Skocz do zawartości
IGNORED

DAC-jakość ponad cenę! Czy super drogie DAC-i grają lepiej?


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na podobieństwo wielkiego pojedynku najlepszych wzmacniaczy jaki robiliśmy wspólnie z firmą Koris, Audiosystem, AudioFast i RCM wiosną chcemy zrobić podoby pojedynek najlepszych DAC-ów jakie uda się wypożyczyć od dystrybutorów.

Na miejscu mam Esoterica K-1 więc bedzie odniesieniem i teraz pytanie co warto ściągnąć na taki test?

Myślałem o jakimś DCS, EMM Labs DAC-2X, Audio Research Reference DAC który ma się pojawić za ok 3 miesiące, może uda się mieć jakiegoś MSB, moźe MBL.

Jakie są wasze opinie i propozycje.

Za dużo teź nie a sensu. Tak 5-6 powinno być ok.

Chcemy odpowiedzieć na pytanie czy te najlepsze DAC-i grają faktycznie lepiej a jeśli tak to o ile.

 

Porównamy zwycięzcę z czymś do 3000-4000 euro i też pytanie z czym ?

 

Pozdrawiam

Sly30

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam też zainteresować się ich kablami. Mam jeden z ich produktów i na pewno, jak tylko będzie mnie stać, kupię komplet. (chyba, że do tego czasu posłucham czegoś lepszego :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe w jaki sposób chcesz zorganizować takowe porównanie?..........będziesz lobbował z automatu jarzysz temat?

Swoja drogą wypowiedz się dokładniej bo jest to takie póki co gdybanie.....co by było gdyby))

Z wymienonych firm myślę,że najlepszy dac to dcs Elgar ten najstarszy.

Zastanawia mnie tez okreslenie najlepszy dac??....weż kogoś do jury i słuchajcie z plików-taki dac-show se fundnijcie na wiosnę))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam też zainteresować się ich kablami. Mam jeden z ich produktów i na pewno, jak tylko będzie mnie stać, kupię komplet. (chyba, że do tego czasu posłucham czegoś lepszego :))

 

Ten DAC wygląda ciekawie i kabelki też mogą okazać się interesujące ale niestety nie ma tego w dystrybucji w Polsce więc nie uda się ściągnąć na testy.

 

Bardzo ciekawe w jaki sposób chcesz zorganizować takowe porównanie?..........będziesz lobbował z automatu jarzysz temat?

Swoja drogą wypowiedz się dokładniej bo jest to takie póki co gdybanie.....co by było gdyby))

Z wymienonych firm myślę,że najlepszy dac to dcs Elgar ten najstarszy.

Zastanawia mnie tez okreslenie najlepszy dac??....weż kogoś do jury i słuchajcie z plików-taki dac-show se fundnijcie na wiosnę))

 

Ależ nie muszą nic ani nikogo lobbować bo i po co? I co ma być gdyby?

Testy zrobimy u mnie na Utopiach a odsłuchy będziemy robić z chłopakami z Korisa a oni są nieźle osłuchani i mają pojęcie o temacie.

Później podzielę się wnioskami na forum ku uciesze tych których to interesuje.

Przecież nikt nie musi tego czytać ani się z naszymi opiniami zgadzać!

Określenie najlepszy w danym systemie będzie wg nas bo jak to zrobić inaczej.

Nie da się ocenić sprzętu bezwzględnie. Zawsze jest to kwestia systemu, akustyki ale też gustów oceniających.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo-nawet bardzo.....tylko najpierw proszę zrobić badanie słuchu-bezwzględnie wszyscy,bo mieć dobry system-to nie znaczy dobrze słyszeć-taka prawda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam też zainteresować się ich kablami. Mam jeden z ich produktów i na pewno, jak tylko będzie mnie stać, kupię komplet. (chyba, że do tego czasu posłucham czegoś lepszego :))

 

Śliczy daczek ,a cena wprost piękna).......ciekawe jak sie sprawia w praniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo-nawet bardzo.....tylko najpierw proszę zrobić badanie słuchu-bezwzględnie wszyscy,bo mieć dobry system-to nie znaczy dobrze słyszeć-taka prawda.

 

 

Pójdziemy wszyscy na kompleksowe badania!!...zadowolony?...hehehe

Statystycznie małe szanse żebyśmy wszyscy byli głusi.

A jaka jest pewność że ty masz taki dobry słuch?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo-czy ja to powiedziałem?Zresztą byłem w Kajetanach i słuch sprawdzałem-opis mam-jest ok.

