Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsza integra na świecie


Mart2M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MrSalieri napisał:

Wpisz w gogle co trzeba a Ci wyskoczy ?

Podziękował... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MrSalieri napisał:

 

A propo czytałeś ostatnio nowe recenzje Szymonfabera? 

Przepraszam. Wiem że to pytanie nie było do mnie. Ale to jest ciekawy temat także pozwolę sobie coś napisać ?

Czytałem ten test i tak w skrócie mogę napisać że jak mamy sympatię do danej marki to słyszymy zalety i na nich sie skupiamy, a jak jakaś firma nam nie leży to wtedy skupiamy sie na wadach a zalety ignorujemy. Każdy ma do tego prawo także nie będę tego prawa odbierał Szymonowi. Niestety jeżeli chce być poważnym recenzentem to Szymon musi być obiektywny. Czytając ten test czułem lekki niesmak. I to nie dlatego że skrytykował Harbethy które uwielbiam, ale dlatego że czułem promowanie Studio 16 Hertz i Amplifona. Moja rada dla Szymona jest taka, żeby podglądać najlepszych i się uczyć. A najlepszy recenzentem moim zdaniem jest Pacuła. Pomijając fakt że jeszcze się nie zdążyło żebym po dogłębnym poznaniu sprzętu z jego opinią sie nie zgodził to jeszcze Pacuła nawet opisuje wady sprzętu który promuje. Przecież to żadna tajemnica że Pacuła to Nautilus. A jakoś nie czuje żeby Pacuła wyjątkowo zachwalał sprzęt z Nautiliusa. Zawsze wady sprzętu są opisane. Oczywiście między wierszami, ale są. Dlatego warto uczyć się sie od najlepszych.I to właśnie radzę Szymonowi. Mam nadzieję że się rozwinie, bo doświadczenie ze sprzętem ma a do tego niesamowite możliwości w postaci świetnej sali odsłuchowej. Tylko żeby to jeszcze dobrze wykorzystał. 

A co do jego opinii na temat Harbeth M40.1 to większość wad które opisał to wady połączenia Harbethów z Amplifonem. Niestety ale tak jest. Znam produkty tej firmy i wiem jakie mają zalety i wady. Niestety te wady właśnie opisał Szymon i przypisał je Harbethom. Zaznaczam że to wady połączenia a nie samego Amplifona. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal Grande Utopia EM EVO @ Mark Levinson No.585

Beth Hart & Joe Bonamassa - Sinner's Prayer

Focal Scala Utopia Evo @ Mark Levinson No.585

Joseph Parsons & Chris Burroughs - Accidents

Focal Sopra №1 @ Mark Levinson No.585

Alice e il blu - Annalisa

Focal Spectral 40th @ Mark Levinson No.585

Pop The Trunk - Yelawolf

Y'all Want a Single - Korn

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac duzo tekstow I recenzji Szymona wydane sie byc czlowiekiem bardzo bezposrednim w swoich opiniach. Slowo bezkompromisowy moze tu tez bec odpowiednie. Taki ma styl.

Moich pmc tez nie lubi, ale wzmacniacz chyba mu "lezy". Co z tego, najwazniejsze, ze mi odpowiada a jego wiedza jest bardzo pozyteczna w szukaniu nowych rozwiazan. I ciesze sie, ze ta wiedza sie dzieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Huberto1984 napisał:

Czytajac duzo tekstow I recenzji Szymona wydane sie byc czlowiekiem bardzo bezposrednim w swoich opiniach. Slowo bezkompromisowy moze tu tez bec odpowiednie. Taki ma styl.

Moich pmc tez nie lubi, ale wzmacniacz chyba mu "lezy". Co z tego, najwazniejsze, ze mi odpowiada a jego wiedza jest bardzo pozyteczna w szukaniu nowych rozwiazan. I ciesze sie, ze ta wiedza sie dzieli.

Też tak myślę i zgadzam się z Tobą ?

Ah ten Mark Levinson No 585? Jak sobie przypomnę jak to u mnie grało to aż łezka się w oku kręci ? Kawał dobrego wzmacniacza. Jeżeli kogoś stać to koniecznie niech weźmie na odsłuch. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Levinson No 585 brzmi bardzo dystyngowanie, to znaczy że jego brzmienie jest spokojne kulturalne a zarazem czuć mikro dynamikę co daje bardzo naturalne odczucia obcowania z muzyką na żywo. Do tego wszystko co lubią audiofile, czyli 3D, smaczki w postaci szurnieć wydechow i nawet ziewnięć czy kaszlnięć ? Świetny nisko schodzacy wielobarwny a do tego dobrze kontrolowany bas. Jedyne co nasuwa mi się na język to kultura dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słuchałem No.585, ale miałem pierwszą integrę MLa No.383, o którym to wzmacniaczu mogę wyrazić się w samych superlatywach - podobnie jak user damazy o No.585

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 8.10.2019 o 22:05, Miroslav1 napisał:

widzę że Szymonfaber  śmieszne mordki wkleja...pozdrawiam ?

tylko to mu pozostało, lizać loda przez szybkę ?

