Skocz do zawartości
IGNORED

ET UFO POWSZECHNE UJAWNIENIE


ARTON55

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem,miłośnicy tematu,pewnie czują się zawiedzeni...trzeba zejść na ziemię...

 

Niestety. Jeszcze raz nauka udowodniła, że jak nie jest w stanie czegoś wyjaśnić na pewno to i tak to zrobi. Na siłę.

A konkretnie chodzi mi o stwierdzenie zawarte w tym filmie jakoby Indianie stanowiący tak zwaną kulturę Nazca są autorami tajemniczych rysunków, gdyż te same wzory umieszczali na swoich wyrobach ceramicznych znajdowanych w miejscach ich pochówku. Ja też daleki jestem od stwierdzenia, że te wszystkie rysunki zrobili przybysze z kosmosu. Ale sami Indianie przybywając na te tereny mogli zastane tu rysunki niejako "przejąć" i umieszczać je w formie ozdób na swoich wyrobach.

Błędem jest toria o liniach jakoby były one kanałami służącymi do nawadniania tego pustynnego miejsca. Ostatni deszcz jaki tam spadł był jakieś sto pięćdziesiąt lat temu. Taki klimat panuje tam już od tysiącleci. Skąd brali wodę do tych niby kanałów? Ta niewielka ilość, którą tam znajdowano wyparowałaby już w połowie kanału zanim dopłynęłaby do jego końca. Na tym terenie panuje niesamowity upał. A linii tych jest tysiące na olbrzymim terenie powierzchni. Nie stanowią one też za bardzo jakiegoś układu melioracyjnego, gdyż biegną w sposób wielce chaotyczny (współczesnym naszym zdaniem, gdyż nie wiemy do czego służyły, może tak miało być). No i co to za rowy, które biegną pod górę? Tam się nie kończą sugerując spad wody, biegną dalej z drugiej strony góry, dalej i dalej przez następne.

Zauważyliście tak zwane "pasy startowe" ? (Niemożliwością jest stwierdzenie nawet w przybliżeniu ich daty utworzenia) Być może w "czasach bogów" do tego im właśnie służyli. Kiedy pomagający ludziom bogowie odlecieli ci chcąc żeby wrócili zaczęli ich "przywoływać" niesamowicie wielkimi znakami (rysunkami) widocznymi z góry. Musiało im bardzo zależeć skoro podjęli się tego morderczego zadania. Moja teoria równie dobra co inne.

Zwłaszcza, że całkiem niedawno coś podobnego wydarzyło się na Pacyfiku. Poczytajcie o tak zwanym kulcie cargo po II wojnie światowej (z nią i z amerykańskim wojskiem związanym).

 

Program i tak mi się podobał. Życie i kultura innuch ludzi z innych epok też jest ciekawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

suchy płaskowyż to optymalne miejsce na lądowisko,

swoją drogą to z punktu widzenia użytkownika lotniska dysponującego najwyższą technologią system rowków informacyjnych jest archaiczny,

pasuje natomiast idealnie do rozbitków - takie SOS z gałęzi na plaży, które łatwo zobaczyć z samolotu lub śmigłowca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na swoim tarasie (mój osobisty płaskowyż) wygraweruję wizerunek pająka olbrzyma w nadziei , że odwiedzą mnie przybysze z gwiazd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziś na swoim tarasie (mój osobisty płaskowyż) wygraweruję wizerunek pająka olbrzyma w nadziei , że odwiedzą mnie przybysze z gwiazd

 

jak do sypialni wlezie ci obcy albo stado critersów to stwierdzisz, że pomysł z pająkiem był głupi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na swoim tarasie (mój osobisty płaskowyż) wygraweruję wizerunek pająka olbrzyma w nadziei , że odwiedzą mnie przybysze z gwiazd

 

