Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsza integra na świecie


Mart2M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

...ode mnie się tego nie dowiesz, jeżeli masz ten zestaw to raczej ja chciałbym się od Ciebie dowiedzieć

...czy warto..?

ostatnio Damazy słuchał dokładnie ten zestaw i jego zdaniem z Vitusem chyba było lepiej

ale o coś więcej nie pytaj bo nie wiem

....może to było u Ciebie ?

 

 

 

...jednak z tego wychodzi że jest to super integra...możesz napisać coś więcej z którym konkretnie

Makiem porównywałeś ...MA7000 czy MA8000? ...w czym Wile był lepszy ?

oczywiście skrobnij też kilka słów odnośnie Gryphona ....który?

Dowiesz sie wszystkiego pod koniec roku. Troche wzmacniaczy w zyciu poznalem. Nie tylko z nazywy i recenzji w prasie czy necie. Czesc z nich mialem we wlasnym systemie,czesc sluchalem w systemach znajomych a czesc przypadkowo na prezentacjach w salonach,wystawach itd. Przez ponad 20 lat troche tego bylo. Nie tylko wzmacniaczy zintegrowanych ale i dzielonych choc tych ostatnich zdecydowanie mniej. W zwiazku z tym ,ze Jazz jest u mnie dopiero pol roku ,bezposrednich testow z nim zrobilem niewiele. Moj Krell, Emitter i ostatnio krotki, tylko parogodzinny niestety sprawdzian z Moon,em 600. Z pewnoscia poslucham go tez w towarzystwie dzielonej konstrukcji Krella opartej na koncowce FPB 700cx polaczonej z przedwzmacniaczem tej firmy nowszej generacji Phantom bo mam taka mozliwosc.

Ale by zakwalifikowac brzmienie tego wzmacniacza do konkretnego poziomu jakosciowego,nie potrzebuje jakis porownan. Jesli masz doswiadczenie i jestes osluchany nie bedziesz mial z tym problemu i zrobisz to po krotkim odsluchu bez stawiania obok Gryphona czy innej tego typu maszyny. To chyba oczywiste. Tu nie chodzi o napinanie miesni Mirek. Test u Elberotha zrodzil sie tylko ze wzgledu na to ,ze na temat tej konstrukcji wylano wiadrami pomyje. Ciesze sie ,ze ktos taki jak Elberoth zechce poswiecic swoj czas i bezinteresownie ,bez emocji chce go posluchac. Dla mnie posluchanie go z kolumnami Elba bedzie ciekawym doswiadczeniem. Konkurencji Maka Pm8000 sie nie boje a tym bardziej 7000 ktory dla mnie byl tylko dobrym wzmscniaczem. Nic ponad to. 8000 nie slyszalem jeszcze ale ponoc jest lepszy. I dobrze bo 7 dupy nie urywa. Gryphona mialem okazje sluchac bardzo dawno temu w goracej Italii . Kilku urzadzen w kilku systemach na przemian z włoskimi konstrukcjami ,ktore do dzis nie maja u nas dystrybutora a szkoda bo poludniowoeuropejskie wzmacniacze zagraly od Gryphona zwyczajnie lepiej. Dzis Gryphon to z pewnoscia inne granie niz to sprzed 20 lat choc pewnie wiele z charakteru tamtego grania odnajdziemy w nim i dzis. I choc Szymon sugeruje z mojej strony tchórzostwo ,to nie sprowokuje mnie tym do dzialania. Jak juz pisalem,nie boje sie bo nie mam czego. Jazz to nie najlepszy na swiecie brzmieniowo wzmacniacz i nikt tego nawet nie sugeruje. Poczekam spokojnie na test u Elberotha bez napinania sie jak co niektórzy tutaj w tym watku. Nie o to w tym chodzi. To nie zawody. Co najwyzej zbieranie kolejnych doswiadczen i odkrywanie mozliwosci urzadzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, czasami mam wrażenie ( zaznaczam że to tylko wrażenie) że zapominasz co wcześniej napisałeś

nie chce mi się już tego tłumaczyć czy rozkminiać ale....

jeżeli napisałeś że Mak i Gryphon to tylko dodatek a nie robiłeś wcześniej takiego porównania

to o co tu chodzi ? ...też mam jakieś doświadczenie ze wzmacniaczami i wiem jedno

nie ma jednego najlepszego wzmacniacza który kasuje pozostałych ....moim zdaniem tranzystorowa integra

która plasuję się najwyżej to Krell FBI ale czy wszyscy muszą podzielać moje zdanie - NIE

tak samo jest jeżeli chodzi o integrę lampową dla mnie najlepszy jest Jadis i88....bo go mam ;-)

natomiast twoje wpisy o super integrze Wile sugerują że tym najlepszym jest bezapelacyjnie WILE

i to w kategorii wszechwag lampa - tranzystor....tak to odbieram....

