Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsza integra na świecie


Mart2M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Chicago napisał:

kolekcji kabli

Daj spokój, pracowałem w RFN, mogłem przywieść kiedyś co tylko chciałem i co nie było zbyt drogie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele sądzisz po sobie.

13 minut temu, Chicago napisał:

kabli z metali rzadkich

Metale ziem rzadkich słabo przewodzą prąd.

Ale może się mylę, może masz takie kable i stąd emanujesz pewnością siebie..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chicago napisał:

krakanie wrony

"Efektywność B&W N802 to 91dB SPL (2.83V, 1m), co daje całkiem zadowalający wynik, a nawet bardziej niż zadowalający, ale faktycznie spadki impedancji dochodzą do poniżej 3Ω - nominalna impedancja to 8Ω. Potrzebny wydajny piec i sprawa załatwiona. Najlepiej zdają egzamin w dobrze wytłumionym pomieszczeniu o studyjnej akustyce. Dobre i bardzo dobre realizacje brzmią na N802 świetnie, natomiast przy słabych obnażają wszystkie braki i niestety większość ubogich technicznie choć rewelacyjnych artystycznie nagrań jest nie do słuchania. Mam Nautiliusy 802 od 1998 roku, jeszcze zanim pierwsze egzemplarze trafiły do Polski na test w Audio."

 

Tu Cię mam Chicago.

B&W to producent zespołów głośnikowych dla Anglosasów.

Jeśli komuś odpowiada to co się z nich wydobywa - bardzo proszę, niech sobie słucha, powodzenia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz? Że niby N802 są złe? Nie dbam o to. Wszystkie głośniki to tylko głośniki. Musisz dalej szukać - zostają jeszcze Dynaudio. Poza tym, co to za różnica dla ciebie jakie głośniki? Przecież i tak nie znasz się na jakiejkolwiek muzyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piano napisał:

"za wysoko"

Nie wiem czy i jak się rozumiemy, ale w moim pojęciu, o to by było "jak najwyżej" trwa właśnie wyścig,  bardzo dobrze było to słychać na wystawie w 2018 roku, kiedy w pokojach obok grały MBL oraz Relentles .

Brak barw w MBL był dyskwalifikujący, to efekt grania  "zbyt nisko", są tu znacznie szersze uwarunkowania, ale upraszaczając można  na poczet rozmowy to do tego sprowadzić.

Srebro AudioNote jako przewodnik, gra "najwyżej" z wszystkich mi znanych przewodników.

Wpięte byle gdzie, niewiele zdziała, wpięte w środowisko transformatorów z najszlachetniejszych materiałów magnetycznych, sprawi że inne przewodniki wypadają.. jakby nie zdolne do pracy z sygnałem audio / na żyłach sygnałowych /.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię jak nóżka sama chodzi ?

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Chicago napisał:

Nie dbam o to

To po co się czepiasz, już pisałem, kiedy osobiście dysponowałbym dowolnym urzadzeniem, który tu poddaje nawet ostrej krytyce, słuchałbym go pomimo to, to nie grzech, to nie moja wina, że producentów jest więcej, ze trwa wyscig konkurencyjny, że firma uwikłana w produkcję danego typu nie jest w stanie nadążyć, przestawić się czy coś podobnego.

Rynek to biznes a on rządzi się swoimi prawami, często to przywołuje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Chicago napisał:

zdjęcie Dana D'Ago

Nie wciągaj mnie w tego typu rozważania, są żałosne.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chicago napisał:

dużo humoru

Poświęciłem całe swoje życie dla poszukiwania jakości w audio, nikt nie znajdzie ani jednego wyrażenia z dowolnego wywiadu Pana Kondo, którego treść byłaby w najmniejszym stopniu sprzeczna z tym co prezentuję na forum od początku.

 

Gdybym był umocowany w DIY, czymś na wzór Relentless już bym dysponował, więc nie rozumiem o co  chodzi z D'Agostino..?

Jego masa jest znaczna, to z mojego punktu widzenia, najpoważniejszy problem, miedziane chłodzenie.

