Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  9 członków

Samsung Klub
IGNORED

Klub Samsunga


Krisby67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pewnie zostanę wyklęty przez większość bardzo poważnych Audiofili ,ale chciał bym podyskutować o tak zwanych "Marketowcach" w konfrontacji z uznanymi audiofilskimi markami .

Ostatnio testowałem Marantza cd 4000. Wynik stracia 1:0 dla Samsunga BD D6900 .Mam tu na mysli odsłuch stero.

Do potwierdzenia testu wykozystałem żonę dla której wystarczy aby ładnie grało wskazła też wskazła na samsunga.

 

Czy ktoś też próbował podobnych konfrontacji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się z okapem kuchennym tej zacnej w świecie audiofylskim firmy.

Chwila Panowie

Nigdzie nie napisałem że Samsung ma cokolwiek wspólnego z firmą audiofilską Wręcz napisałem że jest typow marketową .TAK?

Po za tym te wszystkie fora ociekają pianiem z zachwytem jak to 10 letni sprzęt zagra lepiej niż nowy obenie produkowany ponieważ w tek cenie można kupić coś co kiedyś stało 2 półki wyżej.

Tylko że przez te 10 lat poziom tych półek też się pozmieniał .

Co do porównywania to napisałem też że porównywałem je tylko w stereo.

Pizsecie że by nie porównywać sprzętu tego bo to wie rózne epoki .

Czy wzmacniacz sprzed 10 lat i obeny to nie sa dwie różne epoki?

 

Tak po za tym zakładajać ten post wiedziałem że wkałdam kij w mrowisko.

O czym uprzedziłem na początku.

 

Na koniec zeby nie byc gołosłownym to wypowiedź Mr O... z wczoraaj na innym forum.

Napisano wczoraj, 01:23

 

Nikt niczego nie zazdrości, a li tylko próbuje pomóc. Niestety ten ampli yamahy to słaby jest ale Ty wiedzieć tego nie możesz boś niewiele słyszał.

A w cenie takiej nowej yamahy to można już przyzwoity piecyk kupić i nie musi być Ci on 10 cio letni, a gdyby nawet to i tak zagra lepiej.

 

 

Jeśli już te fora powstały po żeby pomagać i dzieć się dośwaidczeniami .

To pomagajcie jesli nie macie nic mędrego do powiedzenia to nie piszcze tam poprostu .

Kpiny i szyderstwa zostawcie dla siebie .Jeśli okap kuchenny samsunga to badziewie to po co kupowałeś EXPERCIE?

 

 

Pozdrawiam gorąco

PS Mam nadzieje ze przyszły rok ogłoszą rokiem tolerancji ale napewno nie w Posce tutaj podstawowa zasad to skopaci i opluć kazdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.7 lat temu miałem Pionieera PD-801 i kupiłem sobie DVD Sony za 1300zł i różnica była duża.Dlatego napisałem o epokach bo zmieniły się przetworniki i cała elektronika co najbardziej dotkneło użądzeń cyfrowych.

Jestem daleki od tego żeby Ci dopiekać,tylko moim zdaniem takie porównanie nie ma sensu.To tak jak byś porównywał komputey-nowy z 10cio letnim.Takie jest moje zdanie w tym temacie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Nowy Rok.

P.S.I wcale mi nie chodzi ofirmę.

Edytowane przez kiza

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisby, juz ci napisalem w zakladce stereo cos na temat CD4000. Ten odtwarzacz to calkowite minimum. Zajrzyj do jego srodka, ciezko by bylo zeby wygral brzmieniowo z czymkolwiek, a co dopiero z drogim odtwarzaczem Blu-Ray.

Bezsensowny Klub. Nawet nie mam z czym do niego dołączyc.

A nie! Jednak mam! "Odziedziczylem" po swojej zmarłej babaci CRT SAMSUNG 21". Stoi siobie w sypialni nie uzywany. Czyli jestem pełnowartosciowym klubowiczem rozumiem?

 

Jestem daleki od tego żeby Ci dopiekać,tylko moim zdaniem takie porównanie nie ma sensu.To tak jak byś porównywał komputey-nowy z 10cio letnim.Takie jest moje zdanie w tym temacie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Akurat wiek urzadzenia, czyli w tym przypadku 10-cio letniego CD4000 nie ma tu nic do rzeczy, a poprostu jego miejsce w "hierarchii" Marantza. Wez sobie posluchaj np 20 letniego Denonka DCD-2560 czy jeszcze starszego DCD-3520.

 

Tolerancja to obrzydliwe słowo. Jak to brzmi: "Ja ciebie toleruję". A Samsung ma fajne telewizory i odtwarzacze BR :)

Jesli chodzi o TV to chyba jednak wole SONY lub TOSHIBE. :)

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo krótki romans z hifi ( hi-endem ?) z 2 połowy lat 90 tych .Pewnie przedstawiają to na wew. szkoleniach jako katastrofalny pomysł biznesowy !

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawmy może już w spokoju ten nieszczęsny temat porównywania sprzętu.

Teraz coś z innej beczki temat dotyczy równez innych marek które posiadają tą opcje.

Chodzi mi mianowicie o Wasz stosunek do opcji internetowych i do plikacji typu Apps za pomocą których można na dotwarzacach BD ale i na TV korzystać np z radia internetowego (tysiące stacji borąc pod uwagę tylko te nadające 320 k)czy naprzykład dostępna Tuba FM.(mozna słuchać np.tlko jrdnego ulubionego wykonawcy)Czy Ent.bay (obecnie Apps już nie odściagnięcia z oficjalnej strony) z dziesiatkami koncertów niektóre są w dobrej jakości i wszystko za free (bez konieczności piracenie na torentach).

Wiadomo nie będzie to taka jakość jak bezpośrednio BD ale zawsze to jakś alternatywa.

Edytowane przez Krisby67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.