Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  175 członków

Klipsch Klub
IGNORED

KLIPSCH club


marcinoss26

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich.

Od kilku miesięcy jestem użytkownikiem RF-82. Kupiłem parę (wydaje mi się że okazyjnie) w Media Markt za 1500zł/szt. Zastanawiam sie nad nowym wzmacniaczem do nich. Myślę o ONKYO TX-8050. Co o nim sądzicie? Dręczy też mnie też pytanie jaka jest różnica pomiędzy serią Reference a Reference II (poza wyglądem oczywiście i sporą różnicą cenową).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dręczy też mnie też pytanie jaka jest różnica pomiędzy serią Reference a Reference II (poza wyglądem oczywiście i sporą różnicą cenową).

 

Inny podział na zwrotnicy i pasmo przenoszenia, inaczej tłoczone membrany (na starych jest faktura jak po szczotkowaniu - równoległe malutkie ryski, na nowych takie same ryski ale ułożone w koncentryczne okręgi), inne stopki - jak brałem swoje RFy to mówili w sklepie, że te nowe jakby mniej stabilne a brzmieniowo kosmetyka z (podobno) lepszą średnicą. Dla przykładu:

 

RF62

FREQUENCY RESPONSE: 38Hz-23kHz ± 3dB

HIGH FREQUENCY CROSSOVER: 1800Hz

 

RF62II:

FREQUENCY RESPONSE: 35Hz-24KHz ± 3dB

HIGH FREQUENCY CROSSOVER: 1500Hz

 

Góry i tak takiej nie usłyszę, basu w stereo jest duuużo a w kinie do efektów jelitowych jest sub :). Tylko ta średnica budzi lekki niepokój...

 

Mam komplet RF starszej serii : RF62, RC62, RS42. Jak kupowałem to akurat wchodziły te nowe. Różnica w cenie była zasadnicza więc to pomogło podjąć decyzję. Nie porównywałem starych z nowymi ale z opinii wynika, że rewolucji w brzmieniu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mało opinii na necie o firmie klipsch (mówie o polskich forach)

 

Posiadam Klipsch RF 82 (pierwsza wersja, jedna sztuka, kupiłem w dobrej cenie) - z kolumny jestem jak najbardziej zadowolony smiga mi pod amplitunerem onkyo starsze serie (130W na wyjście, 5XX) Chce kupić nowe kolumny, w Media Markt słyszałem Synergy F30 - wydawało się ze miały dobrą jakość dźwięku i fajny bass - tylko nie wiem czy gdzies nie grał subwoofer.

 

Posiada ktoś F30? Jak bass w tych kolumnach? Ciężko dobrac mi kolumny, szukam coś z potężnym i czystym basem. Byłem na odsłuchu w dwóch sklepach to JBL Studio mi polecali i tylko to odsłuchałem, dlatego mam własnie problem. Moim zdaniem JBL Studio 590 nie wypadło wcale tak dobrze na odsłuchu. Choć to nie była moja muzyka grały bez podbić bassu. Na moim amplitunerze mam podbicie basu bo bez tego raczej mało basu.

 

Proszę o porównanie osoby które odsłuychiwały boś miały styczność z tego typu kolumnami.

Reference RF 82 i RF 82 II

Synergy F30

 

Kolumny JBL Studio, 190, 580, 590!

 

Z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-46816-0-43368800-1359200706_thumb.jpgpost-46816-0-93560300-1359200726_thumb.jpgA oto Klipsch RF 7 II w towarzystwie Zoller Imagination 2

 

Proszę z łaski swojej i prośby mojej napisać , które z powyższych kolumn bardziej przypadły panu do gustu w kontekście brzmienia ? Z góry bardzo dziękuję , Piotrek .

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mało opinii na necie o firmie klipsch (mówie o polskich forach)

 

Posiadam Klipsch RF 82 (pierwsza wersja, jedna sztuka, kupiłem w dobrej cenie) - z kolumny jestem jak najbardziej zadowolony smiga mi pod amplitunerem onkyo starsze serie (130W na wyjście, 5XX) Chce kupić nowe kolumny, w Media Markt słyszałem Synergy F30 - wydawało się ze miały dobrą jakość dźwięku i fajny bass - tylko nie wiem czy gdzies nie grał subwoofer.