Dan D'Agostino nie jest nadczłowiekiem, jak był młody pewnie biegał po podwórku jak każdy, co spowodowało że on może tego typu konstrukcją się pochwalić ?

- Wrażliwość.

Potrzebował jej / tej konstrukcji / do spełnienia się, nic nie jest bardziej oczywiste.

 

Nadał sens i celowość dalszego istnienia branży w sektorze pełnowymiarowym.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ASURA napisał:

Ja tam lubię jak nóżka sama chodzi

jakby w tej łazience jeszcze puścić na nią prysznic to i popatrzeć byłoby na co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 747 napisał:

Poświęciłem całe swoje życie dla poszukiwania jakości w audio, nikt nie znajdzie ani jednego wyrażenia z dowolnego wywiadu Pana Kondo, którego treść byłaby w najmniejszym stopniu sprzeczna z tym co prezentuję na forum od początku.

 

Gdybym był umocowany w DIY, czymś na wzór Relentless już bym dysponował, więc nie rozumiem o co  chodzi z D'Agostino..?

Jego masa jest znaczna, to z mojego punktu widzenia, najpoważniejszy problem, miedziane chłodzenie.

Dan D'Agostino nie jest nadczłowiekiem, jak był młody pewnie biegał po podwórku jak każdy, co spowodowało że on może tego typu konstrukcją się pochwalić ?

- Wrażliwość.

Potrzebował jej / tej konstrukcji / do spełnienia się, nic nie jest bardziej oczywiste.

 

Nadał sens i celowość dalszego istnienia branży w sektorze pełnowymiarowym.

 

 

 

 

O ja pierdziu.

747 jest jednak geniuszem. Lekko zwaryiowanym - ale jednak geniuszem. Ile mi dostarczasz uśmiechu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, babatular napisał:

Ile mi dostarczasz uśmiechu.

Uczyłem się od osób z Twojego pokolenia, najlepszych, dlatego nie muszę przerzucać ton sprzętu czy błądzić, mogłem w to miejsce zająć się rozwojem, to trwa już niemal trzy dekady, więc Twoja radość jest moją radością.

 

Wyluzuj, możesz się starać ale nie masz narzędzi ani materialnych ani poznawczych by mnie czymkolwiek zaskoczyć.

D'Agostino ma, jest expertem od aplikacji, ale wzmacniacz to jeszcze zasilanie, jestem pewien, że zasilanie Relentless pozostawia jeszcze sporo do życzenia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, 747 napisał:

Uczyłem się od osób z Twojego pokolenia, najlepszych, dlatego nie muszę przerzucać ton sprzętu czy błądzić, mogłem w to miejsce zająć się rozwojem, to trwa już niemal trzy dekady, więc Twoja radość jest moją radością.

 

Wyluzuj, możesz się starać ale nie masz narzędzi ani materialnych ani poznawczych by mnie czymkolwiek zaskoczyć.

D'Agostino ma, jest expertem od aplikacji, ale wzmacniacz to jeszcze zasilanie, jestem pewien, że zasilanie Relentless pozostawia jeszcze sporo do życzenia.

 

Wiesz jaki mam luz. Od środy tu stoję. 

Napisz do Dana, że mu podpowiesz jak może poprawić zasilanie w swoich topowych końcówkach.

747 jesteś kluczową personą tego forum - bez Ciebie to by było.zwykle forum hi-fi. Z Tobą to jest prawdziwy Hi-End.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, babatular napisał:

Napisz do Dana

Jesteś zbyt przewidywalny, byłem 100 proc pewny że tak właśnie się ustosunkujesz.

 

Pojechałem ostro po Lampizatorze, nie personalnie, po dźwięku jaki wydobywa się z tych urządzeń, skrytykowałem też kilka dużych marek - nie jestem zdziwiony że to wszystko teraz do mnie wraca w tej formie jaką mnie obdarowujesz.

Tak działają energie.

