Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsza integra na świecie


Mart2M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Huberto1984 napisał:

Wiadomo, ze w 100% wzmacniacza nie poznasz, ale takie aspekty jak kontrola basu czy barwa mozna smialo porownac. To co slyszymy to zawsze I tak tylko subiektywne odczucia. 

...jeżeli chodzi o kontrole basu to Diablo spokojnie by trzymał za mordę m40.2  tego jestem pewny, aby się o tym przekonać nie potrzebowałbym tygodnia....FBI jest neutralny i przejrzysty a Diablo? ....jakie są najmocniejsze cechy Gryphona? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Miroslav1 napisał:

...jeżeli chodzi o kontrole basu to Diablo spokojnie by trzymał za mordę m40.2  tego jestem pewny, aby się o tym przekonać nie potrzebowałbym tygodnia....FBI jest neutralny i przejrzysty a Diablo? ....jakie są najmocniejsze cechy Gryphona? 

Kontrola, przestrzen, sila (zwlaszcza w basie odczuwalne), dynamika. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Kontrola, przestrzen, sila (zwlaszcza w basie odczuwalne), dynamika. 

....jeżeli zapytałem o mocne strony Gryphona to wypada  również zapytać o te słabsze elementy ?  

....jakbym nie miał lampy to powiedziałbym że w FBI wszystko jest OK.... jednak w porównaniu z lampą FBI ma słabszą średnicę...

...do lampy mam zdecydowanie lepsze kable IC + sieciowy niż do FBI...to też ma jakiś wpływ.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miroslav1 napisał:

Gryphona to wypada  również zapytać o te słabsze elementy

Grzeje sie  ? jesli o samo wzmocnienie chodzi jest bez zarzutu dla mnie. Moze tez troche wiecej dopieszczenia na srednicy brakuje. 

Pisalem gdzies o tym, ze dzwiek jest jak "live" a czasem lubimy bardziej "podkolorowane" dzwieki, bardziej tluste. To ani wada ani zaleta. Dobrze miec I taki I taki dzwiek w domu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryphon Diablo 300 z PMC Fact 12 u Hubertosa.

Krell FBI z Harbeth M40.2

Ładnie Miras wgniotło twego kolegę :). Damianowi ''bas'' z FBI + M40.2 był (jak to 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w twoim temacie) ''zjawiskowy''.

* * *

Na alle ktoś z Goleniowa w marcu wystawiał FBI - nie było oferty kupna.

Wcześniej ktoś w Australii wystawił za $7500.

FBI vs. RI-100 :

Cytat

kelossus

Posted April 27, 2019

Item: Krell FBI
Location: Ipswich QLD
Price:  $7500 FIRM, this is a bargain considering the competition it has in that price point
Item Condition: Absolutely mint
Reason for selling: I need a Preamp to run an active crossover for my biamp system.
Payment Method: Pickup - Cash, Paypal, COD Only
Extra Info:

I never thought I would sell this amp but an unexpected change of speakers has forced me back down the pre/power route. I need a preamp to drive an active crossover so I can no longer have a one box solution.

The FBI is a D'Agostino design and as such is an absolute sledge hammer. Over engineered, endless power on tap and reliable. Rated at 300 watts into 8 but Stereophile benched it at 430 into 8. This thing will drive anything into any load. Has sliding Plateau Biasing so the amp does not run that hot until driven hard, any valve amp gets hotter so don't be deterred by the Class A operation. The only thing to consider is the shear weight of the unit at 50kg, 3KVA toroid contributes to a lot of that. The tranny weighs as much as the Vitus integrated alone.

At the time of purchasing the Krell I had a 84db pair of speakers hooked up to a Vitus RI100 integrated. These two integrateds aren't even in the same realm of performance and current capability, the RRP of both units does suggest the Krell "should" be a better performer and in my opinion its not a matter of preference, The Krell is better in every aspect, especially in driving a difficult speaker, the Vitus really struggled but I do like to listen loud. Still both amps are listed as 300 watts but one clearly did not sound like it. If any one local wants to bring their RI100 I am happy to A/B them, actually I would welcome it. I lived with both units for a few months while the Vitus was up for sale.

This Krell is not a bright or a hard listen. It has a diffuse open treble, liquid mid-range that good Class A designs are renowned for and that typical Krell bass control. Its musical amp and does not deserve the typical stereotype applied to Krell gear. The FPB range was stellar.

I am the 2nd owner of this amp. The original owner had it specially ordered in through Len Wallis at a cost of $27k. Do some research on the internet and at the time of release (around 10 years ago) it was considered the best integrated available. The excessive RRP hindered sales and I doubt many were sold here in Australia as they were never stocked, order only.

