Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to przyzwoita cena: http://www.audioemotion.co.uk/pre_owned.php bo widzialem za £1100 ale juz poszedl :(

 

Witaj

 

Dzieki za info:)

Widziałem tego za 1500 i tego za 1100 ... Niestety sie spoznilem. Wg mnie 1500 za tucane MKI to troszke za duzo. Skoro mozna bylo wyrwac za 1100 to 400 funtow roznicy to sporo, za roznice mozna wyrwac niezlego cd'ka:) No nic poluje dalej na tucane a dzis przygarnalem model nizej czyli Pulse. Jest juz pozno na prawdziwe testy ale to co uslyszalem przez chwile naprawde mnie lekko zaszokowalo. Wyglada ze to bedzie swietny piecyk za przyzwoite pieniazki. A skoro tucana moze jeszcze wiecej ...:)

 

pozdr

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdybyście mieli na sprzedaż lub ktoś z waszych znajomych jakiś ciekawy wzmak to dajcie znać :) musi mieć pilota i najchętniej w czarnym kolorze żeby pasował do reszty.

 

czy ktoś z was jest zorientowany jakie są koszty ( cło, vat etc ) na wzmaki lampowe kupowane w chinach??

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic poluje dalej na tucane a dzis przygarnalem model nizej czyli Pulse. Jest juz pozno na prawdziwe testy ale to co uslyszalem przez chwile naprawde mnie lekko zaszokowalo. Wyglada ze to bedzie swietny piecyk za przyzwoite pieniazki

 

W ubieglym roku wybralem sie po Pulse ( £420) ktory byl podczepiony do ATC SCM 11 i cd Audiolab'a z wyzszej polki ale ,ze calosc zabrzmiala trosze zbyt analitycznie jak na moj gust to zrezygnowalem z zakupu. Trzeba jednak dodac ,ze nie slyszalem wczesniej zadnego z tych kolckow tak wiec naprawde nie wiem czego sluchalem tego dnia ampa, cd'ka czy glosnikow ... :)

 

Napisz moze troche wiecej o Pulse jak sie z nim oswoisz...wielkie dzieki

 

Panowie gdybyście mieli na sprzedaż lub ktoś z waszych znajomych jakiś ciekawy wzmak to dajcie znać :) musi mieć pilota i najchętniej w czarnym kolorze żeby pasował do reszty.

 

czy ktoś z was jest zorientowany jakie są koszty ( cło, vat etc ) na wzmaki lampowe kupowane w chinach??

 

Niestety nie mam pojecia. Wiem jednak ze clo jest na wszystkie produkty z poza unii ktore kosztuja wiecej nie £16 czy jakos tak :) Plus kilka £ skasuje cie Royal Mail za zalozenie cla w twoim imeniu. Tyle wiem ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luckyguliver

 

Wczoraj pol dnia meczylem te leema pulse. Ostateczny werdykt 2:1 dla mojego obecnego wzmaka. Nigdy bym nie powiedzial ze ten pulse zagra tak fajnie. Za coplanda zaplacilem 2,5 wiecej a brzmieniowo tylko troszke jest lepiej. Cena/jakosc leema bezkonkurencyjna. Wzmak gra zywo,szczegolowo i z niezlym wykopem. Spokojnie napedzil moje podlogowki. Bardzo energiczny wzmak. Przerobilem juz troche budzetowki ~500£ i leema jak do tej pory jest najlepsza.Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do firmy leema i z nerwowoscia rozgladam sie za tym topowym modelem tucana. Piec na lata bedzie;-) Troszke czytalem i ludzie bardzo chwala leema. Jest sporo opini nt wzmakow tej firmy. Zreszta ten wzmak wygral test grupowy w ktorym byly naim xs, caspian m-series, cyrus 8xpd i jakies inne dwa drozsze wzmaki takze o czyms to swiadczy.

 

U mnie leema nie gra analitycznie. Gra szczegolowo ale nie ma krwawicy z uszu;-). Byc moze cd audiolab lub kolumny nie zgraly sie do konca.

 

Bartek_bart

 

Skad jestes? Jak z okolicy reading to moge podrzucic te leema. Jest niestety srebrna ale moze sie spodoba;-)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdybyście mieli na sprzedaż lub ktoś z waszych znajomych jakiś ciekawy wzmak to dajcie znać :) musi mieć pilota i najchętniej w czarnym kolorze żeby pasował do reszty.

 

czy ktoś z was jest zorientowany jakie są koszty ( cło, vat etc ) na wzmaki lampowe kupowane w chinach??

Witaj,jak kupisz np yaqina z chin to z tego co sie orientuje za clo bedziesz musial zaplacic ok £50,

Znajomy kupowal yaqina mc10 L i tyle zabulil,mowil jeszcze ze nie oplaca sie brac ekspresowej przesylki . To tyle co zlyszalem na ten temat.

Tak na marginesie jestem teraz na wakacjach w niemczech i sprzet jest smiesznie tani np cd yamaha cds 2000 kosztuje ok 8oo euro,znalazlem super kolumny yamaha nfs 700,ale niestety nie mam miejsca w samochodzie by je kupic.Ma ktos z was moze namiary na sklep internetowy w UK gdzie sprzedaja takie yamahy?

