Skocz do zawartości
IGNORED

DS Olivia


Tomasaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zainteresował mnie ostatnio DS Olive O4HD i zastanawiam się czy można go "gdzieś" wypożyczyć do domu do odsłuchu. Znalazłem kilku dystrybutorów ale oni oferują odsłuch tylko w swoim studio a na dodatek nie w Warszawie. Mam zatem pytanie czy wiecie czy gdzieś w Wawie można wypożyczyć tą Oliwę na kilka dni? Wyznaję zasadę najpierw usłysz a potem płać/płacz więc przed ew. kupnem chciałbym to obsłuchać. Czy ktoś może coś dopomóc w tej kwestii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.studiovanderbrug.pl

kiedyś 4hd mieli ex-demo i mi pożyczyli {bez zastawu na słowo,przemiły właściciel}posłuchałem i został ,dla mnie świetne urządzenie jako transport

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

www.studiovanderbrug.pl

kiedyś 4hd mieli ex-demo i mi pożyczyli {bez zastawu na słowo,przemiły właściciel}posłuchałem i został ,dla mnie świetne urządzenie jako transport

 

Dzięki ale firma mieści się koło Krakowa (Mogilany) ale może wyślą kurierem, spytam. A dlaczego piszesz że to dobre ale na transport. Lubię minimalizm i chciałbym połączyć transport i dac-a w jednym i dla tego zainteresowałem się właśnie Oliwą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale firma mieści się koło Krakowa (Mogilany) ale może wyślą kurierem, spytam. A dlaczego piszesz że to dobre ale na transport. Lubię minimalizm i chciałbym połączyć transport i dac-a w jednym i dla tego zainteresowałem się właśnie Oliwą.

 

mam trochę lepszy dac niż ten w Oliva

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trochę lepszy dac niż ten w Oliva

 

Mam już DS-a i zastanawiałem się nad dokupieniem dac-a m2Tech Young ale z racji tego że nie lubię robić sobie szafy (im mniej tym lepiej) postanowiłem porównać go właśnie z Oliwą i w razie co wymienić. Taki plan, zobaczę co z tego wyniknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już DS-a i zastanawiałem się nad dokupieniem dac-a m2Tech Young ale z racji tego że nie lubię robić sobie szafy (im mniej tym lepiej) postanowiłem porównać go właśnie z Oliwą i w razie co wymienić. Taki plan, zobaczę co z tego wyniknie.

Oliva to wygodne combo masz serwer ,radio internetowe,odtwarzacz,nagrywarka,regulacja głośności z pilota,szybka obsługa z Iphone,jeśli dźwięk ciebie zadowoli to nie musisz kombinować,ja używam studyjnych przetworników jak Prism,Weiss,Lavry,Forssell więc trudno by w serwerze był lepszy przetwornik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

jeśli obsługa plików do 24bit/96kHz wystarczy to jako transport (DS) całkiem nieźle sprawdza się najmniejsza Olivka O2M

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

dla mnie świetne urządzenie jako transport

 

Potwierdzam, jako transport to fajna zabawka. Niestety dźwięk nie powala... Ja wolałbym SBT + tableta, na którym wszystko ładnie widać + dac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jako transport to fajna zabawka. Niestety dźwięk nie powala... Ja wolałbym SBT + tableta, na którym wszystko ładnie widać + dac.

 

Oliwa ma złącze hdmi więc można przeglądać kawałki przez tv czyli da radę puszczanie muzyki z kanapy :-)

Gęste formaty są dla mnie b. istotne więc pozostaje tylko wersja O4.

Właśnie dostałem odpowiedź z www.studiovanderbrug.pl że chętnie pożyczą - fajnie, dzięki za namiary.

Co do dac-a Lavry to już go testowałem i powiem że szału ni ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Oliwa ma złącze hdmi więc można przeglądać kawałki przez tv czyli da radę puszczanie muzyki z kanapy :-)

Gęste formaty są dla mnie b. istotne więc pozostaje tylko wersja O4.

