Jump to content
IGNORED

ET UFO POWSZECHNE UJAWNIENIE


ARTON55
 Share

Recommended Posts

ET/UFO POWSZECHNE UJAWNIENIE

NIE JESTAŚMY SAMI NALEŻYMY DOWIELKIEJ GWIEZDNEJ RODZINY

 

Zamysłem moim jest popularyzowanie ukrywanej wiedzy na temat życia we wszechświecie.

Watek ten jest on niejako kontynuacją poprzedniego PODPISZ PETYCJĘ DO BIAŁEGO DOMU O UFO/ET pod bardziej aktualnym tytułem. Przypomnę była to petycja do Białego Domu o podanie do publicznej wiadomości faktu istnienia istot pozaziemskich z którymi rząd USA ma od wielu lat kontakt. Jednak brak woli poinformowania spowodował, iż ta petycja w praktyce nie rejestrowała składanych podpisów. W tym sensie nie osiągnęła bezpośredniego celu ale wzbudziła szerokie zainteresowanie i pokazała prawdziwą postawę władzy. Fakt istnienia gwiezdnych braci dla ludzi interesujących się tą tematyką jest bezsporny. Chodzi o prawo do prawdy. Spodziewam się, że wkrótce nastąpi powszechne ujawnienie tego faktu. Na pewno będzie to miało duże konsekwencje bo nic będzie już takie samo. Ludzie uzyskają większą świadomość i wiedzę dzięki której nastąpią szybsze korzystne dla nas i zapewne również dla Ziemi zmiany. Nie wszystkim jest to na rękę. Należy się spodziewać prób przeciwdziałania i zastraszania ludzkości różnymi metodami. Ogłupiania ich i dezinformowania. Ja jestem przekonany, iż nie damy się zmanipulowć a ostateczną konsekwencją będzie awans i przystąpienie oficjalne do gwiezdnej rodziny do GALAKTYCZNEJ FEDERACJI ŚWIATŁA.

 

Galaktyczna Federacja Światła została utworzona ponad 4,5 Miliona lat temu aby zapobiec dominacji i wykorzystaniu tej Galaktyki przez międzywymiarowe siły Ciemności. Obecnie w jej skład wchodzi ponad 200.000 członków – gwiezdnych nacji, konfederacji i związków.

 

Około 40% Federacji to rasy humanoidalne natomiast pozostała część to różne formy odczuwających Istot/Bytów. Większość członków Galaktycznej Federacji Światła reprezentuje w pełni Świadome Istoty.

 

gflb.jpg

 

OTO PRZESŁANIE OD FEDERACJI ŚWIATŁA

 

Opublikowane jako: mój świat — październik 8, 2008 @ 2:56 po południu

Do wielu ludzi dotarła informacja, że 14 października 2008 pojawi się

w atmosferze ziemskiej potężny statek kosmiczny jakiego nikt wcześniej nie widział …..

Istoty znane ziemianom jako Galaktyczna Federacja Światła planują ujawnienie się ludzkości.

Większość ludzi nie ma pojęcia,

kto to jest Galaktyczna Federacja Światła ?

Galaktyczna Federacja jest najstarszą Federacją we Wszechświecie, została utworzona

pod koniec I wojny galaktycznej, która toczyła się bardzo dawno temumiędzy konstelacją Lyra i istotami zwanymi - Reptilianami, Felinami i Karianami. Od tej wojny, ci co przeżyli zadecydowali, że muszą ustanowić jakieś rozwiązanie aby rozstrzygać spory w taki sposób by niedochodziło do wielkiego niszczenia ludzi na Avalonie - pierwsza Ziemia.

Galaktyczn Federacja Światła została założona z Lyrian i Orionczyków. Ich pierwszym okrętem flagowym był Pelegai, jeden z nielicznych statków kosmicznych nienaruszonych podczastej wojny. Wojna miała bardzo dramatyczny przebieg i długo po niej Wszechświat musiał goić rany.

Z biegiem czasu Galaktyczna Federacja Światła bardzo się wzmocniła. Za Ziemię jest odpowiedzialna Galaktyczna Federacja z Plejad ulokowana na Syriuszu.