Enough talking it up, this is a bullet proof integrated capable of driving any speaker. A pre/power combo to better this all in one unit would cost well over the 7.5k price tag.

Has all the bells and whistles, CAST inputs, HT bypass, Balanced/XLR inputs, Pre and Tape Outs. Original heavy duty 20 AMP IEC cable included, as well as original factory packaging and remote.

spacer.png

stereo.net.au

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W dniu 22.06.2020 o 21:50, triode napisał:

tu prototyp wzmacniacza na 40-lecie firmy ? czas pokaże czy wejdzie do produkcji.

83273611_2667185936667793_5505709402692255744_o.jpg

W Twoim załączniku obok tego stereofonicznego wzmacniacza z prawej strony coś czarnego (tylko kontur widać) - to jakaś kolumna?

Kilkanaście lat temu u nich w pokoju odsłuchowym na pewno były kolumny Krell Modulari Duo (monitorek + sekcja basowa z 3-ma 8''-ami). Kolumny na SS - coś tam z aluminiowymi membranami i ring radiator tweeter. I jako całość kolumny Krell LAT-1000. Jakie przetworniki, projekt i potencjał brzmieniowy kolumn, taka wartość : USD $6000.00 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  Ten ich firmowy zestaw z pokoju odsłuchowego Krell'a (kolumny + dzielona elektronika Evo) dla tych co lubią podkolorowany, ciemny, wolny i zwalisty dźwięk.

Te zdecydowanie lepsze i wymagające dla wzmacniaczy :)

1718612035_RevelUltimaSalon2-MESSLABOR-Audio.denr122007.thumb.jpg.f43f82992df2f03220362c7e0edf3922.jpg

Ciekawe, czy Krell'e, Dan'y, Gryphon'y etc. wysterowałyby je tak jak Mark Levinson No 53 Reference, Mark Levinson No 536, Theta Digital Prometheus.

Jeszcze ciekawi jak bardzo polubiłyby się z Jeff Rowland 925, Moon 888 i HALCRO Eclipse.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sovereign
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lata temu miałem u siebie Vitusa ri-100....wiadomo inne kolumny, CD itd..... dlatego nie można precyzyjnie porównać tych wzmacniaczy.....ale powiem tak...(jest to tylko moje gdybanie).....Vitus nie jest to zawodnik dla FBI....aby ''wygrać'' z FBI (wiem że nie jest to odpowiednie określenie, ale niech tak zostanie)....to  jakikolwiek wzmacniacz (integra)  musi zaprezentować/zagrać inaczej....jeżeli będzie to tylko naśladowanie FBI - to prędzej czy pozniej taki wzmacniacz odpadnie/polegnie...podobnie było w pojedynku Mika Tysona z Evanderem  Holyfildem .....inny styl walki spowodował że Evander wygrał.......dlatego dla mnie lepszym wzmacniaczem od FBI  jest Jadis i88.......jakbym maił postawić na przeciw FBI trzy integry które moga zagrać lepiej...powiedzmy.... Pass int-250, Gryphon Diablo 300 i Accu E-800....(po raz drugi powtarzam że jest to tylko moje gdybanie)....to wskazałbym  na E-800 jako ten który ma największe szanse....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... słówko odnośnie Vitusa ri-100.... zrobiliśmy porównanie  (było u mnie dwóch kolegów)  do Accu E560 ...nie będę wdawał się w jakieś opisy....ale bez chwili wahania koledzy jako ten lepszy wzmacniacz wybrali  Accu.....zostało to opisane  na forum w jakimś wątku....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Miroslav1 napisał:

i Accu E-800

Na czym opierasz tę śmiałą tezę....? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sovereign napisał:

Gryphon Diablo 300 z PMC Fact 12 u Hubertosa.

Krell FBI z Harbeth M40.2

Ładnie Miras wgniotło twego kolegę :). Damianowi ''bas'' z FBI + M40.2 był (jak to 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w twoim temacie) ''zjawiskowy''.

* * *

Na alle ktoś z Goleniowa w marcu wystawiał FBI - nie było oferty kupna.

Wcześniej ktoś w Australii wystawił za $7500.

FBI vs. RI-100 :

W Twoim załączniku obok tego stereofonicznego wzmacniacza z prawej strony coś czarnego (tylko kontur widać) - to jakaś kolumna?

Kilkanaście lat temu u nich w pokoju odsłuchowym na pewno były kolumny Krell Modulari Duo (monitorek + sekcja basowa z 3-ma 8''-ami). Kolumny na SS - coś tam z aluminiowymi membranami i ring radiator tweeter. I jako całość kolumny Krell LAT-1000. Jakie przetworniki, projekt i potencjał brzmieniowy kolumn, taka wartość : USD $6000.00 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  Ten ich firmowy zestaw z pokoju odsłuchowego Krell'a (kolumny + dzielona elektronika Evo) dla tych co lubią podkolorowany, ciemny, wolny i zwalisty dźwięk.

