Skocz do zawartości
IGNORED

DAC-jakość ponad cenę! Czy super drogie DAC-i grają lepiej?


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce Wam koledzy powyzej niczego wytykac, ale dobrze, ze nie kopiujecie calego forum w swych odpowiedziach, i to jeszcze zeby zadac jakies osobne pytanie o cene. No troche rozgarniecia technicznego ;')

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan ma rację że Metronom odniósł wiele sukcesów rynkowych a potem trochę osiadł na laurach ale obudzili się ostatnio wprowadzając nową

linię produktów, świetnych produktów.

Niestety cenią się bardzo wysoko, zdecydowanie za wysoko.

Ten topowy DAC ma detal w UE 16800 euro czyli tyle ile topowy DAC Esoterica ale znacznie taniej niż MSB czy Audio Aero La Source.

Accustic Arts będąc nie wiele słabszym choć lepiej wykonanym ma detal poniżej 8000 euro więc Metronome C-8 jest za drogi.

Na szczęście dystrybucje ma poznański Koris a oni "są do rozmowy" więc...cena może nabrać nieco bardziej realnego wymiaru, oczywiście w granicach rozsądku.

 

Metronome Tech ma też nowy, niższy model C-5 ale znacznie tańszy, który pewnie pójdzie łeb w łeb z Accustic Arts.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze piszac o danym sprzecie jest dobrze dac link jak wyglada i ile kosztuje,jest bardziej namacalne o czym mowimy,nowosci czesto nie maja podanej ceny, a piszacy o tym sprzecie moze miec taka informacje, bo jest bardziej zorietowany,dlatego pytanie o cene mysle ze nie jest jakas gafa!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież podalem powyżej cenę!

Fotki są na stronie Metronome Technologie.

Dziekujemy bardzo,wszystko jest ok!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym jest. Z tego co pisał mi potem Pan Łukasz to można dać inne, lepsze lampy więc wnioskuje że ten miał zwykle lampy.

Zresztą pamietam naszą wcześniejszą mailową korespondencję i Pan Łukasz pisał że używa zwykłych lamp bo nie wierzy w voodoo NOS-ów i to jest taki wymysł audiofili że one niby lepiej grają.

Ale Ty masz pojecie, aż strach czytać. Lampy Black Gate. Drogi miszczu najpierw nie wiesz co to Kondo teraz mylisz kondensatory z lampami... Daj już spokój z tymi swoimi poradami bo żal te wypociny czytać. Strasznie się ostatnio napinasz. Chyba dlatego, że Twój systemik gra miernie i nie możesz spać po nocach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to słyszałem że w twoim pokoju na pewno zagrać nie może bo sprzęt może i zacny ale akustyka fatalna więc kasa wywalona w błoto.

Stąd pewnie te nie przespane noce.

 

Podobnie jak Ty mój hehehe...

 

Ależ oczywiście że nie wiem jak gra twój system.A napisałem gdzieś że twój nie gra albo że jest kiepski?

Ach zapomniałem o "braku poczucia humoru" u ciebie to pewnie dlatego te konfabulacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Ty mój hehehe...

Szymon, pokój odsłuchowy masz naprawdę duży ale twierdzenie ze budowałeś go

pod sprzęt audio jest chyba lekką przesadą bo stylu wschodnio/bizantyjskiego na

frontowej ścianie nie ogarniam.

Akustykę pokoju prawdopodobnie tuningował ten sam Pan co robił tuning Elberothowi,

czy nie tak ?

 

A tak wracając do wątku to podajcie listę pięciu najlepszych dac'ków do 100.000 zl ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie miał pewnie inne typy.

Dla mnie

nr 1- Metronome Technologie C-8

nr 2- Accustic Arts Tube DAC II mk2 i Esoteric K-01

nr 3- Audio Aero La Fountainne

nr 4- EMM Labs DAC 2-X

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Concert Fidelity dac

2.Accustic Arts Tube II dac mk.2

3.Metronome CA 8 dac

4.Accustic Arts dac.1 mk.4

5.Silicone Arts Si2 ex Electrocompaniet dac.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Metronome CA 8? To jakiś inny model jak rozumiem? A nie C3?

Nie, ten sam który testowałeś.Pomyłkowo dodałem A

 

Sly, a nie sądzisz ze powinien znależć sie wśród nich Meitner dac ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś czegoś z tym Metronome?

C8 to ten nowy, dzielony który dopiero wyszedł i do Polski trafiła jedyna sztuka.

W bezpośrednim porównaniu wypada jeszcze lepiej niż AA choć AA to wspaniały DAC zaraz za Metronome.

Co do Meitnera MA-1 to jest to tańsza wersja EMM Labsa na tańszych podzespołach. Nie wiele ustępuje EMM Labsowi ale jednak nieco tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś czegoś z tym Metronome?

