Skocz do zawartości
IGNORED

Jplay


Jacek70

Rekomendowane odpowiedzi

Gość intenser

(Konto usunięte)

w pasku powinieneś mieć ikonkę Jplaya - po kliknięciu ukazuje się menu , które również umożliwia konfig (tak jest w przypadku foobara , w Jriver chyba podobnie, nie pamietam-po zakończeniu się triala bez żalu odinstalowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, skoro jest już wątek nt. JPlay to potraktujmy go jako miejsce wymiany informacji nt. konfiguracji i rozwiązywania problemów związanych z jego działaniem (niestety występują).

 

Używam go już ok 6 miesięcy i:

program jest bardzo wymagający jeśli chodzi o komputer a w szczególności pamięć - u mnie potrafi pochłonąć ponad 4 GB. Czytałem, że występują kłopoty z Win poniżej 7, nie lubi się z wieloma programami antywirusowymi (więc najlepiej jak ich wogóle nie ma), w trybie hibernacji powoduje mocne nagrzewanie procesora co chyba nie jest jednak wcale związane z jego wydajnością, jak jest w trybie hibernacji to potrafi szwankować zdalne sterowanie, w penych konfiguracjach powoduje zawiechy systemu, itd., a tak poza tym to najlepiej używać go na urządzeniu przeznaczonym tylko do muzy z ograniczonymi wszelkimi innymi procesami, wtedy można ustawić go na w miarę bezproblemową pracę. Pomimo powyższego uważam że warto go używać.

 

Dobrze byłoby też unikać dyskusji o sensowności używania go w stosunku do innych playerów bo z pewnością się nie dogadamy i jak zwykle wyjdzie tylko przepychanka - jeżeli ktoś uważa że woli inny program lub że JPlay nie gra wcale lepiej jego prawo. Oczywiście mogą pojawić się inne playery które będą lepsze ale z tego co jest obecnie dostępne na platformę Win nie znalazłem lepszego (na Mac-a testowałem tylko PureMusic).

 

Na chwilę obecną używam JRiver 17 + JPlay + sterowanie z iPhona. W settings wyłączony "show timer" i gaples na 0.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go teraz testuję z Audinstem i CALami. Komputer służy mi w zasadzie do pracy, czasami z muzyką w tle. I wiadomo, że przy takim użytkowaniu i z takim sprzętem kupowanie Jplaya za ponad 400 zł nie ma dla mnie sensu. Gdybym miał np. lapotopa tylko do muzyki i DACa za 3-4 tys to Jplay za mniej niż 10% ceny takiego zestawu wydaje się rozsądną propozycją, chociaż i tak najpierw wypróbowałbym na takim laptopie inne systemy, np. OpenELEC, który może być dobry jako transport (nie wiem jak sterowniki do droższych DACów pod linuksa, pewnie te studyjne DACki mają takowe).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jplay-a płacimy podwójnie - nie tylko kasiorą, ale też pracą związaną z reinstalką systemu ;-)))) Bezcenny program....jak już fidelizer namiesza to przynajmniej jest darmowy ;-)

Faktycznie trzeba by mieć komp tylko do muzy - jakiś netbook porządny i wtedy się bawić....na kompie, na którym mamy wszystko tylko szkód narobimy i nerwy stracimy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jplay-a płacimy podwójnie - nie tylko kasiorą, ale też pracą związaną z reinstalką systemu ;-)))) Bezcenny program....jak już fidelizer namiesza to przynajmniej jest darmowy ;-)

Faktycznie trzeba by mieć komp tylko do muzy - jakiś netbook porządny i wtedy się bawić....na kompie, na którym mamy wszystko tylko szkód narobimy i nerwy stracimy....

 

Może dodam drobne wyjaśnienie. Kłopoty z współgraniem systemu z JPlay mogą występować jeśli używamy trybu hibernacji, w innych sytuacjach problemów raczej nie będzie. Z drugiej strony granie JPlay w trybie hibernacji jest o tyle lepsze od standardowego, że używanie go w innym trybie nie ma sensu - chyba że czegoś szukamy i szybko przesłuchujemy kawałki utworów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego appsa używacie do sterowania Jriverem ?

 

U siebie zainstalowałem J Remote, ale niestety po włączeniu J Play przestaje działać - zostaje tylko pilot od Musy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego appsa używacie do sterowania Jriverem ?

