Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, podaję stronę, na której jest kontakt.

http://montownia-wzmacniaczy.pl/

Nie jest to reklama, bo sam szukałem takiej możliwości.

Ryszard mieszka w Lublinie, kontakt e-mail czy telefon jest na stronie.

W godzinę miałem pomierzone 3 komplety lamp.

Cena jaką zapłaciłem to 5zł za pomiar 1 lampy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również, może kiedyś skorzystam.

Co do przygody audio, audio-wirus nie opuszcza mnie ani na chwilę. Aktualnie jestem pod urokiem setu na 300b z taniej integry Yaqina (uśmiecham się więc na myśl co ta lampa może zrobić na dopracowanych monoblokach:). Nie znałem tej lampy wcześniej. Zadziwiająco ciekawie gra muzykę metalową i mimo, że nominalna moc niska, poniżej 10W, to gra to dynamiczniej i mocniej niż np. 12-13W z pushpulla na el84. Z innych wątków porzuciłem srebrne głośnikowe na których grałem od 4-5 lat, na rzecz Van den huli (revelation i słabsze ale też spoko, windy) i fajnie słyszeć co srebro zabrało mi z dźwięku. 

Mam też IC van den hula (the first chyba). Przez lata nie zwracałem na niego uwagi, bo skoro za darmo do innego zakupu, to uznałem, że byle co pewnie za kilkadziesiąt zł max, a to kabelek mocno chwalony, za kilkaset zł i dopiero od niedawna go "słucham". 

Macie może doświadczenie z lampa 300b? Mam w dwóch wzmakach chyba dość zwykłe lampy shuguanga w dwóch wersjach (białe i brązowe mocowanie, chyba 300b-98) i zastanawiam się, czy zmiana na inne lampy w nie-kosmicznej cenie daje opłacalną zmianę. Ceny lamp 300b i 845 to trochę przegięcie...:)

 

Edytowane przez Ricardozamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakoś nikt nic nie pisze w związku z powyższym ja sobie pozwolę coś skrobnąć.

@Ricardozamora i jak Yaqin dalej gra u Ciepie? Ja niedawno sprzedałem swojego (Yaqina MS30L) i postawiłem w 2 systemie na tranzystor, ale to jednak nie to samo, słucham go częśćiej ale nie gra tak fajnie i niew iem czy znowu w tym secie nie wrócę do lampy i myślałem właśnie o MS300C (mój kolega z Poznania zamienił ms30l i był bardzo zadowolony z wymiany). Ale to taki plan jak dobiorę sobie kolumny. Ostatnio trochę kolumn posłuchałem i w końcu udało mi się posłuchać tak wychwalanych przez niektórych Chario Cielo, żeby nie być podejrzany o zmyślanie w linku poniżej zamieszczam krótkie filmiki z przeprowadzonych odsłuchów, niestety nie jest to jakość rewelacyjna bo tylko z telefonu, ale niektórzy moi koledzy nawet po filmikach oceny mieli bardzo zbliżone do moich wrażeń z odsłuchów. Kolumny wybieraliśmy dla Kolegi. I cóż nie padło na Chario Cielo, głosami 3 do 0, 3 osoby wybierały. Chario to już fajna kolumna, ale jak zwykle "diabeł tkwi w szczegółach". Zapewne przed zakupem, jeżeli bym miał je kupić wziąłbym je na odsłuch do domu, bo już w salonie, z adaptowaną akustyką miałem wątpliwości co do górnego pasma, kolumny na pewno nie są neutralne i wydaje mi się, i nie tylko mi, że mają trochę wysuniętą górę przed pozostałe zakresy i pomimo, że odsłuchów dokonywaliśmy na Musical M6Si, któy jest raczej neutralnym wzmacniaczem ale z tendencją ciepłego grania to było, to co wcześniej zaznaczyłem, w Chario słychać. Pozostałe elementy odsłuchów to dac Chord Qutes i transport Audiolab cdt6000.

