Skocz do zawartości
IGNORED

DS Olivia


Tomasaki

Rekomendowane odpowiedzi

O2M nie ma dysku.

 

 

dźwięk to na zakładce Hi-Fi (której jak na razie nie ma), a kasa to jednak na Hi-End się liczy.

 

Faktycznie Olive 02M nie ma dysku w sobie i ma to wiele plusów.

Tylko co to urządzenie ma wspólnego z High End?

A jeśli kwalifikujemy je do High End to rownież wszystkie inne DSy na rynku czyli wszystko

jest High End a wówczas pojęcie to traci znaczenie i sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romeksz

(Konto usunięte)

Faktycznie Olive 02M nie ma dysku w sobie i ma to wiele plusów.

Tylko co to urządzenie ma wspólnego z High End?

A jeśli kwalifikujemy je do High End to rownież wszystkie inne DSy na rynku czyli wszystko

jest High End a wówczas pojęcie to traci znaczenie i sens.

toż mówię, że brakuje zakładki Hi-Fi - w sumie mnie to dziwi, ponieważ reklamodawcy powinni zacząć doceniać znacznie bardziej mainstream Hi-Fi niż niszowy Hi-End - oczywiście w przeciwieństwie do tzw "recenzentów", którzy gó... słyszą, ale chętnie wyrwą hajenda od leszcza producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż mówię, że brakuje zakładki Hi-Fi - w sumie mnie to dziwi, ponieważ reklamodawcy powinni zacząć doceniać znacznie bardziej mainstream Hi-Fi niż niszowy Hi-End - oczywiście w przeciwieństwie do tzw "recenzentów", którzy gó... słyszą, ale chętnie wyrwą hajenda od leszcza producenta.

 

Masz rację. Myśle że role zakładki HiFi pełni Stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to jest właśnie niedobre, bo to raczej sprzęt marketowy, niż prawdziwe Hi-Fi jest :(

 

Czyli być moźe faktycznie powinna być dodatkowa zakładka Hi Fi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olive - bardzo fajny sprzet poza jednym - szyfrowanym dyskiem, którego zawartość plikowa jest na nim uwięziona i widoczna tylko dla Olive, czy dobrze rozumiem??

Załóżmy ze przez 10lat wgrywałem muzyke w Olive, co mam zrobić

1.jakbym chciał zmienić urządzenie, np. na innego producenta?

2.jakbym chciał przerzucić kilka płyt z Olive na mp3ke albo do komputera, albo na USB zeby posłuchać u znajomego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Sądziłem, że jako osoba najbardziej kompetentna w temacie, sam nam to wyjaśnisz.

Czyż nie tak Panie Łał Bałałr?

 

 

Chłopie co to wszystko ma do rzeczy?zrzuć parę kilo,odstaw papierosy może Ci się kondycja umysłowa poprawi i samoocena polepszy.

 

Olive - bardzo fajny sprzet poza jednym - szyfrowanym dyskiem, którego zawartość plikowa jest na nim uwięziona i widoczna tylko dla Olive, czy dobrze rozumiem??

Załóżmy ze przez 10lat wgrywałem muzyke w Olive, co mam zrobić

1.jakbym chciał zmienić urządzenie, np. na innego producenta?

2.jakbym chciał przerzucić kilka płyt z Olive na mp3ke albo do komputera, albo na USB zeby posłuchać u znajomego?

 

 

W drugim przypadku istnieje możliwość wypalenia plików na cdr,natomiast szczerze mówiąc w pierwszym na razie niewiele da się chyba zrobić,może kolejny up-date całkowicie to zmieni tak jak zmienił 03 który otrzymał możliwość up-grade poprzez podpięcie DAC USB a rok temu aby pobawić się zew DAC trza było kupić 04-teraz to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olive - bardzo fajny sprzet poza jednym - szyfrowanym dyskiem, którego zawartość plikowa jest na nim uwięziona i widoczna tylko dla Olive, czy dobrze rozumiem??

Załóżmy ze przez 10lat wgrywałem muzyke w Olive, co mam zrobić

1.jakbym chciał zmienić urządzenie, np. na innego producenta?

2.jakbym chciał przerzucić kilka płyt z Olive na mp3ke albo do komputera, albo na USB zeby posłuchać u znajomego?

zostawiasz pliki tam skad je wrzucasz do Olivki, to proste ,ja tak przynajmniej robie nie kasuje plikow ze tak powiem ze zrodla ,to co mi sie nudzi wywalam z olivki i wrzucam cos innego zostawiajac to w macierzy czyli dysku zewnetrznym podlaczonym do lapa, takich dyskow mozesz miec z 50 szt,a Olive z 2T dyskiem w koncu i tak zapelnisz , ja mam jak narazie 3 dyski 1T ponumerowane i nawet jak sie cos stanie z dyskiem w Oliwce zawsze mam to na moich dyskach ,oczywiscie mozna miec pecha i moga pasc dyski no ale tego nie da sie przewidziec

A gwarantuje ci ze jak kupisz Olive nie bedziesz myslal o zmianie sprzetu na innego producenta uwierz mi i nie chodzi tu tylko o dzwiek bo napewno inne graja lepiej ,inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki format ma cdr, którego wypalimy z Olive?

