Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, takie salony tu zwykle sa ale to nie przeszkadzalo dwa lata temu zrobic swietnej imprezy na ktorej zawitaly swietne zestawy tyle ze wtedy bylu ku temu mozliwosci bo i pokoje byly roznych rozmiarow.Moze gdzies znajde te fotki z 2016 roku to dla porownania wrzuce.Oj bylo czego posluchac.

 

Bardzo smutne to, co piszesz. Byłem w Scalford w 2012 i 2014 i było fantastycznie. Z tego co pamiętam, 2016 r. to był ostatni show ze starą ekipą forumową.

Przeglądając posty dotyczące Kegworth na Wam, zauważyłem jak mało było wpisów i jak szybko temat zamarł. W poprzednich latach nigdy tak nie było.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za wzmacniacze ? Jakie to konstrukcje i na jakich lampach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Na poczatku w lapy wpadl mi Tektron TK211S-I-REF na lampach 211, ktory to strasznie nie polubil sie z moimi glosnikami, ponoc dobrze sie zgrywa z szerokopasmowcami.

Nastepnie przytargalem do domu dwie koncowki mocy: yamamoto A06-s nalampach AD1 C3m i prostowniku AZ4 i Tektron na lampach 50

, przedwzmacniacz yamamoto Ca-04 na lampach telefunkena 6AK5W i DAC w przedwzmacniaczem COS D1.

Do obydwu koncowek mialem pudlo lamp na wymiane i to bardzo zacnych bo KR i EML mesh lacznie z prostownikami (takze eml mesh)

Na koniec dostalem przedwzmacniacz wykonany przez dealera mingdy w uk , tak nawiasem to swietne pre

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zapadlo mi w pamieci to koles z koszulka z napisem na plecach cos w stylu, zamknij swoja pie... gebe

Przyszedlem tu sluchac muzyki

A nie Ciebie jak pier.... z swoim kumplem

Tego oto jegomoscia juz widzialem dwa lata wczesniej robil zdjecia z tej imprezy.

 

Do mnie zajaczek przyniosl kolumny. Pierwsze nie podstawkowe, celestiony powedrowaly do kina i stad juz nie ma miejsca na kolejne dwie pary. Wczesniej byla wymiana transportu ktora jednak za wiele nie wniosla ale tego sie juz spodziewalem. Chodzilo mi bardziej o podlaczenie pod tv. Do tego kable i jak na ta chwile to by bylo na tyle.

Kolejny krok to bedzie wymiana ampa na lampowa integre diy i pre i na tym juz chyba zakoncze poszukiwania. Zostanie tylko ekran pod projektor kupic i zajaczek zlapany haha.

Hubertsrs, ktores z wyzej wymienionych konfiguracji przypasowaly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubertsrs, ktores z wyzej wymienionych konfiguracji przypasowaly ?

Zdecydowanie koncowka na lampach 50 z pre-dac COS d1, te dwa klocki naprawde graja muzyke.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Dołączę się również do clubu.

Mieszkam w Fife w Scotland

Sprzęt który posiadam to:

Goosniki-Monitor Audio silver 8

Wzmacniacz Cyrus 3i+psx-r

Końcówka Cyrus smart power+psx-r

Dac-Denon 300usb

Spięte to wszystko jest jest rca:

Chord cameleon i furatech Alpha

Z kolei jeśli chodzi o głośniki to:

Vandenhule mk102 oraz Chord clearway

Pozdrawiam wszystkich Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale zawsze znajdzie się wieczorem chwilka na rozgrzanie piecyków i mała szklaneczkę szkockiej

Muzyka zawsze smakuję lepiej w towarzystwie..

A tak poważnie to faktycznie jakoś tu tak cicho.

Przeniosłem się z sąsiedniego forum bo tam nic kompletnie się nie dzieje poza chęcią wciśnięcia hifi przez sklepy...

Mam nadzieję że tu z czasem faktycznie będzie toczyła się fajna rozmowa na temat jak dogonić króliczka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wpiszę, żeby zrobić jakiś ruch powietrza i podnieść kurz z podłogi.

 

Braintree okolice Stansted Airport, Chelmsford i Colchester

 

- Soekris Dac with FET output

- Creek Evolution 50

- Lamm 2.1 preamplifier clone

- Acoustic Energy Reference One

- Black Rhodium Symphony Interconnect

- Tellurium Q Black Speaker cable

 

Znęcam się nad maliną aktualnie i wyciskam z niej co się tylko da, a można niezle to podkręcić.

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znęcam się nad maliną aktualnie i wyciskam z niej co się tylko da, a można niezle to podkręcić.

 

Masz jakies zdjecia swojej maliny?? Ja kiedys chwalilem sie tu swoja.

 

 

To musisz przeprowadzić się do Szkocji...Tu cały czas pada więc jest dużo czasu na słuchanie.

 

Ja jednak wole jak swieci slonce, mimo iz mniej slucham ;)

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic szczegolnie specjalnego specjalnego.

 

Uzywam Raspberry Pi Zero - ponieważ u mnie gra zauważalnie lepiej. Zainstalowałem Moode playera bo grał lepiej od innych.

Teraz kombinuje z zasilaniem. Na zwykłym powerbanku gra fantastycznie - przestrzeń niesamowita i detale. Poszukuje zasilacza który da mi taką samą jakość.

Ostatnio kupiłem chińską płytkę z LT1963. Podpinam 3.3V aby ominąć słaby stabilizator na malinie. Po dwóch dniach zaczęło to grać bardzo dobrze. Muszę porównać z powerbankiem ale powiem że LT1963 na razie gra najlepiej ze wszystkich stabilizatorów testowanych. Gram przez DIGI One i kabel optyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to masz zasilanie na LT1063. Sprobuj zasilania na LT1963

 

Ja kupiłem to:

 

https://www.ebay.co.uk/itm/LT1963A-3-Way-Independent-Linear-Regulator-Power-Supply-For-Amanero-XMOS-DAC/263153424917?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=562151619474&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Wersja na 3.3V i podpiąłem prosto do pinów 3.3V. W ten sposób omijasz stabilzator 3.3V na malinie. Duża poprawa dzwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się Headroom 2018 w Londynie

 

http://head-room.co.uk

Bywasz w londynie??

Chcialbym posluchac twojego DACa, jak bys dal sie zaproscic

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies zdjecia swojej maliny?? Ja kiedys chwalilem sie tu swoja.

 

 

 

Ja jednak wole jak swieci slonce, mimo iz mniej slucham ;)

Bywasz w londynie??

Chcialbym posluchac twojego DACa, jak bys dal sie zaproscic

 

Bywasz w londynie??

Chcialbym posluchac twojego DACa, jak bys dal sie zaproscic

 

 

Niestety miszkam kawałek od londynu.

Braintree - 20 min samochodem od Stansted Airport

Na dodatek jeżdżę rowerem a nie samochodem :)

Czasami odwiedzam rodzinę na Golders Green

Edytowane przez Matt_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.