C8 to ten nowy, dzielony który dopiero wyszedł i do Polski trafiła jedyna sztuka.

W bezpośrednim porównaniu wypada jeszcze lepiej niż AA choć AA to wspaniały DAC zaraz za Metronome.

Co do Meitnera MA-1 to jest to tańsza wersja EMM Labsa na tańszych podzespołach. Nie wiele ustępuje EMM Labsowi ale jednak nieco tak.

Sly,

 

A ktore z nich - oprocz Esoterica i La Fontaine maja napedy cd/sacd?

Dla mnie DAC, aby naprawde byl "super" musi miec naped cd/sacd, bo w przeciwnym razie co z plytami sacd?

pzdr

marslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam tak jak ty ale z drugiej strony taki Esoteric K-01 czy Audio Aero mimo że mają napędy CD/SACD to są pełnoprawnymi DAC-mi, mają po kilka wejść cyfrowych a Audi Aero ma nawet wejścia analogowe i może pełnić role preampa.

Zresztą Esoteric też ma regulację głośności do sterowania samą końcówką mocy, na szczęście można to wyłączyć.

Esoteric nie ma wejść analogowych ale za to ma wiecej funkcji DAC, np 5 różnych filtrów.

 

Typowe gołe DAC-i...takie purystyczne to Metronome i Accustic Arts i te nie mają nawet pilota,

EMM Labs to też sam DAC choć ma już pilota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Meitnera MA-1 to jest to tańsza wersja EMM Labsa na tańszych podzespołach. Nie wiele ustępuje EMM Labsowi ale jednak nieco tak.

Czytałem trochę o Meitnerze i podzespołach w nowym daku i generalnie powinno być tak jak mówisz

Z pewnego żródła wiem że Meitner włożył całe serce w budowę daca którego

firmuje swoim nazwiskiem a to zobowiązuje.Dżwięk MA 1 winduje wysoko poprzeczkę

dla konkurencji i dla EMM 'labsa również.Czy wiedziałeś o tym ? Naprawdę warto posłuchać i przetestować.Pomyśl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMM Labs i Meiter to jest w zasadzie ta sama firma.

Produkty luksusowe, z lepszych części oznaczone są jako EMM Labs a wersje z tańszych, mniej wyszukanych części oferują jako Meitner. To wyjście w stronę klienta szczególnie na czas kryzysu.

EMM Labs DAC 2-X i Meitner MA-1 to w zasadzie to samo tylko Meitner jest wykonany mniej "lux" z tańszych podzespołów.

Skoro miałem u siebie tą lepszą wersje to po co mam teraz testować drugą, nieco słabszą wersję?

 

To był bardzo dobry DAC, podobał mi się i pisałem o tym przy czym 60 tys w detalu to było jednak trochę za dużo.

Esoteric K-01 czy Accustic Art wypadły nieco lepiej ale to też kwestia co kto lubi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMM Labs i Meiter to jest w zasadzie ta sama firma.

Produkty luksusowe, z lepszych części oznaczone są jako EMM Labs a wersje z tańszych, mniej wyszukanych części oferują jako Meitner. To wyjście w stronę klienta szczególnie na czas kryzysu.

EMM Labs DAC 2-X i Meitner MA-1 to w zasadzie to samo tylko Meitner jest wykonany mniej "lux" z tańszych podzespołów.

Skoro miałem u siebie tą lepszą wersje to po co mam teraz testować drugą, nieco słabszą wersję?

 

To był bardzo dobry DAC, podobał mi się i pisałem o tym przy czym 60 tys w detalu to było jednak trochę za dużo.

Esoteric K-01 czy Accustic Art wypadły nieco lepiej ale to też kwestia co kto lubi.

Sly, czy planujesz jakieś zmiaany w swoim systemie po testach najlepszych Dac'ów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze.Najlepsze to już chyba przetestowałem.

W sumie kilkanaście modeli.

Tak jak w przypadku wzmacniaczy różnice były bardzo duże i niestety cena miała przełożenie na brzmienie, tak w przypadku DAC-ów różnice są mniejsze a przełożenie ceny na brzmienie oczywiste już nie jest.

Bardzo drogi DAC wcale nie musi grać lepiej niż inny połowę tańszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze.Najlepsze to już chyba przetestowałem.

W sumie kilkanaście modeli.

Tak jak w przypadku wzmacniaczy różnice były bardzo duże i niestety cena miała przełożenie na brzmienie, tak w przypadku DAC-ów różnice są mniejsze a przełożenie ceny na brzmienie oczywiste już nie jest.

Bardzo drogi DAC wcale nie musi grać lepiej niż inny połowę tańszy.

Dlatego kupilem CALYX+CLPS niesamowity (jakosc-cena) fantastyczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupilem CALYX+CLPS niesamowity (jakosc-cena) fantastyczna.

