Skocz do zawartości
IGNORED

NAD320 BEE+NAD521 BEE+AE Evo1 - opinia


Pocz

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś ma ten zestaw i by się podzielił uwagami (jest teraz promocja w Trimex – przynajmniej na oficjalnej stronie internetowej).

- NAD 320 BEE + NAD 521 BEE + AE Evo1 – wg cennika 4.400 zł /-10% promocji = 4.000 o ile np. VISATEX – Wrocław tyle da – kiedyś przyjechałem tam i z rabatami było kiepsko/

- pokój 16 m2 /skosy/

- muzyka różna poza: metalem, hip-hopem i rapem.

 

Pytania:

1) jak gra,

/w sumie to podoba mi się wzmacniacz Creek-a, zwłaszcza ta przestrzeń i przejrzystość ale niestety nie ma już budżetowego modelu/

2) jakie podstawki,

3) może jakieś inne kolumny do tego zestawu - mogą być też wolnostojące,

4) czy odtwarzacz czyta CD.-R/ CD.-RW /wg instrukcji tak/,

5) jaka wersja kolorystyczna jest ładniejsza – srebrna czy czarna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.. rozwalilo mnie.. pytanie 5.. rozumiem ze mozna(?) siepytac o lepsz(?) polaczenie ale ktory kolor obudowy ladniejszy? przeciez to u Ciebie bedzie stalo... a co do NAD a to pytanie powieniens zadac chyba ktora wersja jest mniej brzydka ;) chociaz o gustach sie nie powinno dyskutowac ;)

pozdrawiam

P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw wydaje mi się bardzo udany, zwłaszcza jeśli, jak piszesz, jesteś "początkujący". Cena, mimo iż promocyjna, wydaje mi się realna "do wytargowania" nawet bez promocji, a zwłaszcza gdybyś kupował przez internet (np. na Allegro).

Ja sam mam NAD C320 BEE - a żdodło C521BEE zamieniłem na C542, co nie znaczy że 521 mi się nie podobał :-)

 

Co do kolumn, Evo1 są kulturalne, ale moze wypróbuj zestaw z podłogowymi, niedużymi a bardzo udanymi Audio Academy Phoebe - w Adio/Video zdaje się polecają taki zestaw jako rekomendowany i jest to u nich sprzęt redakcyjny. Ja słuchłem NAD-a z Phoebe i całkiem mi się podobało, polecam zwłaszcza w niedużym pomieszczeniu - a odpadnie Ci problem z podstawkami do monitorów, a w dodatku bas w Phoebe jest nisko schodzący i całkiem dobrze kontrolowany. Pewnie bym sam został w takiej konfiguracji, gdybym bardzo okazyjnie nie nabył Dynaudio Audience 72 (tak tak, to nie pomyłka, też miałem watpiliwości czy C320 BEE jest w stanie je wysterować!!!!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daGambus jak początkujący chce AE1 do 16 m to niech sobie kupi, po co mu połogowce polecasz ? może słucha muzy bez basu ? Noo i kolorek ..hmm mi najbardziej odpowiadał by jaskrawa zieleń, nic trudnego, spray za 10 zł i piękny efekt końcowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba:

Z tego co wyczytałem, to nie Początkujący, a jeno Trimex chce mu wstawić Evo1 do pokoju. W swojej klasie, uważam, całkiem rozsądne monitorki. A skoro chłop jest początkujący i jeszcze pyta, po co ma tracić pół roku czasu na odsłuchy, targanie kolumn w te i wewte itd.

Hmmm ale zdaje się ze niektórym własnie o to chodzi... tzn. nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia fakt, dlaczego wszscy mając pokój powyżej 15m myślą o monitorkach, zrozumiałbym żeby były to większe np bowersy 602, lub jakieś inne o większym potenciale, myślę że Evo1 sprawdziły by się w jakiś 12m a do 16m wybrał bym coś podłogowego o niższym i mocniejszym basie, właśnie np. AA Phoebe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Seba: Podlogowce moga byc - ale z Phoebe bym uwazal. AA P. potrzebuja troche pradu, zeby zagrac tak jak umieja (chyba kopulka jest dosyc wymagajaca i pozno budzi sie do zycia). Sprawdzilem u siebie w 16-17 m2 i kiedy kolumny zaczynaly pokazywac co potrafia, bylo juz za glosno jak na moj i wspoldomownikow gust. W tym samym systemie podlogowe Etera Fibra sprawdzily sie jak najbardziej.

