Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizor marzeń, sondaż


TOMDVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Myslę że kino domowe to również odbiorniki tv, a więc proponuje przyłączenie się do tematu -" TV marzeń w przyzwoitej cenie". Można to również odczytać jako najlepszy tv w cenie przyzwoitej:) Na początek rzucam model Panasonic'a TX 32 PX 30 za 1.499 euro. Jest to, jak dla mnie, niezwykle wyposażony a także ładny tv. Zastosowana w nim technologia "ACUITY" jest odzewem na "Pixel-plus" od Philips'a. Jednakże łącza YUV z progressive scan pozostawiają Philipsa nieco w tyle ( mówię o modelu 32 PW 9528 ). A więc zapraszam do dyskusji na w/w temat, jaki TV wybralibyście w cenie około do 7000? Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy? Dołączam fotkę panasia i linka gdzie i za ile, pozdr, Tom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[obrazekLUKASZ-133789_1.jpg]

post-1365-100004666 1170257142_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy się uśmieją ale jakiś czas temu kupilem LG RE 28 FZ 10 PX za 2300 zł. Oczywiście nie jest to mój szczyt marzeń, w zasadzie mam go więc to żadne marzenie. Dlaczego więc zwracam na niego uwagę? Ponieważ w wątku o szczyt marzeń jest mowa o stosunku cena/jakość. Wydaje mi się, że za 2300 zł - 16:9 - 100 hz z dwoma tunerami to nie najgorszy wybór. Oczywiście ma on swoje wady: 28', LG - dla niektórych kiepska marka, ale jak popatrzyłem na Panasonica, JVC które odtwarzały obraz z tego samego źródła to nie widziałem różnicy, a cena LG dwa razy mniejsza.

[obrazekLUKASZ-133880_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Kozak ten Panasonic! No i te zlacza + PS!

 

Widzialem jakis czas temu Sony KV-36HQ100 do ktorego bylo podlaczony bardzo wysoki model (nie pamietam symbolu) DVD OnkyoIntegra (poprzez Scart Ixosa). Obraz zwalal z nog i nie pozwalal oderwac oczu! No ale ta cena...12 tysi.

 

W cenie do 7000 napewno ten panas byl by rozpatrywany jako pierwszy.

 

Zalaczam zdjecie soniaka...pozdro.

[obrazekLUKASZ-133883_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG RE 44 NZ 23 RB

[obrazekLUKASZ-133895_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyty dzieki Wam (Oko!) Panasonic PS-11 nie jest oczywiscie telewizorem marzen. Ale za 3000 zl ze sklepu z dwuletnia gwarancja to jest hit sezonu IMHO. Cechy charakterystyczne, tak rzadkie w dzisiejszych czasach: przyzwoity obraz + kompletny brak bajerow. Jestem zadowolony na dlugi czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o sprawy z wyzszej cenowo poleczki

Sony KF60SX300

[obrazekLUKASZ-133905_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzilem :)))

[obrazekLUKASZ-133911_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Toshibe 32 ZD 26 P Atrium - dałem za niego 6900zł (zdjęcie wyzej)

 

Ale bardziej podoba mi sie Toshiba 36 ZP 18 Q Platinium (zdjęcie niżej) tylko ta cena 13599 zł zwala z nóg, ma wbudowane dekodery dd, ale wolabym bez tego (od tego jest amplituner, a nie tv). mi w nim podoba się, że ma bardzo małą ramkę dookoła ekranu (moja toshiba atrium pod tym względem jest taka sobie)

[obrazekLUKASZ-133923_1.jpg] [obrazekLUKASZ-133923_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-556-100004659 1170257152_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz: czy ta cena PS-11 to jakas super okazyjna, czy teraz wszędzie jest za tyle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemski

(Konto usunięte)

Moim zdaniem obok kilku wym. wcześniej modeli Panasonic najciekawsza ofertą w rozsądnych granicach proponuje tylko Thomson. Za każdym razem, obojętnie w jakim salonie wśród dziesiątek uruchomionych odbiorników za każdym razem zwraca moją uwagę jakiś model tej firmy, może kryteria brane przy projektowaniu i domyślnych ustawieniach akurat odpowiadają mojemu wzroku, ale spotkałem się z wieloma podobnymi opiniami.