Mi osbiście Chario się bardzo podobały z wyglądu, dla niego nawet postawiłbym te kolumny w salonie (zapewne jeszcze je posłucham w przyszłości z innym wzmacniaczem). ale zdziwiły mnie w nich stopki a nie kolce. Stopki dość miękkie i jedna z kolumn, którą słuchaliśmy ciągle wydawała się nam trochę skrzywiona. Bas, w pomieszczeniu adaptowanym akustycznie - 18m2, z kolumn które w tym dniu słuchaliśmy podobał mi się najbardziej, nie wiem jak wypadłby u mnie w salonie na 30m2. Mam obawy, że nie byłoby go już wystarczająco. Dla porównania natomiast Dynaudio Evoke 50 w tych 18m2 nie dało się słuchać, niskie pasmo dominowało i to w nie kontrolowany sposób. Jakby tak połączyć górę z Dynaudio z pozostałymi zakresami Chario, byłaby to fajna kolumna. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia, choć pozostali 2 koledzy wrażenie mieli podobne. Chario zdecydowanie lepiej wypadło w towarzystwie M6si od Spendor D7. To tez nie moja bajka brzmieniowa, jak kiedyś Spendor A5 nawet mi się podobały tak seria D to nie moja szkoła grania. Na filmikach nie zamieściłem nagrań Sonusów Faber Sonetto VIII, ale to były pierwsze kolumny które słuchaliśmy i nie pomyślałem w tedy o nagrywaniu. Też fajna kolumna barwna, ale też z zaznaczonym górnym zakresem, podobnie jak Chario.  Ale powiem tak takie granie może się podobać, nie wiem tylko jak jest po dłuższych odsłuchach, czy nie będzie to męczyło, słuchaliśmy Sonus Sonetto II w domu (monitory) i one po 2 godzinie słuchania trochę męczyły, choć charakter grania w II bardziej był przesunięty niż w VIII, ku górze. VIII ze względu na rozmiar i konstrukcję 3drożną, miały charakter przesunięty bardziej w stronę średnicy.

Celem naszych odsłuchów, było znalezienie kolumny, która będzie się nadawała na długie odsłuchy i grająca neutralnie w miarę liniowo i z tego zakresu odsłuchowego najbardziej mi i koledze przypadły do gustu kolumny PMC. Zarówno PMC 5.24 grały właśnie w ten sposób jak i 5.26. Zapewne jakbyśmy nie posłuchali 5.26 to można by i żyć z 5.24. Jednak  jak się posłuchało PMC 5.26 to słychać od razu różnicę, że kolumna 2 drożna nie gra tak jak 3 drożna, i brakowało w 5.24 wypełnienia na średnicy, które było w 5.26. Na pewno nie są to kolumny dla wszystkich, raczej dla osób osłuchanych ceniących neutralność i liniowość grania. Jak toś lubi granie w V to na pewno nie ta droga. Jak ktoś lubi podkolorowane granie to też nie ta kolumna. Kolumna dobrze się adoptuje w pomieszczeniu, linia transmisyjna jest mniej wymagająca, co chodzi o ustawienie od basrefleksu. I tak to w audio nie ma jednej drogi, co słuchacz to inna droga, inne gusta i inne wybory.

Poniżej link z filmikami z odsłuchu.

https://drive.google.com/drive/folders/1IV3IQUYhEV7UcVjxsdwN5ibeAnwgCm-y?usp=sharing

 

 

Edytowane przez RobG1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z drugiej strony dodam, że mnie najbardziej rozczarowały Fyne Audio F702. One na pewno nie pasują do M6SI. Musze je kiedyś posłuchać z innym wzmacniaczem, może właśnie z jakąś lampą na 300B jak i moją Leemą .

Edytowane przez RobG1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RobG1974 dzięki serdeczne za obszerną relację. Sporo tych głośników było i zapewne daleko musieliście peregrynować w ich poszukiwaniu 😊

Co do samego wyboru, to tak zazwyczaj jest, że słuchamy urządzeń, które są efektowne i chcą zwrócić na siebie uwagę w 15-minutowym odsłuchu w salonie, ale do domu zabieramy te, które wydają się nudne i nijakie... Za to zyskują z każdą kolejną płytą, i mamy gwarancję, że nie znudzą się nam po kilku miesiącach.