Moja dobra rada jest tylko propozycją dla uczestników tych wiosennych porownań-mnie tam nie będzie,a ma być uczciwie-to takie

sprawdzenie słuchu nikomu nie powinno zaszkodzić-to nie boli)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównamy zwycięzcę z czymś do 3000-4000 euro i też pytanie z czym ?

Dobrym kandydatem byłby Berkeley Audio DAC - zrobiony przez znanych fachowców, bez nimbu high-endu, ale za to profesjonalnie i w przystępnej cenie.

 

sly30 coś zamierza zrobić i już krytyka. Jasne, można krytykować a nawet powinno się to robić, ale coś mnie tu razi, może to kwestia stylu i elegancji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sly30 coś zamierza zrobić i już krytyka. Jasne, można krytykować a nawet powinno się to robić, ale coś mnie tu razi, może to kwestia stylu i elegancji?

 

Niewątpliwie masz rację,lecz czy spodziewałeś sie tu i teraz Wersalu?

Na razie żadnej krytyki nie ma tylko podpowiedzi organizacyjne s na tym sie akurat podobno znam.

Prawda jest prawda i zawsze ciężko ja przełknąć.

Osobiście nie podbarwiam opisów-bo dla mnie albo gra albo nie gra jak należy-koniec opisu.

Ciekawe dlaczego forumowi testerzy jeszcze nic nie skrobneli w w/w temacie.

Przeanalizuj może obydwa zdania stanowiące o tytule wątku,bo dyskusja jest na temat niebotycznie drogich urzadzeń.

Było elegancko?

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba miec świadomość czego oczekujemy po dzwieku... a takie chęci do poszukiwania , testowania to tylko dowód na to że posiadany system jest nijaki.......

 

 

Tak czytam chłopie twój wpis i myślę sobie że jesteś reprezentantem tych znanych na świecie polaków nieudaczników, zawziętych, zawistnych, nie twórczych, destrukcyjnych i mega zakompleksionych.

Zjechałem pół świata i wszędzie mówi się że największym wrogiem Polaka jest drugi Polak. Smutne to ale prawdziwe.

Nie znasz mnie, nie znasz ludzi z którymi będę robił testy, nie masz pojęcia o moim systemie ani o moich motywacjach ale już wiesz że zapewne(w twoim mniemaniu) nie wiem czego szukam,

nie mam pojęcia czego oczekiwać a poza tym to na pewno mój system jest nijaki!!...hehehe

 

Czujesz się lepiej? Puknij się w swój pusty łeb!!

 

Od kiedy ciekawość świata czy ciekawość w zakresie swojego hobby jest dowodem na to że ma się nijaki sprzęt?

Czy posiadacz BMW M5 chcący przejechać się Mercedesem 63 AMG oraz Audi RS5 dowodzi że jego BMW M5 jest nijakie?

 

Skąd w ogóle taka logika?

Czyli jeśli ktoś czegoś poszukuje to znaczy że sam nie wie czego chce i ma kiepski system tak?

A jeśli ktoś niczego nie poszukuje to znaczy że już nic lepszego mieć nie można więc po co szukać?

Tak myślą tylko ludzie tępi i ograniczeni, zadufani w sobie i uważający że wiedzą wszystko najlepiej.

Gdyby więcej osób tak myślało to w ogóle nie byłoby postępu na świecie ani żadnych wynalazków!!

 

Ale jeśli tak bardzo potrzebujesz poczuć się lepiej to niech ci będzie że mam nijaki system a to co ty masz jest najlepsze i nie jest nijakie

wiec nie musisz już się interesować innymi sprzętami!!...hehehe..tylko po co wchodzisz na to forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly wyluzuj! Nie czujesz bluesa? Przeciez Arkowi chodzi o to, ze zanim zrobisz rewolucje w dacach, abys wzial na odsluchy najlepszy na swiecie sprzet grajacy tj, NVA plus przez niego wlasnorecznie wyplecione kabelki!!Go ahead!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba miec świadomość czego oczekujemy po dzwieku... a takie chęci do poszukiwania , testowania to tylko dowód na to że posiadany system jest nijaki.......

sly raczej ma swiadomosc :) a po jego wpisac widac ze wie czego oczekuje po dżwieku i jaki lubi

szuka dalej bo to miły sposób spędzania wolnego czasu zwłaszcza ze ludzie z Korisa sa bardzo kontaktowi i całośc to niezła zabawa i nowe doswidczenia w życiu ktore ludziom rowniez sprawiaja przyjemność tak jak lutowanie nowych kabli niektórym

o co tu sie sprzeczać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cir prawdę mówi. Ekipa Korisa to fajni ludzie i miło się z nimi eksperymentuje.

