Skocz do zawartości
IGNORED

poprawki na forum


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie natomiast te klikanie w o mnie "ufam czy tam nie ufam" bardzo mi się nie podoba.Niby czemu to ma służyć.

Brakuje tylko tabelek,wykresów na koniec każdego miesiąca z rankingami zaufania czy też popularności.Uważam, że to jest bardzo zły pomysł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Franka. Zaprawde, Lukasz, wyszukiwarka jest wystarczajaco silnym narzedziem. A tak bedziemy mieli tylko obraz inspirujacych skadinad wojen i wojenek, a z obiektywizmem chyba nie bedzie to mialo wiele wspolnego.

 

A co Szanowne Grono mysli o zinstytucjonalizowaniu sylwetki forumowicza, poprzez stworzenie zbioru pytan, takiego Lukarowego Kwestionariusza, do ktorego odpowiedzi ulozyly by sie wtedy w miare porownywalne "O mnie"? Od razu mowie ze nie jestem fanem sprawozdawczosci vide "Zezowate szczescie"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że powinna zostać zachowana opcja "POKAŻ WSZYSTKIE WPISY" czasami kiedy temat jest długi i chcem cały przeczytać to wtedy zapisuje sobie stronę i czytam sobie ją OFFLINE (korzystam z modemu), a przy obecnym układzie jest to niemożliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żono Pal55 - to jest tak jak np. kiedy Pal wyjeżdza w delegację - to deklarujesz że mu ufasz i jakby ochoty do wyskoków ma wtedy znacznie mniej (no bo głupio tak zawiesc kogoś po takiej deklaracji). W ten sposób jesteś spokojna że nie skoczy w bok i sama możesz oddać się całodniowym i całonocnym zabawom bez żadnych wyrzutów sumienia ;)

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nistotne kto wyjeżdza w delegację, a kto zostaje na udsłuchy. Ważne jest kto pierwszy deklaruje, że ufa. Bo wiąże działania osoby obdarzonej tym zaufaniem, a sam może robić wyskoki w bok bez poczucia winy :)))

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o wzrost jest ciekawe - ciekawe ktorego wariantu unikasz maxi czy mini, kwestia atrakcyjnosci - rzecz wzgledna i chyba nieistotna - jestem zona pal55'a - pisze teraz z Jego konta,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyslowia, szczegolnie te folklorystyczne, przyznam nie byly dla mnie inspiracja. Jaka szkoda, tak bardzo lubie niezobowiazujace wieczory i wrzace w zwierzecej rozkoszy noce z wysokimi, szczuplymi i pelnymi eruducki mezatkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze taki pomysł żeby z trybu pisania posta można było

a) wrócić do końca wątku na który odpowiadamy (wiem o 'wstecz' w przeglądarce :)

b) wrócić do zakładki forum w której jest ten wątek (w chwili gdy to piszę jest nieaktywny napis STEREO)

 

To by ułatwiło sprawę w sytuacji gdy w trakcie pisania uznamy że jednak nie mamy nic ciekawego do powiedzenia (przynajmniej mnie się często zdarza).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>fv: ja korzystam z opcji "Otworz w nowym oknie" kiedy klikam na "dodaj wpis" - jesli rezygnuje z zamieszczenia wpisu po prostu zamykam okno bez klikania "Dodaj".

Z otwierania w nowym oknie korzystam takze "wchodzac" w poszczegolne watki - co jakis czas odswiezam strone forum i to dziala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.