Szymon w innym wątku zaprosił Ciebie na odsłuch...wpierw przyjąłeś zaproszenie by po dłuższej chwili

zastanowienia wycofać się rakiem i dale liczysz na wizytę u Elberotha

powiedz jaki jest sens robić porównanie WILE ze wzmacniaczem który kosztuje prawie 250tys

z tego co czytałem Szymon miał załatwić wzmacniacz w podobnej cenie...jeżeli się nie mylę

miał być to być Vitus ri-100...

po tym co usłyszałem na Audio Show ( nie pamiętam jaki WILE tam grał) to gdybam

że topowa integra może zagrać bardzo ciekawie....tylko że jest to wzmacniacz drogi i brzydki ;-)

kiedyś S.Witkowski chciał przyjechać do mnie z tym topowym WILE ale jakoś nie doszło do spotkania

z mojej winy....może jeszcze raz ruszę temat, wtedy jakieś pytania do Ciebie bedą już niepotrzebne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale by zakwalifikowac brzmienie tego wzmacniacza do konkretnego poziomu jakosciowego,nie potrzebuje jakis porownan. Jesli masz doswiadczenie i jestes osluchany nie bedziesz mial z tym problemu i zrobisz to po krotkim odsluchu bez stawiania obok Gryphona czy innej tego typu maszyny.

 

Tak, oczywiście, Gryphon jest beznadziejny, zwłaszcza jak się jgo wnętrze porówna z Jazzem :D

 

Porywasz się z motyka na słońce. Chyba nie muszę tłumaczyć, co jest tą motyką, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitus ri100 jest do dyspozycji. Był porównywany z Sugdenami, Moodwrightami, Makami, Abyssoundami, Normami - Jazza się nie boi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, czasami mam wrażenie ( zaznaczam że to tylko wrażenie) że zapominasz co wcześniej napisałeś

nie chce mi się już tego tłumaczyć czy rozkminiać ale....

jeżeli napisałeś że Mak i Gryphon to tylko dodatek a nie robiłeś wcześniej takiego porównania

to o co tu chodzi ? ...też mam jakieś doświadczenie ze wzmacniaczami i wiem jedno

nie ma jednego najlepszego wzmacniacza który kasuje pozostałych ....moim zdaniem tranzystorowa integra

która plasuję się najwyżej to Krell FBI ale czy wszyscy muszą podzielać moje zdanie - NIE

tak samo jest jeżeli chodzi o integrę lampową dla mnie najlepszy jest Jadis i88....bo go mam ;-)

natomiast twoje wpisy o super integrze Wile sugerują że tym najlepszym jest bezapelacyjnie WILE

i to w kategorii wszechwag lampa - tranzystor....tak to odbieram....

Szymon w innym wątku zaprosił Ciebie na odsłuch...wpierw przyjąłeś zaproszenie by po dłuższej chwili

zastanowienia wycofać się rakiem i dale liczysz na wizytę u Elberotha

powiedz jaki jest sens robić porównanie WILE ze wzmacniaczem który kosztuje prawie 250tys

z tego co czytałem Szymon miał załatwić wzmacniacz w podobnej cenie...jeżeli się nie mylę

miał być to być Vitus ri-100...

po tym co usłyszałem na Audio Show ( nie pamiętam jaki WILE tam grał) to gdybam

że topowa integra może zagrać bardzo ciekawie....tylko że jest to wzmacniacz drogi i brzydki ;-)

kiedyś S.Witkowski chciał przyjechać do mnie z tym topowym WILE ale jakoś nie doszło do spotkania

z mojej winy....może jeszcze raz ruszę temat, wtedy jakieś pytania do Ciebie bedą już niepotrzebne

 

 

Mirek, jakbyś się wybierał się kiedyś do Lutka ( gdzieś tam przeczytałem ) to wpadnij posłuchać FBI mieszkamy 100 metrów od siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-end to przede wszystkim wygląd, komponenty i 'waga. Kto by się w hi-endzie przejmował dżwiękiem? Jakikolwiek by nie był, to i tak zawsze znajdzie amatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitus ri100 jest do dyspozycji. Był porównywany z Sugdenami, Moodwrightami, Makami, Abyssoundami, Normami - Jazza się nie boi ;)