Kiedyś najtęższe umysły swoich czasów (a było to zaledwie kilka lat przed pierwszym lotem braci W.) twierdziły, że latanie maszyn cięższych od powietrza nigdy nie będzie możliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak film marginalnie podjął temat obcych,natomiast próba wyjaśnienia odrębnej jeszcze prymitywnej kultury,co by nie myśleć,był ciekawy.Ale napewno kazda cywilizacja,jej trwanie,skupia się w obrębie bustwa,co stanowi głowny element tworzenia owej cywilizacji.Dzisiaj wielu próbuje wyrugować Boga i z tąd tworzenie mitów o kosmitach,jako inne obszary poszukiwań nieznanych jeszcze naszej cywilizacji.Chociaż objawienie Pańskie mamy za sobą!Oczywiście moje spostrzeżenie traktójcie bardzo skrótowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ted125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak film marginalnie podjął temat obcych,

 

Ja się nawet na to specjalnie nie nastawiałem. Filmik i tak był ciekawy.

Ale zdziwiłem się, że nic nie wspomniano, nawet w krótkim zdaniu o Marie Reiche.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DeeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do sypialni wlezie ci obcy albo stado critersów to stwierdzisz, że pomysł z pająkiem był głupi

Nie bądź fatalistą , może w mojej sypialni zastanę obcą istotę żeńską , która nie tylko zrobi mi dobrze ale być może obdaruje mnie znacznie dłuższym życiem i pomysł z namalowaniem pająka na tarasie przed domem okaże się bardzo mądrym pomysłem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdaruje mnie znacznie dłuższym życiem

żeby nie było jak z tym rybakiem co chciał mieć do kolan

ale na nowej emeryturze, kto wie, fajny pomysł, taki dietetyczny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było jak z tym rybakiem co chciał mieć do kolan

ale na nowej emeryturze, kto wie, fajny pomysł, taki dietetyczny

Do kolan to już mam i bez kosmitki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się stary kawał z murzynem co złapał złotą rybkę:

-Masz 3 życzenia

-Chcę być biały, mieć mnóstwo dup i mnóstwo wody.

Rybka zamieniła go w sedes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cechą  ciemnych społeczeństw.

 

Bez wyrywania z kontestu proszę...

 

".Dzisiaj wielu próbuje wyrugować Boga i z tąd tworzenie mitów o kosmitach,jako inne obszary poszukiwań nieznanych jeszcze naszej cywilizacji."

 

To jest cechą ciemnych społeczeństw. Tez pasuje!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe znacznie więcej naukowców skłania się w stronę teorii o inteligentnym życiu pozaziemskim , choć przesłanki nie są obiecujące ze względu na złożoność procesu jakim jest życie samo w sobie oraz niezbędne warunki do jego utrzymania aniżeli w Istotę , która jest sprawcą życia i która stworzyła niezbędne po temu warunki w mikroświecie jakim jest planeta Ziemia .

Rysunki naskalne w Nazca są bardziej przekonujące i zajmujące niż biblijny opis stworzenia świata , który pokrywa się z najnowszymi teoriami naukowymi o powstaniu Ziemi , wystarczy uważnie przeczytać i porównać kolejność w jakiej Bóg stwarzał światło dzienne i nocne z doniesieniami naukowymi w tej materii .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź fatalistą , może w mojej sypialni zastanę obcą istotę żeńską , która nie tylko zrobi mi dobrze ale być może obdaruje mnie znacznie dłuższym życiem i pomysł z namalowaniem pająka na tarasie przed domem okaże się bardzo mądrym pomysłem .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ktoś wie co w przekazie jest zawarte ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ktoś wie co w przekazie jest zawarte ? :)

Wezwanie na Sąd Ostateczny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To chyba kolejna kaczka dziennikarska aby odwrócić naszą uwagę od istotnych spraw

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Co ciekawe znacznie więcej naukowców skłania się w stronę teorii o inteligentnym życiu pozaziemskim , choć przesłanki nie są obiecujące ze względu na złożoność procesu jakim jest życie samo w sobie oraz niezbędne warunki do jego utrzymania aniżeli w Istotę , która jest sprawcą życia i która stworzyła niezbędne po temu warunki w mikroświecie jakim jest planeta Ziemia .