 

U siebie zainstalowałem J Remote, ale niestety po włączeniu J Play przestaje działać - zostaje tylko pilot od Musy.

 

Też używam JRemote.

Jeżeli grasz w trybie hibernacji to WiFi jest wyłączane więc nie działa, ponowne połączenie następuje po wyjściu z trybu hibernacji. W trybie hibernacji nie będzie działało żadne sterowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam gizmo apps rewelacja.

 

 

 

ciekawe zeczy z tym jplay dzisiaj przetestuje go zobaczymy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jplay-a płacimy podwójnie - nie tylko kasiorą, ale też pracą związaną z reinstalką systemu ;-)))) Bezcenny program....jak już fidelizer namiesza to przynajmniej jest darmowy ;-)

Faktycznie trzeba by mieć komp tylko do muzy - jakiś netbook porządny i wtedy się bawić....na kompie, na którym mamy wszystko tylko szkód narobimy i nerwy stracimy....

 

Nikt nikogo nie zmusza do płacenia za JPLAY przecież..

Fidelizer spowolnił mi pracę komputera i to trwale. A to o czym mowa w przypadku JPLAY to tryb hibernacji z rozmyślnie "podkręconym " obciążeniem CPU z opcją Full Throttle. To coś jak praca w klasie A dla wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidelizer spowolnił mi pracę komputera i to trwale. A to o czym mowa w przypadku JPLAY to tryb hibernacji z rozmyślnie "podkręconym " obciążeniem CPU z opcją Full Throttle. To coś jak praca w klasie A dla wzmacniacza.

 

No to grado hit sezonu z tym sformułowaniem. Mówisz coś na wzór klasy A no faktycznie i tu i tam ciepły radiator ;)))

 

Czy z tego forum oprócz panów z branży i cicho ciemnych użytkowników od PR bywają tu normalni użytkownicy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - dentyczne jatki jak u nas :)

Nieraz branża pociska farmazony jak to na zagranicznych forach kulturalnie się dyskutuje poklepując jeden drugiego po pleckach - powyżej właśnie jeden z wielu przykladów owych wymuskanych dyskusyjek :-))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Testowalem dzisiaj jplay z jriver ,laptop tylko do muzyki i powiem ze gra tak samo zero zmian, nie wiem moze moj system jest za kiepski :)

 

Konf. lapka to

Intel Core i7-2640M

Ram 6gb 1600mhz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzine testowalem na drugim laptopie ktory jest multimedialny , czyli do wszystkiego rowniez nie ma zmian w dzwieku tylko mi strasznie zrypal system wifi nie dziala , obraz migocze co jakis czas i artefakty sie pokazaly jakies dziwne , chyba bede musial zrobic instalke od nowa, a jak mi sie cos popsulo w lampku to bede zly na jplay bardzooo. I touchpad mi dziwnie chodzi wrrr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anxion

Jeżeli masz system taki jak w "o mnie" to raczej super przejrzysty on nie jest i jeżeli nie słyszysz różnicy to faktycznie nie warto.

 

Co do systemu, to niestety powinien być on wręcz ascetyczny, u mnie aktywnych jest 37 wątków + 0 zbędnych driverów, kodeków itd, nawet pulpit mam czarny bez wygaszacza (który też może nabroić). Jeżeli jest w trybie hibernacji to pod żadnym pozorem nie wolno resetować bo będzie kicha - trzeba cierpliwie doczekać do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

witam

Testowalem dzisiaj jplay z jriver ,laptop tylko do muzyki i powiem ze gra tak samo zero zmian, nie wiem moze moj system jest za kiepski :)

 

Konf. lapka to

Intel Core i7-2640M

Ram 6gb 1600mhz

 

 

A może przeciwnie, jest za dobry, znaczy wystarczająco optymalny już. Akurat w przypadku notebooka tego typu, może być dokładnie w sam raz. A o co mi chodzi, to odsyłam do mojego postu na temat zasilania w wątku xonarowym:

http://www.audiostereo.pl/xonar-essence-st-opampy_74448.html/page__view__findpost__p__2461123

 

