Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wszyscy będą wywalać filtry he he ? Myślę, że nie o to chodzi. Ja jestem w tej (myślę że komfortowej sytuacji), że pozostałe klocki mam wpięte do listwy Furutech'a i nie odczuwam żadnego wpływu zakłóceń pochodzących z sieci energetycznej w postaci brumienia, przydźwięku czy jak to inaczej nazwać. Dlatego filtr w H11 w moim przypadku uważam za zbędny. Natomiast jeśli komuś sprzęt "łapie" śmieci to filtr może być na to receptą. Zauważyłem, że obracając transformator w HD11 w niektórych pozycjach słychać brumienie. Więc pytanie czy filtr nie działa czy w trafo przy pewnych jego pozycjach pola się znoszą. Pod trafo w HD11 jest dodatkowo guma więc raczej brumienie jest zależne od ułożenia się pola.

https://elektronikab2b.pl/technika/29169-filtry-przeciwzakloceniowe-parametry-wlasciwosci-i-dobieranie

Edytowane przez naczesany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, shiver07 napisał:

A jak się ma sprawa kabli usb porównywał ktoś czy rzeczywiście jest regres w stosunku do różnych marek i który droższy to lepszy? 

Zastanawiam się nad wymianą kabla USB ale nie wiem czy warto czy naprawdę przyniesie to korzyści słyszalne. 

Kabel usb jak kazdy inny wplywa na dzwiek.

Dosc dlugo szukalem dobrego kabla usb a roznice miedzy nimi sa slyszalne bez zadnego problemu. Co ciekawe tak do 300zl najlepiej u mnie gral Belkin a konkurentow bylo pięciu.

Do dzis zostal i to juz mysle na zawsze Transparent Reference Digital Link 

Zaden inny kabel nie dawal tyle dobrego co Transparent. Cena z sufitu ale udalo sie kupic za ulamek tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że na droższym kablu zero i jedynka jest inna? Droższa jakby i lepsza, większa, dokładniejsza, pozłacana może? Rozumiem sygnał analogowy i problemy z tym związane, ale USB?

http://www.ire.pw.edu.pl/~rois/dydaktyka/syko/usb.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robercik77 napisał:

Jak to możliwe, że na droższym kablu zero i jedynka jest inna? Droższa jakby i lepsza, większa, dokładniejsza, pozłacana może? Rozumiem sygnał analogowy i problemy z tym związane, ale USB?

http://www.ire.pw.edu.pl/~rois/dydaktyka/syko/usb.pdf

Wpływ kabli cyfrowych na dźwięk to nie pierwszy i nie ostatni bajer w audio wciskany klientom. Kiedyś widziałem uzasadnienie że lepszy kabel USB zapobiega błędom transmisji. Gdyby tak faktycznie było to na tanich kablach słyszelibyśmy po prostu trzaski a tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wartość końcową jakości dźwięku ma tutaj przetwornik cyfrowo-analogowy od niego zależy do jakiej postaci go przekształci i jaki dźwięk uzyskamy. Choć znaczącą rolę ma tutaj także komputer z którego wysyłany jest sygnał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, naczesany napisał:

Teraz wszyscy będą wywalać filtry he he ? Myślę, że nie o to chodzi. Ja jestem w tej (myślę że komfortowej sytuacji), że pozostałe klocki mam wpięte do listwy Furutech'a i nie odczuwam żadnego wpływu zakłóceń pochodzących z sieci energetycznej w postaci brumienia, przydźwięku czy jak to inaczej nazwać. Dlatego filtr w H11 w moim przypadku uważam za zbędny. Natomiast jeśli komuś sprzęt "łapie" śmieci to filtr może być na to receptą. Zauważyłem, że obracając transformator w HD11 w niektórych pozycjach słychać brumienie. Więc pytanie czy filtr nie działa czy w trafo przy pewnych jego pozycjach pola się znoszą. Pod trafo w HD11 jest dodatkowo guma więc raczej brumienie jest zależne od ułożenia się pola.

https://elektronikab2b.pl/technika/29169-filtry-przeciwzakloceniowe-parametry-wlasciwosci-i-dobieranie

Nie nie nie żadnego wywalania ? po prostu przepiąłem go w inną listwę z natury wiem że dublowanie filtrów nie wnosi nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, robercik77 napisał:

Jak to możliwe, że na droższym kablu zero i jedynka jest inna? Droższa jakby i lepsza, większa, dokładniejsza, pozłacana może? Rozumiem sygnał analogowy i problemy z tym związane, ale USB?

http://www.ire.pw.edu.pl/~rois/dydaktyka/syko/usb.pdf

Mam propozycję, zamiast się zastanawiać nad zerami i jedynkami wypożycz 2 różne kable USB i sprawdź ?