Sluchajac od 9 miesiecy AA Phoebe mam wrazenie, ze rozwijaja skrzydla w wiekszych pomieszczeniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw palce lizac za taka cene. Co do koloru - podobno znacznie lepiej odsprzedaja sie jako uzywane srebrne klocki :-)

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten CD czyta CD-R ale mojego pirata nawet nie rozpoznał jako płytę. To bardzo źle wróży (pierwszy cd który tej płyty nie przeczytał). Dźwięk z tego zestawu wzmak+cd na pierwszy rzut ucha miał klasę, porządek i detal (a jeśli to się słyszy od razu to chyba dobrze ?). Dokładniej tonalnie to nie wiem bo kolumny (wharfedale 8.1) nie były wygrzane...

 

A i jeszcze: widziany "na żywo" wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wykazaną dobrą wolę, ale w dalszym ciągu nikt nie napisał w sumie jak to gra.

Choć jak wynika z odpowiedzi osób tylko nieliczni mają ten zestaw. Zdaję sobie sprawę, ze jest on podstawowy ale:

1) jestem poczatkujący,

2) cena wydaje się atrakcyjna,

3) wydawanie dużej gotówki w dobie:

a) potencjalnego spadku cen > wejście do UE,

b) wojny formatów SACD, DVD-audio itd,

c) braku osłuchania się

d) dużej straty w wypadku odsprzedazy przy nietrafionym zakupie

wydaje mi się niecelowe.

 

Zdaję sobie sprawę, że nawet godzinny odsłuch nie zastąpi wrażeń z rocznego użytkowania sprzęty stąd mój temat. Osobiście wolałbym raczej kolumny wolnostojące ze względu na brak podstawek (niższe koszty).

A jeśli ten zestaw z Phoebe dobrze gra to może faktycznie warto. W sumie to nawet byłoby patriotyczne.

 

Pozdrawiam forumowiczów.

 

P.S. Co z Panem z VISATEX-a z Wrocławia, jakieś doświadczenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do uzupelnienia profilu (moze jakis adres @ lub inna forma kontaktu na priv) oraz kontaktu na priv. Szkoda klawiatury na opisywanie wielu mozliwych kombinacji z elementami konfiguracji, o jakiej Pan pisze.

Pozdrufka

Daniel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał bez zastanowienia. Jak na początkującego, to świetny zestaw. Przez długi czas miałem NAD C340+NAD C541, które grały z dwukrotnie droższymi podłogowymi VA Bach i naprawdę było świetnie. NAD to rewelacyjny sprzęt budżetowy i osobiście uważam, że w tej cenie trudno znaleźć coś równie dobrego. Jak gra NAD? Przede wszystkim jest bardzo poukładany - każdy instrument ma swoje miejsce, wzmacniacz gra równo i nie uwypukla żadnego z zakresów. Duża wydajność prądowa NAD-ów pozwoli napędzić każde kolumny. Jeśli dotychczas nie miałeś żadnych specjalnych doświadczeń z dobrym sprzętem, to będziesz mile zaskoczony. Musisz tylko pamiętać o porządnych standach. Polecam allegro - można upolować niezłe okazje za śmieszne pieniądze. Co do koloru - ja wziąłbym szary. NAD to NAD i powinien być szary -to jego znak rozpoznawczy (nie dotyczyt Silver Line)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Początkujący2