OTO PRZESŁANIE OD FEDERACJI ŚWIATLA

DO LIDERóW, CZŁONKóW RZĄDóW, POLITYKóW

I WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI

Chcemy, abyście wiedzieli, że dnia 14 października roku 2008 na waszym

niebie będzie widoczny statek wielkich rozmiarów. Będzie na południu waszej półkuli

i przeleci nad wielu waszymi krajami. Przekazujemy wam nazwę Alabama.Zostało postanowione, że pozostaniemy w waszej atmosferze przynajmniejprzez trzy wasze dwudziestoczterogodzinne okresy. Przez ten czas nawaszym ziemskim planie będzie wielkie poruszenie. Wasze najwyższewładze będą próbowały wtargnąć do naszej ‘atmosfery’, która otacza naszstatek. To ‘pole bezpieczeństwa’ jest nam niezbędne,

gdyż będzie ‘farsa’ zorganizowana przez tych z waszego świata, którzy będą próbowali zaprzeczyć, że przybywamy w MIŁOŚCI.

WIEDZCIE, ŻE PRZYBYWAMY, BY POMóC WASZEMU ŚWIATU.

NIE PRZYBYWAMY, BY PRZEJMOWAĆ.

NIE PRZYBYWAMY, BY NISZCZYĆ.

PRZYBYWAMY, BY DAĆ WAM NADZIEJĘ.

Jesteśmy istotami zinnych planet, które przez wiele wieków waszego czasu przygotowywałysię na te nadchodzące dni. Prosimy każdą duszę, która czyta te słowa, aby zaakceptowała w sercu Prawdę, która tkwi w jego wnętrzu. Ponieważ wtym miejscu istnieje wiedza, że ma to nastąpić. Będzie wielu, którzyzaprzeczają. Będzie wielu, którzy odrzucają. Będą ci, którzy ZNAJĄ tę PRAWDĘ. Kimkolwiek z nich jesteś … wiedz o tym.

TO NASTĄPI.

Dajemy wam okazję uchwycić na ekranie ten szczególny statek. Nie będzie kontaktu

w formie, jaką chcieliby widzieć mieszkańcy waszej planety. Podczas tejpoczątkowej prezentacji, będziemy po prostu pokazywać wam nasz statek.Powiadamy wam …

Na początek będzie to z pewnością wystarczająco dużo, by zrozumieć. Zostaną wykorzystane wszelkie sposoby, aby przedrzeć się przez naszą barierę bezpieczeństwa, ale wszystkie zawiodą. Dopóki nie UDOWODNIMY wam, że przybywamy w MIŁOŚCI, nie dopuścimy do odkrycia pełni naszych odwiedzin.

WIEDZCIE O TYM …

JEST TO POCZĄTEK … NIE KONIEC.

Wasze rządy i wasze środki masowego przekazu będą próbowały zakamuflować nas.

To się nie powiedzie. Uwzględniliśmy wszystkie możliwości. Wasze media nie będą miały wyboru - będą musiały przedstawić PRAWDĘ, gdyż będziedla wszystkich widoczna.

Przyjaciele ziemi. Nie obawiajcie się. Usilnie nalegamy, byście ZAUFALI, że przychodzimy, aby sprowadzić upadek tych, którzy mają złeintencje w stosunku do pomyślności waszej planety. Gdybyśmy teraz nieinterweniowali … zgodnie z planami istniejącymi od wieków waszego czasu… to obawiamy się, że byłoby za późno.

PROSIMY, ABYŚCIE PRZYJĘLI NAS Z MIŁOŚCIĄ.

PONIEWAŻ TO W JEJ IMIENIU PRZYCHODZIMY.

Kiedy mówiono, że waszświat był nas świadomy dzięki filmom itp., nie było to czystą fantazją. To my sialiśmy i podlewaliśmy ziarna Prawdy na waszej planecie,przygotowując was na te dni.

MY NAPRAWDĘ

PRZYBYWAMY W POKOJU.

Napełnijcie swoje dusze UFNOŚCIĄ w to. Jesteśmy waszymi braćmi i siostrami z innychmiejsc. Nasza technologia jest bardzo zaawansowana. Istnieją ludzie nawysokich stanowiskach władzy, którzy bardzo dobrze o tym WIEDZĄ. Dlatego wiedzą, że niewiele sensu miałyby próby ‘udawania’, że muszą użyć broni, aby nas zniszczyć. Prosimy, abyście w dniu, w którym się ukażemy słuchali tylko swojego serca, a NIE słów tych, którzy będą opanowani wielkim strachem przed utratą swojej władzy. Już zbyt długo wasz świat żył pod chmurą, której większość z was nie była świadoma. Gdybyście ZNALI Prawdę o tym, co było przed wami skrywane, przerazilibyście się i bardzo trudno byłoby wam w to uwierzyć. Czas,aby waszym duszom pozwolić być tym, kim są. Zasłona będzie odsunięta.