 

Posiada ktoś F30? Jak bass w tych kolumnach? Ciężko dobrac mi kolumny, szukam coś z potężnym i czystym basem. Byłem na odsłuchu w dwóch sklepach to JBL Studio mi polecali i tylko to odsłuchałem, dlatego mam własnie problem. Moim zdaniem JBL Studio 590 nie wypadło wcale tak dobrze na odsłuchu. Choć to nie była moja muzyka grały bez podbić bassu. Na moim amplitunerze mam podbicie basu bo bez tego raczej mało basu.

 

Proszę o porównanie osoby które odsłuychiwały boś miały styczność z tego typu kolumnami.

Reference RF 82 i RF 82 II

Synergy F30

 

Kolumny JBL Studio, 190, 580, 590!

 

Z góry

 

Hej

Dużo czytałem na temat klipsców, wpadły mi już w oko kilka lat temu jak kupowałem suba i z tego co wiem to synergy wypadają znacznie gorzej niz reference. RF mają wystarczającą ilość basu (subwoofer odstawiłem na bok). Bas jest głęboki, dynamiczny, dźwięk nie męczy uszu. Przed zakupem również zastanawiałem się nad JBL, ale znajomy który zajmuje się profesjonalnym montażem kina domowego (nie mówię tu o zestawie za 5 czy 6 tysięcy a 20 czy nawet 50tys) zapytał tylko czy słyszałem klischa RF... i tyle w temacie. Wiedziałem co mam kupić ;) Synergy nie polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja już raczej podjęta. Klipsch RF-82 II :)

 

W najbliższym czasie będę chciał również wymienić amplituner. Obecnie mam stary Onkyo 130W na wyjście. Chciał bym wymienić na coś nowego bo brakuje w nim niektórych funkcji które by sie przydały. Jak amplituner polecacie, będzie wykorzystywany do stereo a dodatkowo do kina, moc od 130 wzwyż. Wizualnie podobają mi sie yamaha albo harman choć nie miałem z nimi doświadczenia. Potrzebuje dosyć duża moc aby zasilić RF 82 oraz aby amplituner wydawał jak najlepszej jakości mocny bass. Max 3 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja już raczej podjęta. Klipsch RF-82 II :)

 

W najbliższym czasie będę chciał również wymienić amplituner. Obecnie mam stary Onkyo 130W na wyjście. Chciał bym wymienić na coś nowego bo brakuje w nim niektórych funkcji które by sie przydały. Jak amplituner polecacie, będzie wykorzystywany do stereo a dodatkowo do kina, moc od 130 wzwyż. Wizualnie podobają mi sie yamaha albo harman choć nie miałem z nimi doświadczenia. Potrzebuje dosyć duża moc aby zasilić RF 82 oraz aby amplituner wydawał jak najlepszej jakości mocny bass. Max 3 tys.

 

Ja juz pytalem na forum ale nikt mi nie odpisał :( ale kupuje amplituner stereo ONKYO TX-8050. 130W przy 6Ω na kanał. Kosztuje ok 2tys. Polecał go mi znajomy który namówił mnie na RF-82. Polecał ogólnie Onkyo do Klipschów (do kina czy stereo). Nie polecał Denona, HK oraz Yamahy. Stwierdziłem że nie potrzebuję niewiadomo jakich efektów kina domowego i stereo zdecydowanie mi wystarczy ;)

Edytowane przez Kubek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam mniejsze RF-52 i grają ze starym budżetowym ampli ONKYO - jest bardzo przyjemnie - ONKYO jest miękkie - KLIPSCHE bardzo dynamiczne - moim zdaniem to udane połączenie - i coś jeszcze dodam - niedawno miałem na teście RF-62 II - chciałem kupić o oczko większe i bardziej wydajne - mam duży pokój - niestety po odsłuchu stwierdziłem, że moje RF-52 z pierwszej serii grają o niebo lepiej.

