Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek po paru dniach powinienes miec juz pierwsze wrazenia, podziel sie prosze.

 

Mam je w sumie od niedzieli dopiero. Na pewno są bardzo ładne. Trzeba oddać Sonusowi, że robią z wyglądu świetne kolumny. Myślałem , że będą większe ale nie są takie duże. Podłogówki to inne granie niż podstawkowce. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Dźwięk jest bardziej dociążony niż z Eposów, fajna głębia , scena chociaż nad tym jeszcze muszę popracować. Sprobować różnych ustawień kolumn. Bass fajny szybki i zwarty , nie ciągnie się chociaż czasem słychać bass reflex ale to winna akustyki lub ustawienia. Sonusy potrafią łupnąć bassem tak jak Twoje byłe już AP. Słychać , że są to kolumny z potencjałem. Już moją elektroniką grają bardzo przyjemnie ( choć to zależy od tego jak jest nagrana płyta. Jeśli dobrze to słucha się super jeśli słabo to niestety nie ma zmiłuj i najchętniej zmieniłoby się płytę ). Słyszałem je z Luxmanem Tomka i tu zdecydowanie mogą powiedzieć ,że było lepiej niż z Exposurem ale to zupełnie inne wzmaki i budzety. Z luxmanem głebia i dociążenie było super , tutaj expo trochę odstaje. Zdecydowanie mogę stwierdzić , że teraz to najlepszy element mojego systemu ale to dobrze bo jest rozwojowy. Elektronikę zawsze można zmienić na lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka jest prawda, im masz lepsze klocki tym mniej plyt do sluchania. Najwazniejsze, ze jest pan zadowolony ;)

 

Ja spokojnie siedziec na d... nie potrafie, po wymianie kolumn, wymienilem wzmacniacz, doszedlem do wniosku ze yanek i stirlingi to zwykly mezalians, po paru dniach przebywanania w towazystwie wzmaka na 300b postanowilem dobrac wszystkie lampki pod siebie. Jak tylko emocje lekko opadly to znowu mysl na maly upgrade, wlasnie czekam na kondensatory Duelund Alexander, ktore to zastapia Jenseny w moim nowym wzmacniaczu, mam nadzieje, ze bedzie to juz ostatni szlif do tak zwanego mojego idealnego dzwieku.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesolego jajka i pijanego zajaca wszystkim.

Kondensatory wymienione i moge tylko potwierdzic to co pisal o nich Mcgyver, super szybkosc, barwa, niesamowita scena, moge tez potwierdzic to co ktos napisal na temat jensenow copper foil paper oil, straszne muly.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzajemnie Hubert. Rownież życzę wszystkich zdrowych i pogodnych świąt w gronie rodziny , przyjaciół.

 

Kondensatory wymienione i moge tylko potwierdzic to co pisal o nich Mcgyver, super szybkosc, barwa, niesamowita scena, moge tez potwierdzic to co ktos napisal na temat jensenow copper foil paper oil, straszne muly.

 

trzeba jednak nadmienić, że dzieli je też spora przepaść cenowa. Nic za darmo ale to chyba każdy wie :)

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, ten marantz wyjatkowo usrednia przekaz. Ja na obecna chwile przestaje grzebac w klockach, mam co chcialem. Jedynie jeszcze mam ochote na lampy 300b Western Electric, ale mam na tyle zdrowego rozsadku, ze nie zaplace £3000 za pare lamp.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale dwa dni wytrzymalem sluchajac muzyki i nie myslac o upgradeach i to by chyba bylo na tyle

Wlasnie kupilem maline i czytam Awietka topic na jej temat, bede uskutecznial rezactwo.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek te posty byly pisane przez osoby ktore szukaly ciagle innych rozwiazan, eksperymentowaly.

Ide o zaklad, ze jesli zlozysz taki zestaw bez udziwnien, postawisz sprawdzony system i powstrzymasz sie od kombinacji to bedzie to gralo bez problemow. Na dodatek koszt tego jest tak smieszny ze jesli nie bede zadowolony to wyladuje to jako sypialniany grajek.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi3, nie kupowalem zadnej paczki na to, zadnych dodatkow, odpale, pobawie sie chwile, zobacze jak to dziala, jak bede zadowolony to polece po calosci i bede sie wzorowal na Awietkowej bo fajnie wyglada.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko zostaje bez zmian, fontes do sluchania, marantz do grania w tle a malina do zabawy, jesli faktycznie malinka bedzie taka fajna jak pisza to marantz na jebaja.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angole doliczyć Ci cło i VAT na 100% plus obsługa celna jakieś 25f. tak było jak kupowałem obiektyw z Japonii. za zawieszenia gumowe do kolumn z Australii opłat nie było bo za niską wartość ale 8f za obsługę celna skasowali. ciekawe co teraz wymyśla za lampy z Rosji. dolicz do tych 300 f parę procent cła do tego 20vat od całości plus opłaty i sam sobie odpowiedz czy warto. Czy może lepiej kupić np w Polsce z gwarancją :-)

 

Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

przepraszam za literówki, cholerny tablet.

 

Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka

 

 

www.cichykot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na 100%, nie raz zamawialem i nie zawsze placilem clo, wszystko zalezy czym paczka zostanie wyslana, nie mniej jednak prawdopodobienstwo dodatkowych oplat jest spore.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.