Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hubert ja tego nie traktuje w ten sposob absolutnie.

To ze lux nie zagral u Ciebie nie oznacza ze yanek zagra wszedzie i z wszystkim.

Nawet przez glowe mi nie przeszlo by go zabrac do Rafala w celu konfrontacji z jego lampami.

Mnie interesuje tylko czy ucagnie mumie i jak by to zagralo.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to byl tylko zart, ja takze nie uwazam ze yanek zagra ze wszystkim, z tego tez powodu idzie do ludzi, bede szukal czegos bardziej odpowiedniego do stirlingow. Zreszta nie mialem na mysli ze luxman gra kiepsko tylko ze Rafala monobloki z mumiami graja swietnie i ze mozesz zachorowac tak jak ja. Co do luxmana to uwazam ze to swietny klocek bez watpienia. Mialem Cie nawet prosic o wizyte z nim jeszcze raz aby posluchac go jeszcze raz tym razem z tannoyami.

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Hubert!Nic nie biore na powaznie.

Co do konfrontacji jakiegokolwiek nie- lampowego wzmacniacza z dobra lampa mija sie z celem. Poprostu maja to cos.

O to czy zachorowalbym po wizycie u Rafala to cholera kto wie,nigdy nie wiadomo.To caly urok tej zabawy.

Tonnoye to super kolumny szczegolnie te z koaksjalem.

Tez z checia sprawdzic bym je z Luxem. Tym bardziej ze kolumny to temat przede mna .

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonil pan ze sklepu ze przyszedl dla mnie unison research triode 25, kurde zapowiada sie ciekawy weekend, jak by ktos chcial to zapraszam, mozna bedzie ostro pomieszac w klockach, audio physic tempo, tannoy stirling gr, yanek mc-13s, unison research triode 25 i Rafal sie zadeklarowal podskoczyc ze wsmakiem na 300b, cos jak dzien dziecka dla audiofila.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert,

to kiedy się meldować?

Jak chcesz to mogę jeszcze przytargać, zestaw Tektrona - preamp i monobloki, wtedy będziemy mogli grać na lampach: 2a3, 45 lub 300b, tylko nie wiem czy to już nie będzie za dużo "dobrego" w jednym czasie;)

Mysle ze sobota bedzie najbardziej odpowiednia ale jak Ci bardziej niedziela odpowiada to dla mnie

tez ok, zdzwonimy sie i dogadamy

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trawie firm spedycyjnych, banda idiotow, ludzie ktorzy tam pracuja to debile, maja klienta gleboko gdzies, i przy jakiej kolwiek checi reklamacji daja jasno znac ze to ma taki cel jak kopanie sie z koniem.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie przywiazalem moja pania do drzwi i kazalem zostac dzisiaj w domu ze wzgledu na dostawe kolum, dzwonie przed chwila do firmy spedycyjnej a pani wyprana z emocji poinformowala mnie ze kierowca byl o 12 ale nikogo nie bylo w domu, zero awiza, zero jakiejkolwiek informacji, totalna zlewka. Ja ze sa klamcami itd itp a ona ze spokojem robota ze jej przykro i nic nie potrafi zrobic. prosze o telefon do kierowcy, ona ze nie moze podac. Najchetniej sam bym jutro zostal w domu tylko po to, co by kierowcy zmienic kolor pod oczami.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos powinien wymyslec jakis paten aby ich docenic. zrypalem kobiecie dzien proszac ja o siedzenie w domu, nie wspominajac o moim wieczorze, myslalem ze bede dzis testowal tannoye.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To norma. Ile razy podrzucają awizo nawet nie dzwoniąc czy pukając. Raz trafiłem nawet na ten moment i dopadłem kolesia. Nie był zachwycony :)

 

Bo to lenie śmierdzące. kiedyś jak mieszkałem na mieszkaniu ( 2 piętro ) to nigdy nie chciało im się wejść do góry. Zawsze avizo w skrzynce na dole. To samo robił Royal Mail.

Ostatnio mój znajomy miał taka sytuację , że stoi sobie na przedpokoju i słyszy ktoś grzebie przy drzwiach. Patrzy i widzi jak avizo wchodzi przez drzwi. Żadnego dzwonka nic. Otwiera drzwi i mówi do gościa co jest k.rwa hehe. Gościu był zaskoczony i nie wiedział co powiedzieć. po chwili wydusił " nie chciałem Was budzić " hahahaha

 

myslalem ze bede dzis testowal tannoye.

 

znam ten ból , kilka razy też tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie domyslam ze moj przypadek nie jest odosobniony ale nijak mi to nie poprawia nastroju. Postanowilem sobie, ze prz kazdej nadarzajacej sie okazji bede im uprzykszal zycie

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.