Skocz do zawartości
IGNORED

Klub marki Audia Flight


BobW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
Gość aRBio

(Konto usunięte)

No i jestem z Wami - nabyłem moim zdaniem b.tanio AF three pierwsza wersja, na ebay dokupiłem moduł phono bo już jest nie dostępny do mojego u dystrybutora.

źródełko to Thorens TD206 z AT150sa, tara labs AIR 3 głośnikowe(genialne) rca to srebrny kabelek który mi został po Sony CDP 7es (takie kiedyś dawali japońce). do tego Proac Tablette 50 signature (stoją na taboretach - czekam na standy Rogoza). co moge powiedzieć - miałem YBA Integre phono - cudowny dźwięk ale trochę mało mocy, potem Yamaha AS 2100 no i teraz AF. krótko - AF bije oba - wszystkiego więcej no i czaruje - tylko słuchać - winyle odkrywam na nowo, mnóstwo szczegółów , piekna średnica i można tak długo. bardzo dobre phono - aby było lepiej - zdecydowanie lepiej to co najmniej 5tys na oddzielny phono. rada - jesli ktoś rozważa kupić Yamahę 2100 to niech posłucha AF - niebo a ziemia i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

witam,

 

ja również mam audia fl one, dlaczego pytasz, chcesz posłuchać czy jesteś zainteresowany kupnem

W dniu 18.09.2018 o 20:01, tranzystorek napisał:

witam

czy ktoś z kolegów jest obecnie użytkownikiem wzmacniacza Audia Flight One ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/11/2018 at 9:09 AM, fader_audio said:

i jakie wrazenia??? brzmieniowo jest zbliżony do fl one???

Nie wiem czy do starego ale ja zamieniam VITUSa RI100 na Audię z serii FLS. Przepiękne granie. Wyrazista gladka góra - średnica piękna i gęsta niczym z triody i mocny bas. 

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest 2007 rok, takie daty widnieją na pudle. Na chwilę obecną nie jest na sprzedaż, dążę do uzyskania lepszego dźwięku narażone po przez źródło, jeśli to nie pomoże to zostanie już rozdział na prezent i końcówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
2 godziny temu, Marcin_Sz napisał:

Dobra cena startowa ! kilka miesięcy temu poszła na allegro za 16 tyś . Warta tych pieniędzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 21:41, BobW napisał:

U mnie zmiana z AF Three na Audia Flight One Mk3

No i tym samym "Trójka" szuka nowego właściciela.

 

 

super wybór !!!

gdyby nie przypadkowo natrafiona Audia Flight One ,kupił bym koszmarnego Acuphase E-470 za ponad dwa razy większe pieniądze.Audia skutecznie wyleczyła mnie z tego zakupu

Dziś już co prawda jej nie mam ,ale wspominam jako jeden z najlepszych wzmacniaczy jakie miałem . w POLSCE do kupienia za okazyjną cenę jeśli się wogóle pojawi.

Gdzie kupiłeś swój wzmacniacz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tranzystorek napisał:

super wybór !!!

gdyby nie przypadkowo natrafiona Audia Flight One ,kupił bym koszmarnego Acuphase E-470 za ponad dwa razy większe pieniądze.Audia skutecznie wyleczyła mnie z tego zakupu

Dziś już co prawda jej nie mam ,ale wspominam jako jeden z najlepszych wzmacniaczy jakie miałem . w POLSCE do kupienia za okazyjną cenę jeśli się wogóle pojawi.

Gdzie kupiłeś swój wzmacniacz ?

 

Wzmacniacz kupiony w Polsce, pochodzący z krajowej dystrybucji. Stan idealny.

Też myślę że wybór będzie trafiony. Tym bardziej że "3" była rewelacyjna i miałaby u mnie dożywocie gdybym nie trafił na AF One ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BobW napisał:

Wzmacniacz kupiony w Polsce, pochodzący z krajowej dystrybucji. Stan idealny.

Też myślę że wybór będzie trafiony. Tym bardziej że "3" była rewelacyjna i miałaby u mnie dożywocie gdybym nie trafił na AF One ?

Jakie źródło? Cd czy stream?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli żródło ma być CD to polecam również One Audia. Rewelacyjny dzwiekowo i technicznie
Mnie jedynka nie podeszła jeśli chodzi o cd. Natomiast trójka bardzo mi się podobała. Dużo przyjemniej rozkładała gęste granie. Dwójki cd słuchałem tylko w salonie I nie pamiętam już za bardzo tego grania.

Wzmacniacz flight one mam już kilka lat i chodzi mi po głowie jakiś lampiszon, ale za bardzo nie chce mi się kombinować bo jest bardzo dobrze. Aktualnie za źródło u mnie robi ps audio directstream junior.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Dwa dni temu zostałem właścicielem Audia Flight one. Trochę przypadkowo. Ale .... jestem bardzo zadowolony! Następny krok to zakup CD Audia Flight one. Udało się trochę odłożyć -$$$ wiec dlaczego nie. Audia będzie grała z Opera seconda OZ MK1, i narazie z CD Shanling CD3.2 tez nowy zakup. Przedświąteczny. A możliwe ze tak zostanie.... 
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. 
ps.

reszta moich gratów w opisie o mnie.

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.