 

I jak wypał Vitus ri 100 ? Znokautował konkurencję czy tylko zagrał inaczej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrał zawsze lepiej i niczego nie udawał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrał zawsze lepiej i niczego nie udawał

 

Ciekawe , ciekawe , słyszałem że integra Vitusa nie jest jakaś super na tle konkurencji i ze dopiero monobloki Vitusa COŚ ZNACZĄ. i grają DOBRZE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wystarczy ich posłuchać samemu

 

Dokładnie tak , ale słyszałem to od osób które mają monobloki Vitusa a wcześniej otarły się o integrę Vitusa ri 100 - więc myślę że są to wiarygodne

informacje i z pierwszej ręki. Również z tego samego źródła wiem że CDP Vitusa jest bardzo dobrze grającym playerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze popadasz w skrajności - monobloki vs integra w przypadku tego producenta oznacza przepaść cenową. Ja sprawdziłem pewien pułap urządzeń i tu Ri100 grał wybitnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze popadasz w skrajności - monobloki vs integra w przypadku tego producenta oznacza przepaść cenową. Ja sprawdziłem pewien pułap urządzeń i tu Ri100 grał wybitnie.

A jak na się RI100 do SIA25? Cenowo to 2x więcej... a muzycznie?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak na się RI100 do SIA25? Cenowo to 2x więcej... a muzycznie?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

...chyba najlepiej będzie jak pożyczysz od Rogera ri-100 i zrobisz takie porównanie

wtedy będziesz miał sytuację jasną i klarowną....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, czasami mam wrażenie ( zaznaczam że to tylko wrażenie) że zapominasz co wcześniej napisałeś

nie chce mi się już tego tłumaczyć czy rozkminiać ale....

jeżeli napisałeś że Mak i Gryphon to tylko dodatek a nie robiłeś wcześniej takiego porównania

to o co tu chodzi ? ...też mam jakieś doświadczenie ze wzmacniaczami i wiem jedno

nie ma jednego najlepszego wzmacniacza który kasuje pozostałych ....moim zdaniem tranzystorowa integra

która plasuję się najwyżej to Krell FBI ale czy wszyscy muszą podzielać moje zdanie - NIE

tak samo jest jeżeli chodzi o integrę lampową dla mnie najlepszy jest Jadis i88....bo go mam ;-)

natomiast twoje wpisy o super integrze Wile sugerują że tym najlepszym jest bezapelacyjnie WILE

i to w kategorii wszechwag lampa - tranzystor....tak to odbieram....

Szymon w innym wątku zaprosił Ciebie na odsłuch...wpierw przyjąłeś zaproszenie by po dłuższej chwili

zastanowienia wycofać się rakiem i dale liczysz na wizytę u Elberotha

powiedz jaki jest sens robić porównanie WILE ze wzmacniaczem który kosztuje prawie 250tys

z tego co czytałem Szymon miał załatwić wzmacniacz w podobnej cenie...jeżeli się nie mylę

miał być to być Vitus ri-100...

po tym co usłyszałem na Audio Show ( nie pamiętam jaki WILE tam grał) to gdybam

że topowa integra może zagrać bardzo ciekawie....tylko że jest to wzmacniacz drogi i brzydki ;-)

kiedyś S.Witkowski chciał przyjechać do mnie z tym topowym WILE ale jakoś nie doszło do spotkania

z mojej winy....może jeszcze raz ruszę temat, wtedy jakieś pytania do Ciebie bedą już niepotrzebne

Twoje wrazenie jest mylne. Dlaczego wycofalem sie z wizyty u Szymona ,napisalem. Nie dlatego ,ze sie czegos tu boje. Zrazilo mnie podejscie i postawa w tym wątku. Pomyliles sie rowniez co do sensu spotkania u Elberotha. Elb zaoferowal ,ze do porownania zalatwi jakies dwie konstrukcje z przedzialu 40-50 tys . Zestawienie Wile z konkurentem za 200 tys nie ma wiekszego sensu choc jak wspominalem za jakis czas Jazz zagra przy dzielonej konstrukcji Krella za okolo 130 tys .

