Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie brumienia testowałem to już są pewne gniazdka , domy gdzie buczał mi każdy wzmacniacz albo nie buczał żaden dotyczy to różnych firm .

Inne wzmacniacze które porównywałem buczały ciszej bo zwyczajnie miały mniejsze trafa .

 

No właśnie sąsiad, mój brumi czy ja mam coś nie tak z uszami ? ;)

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Bas porównując H200 a H 300 to jest hmm ten z H300 to jest mistrzostwo i od tego basu nie da się powrócić do niższych modeli .

 

Jacm miałeś masz rację i jestem kolejnym który to potwierdza :)

 

U mnie to brumienie wygląda tak:

 

Godzina 21:00 - brum brum bruuuuuuuuuuuuuuu...............uum - godzina 1:00 i znów to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej masowo tego nikt nie robi ,dlatego tak trudno to kupić w gotowcu bo każdy tam robi tylko dla siebie ,ale wbij i zagaj że jesteś zainteresowany gotowcem , a nóż widelec ktoś będzie chciał się pozbyć np starszej wersji z sierpnia hee

 

Raczej masowo tego nikt nie robi ,dlatego tak trudno to kupić w gotowcu bo każdy tam robi tylko dla siebie ,ale wbij i zagaj że jesteś zainteresowany gotowcem , a nóż widelec ktoś będzie chciał się pozbyć np starszej wersji np z sierpnia hee

Ten projekt po moim dac to same części wycenione zostały na 2tys bez żadnej robocizny i chyba bez obudowy , tak dla rozjaśnienia wspominam że to nie jest taka tania dłubanka jak by się komuś mogło wydawać , myślę też że taki dac zrobiony np przez jakąś znaną markę spokojnie by został wyceniony na 10 kapci jak nie lepiej :)

 

Miałeś okazję porównać to do czegoś na ES9038 ?

Edytowane przez MarekP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego smsl m8a na es9028 w sumie miałem bo już sprzedany ,ale to jak by raczej nie ta liga moim zdaniem ,tutaj uważam amanero robi najlepszą robotę i chyba AK4490

 

smsl miałem z zasilaniem tomanka ulps mini grało to naprawdę przyzwoicie ale no właśnie jest małe ale brakuje mu dojrzałości powietrza tła detalu jest bardziej płasko ale jak za 250$ to uważam że to bardzo dobre granie w tych pieniądzach , ale hd25 go zjadał pod każdym względem czy usb czy optical czy coax , znowu ten diy od 3lite to mnie rozłożył miał być na garaż :) i sam nie wierzyłem na początku że może to taki efekt wow i zaraz będzie aha koloryzuje i robi tylko pierwsze wrażenie , zawołałem moich starszych audiofilii żebyśmy to razem zweryfikowali i wszyscy potwierdzili moje zdanie że to kozak jest , a już za takie pieniądze bo kupiłem go poniżej kosztów samych części to wręcz rodzynek ,dopieszcze go tymi idefenderami ifi igalvanicami z zasilaniem tomanka i myślę że na rok będzie spokój :))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halooo wszystkich świętych dopiero jutro :))

jest tam ktoś !!! ??? :))

Cezary wracając do przebicia na zerowym volumenie na amanero diy usb-i2s temat Tidal , to jednak jest tak , na hd25 dzwięk sie nie przebija w sensie zerowy volumen i jest cisza ,a na diy jednak coś się przebija i słychać że jest to w rytmie muzyki z tidala , dziwna sprawa bo na sptify i z dysku zewnętrznego cisza , to jest temat który w sumie na upartego nie powinien przeszkadzać bo wystarczy że dam odrobinkę głośniej i i muza gra czysto , coś się przebija z apki tidala próbowałem już wszystkich ustawień tidala i ustawiam także w ustawieniach tryb exclusive i tryb narzuć głośność bo MQA ma być wyłączone rozumiem tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spiętego h200A z hd25 od dwóch tygodni xlr- nordost heimdall bez dwójki na końcu i rca albedo monolith monocrystaliczny i ja mimo wszystko wolę granie z rca i nie chodzi mi tutaj nawet o jakość kabla bo oba są dobre , choć heimdal jest po jasnej stronie należy to wiedzieć, ma fajne doły i czystą dojrzałą górę średnie raczej to samo co na albedo rca czyli dobre , tak w skrócie moje wrażenia z porównań