 

czyli Olive moge załadować plikami z normalnego zewnętrznego dysku? kopiować z "mojego dysku" flac na dysk w Olive?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

zostawiasz pliki tam skad je wrzucasz do Olivki, to proste ,ja tak przynajmniej robie nie kasuje plikow ze tak powiem ze zrodla ,to co mi sie nudzi wywalam z olivki i wrzucam cos innego zostawiajac to w macierzy czyli dysku zewnetrznym podlaczonym do lapa, takich dyskow mozesz miec z 50 szt,a Olive z 2T dyskiem w koncu i tak zapelnisz , ja mam jak narazie 3 dyski 1T ponumerowane i nawet jak sie cos stanie z dyskiem w Oliwce zawsze mam to na moich dyskach ,oczywiscie mozna miec pecha i moga pasc dyski no ale tego nie da sie przewidziec

A gwarantuje ci ze jak kupisz Olive nie bedziesz myslal o zmianie sprzetu na innego producenta uwierz mi i nie chodzi tu tylko o dzwiek bo napewno inne graja lepiej ,inaczej

 

A co gdyby się uparł:) i chciał zmienić?te pliki zrzucone na PC można strumieniować innym DS?

 

jaki format ma cdr, którego wypalimy z Olive?

 

czyli Olive moge załadować plikami z normalnego zewnętrznego dysku? kopiować z "mojego dysku" flac na dysk w Olive?

 

Możesz je strumieniować a czy zrzucić na hdd Olive,tego nie wiem nigdy tego nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli Olive strumieniuje pliki z zewnątrz

ale z HDD Olive nie można zrzucić plików na PC i o jest wielka szkoda, producent probuje przywiązać użytkownika do siebie na stałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie sie nie da bo i po co???? nie widze sensu wymieniania plikow w ta strone ,no chyba ze idziesz do kumpla i chcesz mu dac troche muzy z Olivy, ale to i tak bez sensu bo mam to na moich macierzach :-) a targac ze soba Olive to bezsens

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

no przecież z HDD Olive nie można zrzucić plików na PC

 

Mowa o plikach które masz na PC,np kupione w HD Tracks lub u Linna,te możesz Olivem strumieniować i nie ograniczać się tylko do zawartości HDD w Olive.Mówiąc szczerze nie wiedziałem,że pliki z back-up widziane są tylko przez Olive bo nie mam na półce drugiego DS innej marki przez który tamten back-up chciałbym zagrać i szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi bo nie mam zamiaru zmieniać tego playera.Mam 500 gb dysku plus 2T w PC jak braknie kupie kolejne 2T i tak aż do wyczerpania zapasów jak mawiał Siara.Do 03 dokładam DAC i zapominam o temacie grania z plików na lata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Masz rację. Myśle że role zakładki HiFi pełni Stereo.

 

Zamknijmy temat zakładek - Hi-Fi to oczywiście stereo. Mam nadzieję, że w niedługim czasie wydzielimy zakładkę dla początkujących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam,

już obsłuchałem to urządzenie i muszą powiedzieć że nie słyszę różnicy do obecnie posiadanego ds-a tj.

popcorn c-200. Słuchałem wiele płyt i na pewno trudnością w ocenie

była głośność tj. pierwotnie słyszałem różnice ale po wyrównaniu

głośności między urządzeniami, okazało się że różnic nie ma. Choć

wygląd O4 bardzo mi się podoba, to nie jestem skłonny wydać tak dużych

pieniędzy dla samego wyglądu. Oliva u mnei odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 12 Sierpnia 2012 - niepotrzebne wykopaliska
Ukryte przez Fr@ntz, 12 Sierpnia 2012 - niepotrzebne wykopaliska

LOL, a taka nagonka była na gutka - że głuchy, że ma system do dupy, że go poje..., że porównał SB do dcs-a, którego potem pogonił, a tu takie zmiany :D

buehehehe... ' Ślepi ponownie zobaczą.Niemi będzie mówić prawdę, która jak miód będzie wylewać się z ich ust. Głusi będą słyszeć, a Prawda przyniesie im pocieszenie za którym tak długo tęsknili w swoim życiu.'

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.