RADUJCIE SIĘ.

PRZYSZEDŁ NA TO CZAS.

BĘDZIECIE O TYM WIEDZIEĆ, GDY WASZE SERCE ZAAKCEPTUJE PRAWDZIWY POWóD NASZEJ WIZYTY.

PRZYNOSIMY WAM ZROZUMIENIE MIŁOŚCI. WIEDZCIE O TYM.

Decydujemy się na tym poprzestać.

Bądźcie czujni. Zwracajcie oczy ku niebu.

Zachowujcie w sercu MIŁOŚĆ.

MY … FEDERACJA ŚWIATŁA … NA TYM KOŃCZYMY, ŚLĄC WAM ZACHĘTĘ I NADZIEJĘ WRAZ Z ROZPOCZYNANIEM WZNOSZENIA DO NOWEGO ŚWIATA.

Każde z was samo zdecydowało, aby być tutaj w czasie tego wznoszenia. Teraz zdecydujcie, czy wasza ludzka forma … Zaakceptuje to powodowana MIŁOŚCIĄ Czy Odrzuci to z powodu STRACHU. Niechaj Najwyższy aspekt waszej duszy napełni was Światłem, gdy odważnie będziecie postępować naprzód. Wyrazy wdzięczności dla każdego z was, który wesprze nas w tej sprawie.

Ω

 

Ja tylko dodam, że o ujawnieniu się tego statku powietrznego nic nie wiem. Osobiście nie przywiązywałbym do wymienionej wyżej daty szczególnego znaczenia. Z różnych przyczyn. Czas przez nas pojmowany jest inaczej, ma inny liniowy charakter i nie on tu jest najważniejszy. Prawdziwej daty ani formy ujawnienia jestem przekonany nikt nie zna. Zwróciłbym tu głównie uwagę na charakter tego przesłania.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

" ... Zamysłem moim jest popularyzowanie ukrywanej wiedzy na temat życia we wszechświecie ... "

 

Nikt niczego nie ukrywa. Ale idź, powiedz komuś, że od miesiąca gościsz u siebie kosmitę i gadacie sobie o życiu i kosmosie. Jaka będzie jego reakcja?

 

" ... Ja tylko dodam, że o ujawnieniu się tego statku powietrznego nic nie wiem. Osobiście nie przywiązywałbym do wymienionej wyżej daty szczególnego znaczenia. Z różnych przyczyn. Czas przez nas pojmowany jest inaczej, ma inny liniowy charakter i nie on tu jest najważniejszy. Prawdziwej daty ani formy ujawnienia jestem przekonany nikt nie zna. Zwróciłbym tu głównie uwagę na charakter tego przesłania ... "

 

Każdy byt materialny podlega tym samym prawom. Taki statek to przecież materia jak i załoga, która go stanowi. Jeśli ktoś podróżuje przez galaktyki, to czas wyliczy z dokładnością do milionowego miejsca po przecinku. Jeśli nie, to pewnie nadal czekają na reakcję ludzi obok ... Merkurego :)

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

Link to comment
Share on other sites

pokazał się czy tylko w filmie dzień niepodległości go widzieli? :)

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie, to pewnie nadal czekają na reakcję ludzi obok ... Merkurego :)

To mi się najbardziej podobało - hahahahaha.

Masz za to plus ode mnie :-)

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Teraz będą bajtlować nam głowy o pojawieniu się UFO aby odwrócić naszą uwagę od ważniejszych dla nas spraw , choćby kwestia wieku emerytalnego czy zbliżającego się wielkimi krokami kryzysu czy wyzyskowi jaki ma miejsce -pier**le UFO !(sorry za wulgarność ale wrze we mnie )

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Link to comment
Share on other sites

W jakim języku było to przesłanie?

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Też znalazłem tę odezwę pomiędzy ulotkami z Reala i Leclerca.

Myślałem, że to okoliczne ćpuny kupiły towar i szaleją.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

W jakim języku było to przesłanie?

Angielski to przecież międzygalaktyczny język. Na wszystkich filmach ufole nim mówią.

 

Myślałem, że to okoliczne ćpuny kupiły towar i szaleją.

tylko nie okoliczne!