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spiętego h200A z hd25 od dwóch tygodni xlr- nordost heimdall bez dwójki na końcu i rca albedo monolith monocrystaliczny i ja mimo wszystko wolę granie z rca i nie chodzi mi tutaj nawet o jakość kabla bo oba są dobre , choć heimdal jest po jasnej stronie należy to wiedzieć, ma fajne doły i czystą dojrzałą górę średnie raczej to samo co na albedo rca czyli dobre , tak w skrócie moje wrażenia z porównań

 

 

 

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,posiadam h360 i przymierzam się do dac-a hd30.Jakim kablem lepiej połączyć?xlr czy rca?Napomne ze będzie to coś z nordost(heimdall2 Ew frey2)

Pozdrawiam

Hegel o ile się nie mylę nie jest zbalansowanym wzmacniaczem więc pierwsze co robi to desymetryzuje sygnał z wejść xlr

niemniej warto chyba samemu przetestować wypożyczając kable co lepiej zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,posiadam h360 i przymierzam się do dac-a hd30.Jakim kablem lepiej połączyć?xlr czy rca?Napomne ze będzie to coś z nordost(heimdall2 Ew frey2)

Pozdrawiam

 

Marcin99 jakbyś mógł napisać jaki wybór u Ciebie padnie ostatecznie to będę wdzięczny. Mam podobny problem i po powrocie do domu chcę też coś kupić. U mnie kabel ma łączyć H360 z CDP4A. Jakie masz kable głośnikowe? Miałem ostatnio kable M&B zbalansowane Diamond i Hybrid, kable bardzo fajnie wykonane, przewodnikiem jest srebro z dodatkiem złota i w hybrid dodatkowo jeszcze miedź. Sonicznie nie wyłapałem różnicy pomiędzy nimi i nie porównywałem z żadnym kablem rca. Porównywałem jedynie z kablem koaksjalnym ( Melodika) podpiętym z CDP4A do H360 i przełączając w H360 z zródła BAL na COAX też nie wyłapałem żadnej różnicy. I teraz nie wiem czy DAC w H360 jest porównywalnie podobny do CDP4A czy po prostu kable zbalansowane nic nie wnosiły? Wcześniej przy połączeniu H160 z CDP4A była różnica przy przełączaniu zródła BAL na coax na korzyść BAL. W H160 miałem kabel zbalansowany od M&B Crystal i w porównaniu z kablami RCA AQ redriver i QED performance 40 kabel zbalansowany wypadł dużo lepiej, dźwięk był bardziej nasycony, wypełniony, no ale przewodnikiem w xlr było srebro a w kablach rca była miedź. Miałem wtedy jeszcze kabel zbalansowany Nordost PurpleFlare, który w tym zestawieniu był tragiczny, grał bardzo skrajami i męczył. Jak wypadają kable Tellurium Q black, ultra black XLR oraz nasze kable Albedo XLR ( tutaj jest spory wybór) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem połączenie H300 z Cdp4 po tych samych kablach Nordost Heimdall i po RCA o XLR . I wyszło że po XLR jest szersza i głębsza scena po RCA scena się zwęża i zmniejsza .

Tak zgadzam się jest szerzej głębiej ale kosztem dynamiki dobrego drive i punktowego kickbasowego dołu , lekkiego wycofania sceny , ja to tak słyszę u siebie i nie tylko ja . i zawsze wracam do rca a porównanie mam bezpośrednio z selektora czyli w sekundę

 

Oczywiście to bardzo minimalne zmiany są i dla laika nie wyczuwalne będą na 100% , na początku myślałem że nie mam wystarczająco dobrego szybkiego kabla xlr ale heimdall od nordosta to szybki otwarty detaliczny kebelek a efekt jest bardzo podobny do kabli typowo miedzianych , heimdall to mieszanka srebra z miedzią ale jest jaśniejszy moim zdaniem od czystego srebra od albedo monokrystalicznego z mojego miasta Lubin Kghm Polska Miedz bo od nas bierze producent sztabki srebra do swojej produkcji :) Co trochę zaprzecza stereotypowi tych przewodników nieprawdaż ?

