Skocz do zawartości
IGNORED

Klub marki Audia Flight


BobW

Rekomendowane odpowiedzi

U Czechów w Tykon model Two był/jest kilka tysięcy tańszy od proponowanej ceny przez Audio Cave.

Kibicuję nowemu dystrybutorowi, ale z takimi cenami zwinie się jeszcze szybciej z tą marką niż audiosystem.

EMiL,

 

sprawdziłem ceny z Tykon i u nich wychodzi drożej, bo 8990zł za Three przy cenie korony 0,15 wziąlem kurs z Money.pl

Coś źle policzyłeś.

 

pozdrawiam

PS

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli byłoby tak jak Emil piszę, to pozamiatane, popnowny brak sprzedaży i ponowny brak dystrybutora u nas. Jezęli cweny będą na poziomie dystrybutorów z sąsiednich krajów, myslę że Audia pojawi się wtedy w wielu sklepach w Polsce.

 

Premiumsound, wielkie dzięki za opis pierwszych urządzeń w Polsce u nowego dystrybutora. Mam nadzieję że marka sie zadomowi na naszym rynku, miło by było widzieć w sklepach na półce jakies urzadzenia tej firmy.

 

Wykonanie, dbałośc o szczegóły są naprawdę na wysokim poziomie, Waga wzmacniacza nie bierze się z powietrza, nie wiem jak ma three, ale one ma w sobie 4 trafa, i pancerną ramę wykonaną z blachy na oko przynajmiej 2mm,

Edytowane przez fader_audio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wszystkich miłośników marki, zapraszamy do nas na odsłuchy.

Po pierwszych próbach mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować oba urządzenia.

Mimo, że nie są tanie, to na pewno warto ich posłuchać, bo nie są to klocki przeciętne.

 

Szczególnie pozytywnie, zaskakuje wzmacniacz, bo ma bardziej przystępną cenę niż CD One, który jest prawdziwą referencją.

A jakość wykonania i ciężar każdego z urządzeń robi niezwykle pozytywne wrażenie.

 

 

P1030795.jpg

 

 

pozdrawiam

PS

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich miłośników marki, zapraszamy do nas na odsłuchy.

Po pierwszych próbach mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować oba urządzenia.

Mimo, że nie są tanie, to na pewno warto ich posłuchać, bo nie są to klocki przeciętne.

 

Szczególnie pozytywnie, zaskakuje wzmacniacz, bo ma bardziej przystępną cenę niż CD One, który jest prawdziwą referencją.

A jakość wykonania i ciężar każdego z urządzeń robi niezwykle pozytywne wrażenie.

 

 

 

P1030795.jpg

 

pozdrawiam

PS

 

cd one, chętnie bym posłuchał, myslę że z moim wzmakiem by sie dogadali. Szkoda tylko że musiałbym dylać przez cała Polske by posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadlem na momencik i rzucilem uchem na zestaw, ktory jest prezentowany w Premiumsound. Na pierwszy rzut ucha bardzo przyjemne granie, tak jak juz nie trawie tranzystorowego brzmenia, to tutaj gra to interesujaco.

 

Zazwyczaj wzmacniacze tranzystorowe,którym przypina się łatkę lampowego brzmienia nie grzeszą detalem i rozdzielczością,zaskakujące-Audia potrafi urzec barwą,a jednocześnie zaserwować sporą dawkę detalu podanego w bardzo lekki i wyrafinowany sposób,przynajmniej FL One tak ma.

Jaki wzmacniacz grał w systemie,którego słuchałeś?

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wzmacniacze tranzystorowe,którym przypina się łatkę lampowego brzmienia nie grzeszą detalem i rozdzielczością,zaskakujące-Audia potrafi urzec barwą,a jednocześnie zaserwować sporą dawkę detalu podanego w bardzo lekki i wyrafinowany sposób,przynajmniej FL One tak ma.

Jaki wzmacniacz grał w systemie,którego słuchałeś?