Te zdecydowanie lepsze i wymagające dla wzmacniaczy ?

1718612035_RevelUltimaSalon2-MESSLABOR-Audio.denr122007.thumb.jpg.f43f82992df2f03220362c7e0edf3922.jpg

Ciekawe, czy Krell'e, Dan'y, Gryphon'y etc. wysterowałyby je tak jak Mark Levinson No 53 Reference, Mark Levinson No 536, Theta Digital Prometheus.

Jeszcze ciekawi jak bardzo polubiłyby się z Jeff Rowland 925, Moon 888 i HALCRO Eclipse.

zdjęcie jest z facebooka firmy..jak dla mnie fakt,że pracują i mają plany jest budujący:)

mam spory sentyment dla firmy i jej wyrobów...w zasadzie to tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samymi starociami człowiek żyje... obecnie zdarzają się bardzo ciekawe integry.

Boulder 866. Koniecznie z wbudowanym DACiem. Cena 65000 PLN. Jak na dzisiejsze realia High-Endu to całkiem realistyczna.

Miałem okazję posłuchać jednej z pierwszych dwóch sztuk jakie trafiły do Europy i bardzo mi się podobało. Była energia, mikrodetale, świetna barwa, przejrzystość bez popadania w kliniczność. 

W necie jest rzetelnie zrobiona Recenzja z australijskiego pisma HIFI z pomiarami i ku swojemu zdziwieniu zgadzam się z tym co tam napisano. Nie zawsze recenzenci koloryzują ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

Vitus nie jest to zawodnik dla FBI

Sluchalem tego vitusa I tez szalu nie bylo. 

Jeszcze jest burmester 032, ale tam mocy tez mniej. Sluchal ktos? 

13 minut temu, moreno1973 napisał:

necie jest rzetelnie zrobiona Recenzja

Ta sama strona napisala, ze diablo to najlepszy wzmacniacz zintegrowany I to o mile, jaki testowali. Ja do takich recenzji zawsze podchodze z dystansem. Krell fbi tez byl przez nich testowany. Mowa o what hifi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.2855b0fedfeb13ada5d1566b299c5547.png image.png.24d00cd6f6a188ee9d41a0065c5e225d.png  ..... fotki z tego odsłuchu znalazłem ? 

3 godziny temu, SynSama napisał:

Na czym opierasz tę śmiałą tezę....? 

....jak to na czym? ....na gdybaniu ?  - przecież dwa razy o tym wspomniałem.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Miroslav1 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  image.png.24d00cd6f6a188ee9d41a0065c5e225d.png  ..... fotki z tego odsłuchu znalazłem ? 

....jak to na czym? ....na gdybaniu ?  - przecież dwa razy o tym wspomniałem.....

To jak już tak sobie gdybamy, to mnie jakoś to nowe Accu nie przekonuje ;-).....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Huberto1984 napisał:

Ta sama strona napisala, ze diablo to najlepszy wzmacniacz zintegrowany I to o mile, jaki testowali. Ja do takich recenzji zawsze podchodze z dystansem. Krell fbi tez byl przez nich testowany. Mowa o what hifi. 

Zanim coś skrytykujesz warto przeczytać co napisałem ze zrozumieniem... to Nie Jest Recenzja What HIFI tylko australijskiego magazynu HiFi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.10cd6e35b6f858983e446cfecbb3844d.png image.png.b8b32f78a6a74d7fd2720f89d94661a1.pngimage.png.93e343a83013fe332273d56d188d54d0.png ....jednak dobrze zachować stare fotki....

20 minut temu, SynSama napisał:

To jak już tak sobie gdybamy, to mnie jakoś to nowe Accu nie przekonuje ;-).....

....można wiedzieć dlaczego?...słuchałeś? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Miroslav1 napisał:

....można wiedzieć dlaczego?...słuchałeś? 

Intuicja połączona z intuicją, podparta...intuicją ;-) ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SynSama napisał:

Intuicja połączona z intuicją, podparta...intuicją ?

....to podobnie jak ja - tyle że ja słowo intuicja  nazywam to gdybaniem ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, moreno1973 napisał:

Zanim coś skrytykujesz warto przeczytać co napisałem ze zrozumieniem... to Nie Jest Recenzja What HIFI tylko australijskiego magazynu HiFi!

Gdzie tu krytyka? Zwykla opinia, ze do recenzji trzeba podchodzic z dystansem. 

