Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  175 członków

Klipsch Klub
IGNORED

KLIPSCH club


marcinoss26

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchacie już na nowych Klipsch Klipschorn AK 6

Pograły, pograły tak jak pisałem :

https://www.audiostereo.pl/topic/147332-23-edycja-audio-video-show-8-10112019/page/21/#comments

W dniu 13.11.2019 o 18:28, Sovereign napisał:

Klipschorn AK 6 rasowe amerykańskie kolumny typu Horn z kompresyjnymi driverami na MF i HF. Najlepsze kolumny typu Horn, na AVS 2019.

AK6 - bdb dynamika kolumn. Jakość różnicowanego basu. Średnie z membraną fenolową, wysokie z poliimidową (bardziej miękkie od metalowych) tak jak wcześniej myślałem: gęste/nasycone (jak całe brzmienie, ale nie zamulone) pełne i z dobrym detalem. Scena jak już, to po szerokości.

562381112_KlipschornAK6(AudioVideoShow2019).thumb.jpg.77a4f5007594541310d9b65d21688777.jpg 1134591485_KlipschornAK6QuadTubePowerAmplifiers(AudioVideoShow2019).thumb.jpg.f09d72471dce3a3e3c2931b1232f338b.jpg

msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 21:43, Marcepan napisał:

Czyli też solid core 

Jeśli masz lampe, to polecam Ci do heresy duelundy 16GA,te kable wymiataja, mam z duelundow zrobione sieciowki, interconecty i głośnikowe, dzięki tym kablom zakończyłem drutologie, no ale trzeba wiedzieć czego się chce. 

Lampa +wysokoskuteczne kolumny =duelund. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów.Z racji,iż jestem posiadaczem Klipsch rf7 3 poszukuje do nich odpowiedniej elektroniki na wstepie powiem ze w gre wchodzi tylko klasa A/B.Muzyka glównie jazz,elektroniczna,hip-hop czasami klasyka.Mozecie cos pocecic godnego aby wysterować te kolumny w pełni??

Edytowane przez Dawid211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tutaj. Z 30 tyś na 8 tyś za wzmak Wadia intuition 01 to prawie jak za darmo ?

Proponuje odsłuch w salonie i to migiem bo zaraz nie będzie. Tyle tylko, że to nie klasa A/B. Ale może warto...

 

 

Edytowane przez Maraudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za polecenie.Skorzystał bym z tej opcji lecz są ale...

Wiec zostaję przy klasie A/B ja myślałem o następujących klockach wiem wiem mogą być na wyrost ale zostanie na przyszłość jeśli by mi coś odbiło znowu mianowicie

Musical fidelity m6500i

Parasound A21/P5

Parasound hallo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na początku posta, najlepsze noworoczne życzenia dla wszystkich klubowiczów i sympatyków marki (innych też).

Pomalutku przymierzam się do Klipschów Forte III w wersji Special Edition. Czy możecie pomóc namierzyć gdzieś wersję Matte Black (na stronie Klipscha nazwya się Ebony)? Pytałem w kilku sklepach, ale towar jest niedostępny. Wersja California Black Walnut jest też już prawie nieosiągalna.

Ewentualnie poradźcie kto jest dystrybutorem Klipsch na Polskę. Kojarzyłem że był to EIC, ale na ich stronie już nie ma info o dystrybucji Klipscha. Na stronie Konsbudu wcale nie ma Forte III SE ?

 

Edytowane przez jaxcek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

tyle czasu na forum i dopiero teraz zobaczyłem, że są takie kluby!  Czy można zgłosić się do klubu? :-) 

Aktualnie posiadam: 

Rp260F + Rp404C. Jestem w trakcie poszukiwań i rozważania nad subwooferem. 

Pozdrawiam wszystkich! Mietek. 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.01.2020 o 12:28, Mieciu napisał:

Witam, 

tyle czasu na forum i dopiero teraz zobaczyłem, że są takie kluby!  Czy można zgłosić się do klubu? ?