Ciekawe, czy jeszcze ktoś jest podobnego zdania - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 systemy podłączone do jednego ampli i sobie testuje przełączając pilotem. RF-7 od RF-62 różni chyba wszystko:

 

- stereofonia nieporównanie lepsza w RF-7, szeroka, czytelna scena

- porównując średnicę obu kolumn, trzeba powiedzieć że RF-62 ma baaaaaardzo wycofaną, wokale w RF-7 brzmią rewelacyjnie, a zmieniając system na 62 to tak jakby sobie założyć do uszu stopery

- góra inna, w RF-7 bardziej ostra i szczegółowa, RF-62 łagodniejsza, nie wiem która lepsza, co kto woli

- bass, dobry i tu i tu, naturalnie w RF-7 jest go więcej

- muzykalność o niebo lepsza w RF-7, muzyki jest naprawdę dużo nieważne gdzie się stoi, wygląda to tak jakbyś w RF-7 słuchał muzyki na żywo będąc w samym środku koncertu

- głośność: przełączając się z 7 na 62 trzeba dać 4,5 dB na plus żeby być na tym samym poziomie głośności, czyli na prawdę do napędu RF-7 potrzeba niewielki lampowy wzmacniacz

- RF-7 made in USA, RF-62 made in china

- RF-7 okleina naturalna (fornir), RF-62 okleina sztuczna

- RF-7 strasznie ciężkie i nieporęczne w ustawianiu, nie trzeba ich niczym dociążać

- aha, byłbym zapomniał, POWER. Mówią że kolumny Klipsch'a maja power. Ja się z tym zgadzałem słuchając 62 ;) Ale, to co się dzieje przy RF-7, to tego się nie da opisać. Jak ktoś lubi bardzo głośno słuchać muzyki, to te głośniki są dla niego stworzone. Efektywność RF-7 to 101 dB , przy chyba 96dB RF-62 i 90dB kolumn reszty świata. Dla mnie to nie jest decydującym czynnikiem ale podaje pod rozwagę;)

 

Generalnie RF-7 to wg mnie audiofilskie kolumny w porównaniu do RF-62, które tez grają bardzo ładnie ale to raczej budżetowa półka. RF-7 z racji swojej bardziej ostrej góry, preferowały by właśnie jakiś ciepły lampowy wzmacniacz. U mnie na razie zostaje HK3490 + RF-7, w przyszłym roku po wakacjach planuję zmianę elektroniki, kolumn raczej nie zmienię.

RF-62 idą na allegro, drugi komplet RF-7 (7,5tys za parę) tez pewnie będę sprzedawał, bo ktoś dla którego je sprowadziłem z niemiec się delikatnie mówiąc nie poczuwa do odbioru.

- Witam - mam pytanie - czym napędzasz te RF-7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam mniejsze RF-52 i grają ze starym budżetowym ampli ONKYO - jest bardzo przyjemnie - ONKYO jest miękkie - KLIPSCHE bardzo dynamiczne - moim zdaniem to udane połączenie - i coś jeszcze dodam - niedawno miałem na teście RF-62 II - chciałem kupić o oczko większe i bardziej wydajne - mam duży pokój - niestety po odsłuchu stwierdziłem, że moje RF-52 z pierwszej serii grają o niebo lepiej.

Ciekawe, czy jeszcze ktoś jest podobnego zdania - pozdrawiam.

 

Może były niewygrzane te RF-62. Moje RF-82 wygrzewały się prawie 3miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę z łaski swojej i prośby mojej napisać , które z powyższych kolumn bardziej przypadły panu do gustu w kontekście brzmienia ? Z góry bardzo dziękuję , Piotrek .