 

Ponoć świetny DAC w relacji do ceny.

Dziś będę testował Calyx Femto i zobaczymy cóż to za cudo.

Czeka już od 3 dni ale nie miałem czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć świetny DAC w relacji do ceny.

Dziś będę testował Calyx Femto i zobaczymy cóż to za cudo.

Czeka już od 3 dni ale nie miałem czasu.

Ciesze sie ze zrobisz ta recenzje(Calyx Femto) bo chetnie dowiem sie ile w nim kosztuja wyswietlacze,wejscia,wielkosc Daca bo aluminium kosztuje(ciezki!) i inne dodatki,czy lepiej gra od zwyklego Calyxa (+....%),za co placimy, bo kosztuje juz tyle co najlepsze DAC na swiecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, to będzie tylko moja prywatna opinia.

Nie wiem na ile można się tym kierować, raczej nie bardzo.

W innym systemie może się zachować nieco inaczej a poza tym każdy co innego

lubi.

Ale kilka słów napiszę.

Już jestem po odsłuchu w jednym systemie a teraz przełączam do drugiego, zupełnie innego systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, to będzie tylko moja prywatna opinia.

Nie wiem na ile można się tym kierować, raczej nie bardzo.

W innym systemie może się zachować nieco inaczej a poza tym każdy co innego

lubi.

Ale kilka słów napiszę.

Już jestem po odsłuchu w jednym systemie a teraz przełączam do drugiego, zupełnie innego systemu.

Sly,czekam z niecierpliwością na test i opis porównawczy z innymi super dacami.

POZDRAWIAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, to będzie tylko moja prywatna opinia.

Nie wiem na ile można się tym kierować, raczej nie bardzo.

W innym systemie może się zachować nieco inaczej a poza tym każdy co innego

lubi.

Ale kilka słów napiszę.

Już jestem po odsłuchu w jednym systemie a teraz przełączam do drugiego, zupełnie innego systemu.

Napisz tez jak po USB sie sprawuje????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po odsłuchach.

Sprzęt był wcześniej wygrzany więc nie trzeba było długo czekać na wrażenia.

 

Nowy DAC Calyx Femto jest zbudowany jak czołg i perfekcyjnie wykonany.Najwyższa jakość.

W sumie nie wiem co tam takiego jest że ten sprzęt jest tak duży i tak ciężki.

Do kompletu jest fajny, mały pilot, porządnie wykonany ze szczotkowanego aluminium.Nie jakieś plastikowe g....

DAC ma dużo wejść i dobrą jakość gniazd.

Nie mogłem go przetestować po USB bo nie używam kompa do grania muzyki a mój Akurate DS ma cyfrowe BNC.

Transport CD testowałem po RCA/Coax.

Testowałem więc po RCA/Coax oraz po AES/EBU i w dwóch różnych systemach.

 

Moim zdaniem to najciekawsza propozycja z tych które znam do wartości 25tys. Nie miałem wielu innych więc trudno

stawiać ostateczne werdykty ale jeśli ten DAC gra nie gorzej niż Esoteric K-01 który ma w sobie DAC 2x droższy, czy

Accustic Arts który jest droższy o ok 30% to można zaryzykować tezę iż jest jedną z najlepszych opcji w swojej cenie.

 

Gra dźwiękiem dynamicznym, przestrzennym ale ciepłym, nasyconym, łagodnym w analogowym sensie, bardzo przyjemnie

się go słucha.

Ma też dobrą regulację głośności przez co może współpracować bezpośrednio z końcówką mocy.Zapewne dla wielu osób będzie to

znaczny plus.W średnim High End stosuje się takie opcje ale w wysokim najlepsze rezultaty uzyskuje się gdy do końcówek mocy

jest w zestawie dedykowany preamp. Wiem, że można eksperymentować i czasem mieszanie preampa jednej firmy z końcówkami drugiej

daje niezłe rezultaty ale nigdy tak dobre jak pełna synergia kompletu gdy preamp jest dedykowany do monobloków.

Dlatego preamp w DAC-u w wyższym high end jest zbędny a cenę jednak podnosi.

 

Z drugiej strony przypuszczam, że ten DAC nie jest przewidziany przez producenta do najdroższych systemów a do tych średnich i dobrych.

Przy cenie ok 23 tys w detalu nie jest tani ale znacznie tańszy niż inne high endowe.

Calyx do tej pory nie miał oferty high endowej mimo dobrych produktów.

Tym modelem wchodzi do high endu "pełną gębą"

Skoro gra jak nawet 2.5x droższe DAC-i to "po co przepłacać"

 

Wiadomo,że każdy musiałby posłuchać w swoim systemie ale mnie się bardzo podoba.

Oczywiście nie jest tak jak niektórzy sądzą, że on może zupełnie pozamiatać konkurencję.

