Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

No ale w ten weekend audio show, cholewka wie na co czlowiek zachoruje ;)

 

Taki jest cel podroży ;] Jak mówiłem oprócz źródła mam wszystko do wymiany wiec duzo szukania mnie czeka, zresztą już 2 lata się rozglądam ale wciąż ostatecznej decyzji nie ma. Tak czy siak podobają mi się te poszukiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty, nie na darmo sie mowi, ze kazdy facet to takie duze dziecko, jak sie na cos napali to pozamiatane, ale co tam, mnie z tym dobrze. Poniekad wyznaje zasade, ze trzeba sie cieszyc drobnymi rzeczami i kazdego dnia sprawiac sobie takie male przyjemnosci. Moze malo ambitny plan ale u mnie dziala ;)

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Nie tylko Ty, nie na darmo sie mowi, ze kazdy facet to takie duze dziecko, jak sie na cos napali to pozamiatane, ale co tam, mnie z tym dobrze. Poniekad wyznaje zasade, ze trzeba sie cieszyc drobnymi rzeczami i kazdego dnia sprawiac sobie takie male przyjemnosci. Moze malo ambitny plan ale u mnie dziala ;)

 

Zgadza sie. Ponizej wyscigowa zabawka o ktorej rozmawialismy, polecam bo ubaw po pachy, prawdziwe realistyczne sciganie w domu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge sie nawet zblizac do takich rzeczy ;)

ale na oku mam taka zabawke

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/ktm/ktm_300_exc-c%2007.htm

, niestety ciezko upolowac zarejestrowana wersje, przewaznie off road a ja chce z v5

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym bedzie problem, zbyt wielkie zageszczenie spacerowiczow, aczkolwiek jako iz Ty zdradziles tajemnice odnosnie tidala to ja zdradze odnosnie starych rzymskich drog, wg prawa brytyjskiego stare rzymskie drogi nadal funkcjonuja, nawet jesli przebiegaja przez prywatne ziemie to mozna po nich jezdzic. Opcja jezdzenia tylko po cross trackach jest na dluzsza mete mocno nudna (przynajmniej dla mnie) w zwiazku z tym szukam wersji z v5.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Troche fotek ode mnie, nie najlepsze ale i tak lepiej sie wygladaja niz dzwiek przez sprzet na nich prezentowany. Nie bylo pomieszczenia z ktorego sie wyjsc nie chcialo.

 

Slide show:

http://s1377.photobucket.com/user/kenniGT/slideshow/Audio%20-%20Rozne/Audio%20Bristol%202016

 

Story:

http://s1377.photobucket.com/user/kenniGT/Audio%20-%20Rozne/Audio%20Bristol%202016/story

Edytowane przez kennijczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, nie badz taki krytyczny, raczej nie ma sie co spodziewac rewelacji w pokojach z golymi scianami, a mimo to Tad gral bardzo wciagajaco, mingda byla ok, b&w slychac bylo niesamowity wrecz potencjal. Natomiast najwieksze porazki to audio note, unison research (doborowe towarzystwo w postaci pro jecta za £1100 z wkladka cadenza black wartosci £1600, trafa ortofona za £1000 a mimo to nie gralo) no i tragiczny powrot legendarnego technicsa, ten zestaw technicsa to chyba byl najgorszy dzwiek na audio show.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

B&W glosniki nie dla mnie. Juz od lat do nich podchodze i zawsze mnie odrzucaja. Tad gral dobrze ale w warszawie lepiej. mbl tez fajnie gralo ale wyglada okropnie. do domu bym tego nie wstawil. Lampowe wzmacniacz w sumie mnie zbyt nie interesowaly z racji generalnie gorszej dynamki niz tranzystory. To samo z gramofonami. Uslyszalem pare razy trzask podczas odtwazania i takie cos mnie stresuje jakos w odluchu. Jezdze troche na te targi szukajac co bede mogl wstawic w 19m2 i poprostu nic nie znalazlem. kefy ref 3ki przy dobrym zrodle (nie przy tym wszechobecnym moonie) fajnie graja dla mnie ale musi to stac metr o sciany a sam glosnik bardzo gleboki tez. haberthy jakas porazka. elektronika dobrana fatalnie. no generalnie. w windorze, national audio show i warszawie jest o wiele wiece dobrze grajacych pokojow i ciekawszych sprzetow. Bristol jako ogolna impreza najslabiej z posrod ostatnich 3 wystw na ktorych bylem.