 

Wyświetlanie menu na ekranie Tv, nie jest zbyt audiofilskie ;) - szumy tv itp. Do tego masz dużą odbijającą płaszczyznę, pomiędzy kolumnami. Są tacy, którzy na czas odsłuchu wieszają ustroje na ekranie...

Rozwiązanie z tabletem, jest dla mnie genialne. Widzisz okładki płyt w skali 1-1, listę utworów itd. Dotykowy pilot, daje sporo radości... Pewnie olivie też może się połączyć z tabletem.

Bez dac-a, gra słabo. Jeśli myślisz o takim rozwiązaniu, to mogę się założyć, że nie będziesz zadowolony po testach.

Urządzenie jest fajne, ale cena wysoka. W moim przekonaniu, SBT za dużo niższą cenę, jest po prostu lepszym rozwiązaniem jako sam transport.

 

Nie zniechęcam do zakupu, ale warto się zastanowić i przetestować kilka tańszych rozwiązań, a kasę wydać np. na dobry dac.

 

Pozdrawiam

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Palton - Olivki najlepiej obsługuje się właśnie iPadem/iPodem z poziomu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , lub np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

Potwierdzam, jako transport to fajna zabawka. Niestety dźwięk nie powala... Ja wolałbym SBT + tableta, na którym wszystko ładnie widać + dac.

 

Przesłuchałem wszystkie Olive jakie obecnie dostępne są na rynku,sam kupiłem 03 bo spełnia wszystkie dotyczące digital audio a istotne dla mnie potrzeby,pisanie,że Olive bez zewnętrznego DAC-a gra słabo jest pisaniem bzdur,z każdym modelem jest odczuwalny przyrost jakości i tak 03 na rippach cd gra jak CDP z poziomu 5-6 kzł na gęstych plikach poprostu goni te CDP do budy i tak z kazdym kolejnym modelem.Dodanie DAC-a pogłębia miłe chwile spędzone przy muzyce a ostatni up-date pozwala podobno (nie sprawdzałem,czytałem)na dodanie DAC-a do 03 poprzez USB,jeśli ktoś wie,czy to prawda(np Frantz)będę wdzięczny za info.Olive można sterować z pilota,laptopa,Ipoda,Iphona,można odtwarzać z HDD lub strumieniować z NAS.Ripper działa świetnie,szybko oraz cicho i jeśli są dostępne tagi bez problemu je dodaje.Ergonomia rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwa ma złącze hdmi więc można przeglądać kawałki przez tv czyli da radę puszczanie muzyki z kanapy :-)

Gęste formaty są dla mnie b. istotne więc pozostaje tylko wersja O4.

Właśnie dostałem odpowiedź z www.studiovanderbrug.pl że chętnie pożyczą - fajnie, dzięki za namiary.

Co do dac-a Lavry to już go testowałem i powiem że szału ni ma.

 

mówisz o Lavry Black a ja Gold

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

(...).Dodanie DAC-a pogłębia miłe chwile spędzone przy muzyce a ostatni up-date pozwala podobno (nie sprawdzałem,czytałem)na dodanie DAC-a do 03 poprzez USB,jeśli ktoś wie,czy to prawda(np Frantz)będę wdzięczny za info.(...)

 

Proszę bardzo (z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) :

OFFICIAL STATEMENT FROM OLIVE MEDIA INC.

 

Dear WhatHiFi Forum members,

 

please let me clarify the questions surrounding the support of USB DACs with our Olive O3HD. Hopefully this will clear up the miscommunication in earlier threads. The O3HD is compatible with all USB 1.1 asynchronous USB DACs/Speakers which use a generic USB 1.1 protocol (up to 24bit/96kHz). Known working devices are for example the Rega DAC and the pro-ject USB DAC.

 

If you would like us to evaluate any other brand/model please submit the information about the DAC (brand and model) to me directly and we will look into the possibility of supporting it. I look forward to hearing from you.