W dniu 8.10.2019 o 18:07, MrSalieri napisał:

Fajnie by było jakbyście w tak doniośle brzmiącym temacie  wrzucali filmiki z jakąś ambitniejszą muzyką niż takie plumkadełko... To samo w temacie monitorów.  Chyba te Harbeth 40.2 potrafią więcej?  Czy nie? 

Aero JMR, Brodkę czy 7 Waglewskiego? Da Ci coś filmik z YT, skoro nigdy Harbethów nie miałeś, nie słyszałeś i pewnie nawet nie widziałeś... Operujesz tylko na opiniach jednej osoby, wierząc we wszystko co powie. Chcesz posłuchać Harbethów, to zamiast szukać na Youtube wpadnij do mnie... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Miroslav1 napisał:

na filmiku widzę  No585 jest  podpięta pod Grand Utopie -  aż tak wydajna prądowo?

Wydajny prądowo jest i nie sądzę żeby wyłożył sie na jakiś powszechnych kolumnach. Co nie znaczy że prądem będzie kipić jak z dzielonek. No ale tak jak dzielonki to żadna integra nie zagra. Integry mogą się zbliżyć i tyle. Ale taka rola superintegr żeby dać przedsmak a zarazem dawać wygodę i ergonomię. 

Jak mogę to pochwalę integre która wcale jakaś droga nie jest. A wyróżnia się wydajnością prądową i dynamiką. Jest neutralna także barwę można dostroić źródłem i kablami. A powinna poradzić sobie z większością kolumn. A mówię o ATC SIA2  150 Naprawdę dobra Integra. Może nie najlepsza a na świecie ale warta uwagi. 

Może macie jakieś swoje typy.

Moim zdaniem najlepszy wzmacniacz to nie tylko dźwięk. Liczy się wykonanie i cena. Dlatego tak wysoko oceniłem Marka Levinsona No 585. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ML 585 to super wzmak, ale nie pod moje gusta. Troche zbyt krystalicznie brzmial, nie wiem jak to okreslic. Luxman m900 (koncowka plus pre) gral wybornie dobrze nagrana muzyke, diablo gral jak na zywo a ML585 jakby czegos w nim bylo za duzo dla mnie. No I scena I dol w diablo fantastyczny. Nawet dzielony system luxman m900 byl gorszy nie wspomne o dzielonce brystona czy leema. Na filmiku ponizej z odsluchu byla mysle przynajmniej polowa topowych zintegrowanych wzmacniaczy dostepnych w UK. Kolumny byly moje, przytargane z domu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, plastik1989 napisał:

tylko to mu pozostało, lizać loda przez szybkę ?

Aero JMR, Brodkę czy 7 Waglewskiego? Da Ci coś filmik z YT, skoro nigdy Harbethów nie miałeś, nie słyszałeś i pewnie nawet nie widziałeś... Operujesz tylko na opiniach jednej osoby, wierząc we wszystko co powie. Chcesz posłuchać Harbethów, to zamiast szukać na Youtube wpadnij do mnie... 

A co Ty się do mnie przyczepiłeś? 

Wiemy powszechnie że masz alergię na pewne nazwy,  firmy i osoby ale że też na repertuar który do nie dawna Ci nie przeszkadzał to nie wiedziałem.  Widzę obroty w każdym aspekcie o 180 stopni.  Czy ja coś napisałem o tych Harbetach?  Zapytałem czy potrafią coś więcej niż plumkanie jego użytkownika a ten mi odpowiedział. Teraz mnie będziesz publicznie prowokował? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, MrSalieri napisał:

A co Ty się do mnie przyczepiłeś? 

Wiemy powszechnie że masz alergię na pewne nazwy,  firmy i osoby ale że też na repertuar który do nie dawna Ci nie przeszkadzał to nie wiedziałem.  Widzę obroty w każdym aspekcie o 180 stopni.  Czy ja coś napisałem o tych Harbetach?  Zapytałem czy potrafią coś więcej niż plumkanie jego użytkownika a ten mi odpowiedział. Teraz mnie będziesz publicznie prowokował? 

Nie ma się co zaperzać.