W sumie to ciekaw jestem ilu Kolegów, statystycznie ujmując, ma dobrze dobrane komponenty, do zastosowań audio. Akurat notebooki, te stosunkowo mocne, całkiem przypadkiem, są dość dobrze spasowane pod względem zasilania. Ale już mocarne stacjonarki niekoniecznie i w nich smażenie procesora może pomóc. Ale z kolei słabe netbooki lecą dokładnie w drugą stronę, jak im "przywalić" w procesor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie ciesze ze jplay nie jest do budzetowych zestawow tylko high end , bo pewnie jak by dzialal to znalazl by sie u mnie na koncie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

to sie ciesze ze jplay nie jest do budzetowych zestawow tylko high end , bo pewnie jak by dzialal to znalazl by sie u mnie na koncie :)

 

Ale to wcale nie chodzi o budżetowość systemu, a o optymalny dobór komponentów, w tym zasilacza. Akurat "budżetowy" Fortron 200W może okazać się znacznie lepszym wyborem niż "hajendowy" 800W zasilacz, z 4 liniami 12V.

 

To samo tyczy się konstrukcji pasywnych i o wysokiej sprawności, certyfikowanych w 80+ Gold.

 

Wielu Kolegów opisuje jak im gra w systemie Jplay, ale słowem nie napiszą co to za system komputerowy. Po czym okazuje się, że jednemu gra tak, drugiemu siak. Temu basu przybyło, innemu kursor myszki nie działa, a jeszcze innemu jest bez zmian :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wcale nie chodzi o budżetowość systemu, a o optymalny dobór komponentów, w tym zasilacza. Akurat "budżetowy" Fortron 200W może okazać się znacznie lepszym wyborem niż "hajendowy" 800W zasilacz, z 4 liniami 12V.

 

To samo tyczy się konstrukcji pasywnych i o wysokiej sprawności, certyfikowanych w 80+ Gold.

Chodzi ci o to, zeby podniesc sprawnosc zasilacza przez zwiekszenie poboru? W jaki sposob mialoby to wplynac na analogowy sygnal wypluwany przez przetwornik?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzine testowalem na drugim laptopie ktory jest multimedialny , czyli do wszystkiego rowniez nie ma zmian w dzwieku tylko mi strasznie zrypal system wifi nie dziala , obraz migocze co jakis czas i artefakty sie pokazaly jakies dziwne , chyba bede musial zrobic instalke od nowa, a jak mi sie cos popsulo w lampku to bede zly na jplay bardzooo. I touchpad mi dziwnie chodzi wrrr

 

A mówiłem że ten program ORA SYSTEM:) Nie chcę go więcej ani widzieć ani słyszeć:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że ten program ORA SYSTEM:) Nie chcę go więcej ani widzieć ani słyszeć:)

Przecież pisałem, że płacisz podwójnie :D A swoją drogą to trzeba mieć tupet by żądać kasiory za program, który rozwala system, może użytkownicy powinni żądać odszkodowania chociażby za stracony czas na instalkę systemu ? :))

 

Co do systemu, to niestety powinien być on wręcz ascetyczny, u mnie aktywnych jest 37 wątków + 0 zbędnych driverów, kodeków itd, nawet pulpit mam czarny bez wygaszacza (który też może nabroić). Jeżeli jest w trybie hibernacji to pod żadnym pozorem nie wolno resetować bo będzie kicha - trzeba cierpliwie doczekać do końca.

Czyli jednak laptop tylko do muzy - wtedy ok, ale koszta rosną :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to teraz powinienem zadac kaske za laptopa bo mi cos zj***l z graficzna karta albo procesorem , artefakty mam dalej , super.

Jutro bede grzebal w laptopie, dzisiaj nie mam czasu, jak mi sie nie uda naprawic bede musial do vaio w Uk wyslac.

OMG co to za program ze potrafil pospuc lapka rocznego, szkoda mi slow. A zona mowila ''nie kombinuj gra dobrze'' ah

-------> Nie wlaczajcie tego Hibernate<-----------

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to teraz powinienem zadac kaske za laptopa bo mi cos zj***l z graficzna karta albo procesorem , artefakty mam dalej , super.

Jutro bede grzebal w laptopie, dzisiaj nie mam czasu, jak mi sie nie uda naprawic bede musial do vaio w Uk wyslac.

OMG co to za program ze potrafil pospuc lapka rocznego , boze.

To cholerstwo pewnie przegrzało Ci procka :((( Wszystko to w imię lepszego dźwięku - wymaga ta pogoń nie lada poświęceń ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

ja to teraz powinienem zadac kaske za laptopa bo mi cos zj***l z graficzna karta albo procesorem , artefakty mam dalej , super.