Serdecznie pozdrawiam z browarnej bawarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek_bart

 

Skad jestes? Jak z okolicy reading to moge podrzucic te leema. Jest niestety srebrna ale moze sie spodoba;-)

 

Niestety nie mieszkam w okolicach Reading a w Evesham ( Worcestershire ). Co do Leemy być może to bardzo dobre klocki jednak po za moim budżetem. Model Pulse na ebayu 650 poundów. Ja poszukuje czegoś tak do 350 funtów. Jeszcze będę musiał wymienić kolumny na jakieś z wyższej półki bo Cd zostaje bez zmian.

 

Witaj,jak kupisz np yaqina z chin to z tego co sie orientuje za clo bedziesz musial zaplacic ok £50,

Znajomy kupowal yaqina mc10 L i tyle zabulil,mowil jeszcze ze nie oplaca sie brac ekspresowej przesylki . To tyle co zlyszalem na ten temat.

 

dobrze wiedzieć. 50 funtów to jeszcze nie taka tragedia jakby w dobrej cenie coś wyrwał. Chociaż pewnie wysokość cła zależna od wartości produktu.

 

Tak na marginesie jestem teraz na wakacjach w niemczech i sprzet jest smiesznie tani np cd yamaha cds 2000 kosztuje ok 8oo euro

 

wydaje mi się że to zależy co szukasz... Ostatnio troszkę wertuję ebay.de i muszę powiedzieć że generalnie ceny są wyższe niż na ebay.uk ale czasami bywa że jest taniej. Obserwuję aukcję na ebay.de z Marantzem 8000 ( idealnie by pasował do CD a i też z tego co czytałem to kawał porządnego klocka ) niestety nie ma wysyłki po za Niemcy...

 

Na ebay.uk pojawił się Audiolab 8000s po dłuższym czasie ale aukcja rozpoczyna się od prawie 300 funtów a to według mnie przesada bo realna cena to między 160-220 funtów no ale niestety mała podaż winduje ceny do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem dziś nowy wzmacniacz. Trafił się w kwocie do jakiej chciałem kupić czyli 350F i to nowy nie używany w kolorze czarnym. A jest to Exposure 2010s2. Teraz tylko pozostało czekać na paczkę i mam nadzieję że to będzie to czego szukam. Opinie i recenzje na to wskazują ale własny odsłuch to zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem dziś nowy wzmacniacz. Trafił się w kwocie do jakiej chciałem kupić czyli 350F i to nowy nie używany w kolorze czarnym. A jest to Exposure 2010s2. Teraz tylko pozostało czekać na paczkę i mam nadzieję że to będzie to czego szukam. Opinie i recenzje na to wskazują ale własny odsłuch to zweryfikuje.

 

No to gratuluje. Mialem przez jakis czas koncowke mocy Exp 2010 i bylem calkiem zadowolony :)

 

Jesli chodzi o cene/S2 to nie wziales pod uwage zakup modelu 2010 ? Byloby znacznie taniej...ale teraz to chyba musztarda po obiedzie.

 

Choc musze przyznac ze £350 za nowke S2 to dobra cena.

Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz w tej chwili nie brałem pod uwagę gdyż tych wzmaków na ebayu jest jak na lekarstwo i szansa ze się jakiś pojawi w najbliższym czasie jest mała. kiedyś obserwowałem aukcję ( kilka miesięcy temu ) 2010 w kolorze srebrnym używany i poszedł za 180F. wiem że to też była dobra cena ale z jakiś powodów nie licytowałem. Ponadto z tego co się orientuję 2010 ma 2x50watt a 2010s2 ma 2x75watt co może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romeksz

(Konto usunięte)

Teraz tylko pozostało czekać na paczkę i mam nadzieję że to będzie to czego szukam. Opinie i recenzje na to wskazują ale własny odsłuch to zweryfikuje.

Bartku, mam nadzieję, że nie masz mi za złe polecanie sprzętu klasy, która mnie satysfakcjonuje.

 

bo tak czy owak niczego drogiego nie polecałem Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam pytanie, co do zakupu plyt cd. O ile płyty angielskie kupuje bez problemu, to nie chce juz dłużej okradać naszych biednych polskich artystów. Znacie jakiś sklep interntowy z polska muzyka: rock, reggae,hip-hop, który nie zedrze skóry za wysylke do UK? Głupio się czuję okradając niejednokrotnie swoich kolegów, którzy zostali i ciężko zapier..ą koncert za

koncertem, aby związać koniec z końcem. Nie bywam często w pl , a jak jestem to w mojej dziurze ciężko o płyty i tak.

Edytowane przez nigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, mam nadzieję, że nie masz mi za złe polecanie sprzętu klasy, która mnie satysfakcjonuje.

 

bo tak czy owak niczego drogiego nie polecałem Ci.