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

bardzo dobra agitacja

zwłaszcza w perspektywie planowanego programu "niebieska wizualizacja"

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Link to comment
Share on other sites

UFO zawsze ląduje w Ameryce.

No raz się zdarzyło w RPA.

Ale to z głodu chyba się im porąbało.

Nie ma co patrzeć na niebo nad Polską.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Fajne to, 8go października było to opublikowane, a 14tego mieli przylecieć. Czyżby dzwonili z kosmosu do kogoś aby przekazać te informacje? Skąd znali telefon do kogokolwiek?

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Link to comment
Share on other sites

było u nas!

 

kurcze i nic o tym nie wiedziałem!

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Link to comment
Share on other sites

to to jakaś lipa ale na ostatnim koncercie M.M. W Gdańsku, też nad kanałem, leciały sobie takie trzy śmieszne obiekty w sposób i z szybkością wykluczająca samoloty, normalka, nie ma się czym podniecać

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Link to comment
Share on other sites

UFO zawsze ląduje w Ameryce.

No raz się zdarzyło w RPA.

Ale to z głodu chyba się im porąbało.

Nie ma co patrzeć na niebo nad Polską.

W Polsce też bywają i co interesujące zawsze w Wylatowie .Ponoć wielokrotnie porywali panią Elżbietę Łaniek i to od 3 roku życia , również jej babcię oraz jej syna .

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Link to comment
Share on other sites

Na tym filmiku jakoś nie widać poświaty,odbicia,w wodzie świecącego obiektu,świadczy to że to lipa,tak jak obiekt na ladzie bez własnego cienia.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Teraz będą bajtlować nam głowy o pojawieniu się UFO aby odwrócić naszą uwagę od ważniejszych dla nas spraw , choćby kwestia wieku emerytalnego czy zbliżającego się wielkimi krokami kryzysu czy wyzyskowi jaki ma miejsce -pier**le UFO !(sorry za wulgarność ale wrze we mnie )

 

A nie widzisz w tym żadnej szansy? Tacy Plejadjanie żyją na wysokim bez takich problemów jak u nas poziomie. Odkąd zauważyli użycie na Ziemi broni nuklearnej i dążenie naszej cywilizacji do samozagłady zintensyfikowali kontakty i są zaintresowani pomocą. Ja patrzę na to jako jedyną szansę i tak samo wszystkim radzę.

 

W jakim języku było to przesłanie?

Z tego co wiem channeling przetłumaczony z j. angielskiego.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Artonn 55 nic do ciebie nie mam ale nie bądź infantylny , w cuda wierzysz ?. Z kosmitami jest jak z duszami naszych bliskich po śmierci nikt ich nie widział i żaden jeszcze nas nie odwiedził .BEZ URAZY !!! Piotrek

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Link to comment
Share on other sites

Steven Bassett Dyrektor EWN, X-PPAC. [PL]

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Stephen Bassett talking about Disclosure. [PL]

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Z moich informacji wynika, że broń nuklearna na Ziemi została skutecznie dezaktywowana. Podjęto jeszcze szereg innych pokojowych działań a wkrótce obce wojska z krajów zostaną powszechnie wycofane , nastąpi powszechne rozbrojenie. Są również plany zaradzenia kryzysowi po upadku UE. Zmiany będą przełomowe przekraczające nasze wyobrażenia.

 

Zapoczątkują nową erę i nową cywilizację.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

To się nazywa "reset",np.finansów.zadłużeń globalnych,swiata,reset rozbrojenia,działań wojennych,itc...to moą zrobic ludzie,nie potrzeba tu domniemanych kosmitów,bardziej opowiedzenie sie za wartościami wyższymi,które już mamy 2000 lat a nawet i dłużej,używajmy rozumu,liczmy na siebie i Bożą Opatrzność,a nie na fantazjowanie co niektórych ludzkich wybujałych i błądzących umysłów.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

liczmy na siebie i Bożą Opatrzność,a nie na fantazjowanie co niektórych ludzkich wybujałych i błądzących umysłów.

no no, zwłaszcza opatrzność, przestań i Ty fantazjować

 

@ ARTON55

a ile czasu ma prezydent usa na ustosunkowanie się do Twojej petycji, chyba już coś powinien chlapnąć o kosmitach i strefie 51 ?