Rysunki naskalne w Nazca są bardziej przekonujące i zajmujące niż biblijny opis stworzenia świata , który pokrywa się z najnowszymi teoriami naukowymi o powstaniu Ziemi , wystarczy uważnie przeczytać i porównać kolejność w jakiej Bóg stwarzał światło dzienne i nocne z doniesieniami naukowymi w tej materii .

 

Biblia chrześcijańska nie daje pełnej informacji - kim lub czym jest Bóg, gdzie jest i co teraz robi, fakt, że pewne informacje pokrywają się z poglądami naukowców to plus.

nic natomiast nie stoi na przeszkodzie by informacje z Bibli i rysunki naskalne z np Nazca zsumować, wnioski mogą być korzystne(oczywiście nie dla niektórych wersetów z Bibli ale wiemy że ta była wieloktotnie przepisywana i redagowna)

Biblia niestety to bardzo stronniczo zredagowana wiedza dotycząca losów i historii rejownów morza śródziemnego z ostatnich 5 tys lat, więcej info napewno spoczywa w watykanie czy spłonęło w bibliotece aleksandryjskiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwoje znad Morza Martwego

 

Rok 1947 okazał się początkiem nowego, fascynującego okresu w dziejach rękopisów hebrajskich. W grocie nieopodal Wadi Qumran (Nachal Qumeran), w okolicach Morza Martwego, znaleziono pierwszy zwój z Księgą Izajasza oraz inne zwoje biblijne i niebiblijne. Wkrótce udostępniono uczonym komplet zdjęć tego dobrze zachowanego Zwoju Izajasza. Uważa się, że pochodzi on z końca II wieku p.n.e. Jest to naprawdę niebywałe odkrycie. Badania porównawcze tych dokumentów upewniają nas, że Pisma Hebrajskie zostały zachowane do naszych czasów zasadniczo w takiej formie, w jakiej pierwotnie spisali je natchnieni słudzy Boży. Poza tym zwój ten jest DOWODEM na to iż imię Boże występuje w Biblii.

qumran.jpg

Zwój Izajasza 10:14 to 11:12 znaleziony w Qumran z I wieku n.e. Poniżej kawałek tłumaczenia oraz zdjęcie tego zwoju:

 

1. or chirped. (15) Shall the axe exitself above the one chopping with it or the saw make itself greater than the one moving it as though it shook itself

2. a rod or make itself greater than the one lifting it up as if it could lift itself as though it were not wood. (PP)

3. (16) Therefore the Lord YHWH of Hosts shall send among his fatlings leanness and instead of His glory he shall light a flame like the burning of a fire.

4. (17) And the light of Israel shall be for a fire and his Holy One for a flame and it shall burn and devour his thorns and his briers in one day.

5. (18) And the Glory of His forests and His fields of produce both spirit and flesh shall be consumed. And they shall be as the melting of a standard bearer. and the remnant of the number of the trees of His forest

6. can be written by a youth. (PP)

7. And it shall be in that day that the remnant of Israel will no longer lean on the one who caused his wounds and the escaped of the house of Jacob

8. but shall be supported by YHWH the Holy one of Israel in truth The remnant shall return, the remnant of Jacob to the Mighty God (22) Although

9. your people Israel shall be as the sand of the sea a remnant shall return to it. The completion determined will overflow with righteousness. (23) Because a completion and that determined

10. shall the Lord YHWH of Hosts make in the midst of the whole earth.(PP)

11. (24) Therefore thus says the Lord YHWH of Hosts my people…

zwoje.jpg

Na powyższym skrawku zwoju z Qumran, aż 6 razy widzimy tetragram Imienia Bożego,

zapisany (w przeciwieństwie do reszty tekstu) starohebrajskimi literami JHWH

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według docirający do mnie z różnych miejsc informacji. Trwają aktualnie intensywne wyśiłki na rzecz pokoju na świecie. Po dezaktywacji potencjału nuklearnego trwają w tej chwili działnia neutralizujące nazwijmy to zbyt aktywne floty powietrzne. Robione jest to w sposób humanitarny. Są czynione nieustające działania by przeciwdziałać próbom wywołania III wojny światowej.