W ogóle to fajne hobby pewnie równie fajne jak lutowanie kabelków ale ja nie mówię nikomu kto sam sobie robi kabelki że nie ma pojęcia, że jego system jest taki, siaki, itd.

Widać tu na forum ten dziwny podział Polaków na tych normalnych i twórczych, ciekawych świata i na tych zakompleksionych i zawistnych, którzy na szczęście są w mniejszości!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wspomnianymi, można dodać pewnie jeszcze np. Meitner MA=1 DAC, Weiss'a, czy bardzo ciekawy Playback Designs MPD 5, który chyba nie ma dystrybutora, aszkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23829-0-85024400-1327313971_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dCS

MSB

EMM

ARC Reference

z ciekawości może Fikus dac level 5 lub jakiś wysoki AN

i jeszcze jakiś Burmester ;)

 

I masz 6 world class daców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek__45

(Konto usunięte)

Tak czytam chłopie twój wpis i myślę sobie że jesteś reprezentantem tych znanych na świecie polaków nieudaczników, zawziętych, zawistnych, nie twórczych, destrukcyjnych i mega zakompleksionych.

Zjechałem pół świata i wszędzie mówi się że największym wrogiem Polaka jest drugi Polak. Smutne to ale prawdziwe.

Nie znasz mnie, nie znasz ludzi z którymi będę robił testy, nie masz pojęcia o moim systemie ani o moich motywacjach ale już wiesz że zapewne(w twoim mniemaniu) nie wiem czego szukam,

nie mam pojęcia czego oczekiwać a poza tym to na pewno mój system jest nijaki!!...hehehe

 

Czujesz się lepiej? Puknij się w swój pusty łeb!!

 

Od kiedy ciekawość świata czy ciekawość w zakresie swojego hobby jest dowodem na to że ma się nijaki sprzęt?

Czy posiadacz BMW M5 chcący przejechać się Mercedesem 63 AMG oraz Audi RS5 dowodzi że jego BMW M5 jest nijakie?

 

Skąd w ogóle taka logika?

Czyli jeśli ktoś czegoś poszukuje to znaczy że sam nie wie czego chce i ma kiepski system tak?

A jeśli ktoś niczego nie poszukuje to znaczy że już nic lepszego mieć nie można więc po co szukać?

Tak myślą tylko ludzie tępi i ograniczeni, zadufani w sobie i uważający że wiedzą wszystko najlepiej.

Gdyby więcej osób tak myślało to w ogóle nie byłoby postępu na świecie ani żadnych wynalazków!!

 

Ale jeśli tak bardzo potrzebujesz poczuć się lepiej to niech ci będzie że mam nijaki system a to co ty masz jest najlepsze i nie jest nijakie

wiec nie musisz już się interesować innymi sprzętami!!...hehehe..tylko po co wchodzisz na to forum?

 

 

 

 

To Ty raczej jesteś wrogiem dla siebie samego ....przeczytaj to poniżej dla mnie ci faceci coś tworzą , odkrywają a Tobie tylko się wydaje ...chodzisz od salonu do salonu o nie przepraszam Tobie łaskawie przynoszą. Może też nie w pełni określiłem moją myśl ....jeśli system szwankuje, bo nie jest w stanie nami zawładnąć... zawsze będziemy szukać tak podświadomie i dążyć do zmian...a i pomyśl zakup nowego DACa to wynalazek ...przesadzasz i to bardzo ...to oni pchają świat audio do przodu a my tylko korzystamy z ich doświadczeń, nasze doświadczenia są niestety wtórne...rozumiesz?

 

http://www.highfidelity.pl/@main-1164&lang=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty raczej jesteś wrogiem dla siebie samego ....przeczytaj to poniżej dla mnie ci faceci coś tworzą , odkrywają a Tobie tylko się wydaje ...chodzisz od salonu do salonu o nie przepraszam Tobie łaskawie przynoszą. Może też nie w pełni określiłem moją myśl ....jeśli system szwankuje, bo nie jest w stanie nami zawładnąć... zawsze będziemy szukać tak podświadomie i dążyć do zmian...a i pomyśl zakup nowego DACa to wynalazek ...przesadzasz i to bardzo ...to oni pchają świat audio do przodu a my tylko korzystamy z ich doświadczeń, nasze doświadczenia są niestety wtórne...rozumiesz?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale ty chłopie jesteś mało kumaty!! Szok!!