Przyjemnego słuchania i pozdrawiam serdecznie 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RobG1974 napisał:

i jak Yaqin dalej gra u Ciepie? Ja niedawno sprzedałem swojego (Yaqina MS30L) i postawiłem w 2 systemie na tranzystor, ale to jednak nie to samo, słucham go częśćiej ale nie gra tak fajnie i niew iem czy znowu w tym secie nie wrócę do lampy i myślałem właśnie o MS300C (mój kolega z Poznania zamienił ms30l i był bardzo zadowolony z wymiany). Ale to taki plan jak dobiorę sobie kolumny.

Jednego Yaqina, na kt88, sprzedałem, a tego na 300b mam dalej. Do tego kupiłem jeszcze jeden wzmacniacz fajny na kt88, bo pojawiła się dobra okazja. Odnośnie Yaqina na 300b wymieniłem mu lampę prostowniczą z EH na Svetlanę (malutki koszt) i jest fantastyczna różnica. Aż byłem zdziwiony jak duża. Spoko wzmacniacz, fajny dźwięk, ale wróciłem do słuchania kt88. Czuć niedostatek mocy na tym 300b przy muzyce i głośności jaką preferuję. Owszem, wzmacniacz gra i to nie jest mały dźwięk, ale jeśli musi grać z s16hz credo na 40%-50% skali to trochę słabo... No ale to i tak ogromny sukces, że takie 8-9W z se napędza naprawdę nieźle takie 3way duże... Ja jednak uwielbiam zapas mocy, pełne wysterowanie a nie w miarę poprawne granie. Ten Yaqin na 300b skubany ma też wzmaka słuchawkowego (jest osobny przycisk do wył.kolumn) i całkiem nieźle gra. Nie wiem czy go sprzedam, ale chyba nie, bo dość okazyjnie nabyty. 

Przez ostatnie miesiące miałem lub mam dalej dużo wzm.lampowych budżetowych (chińczyki głównie), na różnych lampach (se 845, se 300b, pp el84, kt88) i każda jest w jakiś inny sposób fascynująca. Najbardziej z nie-kt urzekła mnie 845 oraz 300b, ale po czasie musze przyznać, że kt88 w budżetowych wzmacniaczach jest lepsze, bardziej uniwersalne. Pewnie 300b i 845 w nie-budżetowych chińczykach rozwija dopiero skrzydła.

Ogólnie choroba audiofilska u mnie jest w dużym rozkwicie aż mi się powoli nudzi bo wymaga czasu i uwagi a mam jeszcze cała listę zadań, typu zmiany kabli i lamp (mam sporo nowych do testów, dużo zakupów ostatnio), różne konfiguracje itd., ale nie chcę mi się opisywać tu wszystkich zmian i perypetii, zwłaszcza że trochę tu pustawo większość czasu. 

Zdziwiłem się ostatnio mocno wpinając kupioną dawno okazyjnie sieciówkę z czystego srebra Sonus Olivy, do wzmacniacza. Wpływ bardzo duży, nawet większy niż na kablach przejście z drutów za 2zł na srebro. Tylko, że taka sieciówka to rozwiązanie dla świadomych audiofilów, bo mocno wywala szczegóły, górę, robi większą przejrzystość i separację wyraźnie kontrolując bas. Nieosłuchana osoba może się zdziwić i płakać, że zniknął bas rozlewający się choć trochę na resztę pasma, podobnie podłączenie tej sieciówki do ostrego systemu może zrobić też kuku. 

16 godzin temu, RobG1974 napisał:

i postawiłem w 2 systemie na tranzystor, ale to jednak nie to samo, słucham go częśćiej ale nie gra tak fajnie i niew iem czy znowu w tym secie nie wrócę do lampy i myślałem właśnie o MS300C

Ja ostatnio słuchałem kilka razy u kolegi Pinktool tranzystora Yamahy (nie wiem czy najwyższy model w ofercie ale chyba tak), który trochę kosztuje i zdziwiłem się, że mimo że ma fajne wysokie tony, to jednak jeśli chodzi o średnicę, bas oraz barwę zwykły yaqin na kt88 (6550 tungsola) gra na równi czy szczerze, lepiej. 