Być może tą w swojej cenie ale na pewno nie pokonuje AA czy Esoterica a już zupełnie nie Metronome C-8 Reference,

ale to są też sprzęty znacznie droższe.

Porównanie miałoby sens z nowym Sim Audio Moon 380D Mind który niby już się pokazał ale ciągle go nie ma w sprzedaży.

Kolejną konkurencją będzie M2Tech Vaughan oraz nowy Musical Fidelity M6 DAC, który wejdzie na rynek za 2 miesiące.

Tak czy inaczej mając do wydania na DAC ok 20 tys to na dziś nie znam lepszego niż Calyx Femto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po odsłuchach.

Sprzęt był wcześniej wygrzany więc nie trzeba było długo czekać na wrażenia.

 

Nowy DAC Calyx Femto jest zbudowany jak czołg i perfekcyjnie wykonany.Najwyższa jakość.

W sumie nie wiem co tam takiego jest że ten sprzęt jest tak duży i tak ciężki.

Do kompletu jest fajny, mały pilot, porządnie wykonany ze szczotkowanego aluminium.Nie jakieś plastikowe g....

DAC ma dużo wejść i dobrą jakość gniazd.

Nie mogłem go przetestować po USB bo nie używam kompa do grania muzyki a mój Akurate DS ma cyfrowe BNC.

Transport CD testowałem po RCA/Coax.

Testowałem więc po RCA/Coax oraz po AES/EBU i w dwóch różnych systemach.

 

Moim zdaniem to najciekawsza propozycja z tych które znam do wartości 25tys. Nie miałem wielu innych więc trudno

stawiać ostateczne werdykty ale jeśli ten DAC gra nie gorzej niż Esoteric K-01 który ma w sobie DAC 2x droższy, czy

Accustic Arts który jest droższy o ok 30% to można zaryzykować tezę iż jest jedną z najlepszych opcji w swojej cenie.

 

Gra dźwiękiem dynamicznym, przestrzennym ale ciepłym, nasyconym, łagodnym w analogowym sensie, bardzo przyjemnie

się go słucha.

Ma też dobrą regulację głośności przez co może współpracować bezpośrednio z końcówką mocy.Zapewne dla wielu osób będzie to

znaczny plus.W średnim High End stosuje się takie opcje ale w wysokim najlepsze rezultaty uzyskuje się gdy do końcówek mocy

jest w zestawie dedykowany preamp. Wiem, że można eksperymentować i czasem mieszanie preampa jednej firmy z końcówkami drugiej

daje niezłe rezultaty ale nigdy tak dobre jak pełna synergia kompletu gdy preamp jest dedykowany do monobloków.

Dlatego preamp w DAC-u w wyższym high end jest zbędny a cenę jednak podnosi.

 

Z drugiej strony przypuszczam, że ten DAC nie jest przewidziany przez producenta do najdroższych systemów a do tych średnich i dobrych.

Przy cenie ok 23 tys w detalu nie jest tani ale znacznie tańszy niż inne high endowe.

Calyx do tej pory nie miał oferty high endowej mimo dobrych produktów.

Tym modelem wchodzi do high endu "pełną gębą"

Skoro gra jak nawet 2.5x droższe DAC-i to "po co przepłacać"

 

Wiadomo,że każdy musiałby posłuchać w swoim systemie ale mnie się bardzo podoba.

Oczywiście nie jest tak jak niektórzy sądzą, że on może zupełnie pozamiatać konkurencję.

Być może tą w swojej cenie ale na pewno nie pokonuje AA czy Esoterica a już zupełnie nie Metronome C-8 Reference,

ale to są też sprzęty znacznie droższe.

Porównanie miałoby sens z nowym Sim Audio Moon 380D Mind który niby już się pokazał ale ciągle go nie ma w sprzedaży.

Kolejną konkurencją będzie M2Tech Vaughan oraz nowy Musical Fidelity M6 DAC, który wejdzie na rynek za 2 miesiące.

Tak czy inaczej mając do wydania na DAC ok 20 tys to na dziś nie znam lepszego niż Calyx Femto.

dziekujemy za recenzje,widac jest swietny w tej cenie,ale drozszy od malego Calyxa(6800zl) az 3-krotnie,moze kidys jak bedzie kosztowal 50% ceny, to bedzie swietnym nabytkiem, ale to bedzie nie wczesniej jak za 2lata,co sobie kiedys zycze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że po jakimś czasie muszą pojawić się używki.Wtedy cena nie będzie mogła być wyższa niż 50% ceny nowego.

W tym czasie na rynku pojawi się sporo nowych modeli konkurencji więc jeśli szukasz używki to za 2 lata być może coś trafisz.

Teraz to nie ma szans bo to nowość, dopiero wchodzi na rynek i zerowe szanse że ktoś kupi i zaraz sprzeda za połowę ceny.

Ale sprzęt jest super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.