 

Wniosek mój jest taki :) trzeba mieć to i to i np do jazzu latać na xlr a rock na rca :))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój mam wygłuszony panelami akustycznymi po 3szt na front i 3szt na tył słuchacza tzw tłumik średnich i wysokich tonów, dodatkowo pułapki basowe w 4 rogach ,na suficie panel z wsadem wełny 150/50 cm i taki sam na ścianie zero echa w pokoju :) firany zasłony kwiatki generalnie mam tylko miejsce na wersalkę hee małą ławę ,myślę że wersalka to też dodatkowy niezły dywan w pokoju :))

może troche wina ustawienia kolumn hmm bo pola do manewru praktycznie nie mam rozstaw miedzy kolumnami 3m odległość od słuchacza około 2,do 2,5m zależy czy mam złożoną werslakę czy słucham na leżącej :) , teraz mam sitara25 ale mam też proac r1sc i tych małych monitorkach odczuwam to samo , ale tak jak mówię to sa niuanse , aczkolwiek jak tu czytam ochy i achy na temat grania na xlr w heglu to sie troche zastanawiam :))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może o to chodzi jak się trochę za dużo wytłumi to siada ten pogłos który ja nazywam potrzebnym i jak jest grubiej to Ci dzwięk spowalnia a jak gra szczuplej to przyśpiesza . Może dlatego na RCA masz lepiej , Generalnie to dzięki tym róznicom można własnie sobie dopasować sprzęt pod pokój . Dlatego zawsze trzeba słuchać u siebie i testować u siebie w swoich warunkach bo wyniki w innej akustyce będą odmienne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może , hmm wkraczamy troche w tzw "Voodoo" :)) ale może masz rację nie wiem ;((

nigdy nie przykładałem tak dużej wagi do tego ,w sensie grania lepsze gorsze xlr&rca bo i opinie w necie są różne i jak dobrze pamiętam jakąś reckę hd25 w jakimś znanym portalu czy magazynie i jakiś tam pan Pacuła czy Kisiel nie pamiętam , w teście stwierdził że jemu też hd25 zagrał lepiej na rca , ale tutaj należy wierzyć raczej swoim :)) bo my to mamy już dobrych parę latek to i wiadomo osłuchanie jest dużo lepsze :))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaganiany ostatnio jestem, chrzciny, swieta itp. także sorry freju ze nie odpisałem ostatnio.

Powiem ci szczerze ze nie wiem pc niesie ze sobą rozne kwiatki w zaleznosci od konfiguracji i możliwości może być bardzo dużo niestety. Ja zawsze draze temat i obserwuje i rozwiązanie przychodzi prędzej czy później

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaganiany ostatnio jestem, chrzciny, swieta itp. także sorry freju ze nie odpisałem ostatnio.

Powiem ci szczerze ze nie wiem pc niesie ze sobą rozne kwiatki w zaleznosci od konfiguracji i możliwości może być bardzo dużo niestety. Ja zawsze draze temat i obserwuje i rozwiązanie przychodzi prędzej czy później

 

 

 

Jeżeli mówimy o pogłosie to warto nad tym tematem spędzić tyle czasu ile jest potrzebne i tak naprawdę to inny świat jest Prawdziwy dźwięk się porusza

Co do dac i przebić z Tidala to zostawiam to narazie dopóki nie dostane już teraz dwóch zasilaczy :)) bo po drodze kupiłem używkę też tomanka ale z wyższej półki i wysłany od razu został do Tomka na małą modyfikację :)) dojdę do tego napewno znam siebie hee