Ale chętnie bym posłuchał naprawdę dobrych tranzystorów jak chyba np. Gryphon. No nie słuchałem za dużo dobrych tranzystorów, mam co prawda krella kav 300i, ale to chyba taka wyższa budżetowa półka. 

Zdarzyło mi się raz słuchać hinedowy systemu chorda w cenie mieszkania i czystość dźwięku była zniewalająca, ale czy adekwatna do ceny? Nie wiem, ale raczej chyba nie. Oczywiście jak wiadomo krzywa jakość/cena w audio nie tylko nie rośnie nieliniowo ale potem się spłaszcza... 🙂

Edytowane przez Ricardozamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ricardozamora napisał:

Ten Yaqin na 300b skubany ma też wzmaka słuchawkowego (jest osobny przycisk do wył.kolumn) i całkiem nieźle gra. Nie wiem czy go sprzedam, ale chyba nie, bo dość okazyjnie nabyty. 

Zrób sobie w Sinusaudio u Mariusza Jaglarza update kondensatorów i podział zasilania i zobaczysz jak ten Yaqin zagra. Ja tak planuję zrobić. Po przeróbce MS30L zagrał mi dużo lepiej od Cayina A55, który był i tak dużo droższy. Jak chcesz mogę Ci przesłać na PW co robi z kosztorysem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobG1974 - dzięki za udostępnienie filmów z odsłuchów. Subiektywnie najbardziej przypadły mi do gustu dźwięki ze Spendorów, a w dalszej kolejności z PMC.

Zawsze zastanawiam się, czy słuchanie w salonach ma sens - w domu i tak zagra to przecież zupełnie inaczej. Jakie doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spendory miały najbardziej wyostrzoną górę, słuchaliśmy w akustycznie zmodowanym pomieszczeniu, więc w domu u kolegi, gdzie dominują płytki mogło być tylko gorzej, tzn, góra jeszcze bardziej przeszkadzałaby. Ogólnie uwaga słuszna. Odsłuch w TopHifi w Lublinie w ogóle jest nie miarodajny, sala moim zdaniem jest przetłumiona, albo to wina zabudowy regipsowej na ściankach, albo braku pomiarów i nadmiernego wygłuszenia. Być może to zrobili celowo, żeby łatwiej sprzedawać rozjaśnione systemy. Najbardziej podobała mi się sala Na temat audio. Duża i w sam raz dla większych kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2021 o 10:00, RobG1974 napisał:

Zrób sobie w Sinusaudio u Mariusza Jaglarza update kondensatorów i podział zasilania i zobaczysz jak ten Yaqin zagra. Ja tak planuję zrobić. Po przeróbce MS30L zagrał mi dużo lepiej od Cayina A55, który był i tak dużo droższy. Jak chcesz mogę Ci przesłać na PW co robi z kosztorysem.

Dzięki, ale nie chcę w niego inwestować więcej niż w lampy które zmieniam w każdym wzm. jaki mam. Zresztą przy kilku wzmacniaczach, ilość lamp jakie się ma, jakie się dokupuje, robi się na tyle duża, że ostatnio zrobiłem w końcu spis w notatniku jakie lampy w czym mam, to ułatwia znacznie kombinowanie co tu gdzie zmienić. No i fajnie jak te same lampy można użyć w więcej niż 1 wzm.  Starych lamp KT i 6550 mam ze 2 czy siatki (zużyte mocno ale nie tylko). Yaqin na 300b u mnie to taki wzm. poboczny, nic głównego. Był z tydzień fascynacji a potem odłączyłem. Nadal uważam go za świetny, zwłaszcza po zmianie lampy prostowniczej, ale mała moc odrzuca do ciągłego użytku z kolumnami dużymi (z 86dB, 3drożne). Z diapasonami będzie lepiej ale jeszcze nie podłączałem, bo gram z nimi line magneticiem teraz. Wiem, że dużo ludzie kupuje Yaqiny czy inne tanie chińczyki i wkłada nawet drugie tyle w modyfikacje, ale ja bym wolał już dorzucić i kupić lepszą firmę. Np. różnica między jakością gry pp na kt88 między yaqinem, cayinem (ale a88, bo 55 to byle co chyba) czy line magneticiem jest wyraźna na korzyść droższych. Co nie zmienia faktu, że w relacji cena/jakość yaqiny to prawdziwa rewelacja. 

