Skocz do zawartości
IGNORED

Grupa Krakowska


Gość rochu

Rekomendowane odpowiedzi

" Umiłowani " ....;)

 

Z Nowym Rokiem

Samych

Pozytywnych

Rozczarowań...

 

życzę Wam

 

no

i

sobie też

 

:)

 

Wu

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały off topic - patrząc co jest powyżej, na pewno nie zaszkodzi

 

Z wielką radością przeczytałem newsa o wyczynie Dariusza Rodewalda, który wraz ze swoją załogą wygrał Rajd Dakar. Przełamali dominację Rosjan, w najciekawszej klasyfikacji tego rajdu. Dla mnie oczywiście. Z resztą, kto prowadził ciężarówkę, ten wie:)

Gratulacje dla całej załogi!

 

Jak miło czytać takie wiadomości, zamiast opowieści o tym jak to mr H. zrobił kolejne kuku i kaku.

post-13337-0-95787800-1326710241_thumb.jpeg

Edytowane przez gagacek

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownicy+

Jeszcze raz dzięki za spotkanie i gościnę.

Spotkanie było z naszej strony bardzo spontaniczne, w związku z czym, zorganizowane przez rocha w ostatniej chwili. Ponieważ nie było to planowe w 'Krakowskich', nie poznaliśmy Was wszystkich. Z drugiej strony, to i tak było razem 8 osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień Dobry :)

Ja z Krakowa, chciałem się tylko przywitać :)

 

Witaj!!!

Lepiej późno odpowiedzieć, niż wcale. A tak w ogóle chłopaki, to nie pchajcie się tak jeden przez drugiego z wpisami, zachowajcie spokój, admin nie nadąża usuwać :)))))

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na jakiś wyjazd na koncert ??

W lipcu odgrzewane kotlety w postaci Guns & Roses (Rybnik)

Trochę później bo w październiku Dead Can Dance (Warszawa)

Jakby ktoś był chętny na jeden z powyższych to pisać, w grupie zawsze raźniej !!!

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie audiofilów z Krakowa :) - ponieważ jestem na etapie udoskonalania swojego zestawu byłoby mi niezmiernie miło gdyby któryś z forumowiczów z tej hermetycznej grupy znający się na gramofonach wpadł do mnie na kawę i wyraził konstruktywnie swą opinię co by tu można było jeszcze udoskonalić :)

Jednym słowem serdecznie zapraszam

kontakt proszę na priv :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim znajomym i nieznajomym życzę Szczęśliwych Zdrowych Wesołych Świąt, radosnych chwil w rodzinnym gronie, oraz baaardzo mokrego Dyngusa!

 

____________

btw. Wczoraj włączyłem TV i jak przez chwilę posłuchałem tego bełkotu to mi sie żyć odechciało. Tak sie złożyło, że włączyłem też magazyn sportowy, a w nim wiadomości w stylu 11 debili kopiących szmaciankę. Czy rzeczywiście jest tak źle? Przeprowadziłem szybką inwertaryzację, tylko ostatniego miesiąca:

 

- Katarzyna Pawłowska została w australijskim Melbourne pierwszą polską medalistką w historii mistrzostw świata w kolarstwie torowym i to od razu złotą. 22-letnia Polka we wspaniałym stylu wywalczyła tytuł mistrzyni świata w scratchu.

- W MŚ Drwali zdobyty srebrny medal

- 25 03 2012, Heerenveen, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotkowska brązowy medal mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim w wyścigu drużynowym. Pierwszy krążek dla Polski w historii tej imprezy w tej konkurencji.

- Zawody pływackie w monopłetwie - też wywalczone medale

- Złoto zdobyte przez Katarzynę Rusin, w Mistrzostwach Świata w snowboardzie. Fantastyczny pokaz slopestyle.

- Trzy medale mistrzostw Europy federacji ESDRA w wyścigach psich zaprzęgów zdobyli je w Les Fourgs we Francji Igor Tracz dwa medale srebrny i brązowy oraz jeden brązowy - Bartek Giewont.

- Wygrana klasyfikacja drużynowa W Słowackim Zubercu gdzie rozegrano mistrzostwa świata w psich zaprzęgach. Mateusz Surówka wywalczył trzy tytuły mistrza świata w konkurencji z dwoma, czterema i dwunastoma psami, zaś jego syn Filip okazał się najlepszy w kategorii juniorów w konkurencji zaprzęgów ciągniętych przez dwa psy.

Złoty medal wywalczyła także Jolanta Sołek ze Szczygłowa, która startowała w konkurencji zaprzęgów prowadzonych przez sześć psów rasy grenlandzkiej.