Zgadzam się z Hubim. Sam mam zestaw NADa - C320 (ale nie BEE) oraz C521i - i jestem z niego bardzo zadowolony - świetne brzmienie za niewielkie w sumie pieniądze i do tego duża kompatybilność jeśli chodzi o dobór kolumn. Do tego NADa mam na razie Avance Epsilon 960mk2 ale muszę je wymienić, ze względu na zmianę pokoju odsłuchowego na mniejszy i gorzej ustawny... Także rozważałem AE Evo1 lub Monitor Audio Bronze B2... tylko nie mogę czasu wygospodarować ostatnio żeby wybrać się na odsłuchy ;-) Panowie z AudioForte radzili mi jeszcze posłuchać monitorków AE z serii Aesprit (tylko teraz już nie pamiętam, czy model 300c czy też 300, ale chodziło o te z dwoma małymi bassreflexami z przodu). Ich zdaniem miały zagrać z NADem lepiej niż Evo1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... przypadkiem doczytałem że podoba Ci się creek a zasatnawiasz się nad NAD 320 bee... Wnosząc z kwot którymi operujesz sądzę że chodzi Ci o creeka 4330 UWAŻAM ŻE POWINIENNES WYBRAĆ CREEKA!!!!!!!!!

DO 320 W OGÓLE SIĘ NIE PRZYMIERZAJ - TO KIEPSKI WZMAK.... CO DO GŁOŚNIKÓW TO AE EVO 1 SĄ CIEKAWE ALE DUŻO LEPIEJ BRZMIĄ MOIM ZDANIEM EVO 2 ALBO INFINITYALPHA 10 (to starY model ale mo żna je dostać w drugim obiegu za niewielkie pieniądze) POSŁUCHAJ TEZ TANNOY M2 (ALE NIE MX2!!)

 

polecałbym zestaw:

CREEK 4330 (W POZNANIU NA UL. DĄBROWSKIEGO JEST LIKWIDACJA SKLEPU I MAJĄ JEDEN EGZEMPLAŻ OCZYWIŚCIE NOWY - ZA 1480 ZŁ !!!) ewentualnie CAudio A 500 - używany możesz dostać nawet za 900 zł.

CD NAD 521 - ŚWIETNY WYBÓR !!!!!!!!!!!!!!!!!! SAM GO UŻYWAM DOŚĆ DŁUGO I UWAŻAM ŻE DO 2500 JEST BEZKONKURENCYJNY (TYLKO NIE DAJ SIĘ WROBIĆ W 522)

GŁOŚNIKI AE EVO 2 LUB INFINITY ALPHA 10 JAKBY CI SIĘ UDAŁO JE ZDOBYĆ

 

I PAMIĘTAJ O KABLACH SĄ BAAAAAAAARDZO WAŻNE!!! MUSISZ SIĘ PRZYGOTOWAC ŻE TO TEŻ TROSZKĘ KOSZTUJE!

w budżetowej linii polecam interconnect AUDIOQUEST DIAMOND BACK - OK. 80 ZŁ. METR + WTYKI ZA 40 ZŁ.

oraz głośnikowe KIMBER 8SV (85 ZŁ. METR)

 

MAJĄC 4000 MASZ WBREW POZOROM DOŚC DUŻE POLE MANEWRU... ALE NIE SKUPIAJ SIĘ KONIECZNIE NA NIOWYM SPRZECIE W ODNIESIENIU DO WZMAKA I GŁOŚNIKÓW.... CZASEM UŻYWKI NIECO STARSZE PRZERASTAJĄ NAWET NÓWKI... JAK JEST W PRZYPADKU TANNOY M2 I MX2

NATOMIAST CD POLECAŁBYM JEDNAK NOWE... NO CHYBA ŻE TRAFISZ NA OKAZJĘ...

 

JAKBYŚ CHCIAŁ WSKOCZYĆ ZE WZMAKIEM NA WYŻSZĄ PÓŁKĘ TO MAM DO SPRZEDANIA BARDZO DOBRĄ LAMPĘ ZA 1500... ALE NA POCZĄTEK TO CHYBA NIE JEST NAJLEPSZY POMYSŁ....

JAKBYŚ BYŁ ZAINTERESOWANY DZWOŃ 501438364

 

POWODZENIA!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QB - a skąd takie przekonanie że 320 BEE jest do kitu??? Może jakieś argumenty? Sam jestem "Creekowcem" ale uważam Nada za dobrego producenta. W przypadku 320BEE myślę że jest rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Wzmacniacz jest bardzo kulturalny, w swojej cenie nie wiem czy ma konkurenta, nie powala może przestrzenią ale wszystko inne jest na dobrym poziomie. Ba - jak na tą klasę bardzo dobra dynamika plus bas. Niezła wydajność prądowa. Pewnie że się pogubi czasem i jasne, że nie jest uniwersalny ale jak na budżetówkę..........

