Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Anthem, Sonic Frontiers


Yamnick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie

 

Jako, że w istniejącym klubie Paradigm są nad wyraz wyczuwalne kwasy - zakładam nowy, gdzie można bez obaw pisać o całej produkcji Kanadyjskiej korporacji.

 

Na początek wnoszę swój wkład w postaci S2v2 i firmowych standów J-29.

 

Serdecznie zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez Yamnick

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zapoznać sę z wpisami na tym forum;

 

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1289533

 

Anthem i Paradigm zdobył sporo nagród “BEST OF 2011” w Secrets of Home Theater and Hi Fidelity

 

Najbardziej zaawansowane oprogramowanie do korekcji akustyki pomieszczenia: MRX-300

 

MRX-300

 

 

Najlepszy amplituner w średnim przedziale cenowym MRX-500

 

http://www.hometheaterhifi.com/receivers/1415-anthem-mrx-500-71-av-receiver.html

 

Najlepszy kompaktowy subwoofer Seismic 110

 

Seismic110

 

Najlepszy stosunek wartości do ceny wśród wzmacniaczy zintegowanych I-225 Integrated

 

I-225

 

i co najważniejsze .

 

Najlepszy głośnik podstawkowy Sinature S-2 v3

 

Sign2

Posiadaczom powyższych urządzeń gratuluje słusznego wyboru.

 

Z ostatniej chwili nagrody

 

Nagrody także otrzymał: NAJLEPSZY GŁOŚNIK PODŁOGOWY KLASY HIGH-END: PARADIGM SIGNATURE S8

 

NAJLEPSZY AMPLITUNER AV: ANTHEM MRX-700

 

Chyba wszystko na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Witam,

 

Od jakiegoś już czasu nowe MRX'y a tutaj cisza. Czyżby nie było już miłośników Anthem'a?

 

Pozdrawiam

Miłośnicy są, ale pewnie po zakupie Anthem, stwierdzili że nie ma co o tym pisać, skoro są absolutnie zadowoleni. Zapominają więc o zaglądaniu na forum oraz o szukaniu innego sprzętu ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Siemka

 

właśnie zamówiłem ampli Anthem mrx 310 , w czwartek dojedzie :-) przesiadka z onkyo 905 mam nadzieje że na lepsze , w każdym razie nie mogę się już doczekać użycia ARC w moim salonie , w weekend wszystko przerobię i na pewno podziel się wrażeniami ,długo zastanawiałem się na 510 ale nie mam potrzeby ani warunków na 7.1 a na dodatek fronty chodzą na końcówce mocy kenwooda więc będzie tylko preamp z Anthema :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Noto dojechał

 

Powiem krótko -szok !!, to niepozornie wyglądające czarne pudełko wydobyło z moich kolumn po prostu maxa, nie mówie o stereo bo do niego mam osobny zestaw analogowy ale to co usłyszałem z sacd i audio dvd zabiło mnie dosłownie Czystośc przekazu zgranie zestawu z subem , przestrzeń a przede wszystki to jak doskonale buduje dookólną scene muzyczną przeszło moje oczekiwania. Wydawało mi sie że po Onkyo 905 zacnej maszynce bądz co bądz która na dodatek odtwarza dsd bezstratnie , podczas gdy anthem przerabia sacd do pcm nie będzie dużej różnicy ale po prostu jest o kilka klas wyżej , nawet moja żona zauważyła ,czystość przekazu i kultura grania zaskoczyły mnie bardzo . W kinie tez jest bajecznie , przestrzeń przestrzeń ,czystość dialogów z centrala i bass który piep....... kiedy trzeba , Avantar oglądłem jak nowy film ,sceny w w dżungli pandory poprostu oszołamiały .Sczerz polecam każdemu fanowi kina i dziwieku wielokanałowego ,Anthem wyciągnie z waszego zestawu wszystko co najlepsze , ja w każdym razie jestem wniebowziety, żaden z amplitunerów które kupiłem nie sprawił mi tyle frajdy , najlepiej zainwestowane 5,5 kz w moim kinomaniakowym żywocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
No kurcze wyglada to naprawdę zdrowo. Ciekawy jestem jak wypadnie w testach i jaki reprezentuje poziom cenowy. Widac ze to kawal kloca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.