 

- oczywiście o tym w TV ani mru mru, to stanowczo byłyby zbyt optymistyczne wiadomości. Od razu odechciało mi się odechciewać. Odklejcie się od telewizora :)

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kurcze, ale człowiek jest niedoinformowany

Nawet nie wiedziałem że piszemy teraz w tym temacie.

 

Dzięki za zaproszenie,

jak tylko dam radę to się pojawię.

 

Pozdrowienia dla wszystkich :)

 

Witam serdecznie audiofilów z Krakowa :) - ponieważ jestem na etapie udoskonalania swojego zestawu byłoby mi niezmiernie miło gdyby któryś z forumowiczów z tej hermetycznej grupy znający się na gramofonach wpadł do mnie na kawę i wyraził konstruktywnie swą opinię co by tu można było jeszcze udoskonalić :)

Jednym słowem serdecznie zapraszam

kontakt proszę na priv :) :)

 

A jak ktoś się nie zna zupełnie na gramofonach

ale by chciał posłuchać "naleśnika" to można

się delikatnie ...hm...wprosić ?

 

;)

Edytowane przez majonez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale człowiek jest niedoinformowany

Nawet nie wiedziałem że piszemy teraz w tym temacie.

 

Dzięki za zaproszenie,

jak tylko dam radę to się pojawię.

 

Pozdrowienia dla wszystkich :)

 

 

 

A jak ktoś się nie zna zupełnie na gramofonach

ale by chciał posłuchać "naleśnika" to można

się delikatnie ...hm...wprosić ?

 

;)

 

a jasne że można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Witam jestem z okolic Krakowa i mam pytanie ,gdzie są organizowane spotkania i czy można zawitać jeżeli to nie problem .

 

Okolice Krypinowa.

Podaj na PW swój adres mailowy, to wyśle mapę dojazdu.

 

A jak ktoś się nie zna zupełnie na gramofonach

ale by chciał posłuchać "naleśnika" to można

się delikatnie ...hm...wprosić ?

 

Nie ma problemu, podepniemy gramofon.

Rega P5, Ortofon Black, Primare R20 to nie jest jakiś wysublimowany zestaw ale słuchać się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jasne że można ;)

 

Dzięki, notuję w pamięci

jak będę miał chwilę wolnego :)

 

Nie ma problemu, podepniemy gramofon.

Rega P5, Ortofon Black, Primare R20 to nie jest jakiś wysublimowany zestaw ale słuchać się da.

 

Co naleśnik to naleśnik :)

 

Chociaż guzik wiem o gramiakach

od strony technicznej, to brzmienie analogu

jest bezcenne ...

Edytowane przez majonez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to brzmienie analogu

jest bezcenne ...

Brzmienie może i tak, ale jak będziesz przymierzał się do sprzętu i płytek to zaraz znajdą się jak spod Ziemi całe zastępy takich co Ci ten zamysł dokładnie policzą. I to tak policzą, że ci kapcie z nóg spadną, uwierz :)

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie może i tak, ale jak będziesz przymierzał się do sprzętu i płytek to zaraz znajdą się jak spod Ziemi całe zastępy takich co Ci ten zamysł dokładnie policzą. I to tak policzą, że ci kapcie z nóg spadną, uwierz :)

 

Nic to nie zmieni bo kasy nie rozmnożę ;)

 

Poza tym wiadomo kogo zawsze się radzę

jak czegoś nie wiem, więc myślę że będzie dobrze ;)

 

Tak czy owak czeka mnie "budżetówa"

co poradzę ....

 

Ale wolę tak, i żeby cieszył ucho, niż nie mieć go wcale

za to być przez x-czasu na etapie "zbieram kasę"

 

To fakt.

Zabawa w vinyla tania nie jest.

 

Eno, jakoś damy radę ...

 

...chyba...

 

;)

 

Ja mam do winyla stosunek bardziej

sentymentalny niż audiofilski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to znasz?

 

Niby cały czas zamknięty. Jest czynny tylko dla swoich, możesz być na początku po prostu wyproszony, najlepiej na poczatku przyjść z własnymi płytami na wymianę :)

 

Na Grzegórzeckiej to dobre nocą są kiełbaski :) tylko trochę przepłacisz.

 

Tu też się "nic nie dzieje" :)

 

Edytowane przez [email protected]

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160cm winyli i 145 cm cd, 1Press i 2Press i 3Press; od Vertigo poprzez Harvest i Transatlantic do island i in.,

od 8-10 zł za popularne tytuły (Abba itp) po rzadkości (w kraju) Keef Hartley, Edgar Broughton, Third Ear Band itd.

vinyl 12 z-> 20 -> 30 -> 220 z oraz cd: folia i niefolia, 100 kapel 8-30z. Lub hurt 100 x 7.50.

Edytowane przez winylator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.