Vitus to bardzo dobry wzmak i bez dwoch zdan wart zainteresowania. Wile kosztuje slono,to prawda bo 30 tys dla przeciętnego Kowalskiego to kupa kasy ,jednak jego dzwiek z nawiązką rekompensuje podniesione koszty. Brzydki powiadasz.....dla mnie brzydki jest nowy Pass,Krell i pare innych wynalazkow a Jazz spodobal mi sie od pierwszego wejrzenia na zeszlorocznym AS. Matowa czerń w strukturalnym lakierze i te dwie ogromne galy w chromie wygladaja przynajmniej intrygujaco,a plat lustra weneckiego po srodku dodaje mu uroku. W innej kolorystyce nie podobal mi sie . Tu moim zdanie producent trafil idealnie bo kazdy kto u mnie gościł twierdzil ,ze wzmacniacz robi wygladem swietne wrazenie ,ktore potęguje po uruchomieniu ,gdy poplynie z glosnikow muzyka. Tak wiec rzecz gustu ale przyjmuje do wiadomosci,dla Ciebie jest brzydki :-)

 

 

 

 

Tak, oczywiście, Gryphon jest beznadziejny, zwłaszcza jak się jgo wnętrze porówna z Jazzem :D

 

Porywasz się z motyka na słońce. Chyba nie muszę tłumaczyć, co jest tą motyką, prawda?

Kolego bum , jedno pytanie. Gdzie choc raz napisalem ,ze Gryphon jest chocby slaby ,nie mowiac o beznadziei? Jeden przyklad chociaz. Co do reszty nie Tobie decydowac co jest motyką a co słońcem. Nowego Gryphona nie slyszalem ,starsze modele jak najbardziej. Chocby na tej podstawiem wiem ,ze Jazz swobodnie bez kompleksów sobie poradzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bum , jedno pytanie. Gdzie choc raz napisalem ,ze Gryphon jest chocby slaby ,nie mowiac o beznadziei? Jeden przyklad chociaz. Co do reszty nie Tobie decydowac co jest motyką a co słońcem. Nowego Gryphona nie slyszalem ,starsze modele jak najbardziej. Chocby na tej podstawiem wiem ,ze Jazz swobodnie bez kompleksów sobie poradzi.

 

Wybacz, ale porównywanie Gryphona z konstrukcją będącą zbieraniną przypadkowych chińskich modułów połączonych byle jak i byle czym to łagodnie mówiąc przesada.

Bardzo, bardzo łagodnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Gryphon Diablo 300 jest bardzo dobrym wzmacniaczem. Nie neguję umiejętności polskich konstruktorów ale akurat ten do perfekcjonistów nie należy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nowy Gryphon Diablo 300 jest bardzo dobrym wzmacniaczem. Nie neguję umiejętności polskich konstruktorów ale akurat ten do perfekcjonistów nie należy

Jak ten Diablo 300 ma się do SIA25 ? Na papierze mocowo niby lepiej... a w boju?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, jeżeli Elberoth ma załatwić jakieś dwa wzmacniacze w przedziale cenowym Wile

to sytuacje będziesz miał komfortową...tylko odsłuch planujesz zrobić w listopadzie - pamiętaj że

jest to czas na Audio Show.....

jak Elberot będzie się migał to w listopadzie jest jeszcze jeden dzień w którym możesz złożyć wizytę

i to bez zapowiedzi.....zapukaj do drzwi i powiedz ,, cukierek czy psikus,, wróć ,,cukierek czy WILE,, ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Diablo 300 ma się do SIA25 ? Na papierze mocowo niby lepiej... a w boju?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

każdego słuchałem w innym zestawieniu z innymi kolumnami. Vitus kusi A-klasą,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Diablo 300 ma się do SIA25 ? Na papierze mocowo niby lepiej... a w boju?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

....proste pytanie ale jakże trudno odpowiedzieć...

słuchałem Gryphona Callisto 2200 i Diablo - nowego Diablo300 nie miałem możliwości

natomiast jeżeli chodzi o Vitusa to tylko ri-100 miałem kilka dni u siebie

zaznaczam że moje pisanie to tylko gdybanie i proponuje podchodzić do tego na dużym luzie ;-)

 

jakbym miał wstawić do siebie wzmacniacz tranzystorowy (integrę)...wytypuję kilka firm

powiedzmy....Pass int-250, Boulder 865, Gryphon Diablo 300, Mcintosh MA8000, Vitus

...oczywiście tranzystor jako drugi wzmacniacz bo na szpicy jest u mnie lampa ;-)

wybieram ten który gra najbardziej dynamicznie ze znakomitym basem

nie musi mieć pięknej nasyconej średnicy to mam z Jadisa....

ale jest jeszcze jeden który z pewnością spełniłby moje oczekiwanie i z tego zestawienia

byłby chyba liderem....Krell FBI.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wybacz, ale porównywanie Gryphona z konstrukcją będącą zbieraniną przypadkowych chińskich modułów połączonych byle jak i byle czym to łagodnie mówiąc przesada.