Może jesteś właścicielem tego sklepu? :)

Bez obrazy ale mało wiarygodne są wypowiedzi typu "to jest złe i już".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że jak na początke to dobry start. Jeżeli natomiast możliwości finansowe pozwalają ci wydać więcej na kolumny to zamiast Evo1 brałbym podłogowe Evolution Three ,ale wówczas same kolumny to ok 2800 (nowe). Chyba, że znajdziesz używane wówczas możesz je trafić w cenie nowych Evo1.

Zastanów się jeszcze co ci się bardziej podoba wspominasz, że może Creek. Te maszynki grają różnie więc się zastanów. Będzie kiepsko jak kupisz nowy zestaw na NAd`dzie by za chwilę sprzedać wzmak za 50% ceny i szukać creeka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kombinuję jak to zrobić, żeby mnie żona nie ubiła :) (2 dni mnie nie było dopiero co wróćłem). Teraz kombinujęczy być na 17:00 jak przytargasz tego Meridiana czy trochęwcześniej. J?eżeli dostanę odpust to może na 1 godzinkę, ale o ty,m jutro będę rozmaiwał, dziś nawet nie chcę poruszać tematu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpię może jako "advocatus diaboli", ze wzgędu na mój poprzedni wpis. Pewne "zamieszanie" kolega QB tu wprowadził - poleca Creeka 4330 zamiast NADa C320BEE. Przecież Początkujacy2 pytał się o to, czy konfiguracja NADa z AE Aegis Evo1 zagra dobrze i otrzymał dość konkretne - moim zdaniem - odpowiedzi, przynajmniej pod koniec tego wątku. Pytał się wyraźnie o system NADa i AE, a nie o to, czy wybrać Creeka, czy NADa - powszechnie wiadomo, jakie są podstawowe cechy tych urządzeń - różnią się one brzmeniowo od siebie diametralnie, mimo podobnej ceny, zatem przewracanie wszystkiego do góry nogami - w mojej opinii - jest nie na miejscu, tym bardziej, że QB nie podał ŻADNEGO sensownego argumentu przeciwko NADowi... Czyli zastosował tzw. bicie piany - "nie kupuj NADa, bo to syf, kup Creeka bo to jest cacko". No ewentualnie CA 500... I przy okazji, zupełnie "bezinteresownie" dał namiar na jeden ze sklepów w Poznaniu, który sprzedaje właśnie Creeka :-/ OK. Zgadzam się, że być może pod względem generowanej przestrzeni NAD ustępuje Creekowi, ale poza tą cechą brzmieniowo te urządzenia (C320 i 4330) są porównywalne i jak za te pieniądze grają dobrze, aczkolwiek każdy z nich reprezentuje inną szkołę brzmienia. Innymi słowy "co kto lubi". Bogu dzieki, nie musze już - tak jak Początkujący2 - bazować na takich, jak QB opiniach... Wiem swoje ponieważ coś tam usłyszałem swego czasu i to mi wystarcza.

Pominę już milczeniem ofertę sprzedaży prze QB lampy za 1,5 kPLN... Ale jednaocześnie zgodzę się z nim, że mając cztery tysiące złotych może poprzebierać w tzw. "second handzie".