A gdzie ja napisałem że wybieranie DAC-a to wynalazek?

 

Po 1- nigdzie nie napisałem że coś będę wybierał a jedynie że potestujemy te najlepsze.

 

po 2- napisałem, że głównie z ciekawości i nie ma to nic wspólnego z twoją tezą że mój system jest nijaki, jak napisałeś, a czym nie masz i nie możesz mieć pojęcia.

 

po 3- napisałem, że nie wiesz jakie kierują mną motywacje bo może to ciekawość a może ktoś chce kupić dobry DAC i poprosił mnie o taki test na moim systemie, który nie jest nijaki.

Tego nie wiesz jakie mamy motywacje a już wiesz, że mam system do D...y!!

 

po 4- napisałem, że ciekawość i chęć poznania nowego nie znaczy, że to co się ma jest złe.

 

Po 5- tego typu ciekawość, ale ogólnie ciekawość i dążenie do zmian na lepsze jest siłą napędową ludzkości i wynalazców i że bez tego nie byłoby postępu więc taka ciekawość nie może być czymś złym czy nagannym a tak można

wywnioskować z twojego wpisu.

 

po 6-nigdzie jednak nie napisałem, że wybieranie i testowania DACa jest jakimś wielkim wynalazkiem a jedynie elementem tej właśnie ciekawości ale ty tego i tak nie zrozumiesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - i jeszcze może być integra SACD/DAC solution.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dCS

MSB

EMM

ARC Reference

z ciekawości może Fikus dac level 5 lub jakiś wysoki AN

i jeszcze jakiś Burmester ;)

 

I masz 6 world class daców.

 

dcs na pierwszym miejscu bo u Ciebie taki jest?.......tak skojarzyłem sobie

Elb kiedyś także chciałem na warszawskiej starówce dorożką w zakrety z piskiem opon-nie da się naprawdę,a tak na serio to myslisz,że masz tą Nirvanę?....bo na czym grasz teraz to wątpię jest to tylko mozliwe przy otępiałym słuchu))

Nawet najlepszy pod względem akustyki pokój w układzie słonecznym Ci tu nie pomoże.

 

 

ps.zapomniałeś mojego dac-a umieścić na tej liście........żałuj chłopie żałuj!!

 

Acha - i jeszcze może być integra SACD/DAC solution.

 

Teraz Tobie pozostało tylko posłuchanie zespołu ACHA))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra będę testował u siebie DAC Zodiac Antelope Gold za ok.15 tys zł.

Podchodzę do próby ostrożnie, ale bez strachu.

Jestem naturalnie ciekawy, ale z tą trzeba uważać, bo ciekawość zabiła kota:)

Sprawdzę jaki to demon ten DAC z wyższej półki.

Piszę demon, bo temat DACów wzbudza takie emocje. Wszechpotężny dla młodych słuchaczy i budzący obawy u wielu, którzy dłużej składali swoje systemy.

Złudzeń przed próbą nie mam, że DAC ( u mnie nie pierwszy ) zrobi dźwięk marzeń, stanie się najważniejszym elementem systemu- tu już mam swojego faworyta.

I jeszcze taka kwestia. Czy właściciel dobrego DACa jest sexy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra będę testował u siebie DAC Zodiac Antelope Gold za ok.15 tys zł.

Podchodzę do próby ostrożnie, ale bez strachu.

Jestem naturalnie ciekawy, ale z tą trzeba uważać, bo ciekawość zabiła kota:)

Sprawdzę jaki to demon ten DAC z wyższej półki.

Piszę demon, bo temat DACów wzbudza takie emocje. Wszechpotężny dla młodych słuchaczy i budzący obawy u wielu, którzy dłużej składali swoje systemy.

Złudzeń przed próbą nie mam, że DAC ( u mnie nie pierwszy ) zrobi dźwięk marzeń, stanie się najważniejszym elementem systemu- tu już mam swojego faworyta.

I jeszcze taka kwestia. Czy właściciel dobrego DACa jest sexy?

 

 

Hehehe....ten Zodiac Gold ma dobre opinie przy rozsądnej cenie ale musi być w komplecie z dedykowanym zasilaczem Volticus.