 

Best regards,

__________________

 

Petra Reichensperger

User Experience Evangelist

Olive Media Inc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

Proszę bardzo (z WhatHiFi Forum) :

 

 

Czyli działa!jak rozumiem wystarczy asynchroniczny USB DAC i kabel z końcówkami A/B i można posłuchać z zewnętrznym przetwornikiem?np REGA?

Fr@ntz sprwdzałeś jak działa po up-date ta funkcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Czyli działa!jak rozumiem wystarczy asynchroniczny USB DAC i kabel z końcówkami A/B i można posłuchać z zewnętrznym przetwornikiem?np REGA?

Fr@ntz sprawdzałeś jak działa po up-date ta funkcja?

 

Nie miałem okazji - miałem u siebie przez chwilkę 4kę, od pewnego czasu gram z 2-ki i przymierzam się do dłuższego posłuchania 6-ki. 3-ka na razie jakoś nie trafiła w krąg moich zainteresowań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

Nie miałem okazji - miałem u siebie przez chwilkę 4kę, od pewnego czasu gram z 2-ki i przymierzam się do dłuższego posłuchania 6-ki. 3-ka na razie jakoś nie trafiła w krąg moich zainteresowań.

 

 

To może teraz trafi:) bo z taką funkcją 03 to może być best-buy,dokładasz trafiającego w gust DAC-a i masz wszstko w jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może oszacować ile % ceny Oliwy to cena dac-a bo w ten sposób chciałbym określić jakiego rzędu cenowego jest tam użyty dac. Cały czas się zastanawiam czy lepiej kupić samego dac-a, nowego ds-a czy zostawić tak jak mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 03HD testowalem z 04 to samo wiec nie ma sensu przeplacac no chyba ze ktos woli wiekszy dysk wyjscie cyfrowe i antenke wifi ,ja mam podlaczona olive stabilnie kablem ethernet ,steruje za pomoca Samsunga Galaxy SII na androidzie nie trzeba miec apple ,po upgreadzie do wejscia USB mozna podlaczyc DACA ,czyli USB zrobilo sie cyfrowym zlaczem ,odpalanie na TV nie ma sensu, OLIVE/MAESTRO na laptopie czy tablecie wystarczy idealnie co za tym idzie Olive 03HD te mega hit na rynku streamerow sieciowych nie wspomne juz o nagrywaniu ,ripowaniu z poziomu samej Oliwki ,ja jestem pod wrazeniem obsluguje pliki tej samej rozdzielczosci co 04HD i 06HD,brzmienie jest wciagajace i mile, naprawde co do dzwieku jestem zaskoczony co prawda nie jest to to, co moj 10 razy drozszy odtwarzacz ale zlapalem sie na tym ze od 1,5 miesiaca nie wlaczylem ani razu playera ,gdyby nie to ze juz go mam kupilbym 06HD w ciemno ,narazie ciesze sie z 03 zobaczymy jak sie to rozwinie, moze sprzedam CD i 03 i kupie 06, coraz bardziej dojrzewa we mnie ta mysl :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem czyli na androidzie jest soft do obsługi oliwy, fajnie.

Co do O3HD to ma on gorszy dac niż O4HD tj. Cirrus Logic (192khz/24-bit) vs TI 192khz/24-bit Burr- Brown PCM1792A. Czy w Twoich testach rzeczywiście nie było różnicy bo dac-i są różne? Wydaje się że O4HD jest bliżej O6HD niż O3HD - czy jest sens myśleć o 2x droższym O6HD.

Generalnie wyznaję zasadę jak nie słyszę różnicy to po co przepłacać ale czy ta oliwa O3 obsługuje gęste formaty (mam ich kilka z Linn Records) a z tego co czytałem to takie rzeczy tylko w O4.