IMO, ty jako ambasador marki S16Hz na tym forum, lepiej wypadniesz pisząc w sposób bardziej stonowany,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, damazy napisał:

A co do jego opinii na temat Harbeth M40.1 to większość wad które opisał to wady połączenia Harbethów z Amplifonem. Niestety ale tak jest. Znam produkty tej firmy i wiem jakie mają zalety i wady.

Przecież piszę o tym od lat i wszędzie  i każdemu wypominam. Nie można ocenić samych kolumn, ani samego wzmacniacza. Bo samego kolumny nie zagrają, jak nie zagra sam wzmacniacz. Zawsze słuchamy jakiegoś systemu i to jego oceniamy.

Nawet jeżeli recenzent oceniając dajmy na to głośniki pozwoli sobie połączyć je z 5 wzmacniaczami, to nadal ocenia zestawy.

Poza tym czym jest 5 wzmacniaczy przy dosłownie tysiącach dostępnych.

To, że coś z czymś nie zagra, nie oznacza od razu, że jest do dupy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Meloman napisał:

To, że coś z czymś nie zagra, nie oznacza od razu, że jest do dupy...

? Nic dodać nic ująć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Meloman napisał:

Poza tym czym jest 5 wzmacniaczy przy dosłownie tysiącach dostępnych.

To, że coś z czymś nie zagra, nie oznacza od razu, że jest do dupy...

Napisz to w pewnym znanym klubie , że 5 wzmacniaczy nie zagrało z najlepszymi kolumnami na świecie. Jutro już cię tam nie będzie ,bo dostaniesz kopa z automatu.

O to tu chodzi. I to między innymi miał na myśli kolega @rochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, MrSalieri napisał:

A co Ty się do mnie przyczepiłeś? 

Wiemy powszechnie że masz alergię na pewne nazwy,  firmy i osoby ale że też na repertuar który do nie dawna Ci nie przeszkadzał to nie wiedziałem.  Widzę obroty w każdym aspekcie o 180 stopni.  Czy ja coś napisałem o tych Harbetach?  Zapytałem czy potrafią coś więcej niż plumkanie jego użytkownika a ten mi odpowiedział. Teraz mnie będziesz publicznie prowokował? 

Co tu ma do rzeczy jakaś alergia czy obroty o 180 stopni?  Napiszę Ci wprost, wypowiadasz się bardzo chętnie na temat różnych sprzętów, m.in. Harbethów, masz nawet wyrobione zdanie o tym jak grają, a oboje dobrze wiemy, że nawet żadnego modelu na oczy nie widziałeś, a co dopiero słuchać w sensownym systemie... 

Nie mam nic przeciwko wpisom, że jakiś sprzęt gra tak czy siak, albo, że komuś coś się niepodoba, ale niech to wynika z osobistych odsłuchów, a nie powtarzania teorii swych guru. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, paul klacska napisał:

5 wzmacniaczy nie zagrało z najlepszymi kolumnami na świecie

A jakie to niby są to te najlepszy kolumny na świecie? Tylko nie pisz, że Gauder Akustik Berlina RC11...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rochu napisał:

Nie ma się co zaperzać.

IMO, ty jako ambasador marki S16Hz na tym forum, lepiej wypadniesz pisząc w sposób bardziej stonowany,

Nie jestem niczyim  ambasadorem na tym forum także bardzo Cie proszę daruj sobie takie teksty . 

9 minut temu, plastik1989 napisał:

Napiszę Ci wprost, wypowiadasz się bardzo chętnie na temat różnych sprzętów, m.in. Harbethów, masz nawet wyrobione zdanie o tym jak grają, a oboje dobrze wiemy, że nawet żadnego modelu na oczy nie widziałeś, a co dopiero słuchać w sensownym systemie...

Rafał ty masz jakieś konfabulacje ?

Gdzie ja się wypowiadam na temat Harbetów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, damazy napisał:

 

Może macie jakieś swoje typy.

 

....myślę że najlepszym rozwiązaniem jest mieć dwa wzmacniacze lampę/tranzystor

 jakbym miał wytypować  integrę  która  miałaby stanąć obok mojego Jadisa -  lista wygląda następująco

Krell FBI, ML No585, Pass int 250 i Grphon 300....

którego  wybrałbyś  dla siebie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Miroslav1 napisał:

....myślę że najlepszym rozwiązaniem jest mieć dwa wzmacniacze lampę/tranzystor

 jakbym miał wytypować  integrę  która  miałaby stanąć obok mojego Jadisa -  lista wygląda następująco

Krell FBI, ML No585, Pass int 250 i Grphon 300....

którego  wybrałbyś  dla siebie ?