Witam, na ile to możliwe na tyle spróbuję coś opisać ale od razu zaznaczam, że kolumny nie zagrały jeszcze w docelowych miejscach, w docelowej akustyce. A więc od początku. Zoller to kolumny ,które polecałbym do pomieszczeń mniejszych niż 20m, ponieważ w większych tracą na masywności brzmienia a Klipsch to kolumny do pokoi zdecydowanie większych. Pierwsza różnica w dźwięku to na pewno jego potęga nieporównywalnie większa w Klipsch, wszystko odtworzone na tych kolumnach mam wrażenie brzmi bardziej jak na żywo, po prostu instrumenty nabierają wielkości jak prawdziwe, tak samo wokale mają to coś w sobie mimo,że na pewno nie są ocieplone ani wysunięte do przodu. Jakość stereofonii i przestrzeń jest na wysokim poziomie w obu konstrukcjach choć zmienia się wraz ze zmianą elektroniki oraz okablowania. Jeśli chodzi o wysokie tony to mam wrażenie ,że zoller mimo wszystko sobie lepiej radzi ,ogólnie to bardzo uniwersalne kolumny ostatnio robiłem porównanie z Dynaudio DM 2/8 i wypadły bezapelacyjnie lepiej nie tylko w moim odczuciu praktycznie pod każdym względem...Jeśli chodzi o bas to w zollerach bardzo dobrze kontrolowany szczerze mówiąc ma wszystko czego nie posiadają budżetowe konstrukcje podłogowe czyli kontrole , dosyć dobre zejście , czystość i brak podbić. Klipsch mam wrażenie mniejszej kontroli ale może dlatego,że całkiem się dusi w tym metrażu w którym teraz stoi... Ogólnie podsumowując Zoller jest według m,nie konstrukcją bardziej audiofilską a Klipsch ma więcej swojego charakteru ,który jednak może się podobać ... Pozdrawiam i mam nadzieję,że coś mi się udało przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, na ile to możliwe na tyle spróbuję coś opisać ale od razu zaznaczam, że kolumny nie zagrały jeszcze w docelowych miejscach, w docelowej akustyce. A więc od początku. Zoller to kolumny ,które polecałbym do pomieszczeń mniejszych niż 20m, ponieważ w większych tracą na masywności brzmienia a Klipsch to kolumny do pokoi zdecydowanie większych. Pierwsza różnica w dźwięku to na pewno jego potęga nieporównywalnie większa w Klipsch, wszystko odtworzone na tych kolumnach mam wrażenie brzmi bardziej jak na żywo, po prostu instrumenty nabierają wielkości jak prawdziwe, tak samo wokale mają to coś w sobie mimo,że na pewno nie są ocieplone ani wysunięte do przodu. Jakość stereofonii i przestrzeń jest na wysokim poziomie w obu konstrukcjach choć zmienia się wraz ze zmianą elektroniki oraz okablowania. Jeśli chodzi o wysokie tony to mam wrażenie ,że zoller mimo wszystko sobie lepiej radzi ,ogólnie to bardzo uniwersalne kolumny ostatnio robiłem porównanie z Dynaudio DM 2/8 i wypadły bezapelacyjnie lepiej nie tylko w moim odczuciu praktycznie pod każdym względem...Jeśli chodzi o bas to w zollerach bardzo dobrze kontrolowany szczerze mówiąc ma wszystko czego nie posiadają budżetowe konstrukcje podłogowe czyli kontrole , dosyć dobre zejście , czystość i brak podbić. Klipsch mam wrażenie mniejszej kontroli ale może dlatego,że całkiem się dusi w tym metrażu w którym teraz stoi... Ogólnie podsumowując Zoller jest według m,nie konstrukcją bardziej audiofilską a Klipsch ma więcej swojego charakteru ,który jednak może się podobać ... Pozdrawiam i mam nadzieję,że coś mi się udało przekazać.

 

+,+

BARDZO PANU DZIĘKUJĘ !

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobsound czym napędzasz swoje Klipsch?

 

Ja mam RF-82II kupiłem teraz wzmacniacz marantz 7004 zobaczymy jak bedzie sie spisywał.

bobsound czym napędzasz swoje Klipsch?

 

Ja mam RF-82II kupiłem teraz wzmacniacz marantz 7004 zobaczymy jak bedzie sie spisywał.

Wzmacniacz to XINDAK XA 6950(09) w którym planuję zmienić lampy w przedwzmacniaczu ale nie mam pomysłu jak się za to zabrać i do kogo z tym się zwrócić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bobsound, wymiana lamp to nic trudnego, sam sobie poradzisz. Rozkręć klocka, wyjmij stare lampy i włóż nowe ( oczywiście tego samego rodzaju, nie wiem jaki typ tam siedzi ) i po sprawie.

