Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze :

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7849947941

Tylko ta oferta jest już drugi raz więc nie wiem o co dokładnie chodzi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Również nie ma kontaktu z gościem więc czujność należy zwiększyć ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sofasurfer01 napisał:

(...) Więc jak widać to nie takie proste. 

Skoro jesteś zdecydowany na jego zakup to spokojnie i cierpliwie obserwuj rynek. 

Tym bardziej możesz być spokojny o jego dostępność, bo rodacy pracujący w Norwegii lubią je sprowadzać ;)

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem możliwość porównania H100 i H200 jednocześnie. Mnie i sprzedającemu bardziej spodobał się H100. Wydaje się być bardziej energiczny, bezpośredni, dynamiczny. Dziwne wrażenie porównując ich parametry. Zapewne bezwzględnie lepszy jest H200 - mnie jednak tak nie ujął jak H100. ps. może to nie istotne ale H100 ma wbudowany DAC - nie najlepszy ale zawsze na początek można z niego muzy posłuchać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, bronx99 napisał:

Tylko pamiętaj żeby Ci ktoś to przywiózł a nie kurier bo dojdzie cło i vat

Wszystko da się załatwić bez dodatkowych kosztów 

4 godziny temu, freju napisał:

Ktoś cie wyprzedził z usherów AS :)) 

gadaj z Paul Klacska w najlepszym przypadku masz 1,5tys w kieszeni , ja bym w to wchodził potrwa pewnie ze dwa trzy tygodnie cały deal ale warto moim zdaniem .?

Jeden z kolegów ma już ogarnięty temat. Wczoraj napisał że chce h200. Dzisiaj jest już umnie w domu a czwartek , piątek jedzie już do Polski. Koszt całkowity 4 tys PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, paul klacska napisał:

Wszystko da się załatwić bez dodatkowych kosztów 

Jeden z kolegów ma już ogarnięty temat. Wczoraj napisał że chce h200. Dzisiaj jest już umnie w domu a czwartek , piątek jedzie już do Polski. Koszt całkowity 4 tys PLN. 

Kto jedzie? Hegel czy kolega? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie poszukiwać H200, czy to w 1xPL czy poza 2xNO już poraz trzeci na moje pytanie czy coś było naprawiane we wzmacniaczu mam odpowiedz, że był w serwisie i był naprawiany obwód zasilania czy tłumacząc rozruchu. Jakaś przypadłość ??

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr Zalewa napisał:

Używam z HD12 pilota Logitech Harmony, niestety nie obsługuje klawiszy, które DAC przesyła po USB do odtwarzacza strumieniowego

Jaki konkretnie bo jest ich trochę o różnicy w cenie nie wspomnę. Dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PolTor napisał:

W trakcie poszukiwać H200, czy to w 1xPL czy poza 2xNO już poraz trzeci na moje pytanie czy coś było naprawiane we wzmacniaczu mam odpowiedz, że był w serwisie i był naprawiany obwód zasilania czy tłumacząc rozruchu. Jakaś przypadłość ??

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Może słynny transformator Hegla który buczy w co drugim egzemplarzu. Jak szukaliśmy z tatą h300 to obejrzeliśmy kilka sztuk w których na potęgę buczały trafa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie  ma różnicy który bo wszystkie będą latać , wybór należy do ciebie bo to już indywidualna sprawa który ci się podoba , dodam tylko że te najnowsze piloty logitecha działają tylko z nową aplikacją , a wadą jak dla mnie jest w nich to że nie ma PL menu tylko angielski i przy programowaniu może wystąpić tzw bariera językowa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zauważyłem, że po dłuższej chwili i głośniejszym słuchaniu muzyki, z dużą ilością basu, od dołu w H80 robi się dosyć ciepły, powiedziałbym gorący radiator. Bać się czy jednak załatwić mu jakiś wymuszony delikatny zefirek od spodu? Widzę też w środku jest jakiś kabelek z czujnikiem podłączony do "temp sens". Czyli co, końcówka się wyłączy jak przegrzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli wzmacniaczy i końcówek Hegel. Czy one pykaja przy włączeniu? Chodzi mi nie o normalne pykanie że środku obudowy lecz o pykanie przez kolumny. Wiem że niektórzy producenci oszczędzają na modułu "Soft-start". Czy Hegel też oszczędza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ivan Nikitin napisał:

Pytanie do właścicieli wzmacniaczy i końcówek Hegel. Czy one pykaja przy włączeniu? Chodzi mi nie o normalne pykanie że środku obudowy lecz o pykanie przez kolumny. Wiem że niektórzy producenci oszczędzają na modułu "Soft-start". Czy Hegel też oszczędza?

Tak, typowe zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ivan Nikitin napisał:

Pytanie do właścicieli wzmacniaczy i końcówek Hegel. Czy one pykaja przy włączeniu? Chodzi mi nie o normalne pykanie że środku obudowy lecz o pykanie przez kolumny. Wiem że niektórzy producenci oszczędzają na modułu "Soft-start". Czy Hegel też oszczędza?

Poza "pyknięciem" wzmacniacza nie zaobserwowałem u siebie tj. nie słyszę żadnego "pyknięcia" w kolumnach.

edit. dopiero gdy przyłożę ucho do głośnika to wtedy jestem w stanie usłyszeć ledwo, ledwo słyszalne jakiekolwiek "pyknięcie". 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka Hegli i żaden nie "pykał" w kolumny. Po kilku sekundach słychać tylko "kilk" przekaźnika. Dodatkowo Hegle po włączeniu "startują" od dość niskiej głośności, a nie pozostawionej przed wyłączeniem. 

Może źródło jest winne. Ja mam tak z lampowym pre-ampem gramofonowym. Nawet jak przełączę już rozgrzany piec na to źródło, to "pyknięcie" jest...

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.