 

Co do dac i przebić z Tidala to zostawiam to narazie dopóki nie dostane już teraz dwóch zasilaczy :)) bo po drodze kupiłem używkę też tomanka ale z wyższej półki i wysłany od razu został do Tomka na małą modyfikację :)) dojdę do tego napewno znam siebie hee

choć nie sadzę że to wina zasilania ,ale od tego chce zacząć dopóki nie mam lepszych pomysłów , przedwczoraj sie dowiedziałem że braciszek sobie po cichu sam zbudował dac na amanero też i widzę że już siedzi mocno w temacie to coś razem wymyślimy bo po drodze zrobił sobie jeszcze piec krella set do własnego montażu ,:)) jescze nie odsłuchiwałem ale cieszę sie bo w końcu przyznał mi rację że jego harman nie gra uczciwie :) i potwierdził że tego faktycznie nie wolno porównywać :)))

 

Włączcie sobie the voice of poland fajnie zamiatają dzisiaj , tutaj hd25 po coax 1 zapitala z dekodera horizon z upc hee i z wizją naparawdę można posłuchać bo jakoś sie nie chce zwracać uwagi na audiofilskie shiza :))

 

Co do dac i przebić z Tidala to zostawiam to narazie dopóki nie dostane już teraz dwóch zasilaczy :)) bo po drodze kupiłem używkę też tomanka ale z wyższej półki i wysłany od razu został do Tomka na małą modyfikację :)) dojdę do tego napewno znam siebie hee

 

 

 

Włączcie sobie the voice of poland fajnie zamiatają dzisiaj , tutaj hd25 po coax 1z konwerterem zapitala z dekodera horizon z upc hee i z wizją naparawdę można posłuchać , jakoś sie nie chce zwracać uwagi na audiofilskie shiza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marcin99 jakbyś mógł napisać jaki wybór u Ciebie padnie ostatecznie to będę wdzięczny. Mam podobny problem i po powrocie do domu chcę też coś kupić. U mnie kabel ma łączyć H360 z CDP4A. Jakie masz kable głośnikowe? Miałem ostatnio kable M&B zbalansowane Diamond i Hybrid, kable bardzo fajnie wykonane, przewodnikiem jest srebro z dodatkiem złota i w hybrid dodatkowo jeszcze miedź. Sonicznie nie wyłapałem różnicy pomiędzy nimi i nie porównywałem z żadnym kablem rca. Porównywałem jedynie z kablem koaksjalnym ( Melodika) podpiętym z CDP4A do H360 i przełączając w H360 z zródła BAL na COAX też nie wyłapałem żadnej różnicy. I teraz nie wiem czy DAC w H360 jest porównywalnie podobny do CDP4A czy po prostu kable zbalansowane nic nie wnosiły? Wcześniej przy połączeniu H160 z CDP4A była różnica przy przełączaniu zródła BAL na coax na korzyść BAL. W H160 miałem kabel zbalansowany od M&B Crystal i w porównaniu z kablami RCA AQ redriver i QED performance 40 kabel zbalansowany wypadł dużo lepiej, dźwięk był bardziej nasycony, wypełniony, no ale przewodnikiem w xlr było srebro a w kablach rca była miedź. Miałem wtedy jeszcze kabel zbalansowany Nordost PurpleFlare, który w tym zestawieniu był tragiczny, grał bardzo skrajami i męczył. Jak wypadają kable Tellurium Q black, ultra black XLR oraz nasze kable Albedo XLR ( tutaj jest spory wybór) ?

Też męczę h160 i po xlr jest znacznie lepiej. Posiadam dwa zestawy głośników podstawki i podłogówki pewnie jak większość z was.Zastanawiam się nad zakupem drugiego hegla żeby kabli nie przepinać też z was ktoś tak ma. Lubię posłuchać raz na tych raz na tamtych lubię brzmienie obu zestawów. Trochę drogo wychodzi taka alternatywa nie sądzicie?

