Skocz do zawartości
IGNORED

Klub marki Audia Flight


BobW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
Gość aRBio

(Konto usunięte)

No i jestem z Wami - nabyłem moim zdaniem b.tanio AF three pierwsza wersja, na ebay dokupiłem moduł phono bo już jest nie dostępny do mojego u dystrybutora.

źródełko to Thorens TD206 z AT150sa, tara labs AIR 3 głośnikowe(genialne) rca to srebrny kabelek który mi został po Sony CDP 7es (takie kiedyś dawali japońce). do tego Proac Tablette 50 signature (stoją na taboretach - czekam na standy Rogoza). co moge powiedzieć - miałem YBA Integre phono - cudowny dźwięk ale trochę mało mocy, potem Yamaha AS 2100 no i teraz AF. krótko - AF bije oba - wszystkiego więcej no i czaruje - tylko słuchać - winyle odkrywam na nowo, mnóstwo szczegółów , piekna średnica i można tak długo. bardzo dobre phono - aby było lepiej - zdecydowanie lepiej to co najmniej 5tys na oddzielny phono. rada - jesli ktoś rozważa kupić Yamahę 2100 to niech posłucha AF - niebo a ziemia i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
On 5/11/2018 at 9:09 AM, fader_audio said:

i jakie wrazenia??? brzmieniowo jest zbliżony do fl one???

Nie wiem czy do starego ale ja zamieniam VITUSa RI100 na Audię z serii FLS. Przepiękne granie. Wyrazista gladka góra - średnica piękna i gęsta niczym z triody i mocny bas. 

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 27.09.2019 o 21:41, BobW napisał:

U mnie zmiana z AF Three na Audia Flight One Mk3

No i tym samym "Trójka" szuka nowego właściciela.

 

 

super wybór !!!

gdyby nie przypadkowo natrafiona Audia Flight One ,kupił bym koszmarnego Acuphase E-470 za ponad dwa razy większe pieniądze.Audia skutecznie wyleczyła mnie z tego zakupu

Dziś już co prawda jej nie mam ,ale wspominam jako jeden z najlepszych wzmacniaczy jakie miałem . w POLSCE do kupienia za okazyjną cenę jeśli się wogóle pojawi.

Gdzie kupiłeś swój wzmacniacz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, tranzystorek napisał:

super wybór !!!

gdyby nie przypadkowo natrafiona Audia Flight One ,kupił bym koszmarnego Acuphase E-470 za ponad dwa razy większe pieniądze.Audia skutecznie wyleczyła mnie z tego zakupu

Dziś już co prawda jej nie mam ,ale wspominam jako jeden z najlepszych wzmacniaczy jakie miałem . w POLSCE do kupienia za okazyjną cenę jeśli się wogóle pojawi.

Gdzie kupiłeś swój wzmacniacz ?

 

Wzmacniacz kupiony w Polsce, pochodzący z krajowej dystrybucji. Stan idealny.

Też myślę że wybór będzie trafiony. Tym bardziej że "3" była rewelacyjna i miałaby u mnie dożywocie gdybym nie trafił na AF One ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BobW napisał:

Wzmacniacz kupiony w Polsce, pochodzący z krajowej dystrybucji. Stan idealny.

Też myślę że wybór będzie trafiony. Tym bardziej że "3" była rewelacyjna i miałaby u mnie dożywocie gdybym nie trafił na AF One ?

Jakie źródło? Cd czy stream?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
jeśli żródło ma być CD to polecam również One Audia. Rewelacyjny dzwiekowo i technicznie
Mnie jedynka nie podeszła jeśli chodzi o cd. Natomiast trójka bardzo mi się podobała. Dużo przyjemniej rozkładała gęste granie. Dwójki cd słuchałem tylko w salonie I nie pamiętam już za bardzo tego grania.

Wzmacniacz flight one mam już kilka lat i chodzi mi po głowie jakiś lampiszon, ale za bardzo nie chce mi się kombinować bo jest bardzo dobrze. Aktualnie za źródło u mnie robi ps audio directstream junior.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam. Dwa dni temu zostałem właścicielem Audia Flight one. Trochę przypadkowo. Ale .... jestem bardzo zadowolony! Następny krok to zakup CD Audia Flight one. Udało się trochę odłożyć -$$$ wiec dlaczego nie. Audia będzie grała z Opera seconda OZ MK1, i narazie z CD Shanling CD3.2 tez nowy zakup. Przedświąteczny. A możliwe ze tak zostanie.... 
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. 
ps.

reszta moich gratów w opisie o mnie.

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.