Jutro bede grzebal w laptopie, dzisiaj nie mam czasu, jak mi sie nie uda naprawic bede musial do vaio w Uk wyslac.

OMG co to za program ze potrafil pospuc lapka rocznego, szkoda mi slow. A zona mowila ''nie kombinuj gra dobrze'' ah

-------> Nie wlaczajcie tego Hibernate<-----------

 

Artefakty w obrazie na notebooku wskazują na odklejenie się kości BGA pod wpływem temperatury, albo grafika, albo pamięć. Nic nie "nagrzebiesz" tylko reballing Cię ratuje. Niech zgadnę, notebook z dyskretną grafiką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laptop dokladnie taki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mam nadzieje ze nie bede musial robic reballingu :(

 

Dobrze ze nic sie nie stalo z lapkiem do muzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Chodzi ci o to, zeby podniesc sprawnosc zasilacza przez zwiekszenie poboru?

 

Nie podnieść sprawność zasilacza, a przesunąć punkt pracy zasilacza impulsowego do zakresu optymalnego.

 

W jaki sposob mialoby to wplynac na analogowy sygnal wypluwany przez przetwornik?

 

No jeśli jest to konstrukcja wewnętrzna, typu STX/ST i podobne, albo zewnętrzna, ale zasilana wyłącznie z komputera, to jak najbardziej. A jeśli przetwornik zewnętrzny, to cóż... będzie mieć wpływ nie mniejszy, ani nie większy, niż wydumany wpływ throttlingu procesora "pracującego jak w klasie A". Nieprawdaż? ;-).

 

W każdym razie zasilacz z całą pewnością tak właśnie się zachowuje, potwierdzają to setki pomiarów, wyniki dostępne są w dużej ilości na stronie programu 80 plus.

 

A tłumaczenie, raz, że będzie zbawienny wpływ odciążenia systemu i procesora od procesów, a zaraz obok równie zbawienny wpływ przeciążenia tego samego procesora, to cóż... lepiej spuścić na to zasłonę milczenia, na tego typu tłumaczenie. Sam sobie odpowiedz, która wersja jest bardziej prawdopodobna, jeśli założymy że różnica faktycznie występuje w dźwięku, jak donoszą użytkownicy. Czy bardziej prawdopodobny może być wpływ zasilacza, czy może to drugie. Echh.

 

laptop dokladnie taki http://www.sony.ie/product/vn-e-series/vpcej2b1e

 

Mam nadzieje ze nie bede musial robic reballingu :(

 

Dobrze ze nic sie nie stalo z lapkiem do muzy

 

Grafika zewnętrzna, pewnie jeszcze wersja bez pracy hybrydowej. Cóż... zrób zdjęcie i wrzuć, jeśli możesz. Zaraz Ci powiem czy poleciała grafika, czy nie, widziałem to już niestety nie raz i nie dwa. Wygląda to dość charakterystycznie i raczej łatwo rozpoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja konsekwentnie ignoruję tryb hibernate :)

 

Brak możliwości sterowania kompem w tym trybie (play/pause itd) to dla mnie deal breaker.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak sympatycznie czyli audiofylsky program działa. Co prawda nie tyle słychać co widać :D.

No no nic tylko instalować i słuchać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak sympatycznie czyli audiofylsky program działa. Co prawda nie tyle słychać co widać :D.

No no nic tylko instalować i słuchać :)

 

Dokladnie to jest rowniez do high end lapkow a nie budzetowych.

 

Zrobie pozniej zdjecie jak znajde czas na rozkrecenie go .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to jest rowniez do high end lapkow a nie budzetowych.

 

Nie tak do końca z tego co wiem to wadą obecnych lapków jest właśnie lutowanie układów. Podobno duże wahania temperatury powodują że luty zaczynają siadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Dokladnie to jest rowniez do high end lapkow a nie budzetowych.

 

Zrobie pozniej zdjecie jak znajde czas na rozkrecenie go .

 

Ale to chodzi o zdjęcie artefaktów w obrazie, a nie układów scalonych. To wystarczy :). A dotyczy to wszystkich notebooków z mocnymi pojedynczymi grafikami, wydzielających spore ilości ciepła, a które są lutowane zgodnie z "zaleceniami" europejskimi cyną bezołowiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.