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edited by szybki Gonzo
Link to comment
Share on other sites

Z moich informacji wynika, że broń nuklearna na Ziemi została skutecznie dezaktywowana. Podjęto jeszcze szereg innych pokojowych działań a wkrótce obce wojska z krajów zostaną powszechnie wycofane , nastąpi powszechne rozbrojenie. Są również plany zaradzenia kryzysowi po upadku UE. Zmiany będą przełomowe przekraczające nasze wyobrażenia.

 

Zapoczątkują nową erę i nową cywilizację.

Napisz co bierzesz i gdzie się to kupuje.

Tak to jeszcze po niczym nie gadałem.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

Link to comment
Share on other sites

no no, zwłaszcza opatrzność, przestań i Ty fantazjować

 

Nawracać nie zamierzam tu nikogo,ale to jedynie słuszne w moim życiu,oprócz wieku.Nie dajcie sobie wyprać tylko mózgów,bo tu jedynie o to chodzi,prawo mojego rozumowania nie zmienisz,a głupota jest stosowną zapłatą na tym wątku.To nie jest bynajmniej forma mojego ubliżania tu nikogo,ale piętnowanie głupoty,która tu unosi się jak owe spodki ufo.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edited by ted125

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

Link to comment
Share on other sites

Z moich informacji wynika, że broń nuklearna na Ziemi została skutecznie dezaktywowana. Podjęto jeszcze szereg innych pokojowych działań a wkrótce obce wojska z krajów zostaną powszechnie wycofane , nastąpi powszechne rozbrojenie. Są również plany zaradzenia kryzysowi po upadku UE. Zmiany będą przełomowe przekraczające nasze wyobrażenia.

 

Zapoczątkują nową erę i nową cywilizację.

Taaa...k, zmiany beda przelomowe, tylko nieco inne, niz przypuszczasz.

 

"Kiedy tylko beda mowic:,Pokoj i bezpieczenstwo,, wtedy natychmiast przyjdzie na nich nagla zaglada, tak jak dreczace bolesci na niewiaste brzemienna, i na pewno nie ujda".

( 1 Tesaloniczan 5:3 )

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Nawracać nie zamierzam tu nikogo,ale to jedynie słuszne w moim życiu,oprócz wieku.Nie dajcie sobie wyprać tylko mózgów,bo tu jedynie o to chodzi,prawo mojego rozumowania nie zmienisz,a głupota jest stosowną zapłatą na tym wątku.To nie jest bynajmniej forma mojego ubliżania tu nikogo,ale piętnowanie głupoty,która tu unosi się jak owe spodki ufo.

Dla mnie głupotą jest to, że ta cywilizacja stanęła na skraju przepaści. Rozumiem, że nie wszyscy to dostrzegają.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie głupotą jest to, że ta cywilizacja stanęła na skraju przepaści. Rozumiem, że nie wszyscy to dostrzegają.

 

 

 

 

Arton 55 tu masz absolutną rację ale to nie kosmici przyjdą nam w sukurs

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie głupotą jest to, że ta cywilizacja stanęła na skraju przepaści. Rozumiem, że nie wszyscy to dostrzegają.

 

Dostrzegają!Ale nie ufo to może uzdrowić!Nie zmiana cywilizacji tylko jej udoskonalenie,we wartości, przede wszystkim duchowe i poszanowanie życia,a nie tkzw.cywilizacja śmierci,temu należy się sprzeciwstawić,i masońskiej chciwości,zawłaszczenia świata etc...dużo by tu można wyliczać...koncerny medyczne,farmaceutyczne, chociażby.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Taaa...k, zmiany beda przelomowe, tylko nieco inne, niz przypuszczasz. "Kiedy tylko beda mowic:,Pokoj i bezpieczenstwo,, wtedy natychmiast przyjdzie na nich nagla zaglada, tak jak dreczace bolesci na niewiaste brzemienna, i na pewno nie ujda". ( 1 Tesaloniczan 5:3 )

 

O pokoju i rozbrojeniu to już mówili i tak zakończyła się era zimnej wojny -ten okres mamy już za sobą - nie mniej masz rację nie długo wydarzą sie rzeczy , że na samą myśl ciarki przechodzą

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Link to comment
Share on other sites

Należy się spodziewać, że zostanie powszechnie udostępniona wolna energia i zlikwidowana klęska głodu na świecie a aktualny system ekonomiczny będzie diametralnie przemodelowany.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

Link to comment
Share on other sites

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.