Edytowane przez kennijczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel h360 wg mnie bardzo przyzwoity klocek, ale tak jak wczesniej nadmienilem, nie bylo to miejsce na docelowe odsluchy, bardziej tak aby sie rozeznac w tym co w trawie piszczy.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Hegel h360 wg mnie bardzo przyzwoity klocek, ale tak jak wczesniej nadmienilem, nie bylo to miejsce na docelowe odsluchy, bardziej tak aby sie rozeznac w tym co w trawie piszczy.

 

Kumpel ma H200 i testowalismy na nim linna tez. Zacny klocek rowniez. Domowe warunki to jedyne miejsce na oceny, ale nie podoba mi sie olewanie wystawcow. Jedni sie przyloza i gra dobrze, a inni klocki nawet zle dobieraja i nie gra w ogole... w bristolu byla niestety wiekszosc tych drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie poziom przygotowania niektorych producentow praktycznie zerowy.

Od siebie dodam ze fajnie zagraly dosc male jak na wielkosc pomieszczenia dynaudio emit 20.

Ciekawie tez graly kolumny dosc nietypowej konstrukcji firmy "Larsen"

Dla mnie najwieksza porazka jesli chodzi o glosniki to nowe monitory ProAc jak i malutkie Harbethy.Zapewne zle dobrane klocki jak i tragiczna akustyka.

Generalnie wystawa bez jakiegos "wow".

Niemniej jednak bardzo mile spedzony czas w towarzystwie kolegi "hubertrs" wraz z dziewczyna jak i kolegi "Maryjan"

Pozdrawiam!

Edytowane przez TOMEK75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprzęt mi przestał grać ;) i po co mi to było... :)

 

Hegel360, może i przyzwoity klocek ale dałbyś za to 4 koła?

 

Słuchajcie, może starym ikonom już się nie chce bo wiedzą, że na takiej wystawie się nie sprzedaje tylko trzeba się pokazać. Jak byście mieli pół bańki na wydanie, chodzilibyście po pokojach i szukali klocków?

Dla młodych to szansa i trzeba walczyć o ten kawałek tortu :)

Zresztą zrozum ludzi od marketingu jak Ci opowiadają o radarach wojskowych i kablach za 5 koła :)

 

Wielki upadek What's HI-Fi Demo roomu ...

 

Dzięki za towarzystwo hubertrs+, TOMEK75.

 

Tomek NVA czeka :)

Edytowane przez maryjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dla niektorych nie jest juz to pasja a czysty business.

B&W czy Kef jednak co roku odrabiaja lekcje i staraja sie polaczyc jedno i drugie.(przynajmniej z pozoru tak to wyglada)

Pokoj TAD skromny a jednak wychodzic sie nie chcialo-czyli mozna.

Oczywiscie AS to generalnie prezentacja firmy jakotakiej niz prezentacja dzwieku.Aczkolwiek prezentacja takiej "ikony" ja np.Harbeth przez kobitke siedzaca na stole z mina jakby byla tam za kare to troche przegiecie.

 

Maryjan w wolnej chwili napewno podjade po NVA.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Panowie ktoś się wybiera moze na HiFi Wigwam show?

W ta niedziele, 20 marca. Ciekawa impreza jako ze właściciele wystawiają swoje wypasione sprzęty, wiec synergia powinna być o niebo lepsza niż na innych wystawach. Lokalizacja imprezy, Melton Mowbray, 10km za Leicester.

 

http://www.thehifishow.com/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 30

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.