A jak oceniasz obsługę oliwy. Obecnie w moim DS-ie to wybieram nagrania z drzewa katalogów tj. jak w explorerze - jest to bardzo wygodne bo w różnych katalogach mam nawet tych samych wykonawców ale różne ripy np. hi-res czy vinyl i łatwo wybieram co chcę. Trzeba też mieć dobre tagi a jak wiadomo albumy tego samego wykonawcy mogą być rożnie otagowane w stosunku do rodzaju muzyki co jest kłopotliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z Olive HDD można eksportować muzyke na inny dysk, inaczej czy pliki flac moge zgrać na inny dysk i otworzyć/usłyszeć w innym urządzeniu, komputerze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz za pomoca Olive nagrac na cd kazda plyte znajdujaca sie na twardzielu w oliwce innego sposobu niestety nie ma przynajmniej ja nic o tym nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dla mnie to te urzadzenia nie maja na celu eksportowania muzyki na zewnatrz raczej w druga strone ,pewnie bedzie niebawem jakis up ze komp bedzie widzial Oliwke jako dysk przenosny i po sprawie, to banal w porownaniu do tego co dal najnowszy up a pozatym poco komu wyciagac muze z olivy skoro w nia trzeba ladowac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Palton - Olivki najlepiej obsługuje się właśnie iPadem/iPodem z poziomu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , lub np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I tu pełna zgoda, to wydają się być fajne i funkcjonalne rozwiązania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem czyli na androidzie jest soft do obsługi oliwy, fajnie.

Co do O3HD to ma on gorszy dac niż O4HD tj. Cirrus Logic (192khz/24-bit) vs TI 192khz/24-bit Burr- Brown PCM1792A. Czy w Twoich testach rzeczywiście nie było różnicy bo dac-i są różne? Wydaje się że O4HD jest bliżej O6HD niż O3HD - czy jest sens myśleć o 2x droższym O6HD.

Generalnie wyznaję zasadę jak nie słyszę różnicy to po co przepłacać ale czy ta oliwa O3 obsługuje gęste formaty (mam ich kilka z Linn Records) a z tego co czytałem to takie rzeczy tylko w O4.

A jak oceniasz obsługę oliwy. Obecnie w moim DS-ie to wybieram nagrania z drzewa katalogów tj. jak w explorerze - jest to bardzo wygodne bo w różnych katalogach mam nawet tych samych wykonawców ale różne ripy np. hi-res czy vinyl i łatwo wybieram co chcę. Trzeba też mieć dobre tagi a jak wiadomo albumy tego samego wykonawcy mogą być rożnie otagowane w stosunku do rodzaju muzyki co jest kłopotliwe.

 

Oczywiscie ze jest soft na androida taki sam jak na macos i swietnie sie sprawuje galaxy w roli pilota.

03,04,06 obluguja te same formaty plikow do 03i04 jest nawet jedna instrukcja obslugi ,roznice brzmieniowe nie do wychwycenia no chyba ze ktos ma sluch nietoperza ,oczywiscie w stosunku do mojego cd jest roznica , ale miedzy 03 i 04 jak ktos chce to uslyszy ,najlepiej samemu sie przekonac jezeli juz to celowalbym w 06 ale nie sluchalem ,z tego co wydobywa sie z 03 w 06 moze byc mega.

Obsluga oliwki odbywa sie za pomoca strony olive maestro po wpisaniu adresu wyswietla nam sie meny pogrupowane katalogo artysci,okladki ,albumy itd obsluga prosta, dodawane plyty same sie grupuja artysta do artysty itd nie wazne jakie jakie ripy, kazda oliwka po wlozeniu do niej plyty zripuje ci plyte do 16/24 wiadomo ,pliki hi-res tylko z sieci miedzy innymi Linn jak sugerujesz

oczywiscie mozna po wifi z 04, ale ja jakos wole po ethernet wtedy mam pewnosc niezawodnego dzialania ,nawet jezeli jest roznica w dzwieku 03vs04 to nie jest warta 10000 , bardziej wolalbym dolozyc do 06

 

I tu pełna zgoda, to wydają się być fajne i funkcjonalne rozwiązania.