Edytowane przez Ricardozamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Majówka w toku, zapewne grillujecie i ściągacie browary w te piękne, słoneczne dni 😉 taka cisza w naszym klubiku, więc zapewne macie coś lepszego do roboty niż słuchanie muzy...

Pozwólcie więc, że pokażę swój nowy wzmacniacz. Jest to owoc myśli konstruktorskiej, ogromu wysiłku i doświadczenia oraz kilku nieszablonowych pomysłów mojego serdecznego Kolegi @Seyv : wzmacniacz zintegrowany SET na lampach 6C4C (po naszemu 6S4S). Zasilacz lampowy na diodzie prostowniczej 5Ц3С, lampy sterujące to 6С4П (zamiennie z 6С3П lub europejskimi e86c). Nie muszę dodawać, że wszystkie transformatory oraz 3 (!) dławiki zostały z wielką pieczołowitością i starannością nawinięte własnoręcznie przez samego Konstruktora. Nie bez znaczenia jest również forma zewnętrzna - minimalistyczna i elegancka, w pełni zaaprobowana przez moją złotouchą Małżonkę. Wykonanie, jakość, dokładność, schludność i precyzja montażu - jak zawsze na wysokim poziomie.

A poza tym wszystkim piękne, dojrzałe i subtelne granie - jestem bardzo zadowolony i słucham, słucham... na nowo odkrywam swą płytotekę. Dzięki raz jeszcze @Seyv 😎

IMG_20210502_145705_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz za możliwość odsłuchu. Super wzmacniacz, separacja i scena rewelacyjna. To jest poziom już z bardzo wysokiej klasy sprzętu. Teraz tylko wygrzewać i niech płynie muzyka.

A teraz zapraszam do mnie najlepiej z wzmakiem to posłuchamy na moich klamotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję @Łukasz_62438 za odwiedziny i jak zwykle miłą atmosferę i poradę w doborze lamp. Jeszcze kiedyś musimy powtórzyć odsłuch jak mi się dace wygrzeją i uzupełnię system o małe drobiazgi dopinające całość.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ale mimo kolejnych zakupów dac-e @Seyv górą.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RobG1974 napisał:

Dziękuję @Łukasz_62438 za odwiedziny i jak zwykle miłą atmosferę i poradę w doborze lamp. Jeszcze kiedyś musimy powtórzyć odsłuch jak mi się dace wygrzeją i uzupełnię system o małe drobiazgi dopinające całość.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ale mimo kolejnych zakupów dac-e @Seyv górą.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ja również dziękuję 😉 świetny system i bardzo subtelne zestawienie. Lampy KT-88 mogą grać miękko i gładko, zachowując przy tym piękną barwę i atomową dynamikę. Coraz lepsze piecyki na nich robią, dawne Cayin lub nawet moja ex Jolka nie miały takiego brzmienia. A te ostatnie kabelki... miodzio! 

Ps. Robert, tylko my tutaj piszemy... I pijemy sobie z dzióbków 😁 Czyżby życie muzyczne w Lublinie nie odrodziło się po pandemii? Pozdrawiam serdecznie wszystkich Kolegów i zapraszam do kontaktu! 

Ps. 2. W najbliższy piątek 28 maja (oraz w sobotę) w C.H. Olimp odbędzie się giełda winyli 🙃 tak informacyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że byłem mocno zaskoczony wpływem lamp w stopniu końcowym na brzmienie wzmacniacza. Sam przez długi czas miałem mocny piec w konstrukcji push-pull i ten nie był taki wrażliwy na zmiany lamp w końcówce. Sterujące tak, podobnie w inwerterze, tutaj zmiany były mocno odczuwalne, i cóż, im lepsze i dokładniej dopasowane elektrycznie lampy, tym większy uzysk w jakości brzmienia. Za to w stopniu końcowym zmiany oceniałem na ok. 10% (jeśli można to jakkolwiek pomierzyć) i dotyczyły one głównie dynamiki, szybkości i masy dźwięku. 