Bardzo, bardzo łagodnie.

bum ,to znowu Ty :-)

Pokaz mi choc jeden chinski moduł w moim wzmacniaczu. To tyle w temacie bo szkoda czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Tam jest taki bałagan, że wszystko jest możliwe.

 

Prosiłem o zestaw fotografii z seryjnego urządzenia. Nie doczekałem się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, jeżeli Elberoth ma załatwić jakieś dwa wzmacniacze w przedziale cenowym Wile

to sytuacje będziesz miał komfortową...tylko odsłuch planujesz zrobić w listopadzie - pamiętaj że

jest to czas na Audio Show.....

jak Elberot będzie się migał to w listopadzie jest jeszcze jeden dzień w którym możesz złożyć wizytę

i to bez zapowiedzi.....zapukaj do drzwi i powiedz ,, cukierek czy psikus,, wróć ,,cukierek czy WILE,, ;-)

Termin wyznaczy Elberoth i to jego wybor by zrobic to po AS. Zaczynasz siegac po retoryke ktora nie sprzyja zwyklej koleżeńskiej rozmowie.

 

Nie wiem. Tam jest taki bałagan, że wszystko jest możliwe.

 

Prosiłem o zestaw fotografii z seryjnego urządzenia. Nie doczekałem się.

I taka wlasnie jest wasza narracja. Platanina kabli to jeszcze nie balagan. Na temat okablowania wypowiedzial sie wyczerpujaco J.S. Wybacz ale nie mam ochoty na rozkrecanie obudowy a wczesniej wyciaganie 50 kg urzadzenia ze stolika tylko po to by zrobic kilka fotek ktore w Twoim przypadku i tak nic nie zmienią. Wypozycz sobie go to przy okazji robienia fotek uda Ci sie go posluchac o ile masz do czego go podpiąć? :-) Moze wtedy bedziesz mial wieksze rozeznanie o czym piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka wlasnie jest wasza narracja. Platanina kabli to jeszcze nie balagan. Na temat okablowania wypowiedzial sie wyczerpujaco J.S. Wybacz ale nie mam ochoty na

 

Wykręcasz się jak zwykle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ,wykrecam . Boje sie udostepnic Ci zdjecia bo moj egzemplarz jest zrobiony jeszcze gorzej a tak w ogole to juz 6 razy sie zepsuł . Straz pozarna tez juz musiala interweniowac. Daruj chlopie dalszą konwersacje. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ,wykrecam . Boje sie udostepnic Ci zdjecia bo moj egzemplarz jest zrobiony jeszcze gorzej a tak w ogole to juz 6 razy sie zepsuł . Straz pozarna tez juz musiala interweniowac. Daruj chlopie dalszą konwersacje. Pozdrawiam

Dyzman weź w rękę ten śrubokręt, zrób zdjęcia i wrzuć na forum. Żaden szanujący się producent wzmacniaczy nie ma nic przeciwko wklejaniu zdjęć środka.

Tu masz przykład:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz przykład:

Poprawnie, ale napewno lepiej niż tu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman weź w rękę ten śrubokręt, zrób zdjęcia i wrzuć na forum. Żaden szanujący się producent wzmacniaczy nie ma nic przeciwko wklejaniu zdjęć środka.

Tu masz przykład:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale po co Szymon? Ja wiem jak moj wzmacniacz wyglada w srodku. Kupilem go nie jak kota w worku. Zapewniam Cie ze nic lamp nie dotyka a przewody sa w dostatecznej od nich odleglosci. Jest tez platanina duzej ilosci przewodow. Na ten temat napisal J.S w innym wątku. Wszystko jest solidnie zlutowane ,nic nie puka nic nie stuka a przede wszystkim swietnie dziala czyli pieknie gra. Ja Tobie pozwalam spokojnie zachwycac sie Amplifonem ,pozwol i mnie zachwycac sie muzyka garną na Wile. Twoja ocena mnie nie interesuje. Znam walory tego wzmacniacza i za to go cenie. Dla Ciebie nie przedstawia wartosci ,dla mnie wrecz przeciwnie. Dla Ciebie jest brzydki a mnie sie podoba jak cholera. Dla Ciebie jego zakup to glupota a dla mnie byc moze zakup na cale zycie. Czas pokaże. Dla mnie to swietnie grajacy wzmak przede wszystkim i tego od niego wymagam. Wymagam rowniez by dzialal bezawaryjnie. Z czasem i ten aspekt zweryfikuje i ocenie. To tyle z mojej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.