 

kazdy tel. na androidzie tez ma taka aplikacje

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Przesłuchałem wszystkie Olive jakie obecnie dostępne są na rynku,sam kupiłem 03 bo spełnia wszystkie dotyczące digital audio a istotne dla mnie potrzeby,pisanie,że Olive bez zewnętrznego DAC-a gra słabo jest pisaniem bzdur,z każdym modelem jest odczuwalny przyrost jakości i tak 03 na rippach cd gra jak CDP z poziomu 5-6 kzł na gęstych plikach poprostu goni te CDP do budy i tak z kazdym kolejnym modelem.Dodanie DAC-a pogłębia miłe chwile spędzone przy muzyce a ostatni up-date pozwala podobno (nie sprawdzałem,czytałem)na dodanie DAC-a do 03 poprzez USB,jeśli ktoś wie,czy to prawda(np Frantz)będę wdzięczny za info.Olive można sterować z pilota,laptopa,Ipoda,Iphona,można odtwarzać z HDD lub strumieniować z NAS.Ripper działa świetnie,szybko oraz cicho i jeśli są dostępne tagi bez problemu je dodaje.Ergonomia rewelacyjna.

 

Miałem możliwość posłuchać Olivię 06. Nie mówię, że to bardzo złe urządzenie, jedynie zauważam, że dźwiękowo nie powala w swojej cenie. Mówię też, że SBT jest prawdopodobnie lepszy. Nie testowałem ich w jednym czasie, ale na tym samym systemie słyszałem wcześniej SB. Pytanie więc brzmi - po co przepłacać... Tym bardziej, jeśli najsensowniejszym funkcjonalnie rozwiązaniem jest sterowanie z tableta, a więc nie widzisz właściwie serwera...

 

 

 

 

kazdy tel. na androidzie tez ma taka aplikacje

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak steruję swojego SBT z Sony Ericssona Xperi 10, ale widziałem u rocha, jak to wygląda na tablecie... to jest jeszcze lepsze rozwiązanie.

post-24402-0-35956200-1329932145_thumb.jpg

post-24402-0-27827700-1329932187_thumb.jpg

post-24402-0-27522800-1329932715_thumb.jpg

post-24402-0-46231500-1329933187_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

Czy z Olive HDD można eksportować muzyke na inny dysk, inaczej czy pliki flac moge zgrać na inny dysk i otworzyć/usłyszeć w innym urządzeniu, komputerze?

 

 

Robisz sobie back-up na inny np przenośny dysk i z tego dysku odtwarzasz zawartość przez inny streamer-proste?

 

Oczywiscie ze jest soft na androida taki sam jak na macos i swietnie sie sprawuje galaxy w roli pilota.

03,04,06 obluguja te same formaty plikow do 03i04 jest nawet jedna instrukcja obslugi ,roznice brzmieniowe nie do wychwycenia no chyba ze ktos ma sluch nietoperza oczywiscie mozna po wifi z 04, ale ja jakos wole po ethernet wtedy mam pewnosc niezawodnego dzialania ,nawet jezeli jest roznica w dzwieku 03vs04 to nie jest warta 10000 , bardziej wolalbym dolozyc do 06

 

 

 

 

 

 

100% racji,właśnie dlatego uważam,że 03 to best buy,bo teraz po up-date można do USB podpiąć DAC,jeśli 03 to koszt 999E za streamer,ripper, hdd i nagrywarkę,to dołożenie do tego DAC-a za np 4000 kzł daję naprawdę wybitne cyfrowe kombo poniżej 10kzł i nie ma najmniejszego sensu dopłacać do 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

tn back-up widzi tylko olive

Czyli zawartośc przeniesiona na dysk przenośny jest widziana tylko przez Olive?nawet jeśli, to tak jak pisałeś następny up-date może to bez problemu zmienić natomiast z punktu widzenia użytkownika Olive nie wiem po co takie kombinacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.