W tej cenie to musi być komplet z Volticusem. To może okazać się fajny DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie -może chcecie do tego testu mojego daca....- M2TECH YOUNG po full modzie GF + dedykowany do niego zasilacz wykonany przez Majkela ? czy za tani jest ?? he he....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marantz 8003 sacd ,calyx 24/192 dac+calyx power supply [wersja signature by GFmod], burson audio Ha-160[full GFmod], harmonix hs-101 GP ic,audiolot alf-2200 ,furutech 3ts762 35[g] i 25[g]x2 ,furutech 3ts20 35[g] i 25[g] x2 ,furutech fx alpha Ag coaxial ,grado rs2i ,sennheiser hd600,akg k701,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly30

Ma forum mamy bardzo przydatną funkcję blokowania możliwości wpisów w danym wątku osobom trollującym. Ja bym na Twoim miejscu skorzystał... Będziesz miał święty spokój, a tak to ci kilku jełopów rozwali bardzo ciekawy temat.

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dCS

MSB

EMM

ARC Reference

z ciekawości może Fikus dac level 5 lub jakiś wysoki AN

i jeszcze jakiś Burmester ;)

 

I masz 6 world class daców.

Elberoth,wszystkie daczki które wymieniłeś jako the WORLD BEST,plus Solution,'ZROLUJE' jeden

BEST of THE BEST ACCUSTIC ARTS REFERENCE II TUBE DAC.

Niewierzysz? sprawdż sam a jak się utwierdzisz to podziękuj że dałem Ci typa.

Dwa lata temu robiliśmy testy porównawcze i AA dac 1 zagonił w kozi róg Audio Research Ref.8

Pozdrowionka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth,wszystkie daczki które wymieniłeś jako the WORLD BEST,plus Solution,'ZROLUJE' jeden

BEST of THE BEST ACCUSTIC ARTS REFERENCE II TUBE DAC.

Niewierzysz? sprawdż sam a jak się utwierdzisz to podziękuj że dałem Ci typa.

Dwa lata temu robiliśmy testy porównawcze i AA dac 1 zagonił w kozi róg Audio Research Ref.8

Pozdrowionka.

 

Zaciekawiłeś mnie tym Accustic Art DAC Tube II.

Urządzenie wygląda bardzo porządnie w przeciwieństwie do wielu innych lampowych DAC-ów które wyglądają na wyrobu garażowe.

A powiedz coś więcej o jego brzmieniu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiłeś mnie tym Accustic Art DAC Tube II.

Urządzenie wygląda bardzo porządnie w przeciwieństwie do wielu innych lampowych DAC-ów które wyglądają na wyrobu garażowe.

A powiedz coś więcej o jego brzmieniu...

Sly,brzmienie jest miłe dla ucha i szalenie 'naturalne' w stronę analogu, pomimo rozbudowanego upsamplingu.Scena głęboka z dobrą lokalizacją instrumentów i tak jak

wspomniałem wcześniej AA dac 1 mk.3 rozjechał AR Ref.8 a tego już NIKT Z NAS SIĘ

NIE SPODZIEWAŁ.Charakter brzmienia w stronę lekkiego ocieplenia,muzycznie w kierunku niespotykanych jak dotąd doznań sonicznych.Musisz koniecznie tego daca posłuchać a zrozumiesz co mam na myśli.....AA dżwiękowo wart jest wszystkich urzadzeń razem wziętych o których pisał Elberoth.

Teraz mam przyjemność słuchać i testować dac firmy SA - /przykro mi ale nie mogę podać

pełnej nazwy/ gdzie zastosowany jest w konwersji chipp Philipsa z lat 80's plus.

Analogowy zawrót głowy.Tak jak byś słuchał dobrego gramofonu i winyli zamiast CD.

Nieprawdopodobne ale prawdziwe i bez FANFAR.

Sly,wszyscy czekamy na Twoje doświadczenia z odsłuchem dacków,wiec zabieraj się do pracy.

Nie przejmuj się idiotycznymi wpisami niektórych,postaraj się do tego przyzwyczaić że mamy

wolność słowa i przekonań ale nie zawsze słusznych i prawdziwych.....POZDRAWIAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth,wszystkie daczki które wymieniłeś jako the WORLD BEST,plus Solution,'ZROLUJE' jeden

BEST of THE BEST ACCUSTIC ARTS REFERENCE II TUBE DAC.

Niewierzysz? sprawdż sam a jak się utwierdzisz to podziękuj że dałem Ci typa.

Dwa lata temu robiliśmy testy porównawcze i AA dac 1 zagonił w kozi róg Audio Research Ref.8

Pozdrowionka.

Jeśli AA Ref Tube II dac będzie za drogi lub niedostępny,wypróbuj Electrocompaniet'a a

będziesz mocno zaskoczony jak potrafi zagrać za jedyne 5 tys.zł.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.