 

jasne że nie mam za złe. Będziemy musieli się umówić na jakieś odsłuchy. może w nowym roku będę miał wiecej czasu. teraz straszny kocioł i zmiany w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam pytanie, co do zakupu plyt cd. O ile płyty angielskie kupuje bez problemu, to nie chce juz dłużej okradać naszych biednych polskich artystów. Znacie jakiś sklep interntowy z polska muzyka: rock, reggae,hip-hop, który nie zedrze skóry za wysylke do UK? Głupio się czuję okradając niejednokrotnie swoich kolegów, którzy zostali i ciężko zapier..ą koncert za

koncertem, aby związać koniec z końcem. Nie bywam często w pl , a jak jestem to w mojej dziurze ciężko o płyty i tak.

Sprobuj empik,koszt wysylki do krajow UE to 60 zloty i mozesz zamowic na raz chyba do dwudziestu plyt za te sume.

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przeglądając ebay natrafiłem na kolejnego Exposure 2010s2 w kolorze czarnym. Sprzedawcą jest ta sama osoba od której ja kupiłem. W sumie to były 2szt na tej aukcji wystawione ale jedna już sprzedana. Może ktoś z was byłby zainteresowany http://www.ebay.co.uk/itm/Exposure-2010S2-Intergrated-Amplifer-Black-/290652545965?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item43ac3de3ad

 

 

Co ciekawe to sprzedawca musi ściągać te wzmaki z europy bo kabel zasilający ma wtyczkę 2 pinową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chyba już skończyłem kompletowac zestaw, teraz juz tylko to co najważniejsze: płyty i płyty i akustyka, a raczej chyba mortgage wezmę , bo w tym małym kwadracie zwanym living roomem (co to za życie w 16m2?), to wiele nie zdzialam. To będzie bardzo drogi upgrade :-(

 

Trzeba było kupić staxy, albo orfeusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej chyba mortgage wezmę , bo w tym małym kwadracie zwanym living roomem (co to za życie w 16m2?), to wiele nie zdzialam. To będzie bardzo drogi upgrade :-(

 

takie to juz angielskie budownictwo... Ja też mam living room jakies 16m2 i jeszcze mam w nim schody na górę... Też już z żoną myślimy o kredycie bo znudziło nam się już płacenie komuś a nic z tego nie mamy.

 

Wracając do audio to od 2 dni mam już na stanie exposure 2010s2 o ktorym pisałem wcześniej. Wzmak nowy wiec musi się wygrzać ale jedno co rzuciło się w uszy od pierwszego podłaczenia to bass. Jest go więcej i jest mocniejszy niż na CA. Jednak jak narazie to wielkiej rożnicy nie poczułem w stosunku do CA i tutaj mam wrażenie że moje tannoye są wąskim gardłem dla reszty toru i nie pozwalają pokazać czegoś wiecej. Coż trzeba bedzie powoli zacząć rozglądać się za jakimiś kolumnami z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,no i stalo sie wlasnie kupilem lampke Yaqina,po odsluchu i konfrontacja z kolega nie mialem juz zadnych watpliwosci.Teraz nerwowy czas oczekiwania.

Pozdrawiam.

Ps.Mam na sprzedaz nowy amplituner Yamahy RX-V 371,gram na nim okolo 1 miesiaca wiec jest jak nowy.Zainteresowanych prosze na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już go dostaniesz zdaj relacje jak to gra. Zamówiłeś z Chin czy kupiłeś gdzieś tu na miejscu?? ostatnio była aukcja na ebayu z Yaqinem MC-10L.

Bilem tego janka ale cena doszla do £320 wiec lekka przesada,w pore sie wycofalem .Za ta kase mam ten najnowszy model z calkiem dobrymi lampami.Zamowilem z ebaya z hong kongu.Do tego janka kupuje yamahe cds300 i bedzie mi kolega Wojtek lampizowal ,mam nadzieje ze wkoncu bedzie to na co tak dlugo czekam hehehe.Jak janek dojdzie do mnie to napisze pierwsze wrazenia.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem z ebaya z hong kongu

 

no to wyjaśni się sprawa cła i podatku jak do Ciebie przyjdzie

 

Do tego janka kupuje yamahe cds300 i bedzie mi kolega Wojtek lampizowal ,mam nadzieje ze wkoncu bedzie to na co tak dlugo czekam hehehe

 

Powinno być dobrze. Ja jak na razie jestem zadowolony ze swojego Marantza Cd6000 na lampkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Kupilem wlasnie second hand Sub (M&K MX70B) i bede eksperymentowal na 10m2 z Neat Petite 3 i Densen DM 10.

 

Sub ma tylko dwa pokretla wiec nie powinienem sie pogubic:)

 

Jak go ujarzmie to sie podziele doswiadczeniem.

Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah te angielskie warunki mieszkaniowe... Daczego tutaj 90% mieszkan to kartonowe pudelka po lodowkach spleciowe kilka w jedno wieksze? :) Jak powiedzialem w pracy ze mam ok 18m2 w pokoju to angole pokiwali glowami z nutka zazdrosci hehe

Tutaj 20m2 pokoj to olbrzymi living room... O co kaman:) W pl kazdy z moich pokoi w zwyklym bloku mial po 23m2 i nikt tym sie nie podniecal ...:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.