 

To byl Audia Flight Three, wzmacniacz + CD. Jest to granie obok ktorego obojetnie sie nie przechodzi i zapada w pamiec. Ale nie jest to granie dla kazdego, raczej dla sluchacza, ktory juz z nie jednego pieca muzyki sluchal i nie szuka efektu wow na pierwszy strzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam, na wstępie pragnę podziękować Panu Andrzejowi właścicielowi Audio Cave dystrybuującego markę Audia Flight za załatwienie u producenta serwisu i apgrejdu do najnowszej wersji mk3 mojego wzmacniacza Audia Flight One,

Co prawda trwało to dość długo ale zrobił to całkowicie bezinteresownie, zapłaciłem tylko za sam serwis i wysyłkę. Dla właścicieli wzmacniaczy marki Audia Flight producent umożliwia taki apgrejd swoich produktów.

Mój wzmacniacz został gruntownie odświeżony wymienione zużyte elementy. nawet dostał nową pokrywę. Zacna firma muszę przyznać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie pragnę podziękować Panu Andrzejowi właścicielowi Audio Cave dystrybuującego markę Audia Flight za załatwienie u producenta serwisu i apgrejdu do najnowszej wersji mk3 mojego wzmacniacza Audia Flight One,

Co prawda trwało to dość długo ale zrobił to całkowicie bezinteresownie, zapłaciłem tylko za sam serwis i wysyłkę. Dla właścicieli wzmacniaczy marki Audia Flight producent umożliwia taki apgrejd swoich produktów.

Mój wzmacniacz został gruntownie odświeżony wymienione zużyte elementy. nawet dostał nową pokrywę. Zacna firma muszę przyznać.

Pozdrawiam.

 

Może podasz jakieś namiary na Audio Cave?

Wujek google się nie popisał w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj posluchalem sobie nowej trójki i gra to dużo lepiej niż poprzednia wersja. Na ogień poszła też dwójka, która całościowo gra bardziej kulturalnie z lepszą separacja. Dwójka bardziej odpowiada mi całościowo i wyląduje na odsluchach we własnym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W premiumsound. Źródłem właśnie było cd three. Materiał jaki wziąłem to Oceansize. Na wielu systemach nie da się tego słuchać, audia bardzo dobrze podaje ten materiał, choć wczesniejsza wersja trójki miała z tym problem.

Edytowane przez MarcinGD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie zakupilem. Dwojka gra pieknie, ale chce sprawdzic wszystko w zalozonym budzecie. Super wglad w glab sceny, dzwieki podawane z niesamowita lekkoscia. Przydaloby mu sie wiecej dolu. Jestem ciekaw czy jedynka jest lepsza w tym aspekcie. Ale barwa jaka wyciaga Dwojka jest przepiekna, kazdy kolejny wzmak ktorego slucham ma w tym braki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mają tą nową wersję cd three??? na stronie taka nie jest pokazana.

Nowe cd Three będzie najwcześniej w przyszłym kwartale, ale jak to u Włochów, wszystko się może zmienić... :)

 

W ostatnich miesiącach pojawiło się kilka, bardzo dobrych recenzji Audia Flight FL Three S. Zarówno High Fidelity jak i Stereolife, wyróżniły ten wzmacniacz nagrodami:

 

http://highfidelity.pl/@main-2469&lang=

 

https://stereolife.pl/archiwum/testy-lista/2325-audia-flight-three-s

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki, czytałem że porównywałeś te wzmacniacze, czy two jest wyraźnie lepszy od three, moc mają taką samą. Zastanawiam się który z nich wybrać, a czy w two bas jest lepiej kontrolowany?

Porównując je wybrałeś chyba H100 Hegla? Czy masz właśnie two?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H100 to był przejściowy wzmacniacz. Od samego początku był to tylko przystanek w dalszych poszukiwaniach. Jest to taki mój pewniak przy zmianach w systemie. Two jest wyraźnie lepszy od three. Są to dwa różne sposoby grania. Oczywiście mówiąc o nowej trójce. Starsza trójka była bardziej w moim guście. W Two bas jest lepiej kontrolowany, ale z moimi głośnikami było go za mało co objawialo się przy wyższych poziomach głośności. Nowa trójka nie gra tak muzykalnie jak dwójka, do tego dwojka kreuje niesamowita scenę w głąb. Budując nowy system stawiał bym na dwójkę. Wrzucając dwójkę w przypadkowy system najpierw bym ją odsluchal w takim.

Edytowane przez MarcinGD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.