Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny..


Mikolaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..i do razu przechodze do sedna sprawy..pozbyłem się podłogowych Magnatów (motion88) i przyszedł czas na zakup czegoś nowego..w gre wchodzą monitory...a budżet jak zwykle skromny :| max to jakies 800złpara..więc raczej nie poszaleje...wzmak to Onkyo txsr600,pokój ok. 10mk,umeblowany..a preferencje...lubie dużo smaczków,stereofonie,dynamike i chciałbym żeby kolumny 'znikły' przy odsłuchu,przy magnatach to raczej było niemożliwe..zresztą to podłogówki a pokój malutki...muzyka..bardzo rózna..od hiphopu (coraz żadziej),przez nutke jazzu,reggae aż może troszke po muzyke klasyczną....napisze, że raczej zalezy mi na fabrycznie nowych kolumnach z gwarancją...ale jak macie jakies ciekawe aukcje na oku to prosze o linka..jak zwyle wymagania dość duże a budżet mały ale tak bywa...myśle głównie o tannoyach (model ?), ale też inne firmy biore oczywiście pod uwage...prosze o pomoc i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie pozbyłem się Magnatów...bo padł mi lewy niskotonowy głośnik ;(....jestem pewny,że go nie spaliłem bo nie słuchałem głosno muzyki i zawsze na direct czyli bez podbicia niskich tonów...co mam zrobić..jest możliwość naprawy takiego sprzętu (jednego głośnika)? Bardzo porsze o pomoc..jak macie jakieś propozycje to piszcie bo mam możliwość sprzedania kolumn jeśli naprawie szybko ten głośnik...już kiedyś pisałem że chce wymienić niskotonowy a wy napisaliście że takiego samego nie dostane..może coś sie zmieniło?.....kolumny to Magnat Motion 88.. Prosze o pomoc i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.