 

Odbiornikiem moich marzeń jest monitor LCD o wielkości ekranu 32-42 cale, funkcjonujący jako tv i monitor. Wśród całkiem sporej liczby kryteriów do spełnienia wymagałbym przedewszystkim zminimalizowanych wad wyświetlania, typowych dla ekranów ciekłokrystalicznych a także kompletu wejść (głównie RGB Scart - konsole, DVI-I - komputer, Y-Pb-Pr- odtwarzacz DVD) i szerokiej kompatybilności z sygnałami o różnych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony KF60SX300 widzialem w CentumSony w Warszawie. Sposob presentacji byl bardzo pro - Tv za ponad 20 tysi byl podlaczony do DVD Sony DVP-NS330 jakims badziewnym chinchem. Zalamka. Widac bylo ze tv ma mozliwosci ale zrodlo jest fatalne.

 

Ktos widzial ten tv w akcji z jakims dobrym dvd???

Czy ma on wejcie component i PS? W pecyfikacji o tym nie pisza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tv to tylko Loewe. 32 calowego Aventosa można dostać trochę powyżej 6000 zł. A moim marzeniem jest minimum 32 calowy lcd o rozdzielczości WXGA , czas reakcji piksela 8ms, najlepiej z oddzielnym tunerem (w razie awarii) , wejście DVI, itp. Porównywałem lcd z plazmą i lepsze wrażenie na mnie wywarł tv lcd. Oglądałem również 20 calowego tv lcd Philipsa nie mogłem od niego oderwać wzroku. Szkoda, że na razie tv lcd są jeszcze takie drogie. No ale za rok, półtora zejdą z cenami do ok. 10000 zł za 32-37 cali ( a ponadto wejdą do produkcji ulepszone matryce) i wtedy sobie kupię he he. Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marze o zadnym TV. Kupilem 2-3 tyg temu Hitachi CMP4201U, monitor 11,780zl, stojak stolowy 900zl. W sumie juz tanio jak na 1024x1024 i 1080i, jakies tam DVI, component i inne, ale co na tym ogladac? Na filmy chodze z reguly do kina, a tego czego brak to native aspect ratio 16:9 solid state kamery 16:9 w 720, lub 1080 w okolicach niecalego kg. Panasonic chwalil sie w maju prototypem, takze byc moze bedzie juz niedlugo co ogladac z podrozy na w/w monitorze. Niech sie w Europie pojawi nareszcie HD. Jeszcze chwila i bedzie tez HD DVD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oko> Ciezko cos napisac o telewizorze, ale sprobuje:

 

Obraz: nie da sie ukryc, to jest dolna polka 32 calowych panoram. Obraz nie oszalamia ostroscia i stabilnoscia, szybki ruch na ekranie budzi odrobine niesmaku, ale to standard w tej klasie. Nie bede rozstrzygal "odwiecznych" sporów Sony/Panasonic/inne marki, musialbym miec mozliwosc ustawienia ich przy sobie, podania identycznego zrodla co jest raczej niewykonalne. Obraz jest (w ustawieniach fabrycznych, zakladam optymalnych) jasniejszy niz na moim starym LG (dla mnie +), mniej kontrastowy (dla mnie maly +), kolory ciut mniej naturalne (??? czy ja mam aby taka pamiec ???). W kazdym razie widze wiecej roznic w jakosci obrazu z roznych plyt, rozumiem dlaczego co niektorzy skarzyli sie na obraz np. gazetowego Chicago. Tuner dziala jak w starym LG, w mysl powiedzenia "z gowna bicza nie ukrecisz". Przywieziono mi go z dosc niezla geometria, jak nie bede mial nic innego do roboty, popracuje nad nia w menu serwisowym. Wazna IMHO sprawa sa mozliwosci w dziedzinie ogladania malo pasujacych do 16:9 formatow. Pracuje z cala rodzina nad przyzwyczajeniem sie do walcowatego rozciagniecia 4:3, na razie nie idzie to dobrze... Mowimy sobie, ze tak musi byc... Automatyczna detekcja Panasonic Auto dziala IMHO niezle, podoba mi sie ten bajer. Powiedzialbym, ze nie wyobrazam sobie, co w tej dziedzinie (przypasowania) mozna wiecej oczekiwac.