Howgh.

uszanowanie,

krzych

p.s. A co do Creeka 4330 - też kiedyś "chorowałem" na ten wzmacniacz, ale się jakoś tak złożyło, że go nie kupiłem... Za to w moim domu gra NAD C320 i uważam, że nie jest to powód do wstydu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast Creek 4330 w ogóle nie przypadł do gustu, zdecydowanie wolę CA 500, ale o gustach się przecież nie dyskutuje ;) Z tanich wzmaków mogę polecić Rotelka 921, 931, NAD tez moze byc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef - różnica w mocy....i to wszystko? :) Ciut lepszy bas i "głębokość" dźwięku. W każdym razie moim zdaniem nie warto. Środkowa półka w Nadzie jest trochę nijaka jeśli chodzi o przyrost jakości....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theli28>

A jakies roznice techniczne, wejscia/wyjscia? Nigdzie nie moge znalezc tylu 352, bo 320BEE mam w zeszlorocznym S&V. Z opisu wynika, ze maja pre out do bi-wiringu, oba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja juz jestem posiadaczem AA Phoebe. Od pierwszego odsluchu mi sie spodobaly i choc pozniej sluchalem innych to w koncu do nich wrocilem. Takze 50% juz za mna. Teraz mam dylemat jaka elektronike kupic. Czytajac wasze forum stwierdzielm ze wielu uzytkownikow uzywa do nich wzmacniacza NADa. Przegladajac prase i recenzje na sieci widac ze NAD zbiera duzo pochwal.

Nie mam za duzo pieniedzy i wiem ze doradzacie kupowac z drugiej reki ale ja nie mam zaufania i trudno mnie do tego przekonac. Moze to moj pech, moze doswiadczenie.. ale gwarancje musze miec ze sie mi przez co najmniej rok nie zepsuje.

Nie mam okazji jezdzenia po salonach i odsluchiwania roznych konfiguracji.. bo albo jestem w pracy. albo w podrozy.. a nawet jak mam wolny czas . to i tak tego w pobliskich sklepach nie ma. Dlatego poszukuje poparcia swojego wyboru wsrod Was ktorzy juz sluchali tego sprzetu. Chodzi mi o "budzetowy" (dla mnie to i tak HI-END) zestaw NADa - NAD C320 BEE + NAD C521 BEE w cenie okolo 2600zl. W sklepie gdzie nie bylo tego sprzetu a byl HK sprzedawca twierdzi ze HK 670 + HD 750 to o wiele lepszy zestaw.. ale i tez drozszy o jakies 500zl. Dlatego pytam sie czy warto dokladac te 500zl... co bedzie dla mnie wielkim wyzeczeniem. Czy lepiej brac NADa i miec ciut lepsze kabelki.

Wspomne tez, ze odsluch na HK bardzo mi sie podobal i oprocz slyszalnego poszumu nie mam do niego zastrzezen tylko ta cena i wyglad mi nie odpowiada. Natomiast NAD dla mnie jest po prostu piekny zwlaszcza ta szara wersja. Dla mnie i tak wyglad wiekszego znaczenia nie ma ale narzeczona chyba by ze mna zerwala jakbym cos brzydkiego przytargal do domu ;) czyli w koncu jednak ma znaczenie. :) tylko jesli warto wydac 500zl.. to bedzie to jakis argument, ze sprzet jest O WIELE lepszy ;)

Bardzo prosze o porade uzytkownikow AA Phoebe. Mam pokoj 22m2 o malej zabudowie. Slucham roznej muzyki - Seal, Sting & Police, U2, Massive Attack, Skunk Anasis, Marillion, Yes, Guano Apes, Santana a takze muzyki filmowej.. chocby z filmow QT.

 

Pozdrawiam! Niedziadek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

ja miałem starą Pocshontas jeszcze przed ślubem i jak wymieniłem na Teaca AR600 (niezbyt udany zakup) była wniebowzięta więc szybko zakupiłem Sound Projecta i obyło się bez scen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie pomieszczenia 16 pod skosami. Moim zdaniem podlogowce do takiego pomieszczenia to jest kopletna pomylka. Tylko monitory. Nawet te najmniejsze powinny sobie zupelnie poradzic. Totem model 1 zabija dzwiekiem pomieszczenia do 20 m2 a tu masz 16 pod skosami ;-)

Wracajac do Evo 1 mysle ze moga bardzo ladnie brzmiec w Twoim pomieszczeniu ( tez mam skosy) jesli je odpowiednio ustawisz a przy tym miejsce do siedzenia bedziesz rowniez dobrze dobrane to bedzie bardzo dobrze

Pozdr

 

Ps Podlogoce zabija Cie basem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.