Nie bać się, oczywiście wymiana przy wyłączonym wzmacniaczu ma się odbywać.

Pozdrawiam

 

już wiem jaka lampa, to 6922, w linku masz podane wszystkie typy lamp i ich zamienników, szukaj wersji E88cc żeby napięcia się zgadzały

 

http://www.audiotubes.com/6dj8.htm

Edytowane przez Elmero

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja od ok.roku gram na Klipsch'ach Heresy, z chęcią wstąpię do klubu - na tą chwilę nic się nie zapowiada aby miało coś się zmienić :)

 

Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z modyfikacjami zwrotnic przez niejakiego Bob'a Crites'a?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Panowie posiadam rf52 i przy cichym słuchaniu brakuje basu,zastanawiam się nad subem REL T5, tylko nurtuje mnie kwestia czy sub coś dołoży od siebie , skoro kolumny schodzą do 34 a REL od 36,czy to w czymś polepszy bas,

RF52 mają małą średnicę głośników, co znacząco wpływa na ilość basu. Oczywiście wpływ ma również wielkość pomieszczenia. Nadają się one raczej do małych pomieszczeń. Najlepiej polecam zmianę na rf62. Poniżej link wydaje mi się w dobrej cenie

http://audiosfera.eu/146,klipsch-rf-62-dealer-szczecin-dostawa-gratis-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF52 mają małą średnicę głośników, co znacząco wpływa na ilość basu. Oczywiście wpływ ma również wielkość pomieszczenia. Nadają się one raczej do małych pomieszczeń. Najlepiej polecam zmianę na rf62. Poniżej link wydaje mi się w dobrej cenie

http://audiosfera.eu/146,klipsch-rf-62-dealer-szczecin-dostawa-gratis-.html

Cena rzeczywiście bardzo atrakcyjna.Tylko szkoda że dotyczy starego modelu RF62. Nowe modele RF62II niestety są droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście bardzo atrakcyjna.Tylko szkoda że dotyczy starego modelu RF62. Nowe modele RF62II niestety są droższe.

 

Ja nie widzę różnicy między nimi poza lekką kosmetyką wyglądu i podziału zwrotnicy który nie jest odczuwalny dla ucha. Wersja II poza tym jest mniej stabilna. Dałem za RF-82 3000zł za nowe 2szt, a żeby kupić II to musiałbym wybulić obecnie minimum tysiaka więcej, więc nieopłacalny interes. A kupowałem ponad pół roku temu, więc II kosztowały wtedy minimum 5-6 tys za parę. Po co przepłacać...

Znalazłem Rf-82 II w dobrej obecnie cenie ;)

http://www.rtvmax.pl/Sklep/RF-82-II,2,0,178,3135.htm

 

Cena rzeczywiście bardzo atrakcyjna.Tylko szkoda że dotyczy starego modelu RF62. Nowe modele RF62II niestety są droższe.

http://www.elektromedia.pl/produkt/340-kol-kli-622-1

http://www.rtvmax.pl/Sklep/RF-62-II,2,0,178,3134.htm

Nie takie droższe, wystarczy dobrze poszukać ;)

Edytowane przez Kubek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie te sklepy też znalazłem.Od jakiegoś czasu je obserwuję.Ale dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,dobra cena na RF- 82 II.Tylko dla mnie za duże.Interesują mnie RF-52 II najwyżej RF-62II Pokój 16m2 amplituner Onkyo TX-NR 616 Mam ponad miesiąc na poszukiwania.Teraz kupiłem TV i krucho z kasą.

 

rf-52 odradzam, skuteczność owszem duża 96dB ale będzie brakować basu. A różnica cenowa pomiędzy 52 a 62 nie taka duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy z 25m, powiem tak ze jestem zadowolony :) i basu jest wystarczajaco, gora w sam raz i powiem ze za duzo to nie podglaszam bo jest glosno powiem ze za glosno :) na czasie chce kupic dom wiec bedzie nowy metraz bo chcialbym to uslyszec na innym metrazu. Ogolnie warto je posłuchać i porównać z innymi kolumnami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.