 

Dzwiek: jak z telewizora, w kategoriach bezwzglednych zupelnie do dupy, wzglednych (porownanie z innymi posiadanymi/testowanymi tv) dolne stany srednie. Przelaczniki mowa/muzyka, efekt panoramiczny :-) te rzeczy. Najmniej zle gra na mowa + brak "efektu p.". Niestety, z przykroscia musze stwierdzic, ze mimo deklarowanej mozliwosci ustawienia odrebnego poziomu glosnosci na kazdym kanale/zrodle sygnalu, wdrozenie tego mnie przeroslo. Coz chyba kryzys wieku sredniego... Jezeli ktos ma to pudlo i wie jak zrobic coby po przelaczeniu na AV1 poziom dzwieku byl na zero, bardzo prosze dziadka wspomoc...

 

Ergonomia: pilot taki sobie, dajmy na to lekko ponadprzecietny. Mozliwosc sterowania VCR/DVD Panasloika. Panel przedni ma co trzeba. Menu dosc czytelne. Z tylu dwa scarty: jeden z RGB, drugi z S-Video. Od przodca RCA + DIN S-Video. Instrukcja debilna.

 

Design: PS-11 jest brzydki. Moim zdaniem nie dobierze sie do niego innego stolika niz fabryczny. Ze stolikiem upchnietym w kacie pokoju zniknal na tyle, ze go toleruje. Uwaga kinodomowiacy! Stolik jest standardowo tak dzielony, ze w ukladzie amp nie-slim + dvd + normalnogabarytowy central ciezko jest wlozyc central pod tv. Musialem nawiercic nowe srubki i podniesc polke. Wszystko jest na styk. Jezeli mozecie, myslcie o stawianiu centrala na tv. Niestety, gora nie jest plaska. Sa dwie plaskie szlisy, w ktore trzeba cos wlozyc aby usadzic centrala na plaskim.

 

Ocena ogolna: ***, stosunek jakosc/cena: *****

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[obrazekLUKASZ-135223_1.jpg]

post-583-100004622 1170257213_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61" XBR® Plasma WEGA™ High Definition Television

 

Podaje jako ciekawostke.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[obrazekLUKASZ-137245_1.jpg]

post-1339-100004543 1170257348_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w następnym tygodniu stanie u mnie w pokoju :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

... ściągam z deutscha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja właśnie kupiłem TV moich marzeń (wczesniej Samsung 25" sprzed 4 lat), nic nadzwyczajnego ale jest i troche u mnie pobędzie :) Grundig Xedance MFW72 3310, taki idealny do ogladania TV i DVD w pokoju 11m2 :)

 

- Megatron Flat 29"

- 100Hz

- PIP (2 tunery)

- cyfrowa redukcja szumów obrazu

- 4 stopniowe skalowanie ostrości obrazu

- stereo/surround 2x15W RMS

- 7 rodzajów ustawienia wielkości obrazu

- 5 rodzajów dźwięku + korektor graficzny

 

Jak dla mnie za 2470zl nie ma nic lepszego chyba :)

[obrazekLUKASZ-139221_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spy,

 

sprawdzałem wielokrotnie w MM - aż do znudzenia.

Po pierwsze kwestia ustawień, a w MM nikt się tym specjalnie nie przejmuje, a po drugie podłączenie do tego DVD-HD935 przez DVI = sam miód. Zastanawiałem się baaaardzo długo, wybór jednak padł ostatecznie na rückpro LCD.

Plazma .... mnie ostraszyła ("wypalanie, etc.) w dodatku w mojej grupie cenowej oferuje tylko rozdzielczość 842x480 (nawet PAL-u nie "łapie"), a mnie interesuje HDTV i 1280x720, podłączenie kompa (1024x768) i inne takie zającia ;). Nie będę już Was zanudzał.

 

część

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i co tam nowego w temacie, chłopaki? Macie już telewizorki marzeń? Bo ja na dniach kupuję Thomsona 32WB642S. A wieczory już dłuugie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda moj telewizor marzen, albowiem takowego posiadam. Nie znam lepszego telewizora w przedziale cenowym 2000-3000. Ja zaplacilem za niego 2599 - promocja. Jest to Sharp 28-JF-76-EC

[obrazekLUKASZ-199387_1.jpeg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axl2000: i jak ci sie sprawuje ten grundig, podziel sie wrazeniami po kilku miesiacach uzytkowania!

 

tomek93: gdzie kupiles tego sharpa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem go w jednym z salonow sieci "mars". o ile wiem to tylko "mars", jak na razie, handlowal tymi telewizorami. teraz w swojej ofercie maja nowe modele, choc są one troche ubozsze od JF-ow: 28LF-96EC oraz 32LF-96EC. mozna o nich przeczytac na www.sharp.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.