W niedługim czasie należy oczekiwać dla wielu niespodziewanych głośnych i licznych aresztowań ludzi mających wiele na sumienu przeciwko ludzkości. Dalszym krokiem będzie zaprezentowanie i wprowadzenie nowego systemu finansowego wraz z zupełnie nowymi zasadami ekonomii. Osobiście twierdzę, że jest to konieczne by ta chyląca się ku upadkowi cywilizacja zapoczątowała nową opartą na pokoju i dobrobycie. To tylko początek przemian, które już widać w powszechnie budzących się społeczeństwach. Bądzcie gotowi na szereg zmian.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany będą na pewno , żyjemy w burzliwych czasach .Nie wierzę natomiast w zmiany na in plus tak w kwestii rozbrojenia jak i ekonomii - ludzka mentalność się nie zmieniła od zarania dziejów i nie widzę nadziei aby teraz miało coś się zmienić .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwsze aresztowania? Bush i Gates aresztowani!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwsze aresztowania? Bush i Gates aresztowani!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bush and Gates arrested? Surely not!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEKAZ:

Przerywamy wasze Regularne, Usystematyzowane Życie Elektryzującymi, Zmieniającymi Życie Wiadomościami!

Przez całe życie czekaliście na dobre wiadomości i ten dzień w końcu nadszedł. Już bardzo niedługo będziecie świadkami aresztowań na szeroką skalę na całym świecie. Te aresztowania sięgną wysoko w amerykańskim rządzie i włączą członków ze świata finansów i bankowości. Wiele z tych nazwisk rozpoznacie natychmiast, inne nie od razu, ale wszyscy oni brali aktywny udział w poważnych przestępstwach przeciw ludziom, pozostawiając wasze narody w bankructwie, ponieważ odebrali wam ciężko zarobione pieniądze. Te aresztowania zmieniają wszystko i zmienią samą Ziemię. Ludzkość uwolni się ostatecznie spod tyranicznej kontroli tych mających władzę, zwanych Kabałem.

Te aresztowania dla wielu z nas nie będą niespodzianką, ponieważ wiemy w głębi, że jest coś bardzo złego na tym świecie, gdzie tak wielu kładzie się spać głodnymi, podczas gdy inni posiadają nie miliony, czy biliony, ale tryliony dolarów wydartych z ciężkiej pracy innych ludzi.

Zawsze była wystarczająca ilość bogactwa na tej planecie, aby starczyło dla wszystkich, jednak tych niewielu mężczyzn i kobiet podzieliło pomiędzy siebie dosłownie całe bogactwo tego świata pozostawiając jedynie okruszki reszcie z nas, tak abyśmy o nie walczyli. Po tych aresztowaniach to teraz się zmieni.

Wiele nowych projektów zostanie natychmiast wdrożonych pod nowym przewodnictwem mężczyzn i kobiet o najwyższym stopniu integracji, którzy poświęcili się doprowadzeniu naszego świata do stanu utopii,w którym już kiedyś był, zarządzanym prawdziwie demokratycznie i zgodnie z konstytucją.

Jest wielu mężczyzn i kobiet całkowicie poświęconych temu zadaniu zarówno w rządach USA, agencjach Pentagonu, wojska, sektoru finansowego, sektoru prywatnego biznesu. Nie mogą się doczekać zaprezentowania ludzkości tego nowego systemu obfitości,nad którym pracowali z takim oddaniem i poświeceniem w tajemnicy przez lata. Jako część tego procesu, olbrzymie sumy bogactwa, które zostały ukradzione ludziom, będą rozdzielone poprzez specjalne programy, które dadzą korzyść każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku na tej planecie. Nikt nie będzie pominięty, nikt nie będzie zapomniany.

Ale jest coś jeszcze.

