Skocz do zawartości
IGNORED

Klub marki Audia Flight


BobW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2020 o 14:01, nissio100 napisał:

Witam. Dwa dni temu zostałem właścicielem Audia Flight one. Trochę przypadkowo. Ale .... jestem bardzo zadowolony! Następny krok to zakup CD Audia Flight one. Udało się trochę odłożyć -$$$ wiec dlaczego nie. Audia będzie grała z Opera seconda OZ MK1, i narazie z CD Shanling CD3.2 tez nowy zakup. Przedświąteczny. A możliwe ze tak zostanie.... 
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. 
ps.

reszta moich gratów w opisie o mnie.

Gratuluję wyboru wzmacniacza, u mnie też od niedawna zamiana z AF Three na AF One.

Do tego wzmacniacza polecam odtwarzacz CD Audio Research CD3 Mk.II.

Pewnie z wyższymi lub nowszymi modelami Audio Research będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Teraz mam naima xs2 + naim cd5si + kef r300 ale bedą r3.

muzyka jakiej slucham to rock,jazz,blues,pop,elektronika.

Pokoj 12m i raczej ciche odsłuchy,

niestety nie mam jak odsłuchac,dlatego wstepnie pytam.

Podobno w audii jest nie najmocniejszy bas,czy to prawda?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będziesz zadowolony. Ja mam pokój ponad 20m2, kolumny wolnostojące, inną akustykę, więc ciężko cokolowiek porównywać. 3S zapamiętałem jako wzmacniacz brzmiący raczej w chłodnych klimatach za to z fantastyczną sceną dźwiękową (zarówno szerokość jak i głębia to mistrzostwo), świetnie wykonany i z fajnym wyposażeniem (integracja z kinem domowym, DAC, rewelacyjny pilot aluminiowy). 3S miałem półtora roku, jakoś ta średnica mi nie pasowała-wolę bardziej kolorową i ciepło brzmiącą, bo słucham muzyki tylko z wokalami.

Aha z XLR nie korzystaj grają gorzej niż RCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedż.Chyba jednak zostane narazie z naimem a na wymiane pójdą głośniki.

Wiem ze Audia to dobry wzmacniacz,ale bez odsłuchu u siebie sie nie obejdzie.

z tego co piszesz,to pewnie pasowała by do harbeth,które już niestety sprzedałem.Teraz troche żałuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2020 o 20:59, BobW napisał:

Gratuluję wyboru wzmacniacza, u mnie też od niedawna zamiana z AF Three na AF One.

Do tego wzmacniacza polecam odtwarzacz CD Audio Research CD3 Mk.II.

Pewnie z wyższymi lub nowszymi modelami Audio Research będzie tylko lepiej.

Udało mi się kupić Audia Flight One CD więc zobaczymy jak zestaw wypadnie razem. Za wcześnie by coś sensownego napisać o brzmieniu.... trochę trzeba posłuchać. Audio Research CD3 Mk.2 został umieszczony w rezerwie możliwe ze i wyższe modele. Narazie w pełni włoski system pomijając kable i kondycjonery Audia dostała do kompletu Opery Grand Callas. 
Po sprzedanym systemie Electrocompanieta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2020 o 10:45, gimza napisał:

Myślę, że będziesz zadowolony. Ja mam pokój ponad 20m2, kolumny wolnostojące, inną akustykę, więc ciężko cokolowiek porównywać. 3S zapamiętałem jako wzmacniacz brzmiący raczej w chłodnych klimatach za to z fantastyczną sceną dźwiękową (zarówno szerokość jak i głębia to mistrzostwo), świetnie wykonany i z fajnym wyposażeniem (integracja z kinem domowym, DAC, rewelacyjny pilot aluminiowy). 3S miałem półtora roku, jakoś ta średnica mi nie pasowała-wolę bardziej kolorową i ciepło brzmiącą, bo słucham muzyki tylko z wokalami.

Aha z XLR nie korzystaj grają gorzej niż RCA.

A jak audia fl  3  s  sprawuje sie przy cichych odsłuchach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich. 
Chcialbym poinformować ze mój wzmacniacz Audia Flight ONE jest na sprzedaż. Powód to wymiana na Audia Flight FLS10. Więcej info dla zainteresowanych na priv. Cena 9000zlotych do negocjacji! 

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.05.2020 o 00:55, BobW napisał:

Na sprzedaż moja Audia Flight FL Three.

Pochodzi z polskiej dystrybucji. Jestem jego pierwszym właścicielem. Stan gabinetowy. Nie naprawiany. W pełni sprawny. Doskonałe wyjście słuchawkowe.

Sprzedaję bo zamieniłem na Audia Flight One.

WZMACNIACZ SPRZEDANY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.04.2020 o 10:56, nissio100 napisał:

Witam wszystkich. 
Chcialbym poinformować ze mój wzmacniacz Audia Flight ONE jest na sprzedaż. Powód to wymiana na Audia Flight FLS10. Więcej info dla zainteresowanych na priv. Cena 9000zlotych do negocjacji! 

Nie aktualne! Audia Zostaje ze mną. Amen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Walczymy całe popołudnie z kolegą, żeby ustawić jego Audię Flight FL 3 s w tryb pracy jako przedwzmacniacz. Kolega pamieta tylko, że poprzedni właściciel nacisnął jakąś kombinację 2 klawiszy - ale nie może sobie przypomnieć jaką i nie udało sie na zasadzie "małpy" trafić. Instrukcja to tragedia.

Możecie pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, payong napisał:

Walczymy całe popołudnie z kolegą, żeby ustawić jego Audię Flight FL 3 s w tryb pracy jako przedwzmacniacz. Kolega pamieta tylko, że poprzedni właściciel nacisnął jakąś kombinację 2 klawiszy - ale nie może sobie przypomnieć jaką i nie udało sie na zasadzie "małpy" trafić. Instrukcja to tragedia.

Możecie pomóc

Sympatyczny Kolego napisz co chcecie zrobić i z czym połączyć.

Miałem z 1.5 roku AF3s i z tego co pamietam wyjście z przedwzmacniacza pre out jest cały czas aktywne.

Może chodzi Tobie o OMINIĘCIE przedwzmacniacza i przełączenie Audii na końcówkę mocy? Wtedy faktycznie, był "tricky part" na pilocie, ale w instrukcji było to wyjaśnionie. Ja niestety już nie pamiętam, ale faktycznie jakaś dziwna logika tam była. Jak coś wklej co tam instruckcja mówi. Powyższego myku używałem, żeby połączyć PRE OUT z OPPO i wykorzystać sobie końcówkę mocy na frontach.

UWAŻAJ, żeby nie przełączać trybu Audii na wybranym aktywnym wejściu do Direct IN (czy jak on tam się nazywał)-nie dopracowali tego i jest mega pierd... w głośnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam od dwóch dni Audie fl3s z Dynaudio contour 20.W głośnikach słychać lekkie,cichutkie buczenie,trzeba ucho przyłożyć,ale jednak.Czy to normalne w Audii? Z Naimem tego problemu nie było.

A tak na marginesie,wreszcie mój Naim xs2 zostanie zastąpiony przez Audię,długo szukałem żeby go zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.