Jump to content
IGNORED

Kolumny..

Mikolaj

Recommended Posts

Witam..i do razu przechodze do sedna sprawy..pozbyłem się podłogowych Magnatów (motion88) i przyszedł czas na zakup czegoś nowego..w gre wchodzą monitory...a budżet jak zwykle skromny :| max to jakies 800złpara..więc raczej nie poszaleje...wzmak to Onkyo txsr600,pokój ok. 10mk,umeblowany..a preferencje...lubie dużo smaczków,stereofonie,dynamike i chciałbym żeby kolumny 'znikły' przy odsłuchu,przy magnatach to raczej było niemożliwe..zresztą to podłogówki a pokój malutki...muzyka..bardzo rózna..od hiphopu (coraz żadziej),przez nutke jazzu,reggae aż może troszke po muzyke klasyczną....napisze, że raczej zalezy mi na fabrycznie nowych kolumnach z gwarancją...ale jak macie jakies ciekawe aukcje na oku to prosze o linka..jak zwyle wymagania dość duże a budżet mały ale tak bywa...myśle głównie o tannoyach (model ?), ale też inne firmy biore oczywiście pod uwage...prosze o pomoc i pozdrawiam.

Jednak nie pozbyłem się Magnatów...bo padł mi lewy niskotonowy głośnik ;(....jestem pewny,że go nie spaliłem bo nie słuchałem głosno muzyki i zawsze na direct czyli bez podbicia niskich tonów...co mam zrobić..jest możliwość naprawy takiego sprzętu (jednego głośnika)? Bardzo porsze o pomoc..jak macie jakieś propozycje to piszcie bo mam możliwość sprzedania kolumn jeśli naprawie szybko ten głośnik...już kiedyś pisałem że chce wymienić niskotonowy a wy napisaliście że takiego samego nie dostane..może coś sie zmieniło?.....kolumny to Magnat Motion 88.. Prosze o pomoc i pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.