Jump to content
lux666

Klub Elbląg i okolice

Recommended Posts

Witam. Ponownie mam mozliwosc uczestnictwa w spotkaniach które sobie bardzo cenilem. Moze jakas reaktywacja? 

Zbliża się 1 listopada, czas pamięci o ważnych osobach, które odeszły na zawsze.

Jeśli dla kogoś jest taką TOMASZ BEKSIŃSKI (przywoływany tu jako kultowy radiowiec, wprowadzający do świata klimatycznej i poruszającej muzyki) - jest okazja poświęcić mu kilka wspomnieniowych chwil. Tym bardziej, że mija właśnie okrągłe 20 lat (1999 - 2019)...

Jeśli dla Ciebie był inspiracją i nadał kierunek zainteresowaniom muzycznym - napisz (PW). Możesz też polecić ten kontakt znajomemu, który te słowa odczyta za pasujące do siebie samego. Albo siebie samej.

577781900_TomaszBeksiski.thumb.jpg.a540ad32d3660d4e57b1705c4f334858.jpg

Dla forumowiczów (lub osób poleconych) informacje i zaproszenie jest przewidziane w trybie imiennym. Wyraźnie zaznaczam i podkreślam: to nie jest wydarzenie audiofilskie. Dla uściślenia i by zaoszczędzić sobie rozczarowań - proszę o nie podejmowanie kontaktu ze strony osób, które z dyskusji na tym forum można określić jako opozycyjne do mnie.

Proszę uszanować drogę tylko indywidualnych, wcześniejszych zgłoszeń - dla bywalców tego tematu.

xavian
W dniu 8.11.2019 o 15:07, adadur napisał:

Chciałem się przywitać. nawet nie sądziłem ze taki lokalny klubik tutaj jest.

Na razie zawieszono klubowe spotkania ;( jesteśmy w opozycji 😉

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Niektóre osoby tu docierają, a nie zamieściłem jednej z zasadniczych informacji.

766184870_TomaszBeksiski..thumb.jpg.e760331e70b737ac077105fbf789925f.jpg

To weekend w dacie najbliższej dnia urodzin "Beksy". Program spotkania udostępniam w PDF.

To uzupełnienie wpisu #452.

9 godzin temu, Kazik II napisał:

Na razie zawieszono klubowe spotkania ;( jesteśmy w opozycji 😉

Gdy ruszy ponownie działalność chętnie się spotkam z wami

Godzinę temu, Wuelem napisał:

Niektóre osoby tu docierają, a nie zamieściłem jednej z zasadniczych informacji.

766184870_TomaszBeksiski..thumb.jpg.e760331e70b737ac077105fbf789925f.jpg

To weekend w dacie najbliższej dnia urodzin "Beksy". Program spotkania udostępniam w PDF.

To uzupełnienie wpisu #452.

Kiedyś spotkałem Beksinskiego na koncercie Legendary Pink Dots w Poznaniu. Był w czarnym kapeluszu i pelerynie . Szkoda faceta  

To był ważny zespół, musiał być, skoro czołówka audycji "Trójka pod Księżycem" wykorzystywała fragment ich utworu.

Ale natłukli tych płyt tyle, że osobiście straciłem zainteresowanie.

Baj de łej (Beksa lubił ganić za błędy w angielskim - to specjalnie dla Niego) fajnie, że LPD jest wspominany.

Może ktoś przeoczył, może komuś przyda się informacja...

https://www.portel.pl/kultura/gielda-winyli-i-gadzetow-muzycznych-w-galerii-el/116199

Objazdowy cyrk winylowy, znaczy się giełda. W tle bardziej komercja niż dla pasjonatów, ale skoro pod drzwi przynoszą te płyty, to warto uwzględnić w planach.

Ja poczekam, aż na podobnej zasadzie będą bohaterem spotkań CD. Wracająca moda na CD - na pewno kiedyś będzie. A teraz winyl.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.