Skocz do zawartości
IGNORED

>>> PROCESORY DO KINA DOMOWEGO <<<


BoDeX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś porównywał marantza z seri 7 amplituner z procesorami seri 8 ???mam apli sr7010 w którym  obstawione są już wszystkie głośniki teraz nachodzi pytanie o sam procesor i w  moim przypadku to tylko raczej po rca ..Czesto ,gesto slyszy się że ampli z 7dmej serii dużo nie odstaje od procesora 7mej ..ale czy to prawda ?..Obecnie jestem niezmiernie zadowolony z tego co osiągnąłem i na następny krok myślę że musiałbym wydać sporo kasy żeby było trochę lepiej..Ogolnie dziwi mnie że sr7010 nawet po odciążeniu (czyli dwa wzmacniacze pod preampy+ mono na centralke )grzeje sie tak jak ,,z,, ..podłączonymi głośnikami bezpośrednio do ampli.Ogólnie dynamika jest na super poziomie w tej chwili ..Mam mały metraż ale to kompletnie nie przeszkadza w kreowaniu przestrzenności w filmach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze jak ktoś mysli ze marantz sr7010 to jakieś nie wiadomo co jeśli chodzi moc, to napisze ze udalo mi się wkońcu upolować marantza ma700 po renowacji i sr7010 nawet przy wysterowanym jednym kanale centralnym(niby 171W 8ohm jeden kanał) na kolumnie centralnej nie ma szans do tego monoblocku (marantz ma700 200w rms w 8ohm 300w rms 4ohm) testowalem na muzyce i głownie filmach..da się odczuć różnice bez wahania ..czuć moc.. i jednocześnie lekkość a moj centralny górny zakres ma wlaśnie w zapotrzebowaniu na wzmacniacz  200W w 8 omach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ktoś porównywał marantza z seri 7 amplituner z procesorami seri 8 ???mam apli sr7010 w którym  obstawione są już wszystkie głośniki teraz nachodzi pytanie o sam procesor i w  moim przypadku to tylko raczej po rca ..Czesto ,gesto slyszy się że ampli z 7dmej serii dużo nie odstaje od procesora 7mej ..ale czy to prawda ?..Obecnie jestem niezmiernie zadowolony z tego co osiągnąłem i na następny krok myślę że musiałbym wydać sporo kasy żeby było trochę lepiej..Ogolnie dziwi mnie że sr7010 nawet po odciążeniu (czyli dwa wzmacniacze pod preampy+ mono na centralke )grzeje sie tak jak ,,z,, ..podłączonymi głośnikami bezpośrednio do ampli.Ogólnie dynamika jest na super poziomie w tej chwili ..Mam mały metraż ale to kompletnie nie przeszkadza w kreowaniu przestrzenności w filmach .
A przełączyłeś, go sobie na 4 Ohmy?
Tym bardziej, jak nie korzystasz z jego końcówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, RAF77 napisał:

A przełączyłeś, go sobie na 4 Ohmy?
Tym bardziej, jak nie korzystasz z jego końcówek.

Wczesniej  Mialem na 6ohm ,co to zmieni wlasciwie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.