Aktualnie posiadam: 

Rp260F + Rp404C. Jestem w trakcie poszukiwań i rozważania nad subwooferem. 

Pozdrawiam wszystkich! Mietek. 

spacer.png

Witaj Mieciu. Na FB też jestem. ? Zestaw Marantza i wszystko jasne. ?

Edytowane przez Zenobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zenobi napisał:

Witaj Mieciu. Na FB też jestem. ? Zestaw Marantza i wszystko jasne. ?

Tia. 70 końcówek mocy, milion kabli i szafa po sufit. Nie da się zapomnieć ?

W dniu 22.01.2020 o 15:57, kddpol napisał:

Witam klubowiczów Klipsch,

Po dłuższej przerwie od prawdziwego stereo, spędzonej w towarzystwie Naim Mu-So, złożyłem nowy system z Klipsch Forte III. Liczę na dłuższą, pełną przyjemnych wrażeń, znajomość :)

Pozdrawiam

Gratulacje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/2/2020 at 12:28 PM, Mieciu said:

Witam, 

tyle czasu na forum i dopiero teraz zobaczyłem, że są takie kluby!  Czy można zgłosić się do klubu? ?

Aktualnie posiadam: 

Rp260F + Rp404C. Jestem w trakcie poszukiwań i rozważania nad subwooferem. 

Pozdrawiam wszystkich! Mietek. 

spacer.png

Witam.

Moja przygoda z Klipschem zaczęła się, gdy trafiłem w sieci na entuzjastyczne recenzje kolumn RP - 600M.

Zakupiłem je i spodobały mi się na tyle, że postanowiłem spróbować czegoś z dwoma rogami: Heresy III.

Heresy zostały, i grają w towarzystwie dwóch subwooferów. Przez pewien czas kombinowałem z ustawieniem; Heresy stały na podłodze, a suby rozstawione po kątach. Po próbach z umieszczaniem Heresów na stolikach, ostatecznie stanęły na subach. Otrzymałem tym sposobem niezłe kolumny czterodrożne ? Poprzedni mój wzmacniacz to była klasa A; tym razem gram w pełni cyfrowo i brzmi to, jak dla mnie pięknie. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 19:48, Dari napisał:

Tak i chyba sporo zmian jak na Heritage. Pewnie stąd też dobre ceny na wersję III (znalazłem oferty około 9tys). Ciekawe czy na rynku wtórym pokaże się też wysyp poprzedniej wersji.

A dlaczego ma być wysyp trójek? Gram na trójkach już ładnych parę lat i nie zamierzam zmieniać, mam system ułożony, to po co takie ruchy robić. 

Nie sądzę, żeby był jakiś wielki przełom, między trójkami a dwójkami, była spora różnica, po prostu trójki grają łagodniej i tyle, ja swoich wymieniłem te badziewne gniazda głośnikowe na wbt next gen i już była spora różnica na plus. 

Nie zawsze co nowe to jest lepsze, po prostu takie ruchy firmy to zwykły marketing. 

7 godzin temu, mojave napisał:

Witam.

Moja przygoda z Klipschem zaczęła się, gdy trafiłem w sieci na entuzjastyczne recenzje kolumn RP - 600M.

Zakupiłem je i spodobały mi się na tyle, że postanowiłem spróbować czegoś z dwoma rogami: Heresy III.

Heresy zostały, i grają w towarzystwie dwóch subwooferów. Przez pewien czas kombinowałem z ustawieniem; Heresy stały na podłodze, a suby rozstawione po kątach. Po próbach z umieszczaniem Heresów na stolikach, ostatecznie stanęły na subach. Otrzymałem tym sposobem niezłe kolumny czterodrożne ? Poprzedni mój wzmacniacz to była klasa A; tym razem gram w pełni cyfrowo i brzmi to, jak dla mnie pięknie. Pozdrawiam

 

Nie przyznawaj się do takiej herezji z tymi subami i ustawieniem Heresy na tych wibrujących subach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.