Po aresztowaniach tych wielu członków przestępczego Kabała, bardzo szybko nastąpi druga faza tej operacji. Dzisiaj nasz świat jest odwiedzany przez wiele wysoko oświeconych duchowych istot, które chcieliby otwarcie połączyć się ze swoją starożytną rodziną. Ci duchowo

zaawansowani mężczyźni i kobiety asystują w rozbrojeniu przestępczego Kabała, który kontrolował większość światowych sił militarnych i posiadał wysoko zaawansowane systemy broni.

Ci zaawansowani protoplaści ludzkiej rasy wyglądają dokładnie tak jak my, chociaż są i tacy, którzy nie wyglądają jak my. Wszyscy są wzniesionymi duchowymi istotami, które są tutaj tylko po to, żeby nam asystować przy dokonywaniu zmian, o których jesteśmy głęboko wewnętrznie przekonani, że tak trzeba. Te istoty są oryginalnymi planowniczymi tego świata i są z tych samych zaawansowanych cywilizacji, które zbudowały wiele z tych wspaniałych archeologicznych zagadek, takich jak piramidy w Egipcie. Nie są dla nas obcymi, ponieważ są przodkami wszystkich z nas. Bardzo ważny społeczny eksperyment został tutaj wdrożony dawno temu i każdy z nas wziął w nim udział. Zostaliśmy tutaj pozostawieni sami sobie, przynajmniej tak wyglądało, żeby wypracować pewne rzeczy samodzielnie. Ten eksperyment teraz jest już zakończony i uwieńczony został ogromnym sukcesem. Jesteśmy w przededniu ponownego połączenia się z naszymi braćmi i siostrami z gwiazd i jesteśmy zaproszeni do większej Galaktycznej Społeczności.

Ponieważ jest wiele światów, które mają wiele nazw, łatwiej więc będzie na razie odnosić się do nich pod ich jedną z pokojowych wspólnych nazw: Galaktyczna Federacja Światła, ale są też i inne duchowo zaawansowane organizacje, wliczając w to Komendę Ashtar.

Po tych aresztowaniach i połączeniu się z naszą Gwiezdną Rodziną, wszystkie problemy tego świata będą szybko i gładko usunięte i poprowadzą nas do społeczności nowego Złotego Wieku pod kierunkiem dusz o czystych sercach i intencjach. Poprzez wspólny wysiłek międzynarodowej społeczności, wszystkie wojny, głód, ubóstwo, choroby i zanieczyszczenia, w krótkim czasie będą sprawą przeszłości, a także nasza codzienna niewola odejdą do przeszłości. Zaawansowane technologie usuną potrzebę codziennej pracy dla każdego i każdy z nas będzie miał wolność do podążania za każdym kreatywnym marzeniem, jakie kiedykolwiek miał. Wszystko to rozpocznie się od aresztowań prominentnych członków kryminalnego Kabała, a te aresztowania zaczną się, kiedy odpowiednia ilość obywateli naszej planety uświadomi sobie, co te procedury oznaczają dla naszego społeczeństwa.

To dlatego czytasz te słowa dzisiaj,ponieważ wielu członków twojej ludzkiej rodziny robi wszystko, aby podzielić się z tobą tymi wiadomościami i Złotego Wieku pokoju, wolności i dobrobytu dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na całym świecie,

Prosimy dołączcie do tego wspaniałego przedsięwzięcia i dzielcie się tą wiadomością na Facebooku i innych portalach społecznościowych. To jest wasza szansa, żeby naprawdę zrobić różnice i być liderem dla waszych rodzin i znajomych. Jeżeli my wszyscy dołożymy swoją cegiełkę, aby rozpowszechnić te wiadomości, wszyscy będziemy świadkami tych o wysokim profilu aresztowań na całym świecie i to będzie dla was sygnałem, że wszystko co tu przeczytaliście jest prawdą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu jest jeszcze naiwnych myślących, że ktoś im zrobi i dobrze i zrobi coś za nich

(NESARA istnieje już ponad 10 lat i co? - i nic, ... pogadać)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.