kupić płyty w dobrym stanie i bez drenowania kieszeni... ostatnio zakupiłem chyba nieużywaną płytę z muzyką organową z 1981 r., produkcja szwajcarska, pięknie nagrana w jakiejś starej katedrze - za 15 zł z umyciem i nowymi koszulkami. Powiadam Wam, żaden CD tak nie zagra :) chociaż i ten mój nie jest taki najgorszy.

 

Czekam na wkładkę Denon DL-110, a rozwaliłem AT-440. Mam gramofon Ad Fontes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nowa wkładka jest już w drodze, będzie za jakiś czas. Mam jeszcze tor cyfrowy, ale to już nie to samo.

 

Uparciuch ;-)))

...zrób sobie parę dobrych Vinyl Ripów...tak na wszelki wypadek... ;-)

Jak mam ochotę na vinyl takich słucham z cyfry..l

Pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

to jak lizanie cukierka przez szybę

 

W moim wieku już by się przydało... ;-))) ... cholesterol, itp.

Ale seks w gumce... ;-(

 

Ukaram się i posłucham jakieś Vinyl... ;-)))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

- za 15 zł z umyciem i nowymi koszulkami.

 

Za 15 zł nie kupię ani Bowiego Outside ani u2 Achtung baby na lp. Za to dziś kupiłem parę płyt CD Tori Amos za 9-15 zł. Złote czasy dla zbierania CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.