Wyluzuj, lubię Twoje wpisy kierowane do rozmówców, do mnie możesz pisać co zechcesz, posiadam wrodzony szacunek dla starszych wiec nie bedę się droczył - przede wszystkim nie ma o co, hi end to taka nisza na poziomie...sam nie wiem co napisać, walka tu o jakiegoś rodzaju prymat ..to dysfunkcja.

Wszedłem w to zbyt dawno by teraz zmieniać, a skoro jestem, to nie interesuje mnie przeciętność, wyważanie otwartych drzwi, albo wykonywanie tych samych czynności co inni.

Posiadam potrzebną wrażliwość, nie mam zamiaru za to nikogo przepraszać, że wiem jak się rzeczy mają.

..........

11 minut temu, babatular napisał:

747 jesteś kluczową personą tego forum

Nie żartuj, forum trzyma na swoich barkach Sly, ja mogę najwyżej coś dopowiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 747 napisał:

Jesteś zbyt przewidywalny, byłem 100 proc pewny że tak właśnie się ustosunkujesz.

 

Pojechałem ostro po Lampizatorze, nie personalnie, po dźwięku jaki wydobywa się z tych urządzeń, skrytykowałem też kilka dużych marek - nie jestem zdziwiony że to wszystko teraz do mnie wraca w tej formie jaką mnie obdarowujesz.

Tak działają energie.

Wyluzuj, lubię Twoje wpisy kierowane do rozmówców, do mnie możesz pisać co zechcesz, posiadam wrodzony szacunek dla starszych wiec nie bedę się droczył - przede wszystkim nie ma o co, hi end to taka nisza na poziomie...sam nie wiem co napisać, walka tu o jakiegoś rodzaju prymat ..to dysfunkcja.

Wszedłem w to zbyt dawno by teraz zmieniać, a skoro jestem, to nie interesuje mnie przeciętność, wyważanie otwartych drzwi, albo wykonywanie tych samych czynności co inni.

Posiadam potrzebną wrażliwość, nie mam zamiaru za to nikogo przepraszać, że wiem jak się rzeczy mają.

..........

747 

Ale ja Cię bardzo lubię. Kto się czubi ten się lubi.

 Bez twoich wpisów to forum dla mnie nie ma sensu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, babatular napisał:

Bez twoich wpisów to forum dla mnie nie ma sensu.

 

Forum potrzebuje osób które fizycznie posiadają dobre systemy.

 

Relentless naładował mnie niezwykle pozytywną energią, przecież nawet recenzenci skarżyli się w czasopismach - ile można dokonywać zachwytu nad kolejną aplikacją tranzystora ..?

Oczywiście że jest zaporowo drogi - ale ...

No właśnie ale..

Można taki zbudować, od razu nie wyjdzie, ale kiedyś tak..tylko te kilogramy..to jest problem, ale ten problem jest uczyniony celowo..by nikt nie garnął się za bardzo do konkurowania.

Na alu radiatorach - przegra porównanie i Dan to wie, a gdzie tu jeszcze temat pozostały, aplikacja, zabezpieczenia, prowadzenie masy..temat rzeka..

 

Wszystko jest trudne zanim nie stanie się proste.

Dan może takich wzmacniaczy zbudować sobie ile dusza zapragnie, - to ważna wskazówka, bardzo pouczająca..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś słyszał Bladeliusa Oden? 

Można zgodzić się z grubsza z recenzją W. P? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tu wygląda dosyć okazałe. 

050-055_Hifi_09_2020-002-fit-731x488.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
W dniu 8.10.2020 o 12:41, ASURA napisał:

Ja tam lubię jak nóżka sama chodzi ?

 

 

 

 

 

A widziałeś ją na winylu, jeśli tak to daj link od razu ja biorę w ciemno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy temat w dalszym ciągu idzie dalej?
Może ja się spytam co doradzacie do focali utopii diablo?
Zastanawiam się nad Esoteric f03 lub Devialet 250. Nie słuchałem obu. Nie wiem jak grają. Tym bardziej z focalami.

Integra to raczej to co chce. Wiec szukam najlepszej integry.

Dziekuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kuniu napisał:

Integra to raczej to co chce. Wiec szukam najlepszej integry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.