Ja bym to tego towarzystwa zaprosił jeszcze Vitus Audio SIA-030

Wybór byłby bardzo ciężki i w moim przypadku zależał od kolumn z jakimi miałby współgrać. Jeżeli miałby grać ze Spendorami A9 to myślę że Vitus by się świetnie zagrał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, damazy napisał:

Ja bym to tego towarzystwa zaprosił jeszcze Vitus Audio SIA-030

Wybór byłby bardzo ciężki i w moim przypadku zależał od kolumn z jakimi miałby współgrać. Jeżeli miałby grać ze Spendorami A9 to myślę że Vitus by się świetnie zagrał. 

 trochę odjechałeś cenowo ale OK......starałem się wzmacniacze dobrać + - w tej samej cenie

  ale, jeżeli można sobie pofolgować to proponuję jeszcze....

Dan D'Agostino  Momentum  Integrated jakieś 250tys......drugi wzmacniacz Unison Research Absolute 160tys

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, damazy napisał:

Ja bym to tego towarzystwa zaprosił jeszcze Vitus Audio SIA-030

Wybór byłby bardzo ciężki i w moim przypadku zależał od kolumn z jakimi miałby współgrać. Jeżeli miałby grać ze Spendorami A9 to myślę że Vitus by się świetnie zagrał. 

Gdzies czytalem same zachwyty na temat ayre ax5 za prawie £15k a to leszczyk jest  ?

dla mnie na polu bitwy pozostaje diablo 300, krell FBI, pass int250, vitus sia30 (chociaz do tego sceptycznie podchodze po odsluchach nizszej integry) no i integry Dan D'Agostino...za tryliony zielonych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi połączenie lamp i tranzystorów w jednym opakowaniu, to w rozsądnych cenach został jeszcze BAT VK 300SE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

BAT_VK_3000SE_Inside_Silver.png?itok=itE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, damazy napisał:

A co do jego opinii na temat Harbeth M40.1 to większość wad które opisał to wady połączenia Harbethów z Amplifonem. Niestety ale tak jest. Znam produkty tej firmy i wiem jakie mają zalety i wady. Niestety te wady właśnie opisał Szymon i przypisał je Harbethom. Zaznaczam że to wady połączenia a nie samego Amplifona. 

Jeśli mogę coś wtrącić. Uczestniczyłem w jednym odsłuchu u Rafała Harbethów M40.1 (nie wiem jak to gra u Szymona, ale pisał , że podpinał też inne wzmacniacze) i na pewno moje spojrzenie jest bardziej pozytywne niż Szymona, ale ja w Hi-endach się tak nie obracam. Dlatego bezpośrednie porównanie innych kolumn było dla mnie pomocne. Nie wiem jak brzmią inne klocki Amplifona , ale Rafał ma na prawdę potężne monobloki WM300 połączone z dcs-em i ciężko mi sobie wyobrazić , że problem z kontrolą basu, jego ilością, zróżnicowaniem, szybkością było po stronie elektroniki. Prędzej ludzie  narzekają , że dcs gra zbyt "technicznie" .  Słyszałem też opinie , że wyższe modele Amplifona grają sucho, że to "jazgotniki". Jedynie w czym upatruje problem , że pomieszczenie było za małe. Koło 20m2 wysokie na 3m. Z drugiej strony akustycznie ogarnięte. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Silver_85 napisał:

Jedynie w czym upatruje problem , że pomieszczenie było za małe. Koło 20m2 wysokie na 3m. Z drugiej strony akustycznie ogarnięte. 

Przypomniało mi się.

Ciekawe czy kiedyś zobaczymy wreszcie pomiary tego "akustycznie ogarniętego" pomieszczenia.

Bo chodzą słuchy, że akustyka została tam zrobiona kolokwialnie mówiąc - "na pałę" wg widzimisię twórcy tejże adaptacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rochu napisał:

Przypomniało mi się.

Jaka szybka reakcja hehe ? Nie interesuje mnie jakie chodzą słuchy o Rafał pomniejszeniu jak i o Twoim . Pisze o tym gdzie byłem i słuchałem.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też coś przypomniało - kiedyś jakiś forumowy znawca napisał, że BAT to i owszem, ale kuzyn elektronik mówił, że w środku panuje taki burdel, że się dziwi, że wzmacniacze 'nie wybuchają' po włączeniu. Po prostu masakra, taka pajęczyna i bałagan. Aha, i jeszcze jedno kuzyn elektronik powiedział - ponoć psują się BATy na potęgę - co może i prawda, nie wiem - wiem, że mój ma czternaście lat i jeszcze się nigdy nie popsuł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.