 

Tak zgadzam się jest szerzej głębiej ale kosztem dynamiki dobrego drive i punktowego kickbasowego dołu , lekkiego wycofania sceny , ja to tak słyszę u siebie i nie tylko ja . i zawsze wracam do rca a porównanie mam bezpośrednio z selektora czyli w sekundę

 

Oczywiście to bardzo minimalne zmiany są i dla laika nie wyczuwalne będą na 100% , na początku myślałem że nie mam wystarczająco dobrego szybkiego kabla xlr ale heimdall od nordosta to szybki otwarty detaliczny kebelek a efekt jest bardzo podobny do kabli typowo miedzianych , heimdall to mieszanka srebra z miedzią ale jest jaśniejszy moim zdaniem od czystego srebra od albedo monokrystalicznego z mojego miasta Lubin Kghm Polska Miedz bo od nas bierze producent sztabki srebra do swojej produkcji :) Co trochę zaprzecza stereotypowi tych przewodników nieprawdaż ?

 

Wniosek mój jest taki :) trzeba mieć to i to i np do jazzu latać na xlr a rock na rca :))

Freju też pochodzę z zagłębia miedziowego trzeba się kiedyś spotkać i wymienić doświadczenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też męczę h160 i po xlr jest znacznie lepiej. Posiadam dwa zestawy głośników podstawki i podłogówki pewnie jak większość z was.Zastanawiam się nad zakupem drugiego hegla żeby kabli nie przepinać też z was ktoś tak ma. Lubię posłuchać raz na tych raz na tamtych lubię brzmienie obu zestawów. Trochę drogo wychodzi taka alternatywa nie sądzicie?

 

 

Freju też pochodzę z zagłębia miedziowego trzeba się kiedyś spotkać i wymienić doświadczenia :).

A no można się spotkać i być może nawet sie znamy bo handluje na giełdzie w Lubinie co sobota i dużo ludzi mnie zna ,ja nie znając ich :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów konfrontował może Questyle CMA400i z DACami Hegla?

Szukam DACa i wzmacniacza słuchawkowego w jednym...

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoromoto, a ty szukasz daca, wzmacniacz słuchawkowy czy wash&go?

Żeby właściwie napędzić moje słuchawki potrzebował bym wzmacniacza. Żeby dźwięk z lapka był godziwej jakości, a nie tylko wzmocniony, potrzebował bym DACa. Takie 2 w1 to dość sensowne rozwiązanie w tym wypadku, tak mi się wydaje...

Wash&go nie używam, co najwyżej pastę polerską ;)

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znajdziesz coś co gra na poziomie który by cię satysfakcjonował i ma zarówno daca i wzmacniacz słuchawkowy w jednym. Zazwyczaj albo jedno albo drugie jest potraktowane po macoszemu.Podpytałem z ciekawości osobę, która wystawiła to o co pytasz na allegro za 2300. Twiedzi, że sprzedaje, bo nie słyszy różnicy pomiędzy tym urządzeniem a dac który ma wbudowany w roksan blak.

Edytowane przez MarekP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znajdziesz coś co gra na poziomie który by cię satysfakcjonował i ma zarówno daca i wzmacniacz słuchawkowy w jednym. Zazwyczaj albo jedno albo drugie jest potraktowane po macoszemu.Podpytałem z ciekawości osobę, która wystawiła to o co pytasz na allegro za 2300. Twiedzi, że sprzedaje, bo nie słyszy różnicy pomiędzy tym urządzeniem a dac który ma wbudowany w roksan blak.

Roksan blak kosztuje prawie 15tyś., jeżeli pudełeczko za nieco ponad 2 tyś gra na słuchawkach na podobnym poziomie to chyba dobrze, co nie? ;)

W każdym razie specyfikacja wygląda ciekawie...

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, odpowiedź dotyczyła daca nie wzmacniacza słuchawkowego. Hegel H300 ile kosztował a jakiego ma daca w porównaniu do zewnętrznych z tego czasu? Nie słuchałem tego więc nie wiem, ale nie byłbym tak entuzjastycznie nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.