A dla Twojej informacji ten australijski hifi to partner czy tez siostrzana firma what hi fi I recenzja diablo oryginalnie tez byla na ich stronie (australijskiego hi fi), wiec sie tak nie napinaj. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )     

....tu już Accu poszedł w odstawkę - jego miejsce zajął Jadis DA88....(warto o tym wspomnieć)....DA88 jest  na rynku  chyba 14/15 lat i nadal jest w sprzedaży....denerwujące jest jak firma co 2/3 lata wypuszcza nową integre z reklamą - nowa jakość....o klasę lepszy, a po prawdzie niewiele się zmieniło.....

post-33201-0-82998500-1470912542_thumb.jpg  

....po 9/10 latach od premiery DA88 wyszedł i88....pierwszy 60W w A klasie - drugi 90W w A klasie..... różnica między tymi wzmacniaczami znacząca....przede wszystkim dynamika, bas, energia grania....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   

   ....no i  ''staruszek''  FBI ale jeszcze krzepki  ? czeka coby jakiś młodziak go zdetronizował ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że idzie się w takie grubasy, a później wykorzystuje się je w 100%...

 

... ale tylko w tym sensie, że 95% czasu słucha się z głośności ustawioną na 5%



? 

 
?

 
?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jeżeli ktoś ma dzielony wzmacniacz to na nim FBI nie zrobi wrażenia - wiadomo - ale każdy posiadacz integry  doceniłby  ten wzmacniacz  i to bardzo - dlatego że na pewnym poziomie głośności zachowuje się/gra jak końcówka mocy ....dlatego dbam o niego (jest po przeglądzie)  żeby za 5 czy 10 lat ten jakże krzepki ''staroć'' pokazał  że kiedyś  to potrafili robić wzmacniacze....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Gdzie tu krytyka? Zwykla opinia, ze do recenzji trzeba podchodzic z dystansem. 

A dla Twojej informacji ten australijski hifi to partner czy tez siostrzana firma what hi fi I recenzja diablo oryginalnie tez byla na ich stronie (australijskiego hi fi), wiec sie tak nie napinaj. ?

Przecież pisałem, że odsłuchiwałem ten wzmacniacz OSOBIŚCIE. Więc nie pisałem o swoich doświadczeniach na podstawie recenzji tylko napisałem, że recenzja dobrze oddaje to co usłyszałem.

Po prostu czasami osobista opinia może zgadzać się z tym co przeczytamy w recenzji. I tyle...

A o tym, że do większości recenzji należy podchodzić z dystansem to wszyscy piszący w tym dziale dobrze wiedzą, szczególnie te osoby, które bawią się audio od 30 lat. Takie rady są pożyteczne w zakładce Start ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, moreno1973 napisał:

Przecież pisałem, że odsłuchiwałem ten wzmacniacz OSOBIŚCIE. Więc nie pisałem o swoich doświadczeniach na podstawie recenzji tylko napisałem, że recenzja dobrze oddaje to co usłyszałem.

Po prostu czasami osobista opinia może zgadzać się z tym co przeczytamy w recenzji. I tyle...

A o tym, że do większości recenzji należy podchodzić z dystansem to wszyscy piszący w tym dziale dobrze wiedzą, szczególnie te osoby, które bawią się audio od 30 lat. Takie rady są pożyteczne w zakładce Start ?

Najpierw sie uczepiles, ze to nie what hi fi test tylko australijskiego hifi. Teraz front zmieniasz i marudzisz, ze chodzilo o to, ze odsluchiwales wzmacniacz osobiscie. Przeciez ja slowa nie napisalem o recenzji wzmacniacza, ktory Ty odsluchiwales a o recenzji wzmacniacza, ktory mam ja. Czy Ty w ogole umiesz czytac po polsku? 

14 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Ta sama strona napisala, ze diablo to najlepszy wzmacniacz zintegrowany I to o mile, jaki testowali. Ja do takich recenzji zawsze podchodze z dystansem

Dalej nie wiem gdzie tu krytyka z mojej strony. Cos sobie dopowiedziales i uczepiles sie tego. Ja tez diablo sluchalem I moze tez zgadzam sie z opinia w recenzji a moze nie. Tylko co to ma do mojej wypowiedzi I krytyki Twojego postu dalej nie wiem. I niech tak zostanie, bo to nie dyskusja na to forum nawet w dziale "start".  ?

Fajne zdjecia Miroslaw. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, m4tech napisał:

kolega @moreno1973 rzucił fajne świeże światło w tym wątku, tyle w temacie ode mnie ? 

Jest taki idiom "świeże spojrzenie". O świeżym świetle nie słyszałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.