Zaś we wzmacniaczu Roberta wymiana 6550 Tung-Sol na KT-88 Gold Lion pokazała zupełnie inne oblicze. To był całkiem inny wzmacniacz! I to w zakresie barwy, docieplenia, wypełnienia i dźwięczności grania, a więc przymiotów zazwyczaj przypisywanych lampom sterującym. Dodając do tego możliwość zastosowania innych driverów, innych inwerterów, innej diody w zasilaczu... otrzymujemy dziesiątki najrozmaitszych kombinacji i długie miesiące wspaniałej zabawy 🙃

I to jest właśnie niezaprzeczalna zaleta lampowych amplifikacji:  zawsze znajdziemy co najmniej jedno świetne zestawienie, nie ma tego w konstrukcjach solid-state! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rejbis napisał:

Cześć. Może ktoś z was ma na zbyciu pułapki basowe tudzież jakieś absorbery? Zaczynam prace nad poprawą akustyki.

Cześć! Pogadaj z p. Grzegorzem ze studia nagrań GMIK na ul. Pięknej. On ma pojęcie, robi pomiary i ustroje. Kupiłem u niego jakiś czas temu i jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.05.2021 o 21:45, rejbis napisał:

Cześć. Może ktoś z was ma na zbyciu pułapki basowe tudzież jakieś absorbery? Zaczynam prace nad poprawą akustyki.

A zmieniłeś kolumny i/lub wzmacniacz? Bo jak niedobrane, akustyka chyba nie pomoże bardzo. Narzekałeś na kolumny kiedyś czy na połączenie ze wzm. 

W dniu 26.05.2021 o 18:32, Łukasz_62438 napisał:

Zaś we wzmacniaczu Roberta wymiana 6550 Tung-Sol na KT-88 Gold Lion pokazała zupełnie inne oblicze. To był całkiem inny wzmacniacz! I to w zakresie barwy, docieplenia, wypełnienia i dźwięczności grania, a więc przymiotów zazwyczaj przypisywanych lampom sterującym.

Bo KT88 Gold Lion grają właśnie tak bardzo tłusto, ale jednak nie nadrobią tym dobrych sterujących, no i trochę szczegółów zabierają. 6550 TS to taki kompromis między wykopem typowych KT88 (np. EH) a ciekawszą barwą i większą szczegółowością, których zwykłym KT trochę brakuje. 

Słucham ostatnio trochę na KT od JJ (nie kupowałem, miałem dodane do wzmacniacza, raczej sam bym ich nie kupował) i są ciekawsze od EH, dobre do metalu i rocka, no ale do jazzu czy wokali 6550 lepsze jednak. 

W dniu 26.05.2021 o 18:32, Łukasz_62438 napisał:

Sam przez długi czas miałem mocny piec w konstrukcji push-pull i ten nie był taki wrażliwy na zmiany lamp w końcówce.

To trochę dziwne, a to był wzm. na kt czy el? 

 

Edytowane przez Ricardozamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=24719]Ricardozamora[/mention] jak masz czas w ten weekend to zapraszam albo za 2tyg. Ja powoli kończę konfigurację systemu jeszcze trochę kabli przetestuję i będzie zakończony 2 system.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


I jeszcze transport cd mi został ale mam już typy I jak będzie można wypożyczyć od dystrybutora to sprawdzę. Z daców które mam to jestem zadowolony, jednego i ty też masz. U mnie on najlepiej gra po i2s nie wiem czy testowałeś, najgorzej po bnc i coax, przy najmniej tak w moim torze mi wychodzi.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ricardozamora napisał:

To trochę dziwne, a to był wzm. na kt czy el? 

To była Jolida 502BRC, w stopniu końcowym lampy KT-88. Próbowałem z 6550 i KT-120, są tu gdzieś opisane moje wrażenia i nawet zdjęcia jakieś, lecz najlepsze odczucia miałem na KT-88. Jednak i tak lampy w pre + lampy w inwerterze odpowiadały w głównej mierze za zmiany w brzmieniu. 

2 godziny temu, RobG1974 napisał:

Ja powoli kończę konfigurację systemu jeszcze trochę kabli przetestuję i będzie zakończony 2 system.

@RobG1974 trzymam kciuki i kibicuję 😉

Edytowane przez Łukasz_62438
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.