Jeżeli jednak bardzo chcesz wiedzieć czemu tak jest to dokładniej poszperaj w sieci, bo nie o zera i jedynki chodzi.

 

11 godzin temu, sls napisał:

Wpływ kabli cyfrowych na dźwięk to nie pierwszy i nie ostatni bajer w audio wciskany klientom. Kiedyś widziałem uzasadnienie że lepszy kabel USB zapobiega błędom transmisji. Gdyby tak faktycznie było to na tanich kablach słyszelibyśmy po prostu trzaski a tak nie jest.

Jak człowiek zaczyna budować transport USB to wszystko wychodzi jak na dłoni i nie potrzebne są te wszystkie teorie bo szkoda na to czasu, lepiej poświęcić go na słuchanie muzyki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest  ? zera jedynki bla bla bla w koło macieja temat wraca i prowadzi tylko i wyłącznie do zwar ?  najprostsza metoda według mnie na powalenie legendy i praw fizyki jest własne ucho , i czy to się komuś podoba czy nie wpływ kabla usb ma wpływ na dzwięk może nie tak ewidentny i słyszalny od razu jak w kablach głośnikowych czy rca ale ma wpływ , moim zdaniem najłatwiej jest obalić mit zero jedynek itp,, wsadzać na zmianę najtańszy drukarkowy z tesco ? zamiennie ze srebrem lub hybryde ,na w miarę przezroczystym systemie po prostu jest koniec dyskusji i się zamyka książki zeszyty i kalkulatory :))) to je moje zdanie moje ucho ?

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamiast ekranowanego kabla podłączę gołe/luzem kabelki USB, czyli wprowadzę w "eter" masę zakłóceń (w słabiutkim wzmacniaczu będę "słyszał" myszkę, klawiaturę itp.) a na moim heglu nie zrobi to wrażenia, to olewam drogie kable nie powiem czym, wystarczy mi ten tuningowy (bo niebieski) za 5zł. To samo dotyczy komputera, kiepskiego zasilacza z kolejną porcją harmonicznych, wiadomo o co chodzi.

Więc moje pytanie bardziej tego dotyczy tego aspektu. Taki test mogę zrobić kiedyś jak zaopatrzę się w lepsze kolumny, na altusach300 pewnie będzie problem usłyszeć jakość.

p.s. wątki ze złotymi cudownymi kablami usb znam doskonale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, freju napisał:

wsadzać na zmianę najtańszy drukarkowy z tesco ? zamiennie ze srebrem lub hybryde

Wystarczy taki ekranowany za 50 PLN i będzie dobrze, zwłaszcza w laptopie gdzie gniazda USB mogą być podpięte tasiemką za 0.5 USD do płyty głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sls napisał:

Wystarczy taki ekranowany za 50 PLN i będzie dobrze, zwłaszcza w laptopie gdzie gniazda USB mogą być podpięte tasiemką za 0.5 USD do płyty głównej.

Nie będzie dobrze, ani z kablem za 50zł ani z laptopa, przykro mi.

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, robercik77 napisał:

Jeśli zamiast ekranowanego kabla podłączę gołe/luzem kabelki USB, czyli wprowadzę w "eter" masę zakłóceń (w słabiutkim wzmacniaczu będę "słyszał" myszkę, klawiaturę itp.) a na moim heglu nie zrobi to wrażenia, to olewam drogie kable nie powiem czym, wystarczy mi ten tuningowy (bo niebieski) za 5zł. To samo dotyczy komputera, kiepskiego zasilacza z kolejną porcją harmonicznych, wiadomo o co chodzi.

Więc moje pytanie bardziej tego dotyczy tego aspektu. Taki test mogę zrobić kiedyś jak zaopatrzę się w lepsze kolumny, na altusach300 pewnie będzie problem usłyszeć jakość.

p.s. wątki ze złotymi cudownymi kablami usb znam doskonale

Hmm no tak Altusy powiadasz ? nie było tematu ? możesz spać spokojnie i czuć się zarobiony:))

53 minuty temu, zoromoto napisał:

@Cezar, jaka jest różnica między roonem a volumio? porównywałeś może?

Od wczoraj testuje audirvana ale testy krótkie brak czasu  ,pierwsze wrażenie tidal  gra lepiej czyściej niż z org apki tidala na win10 , ale znowu z twardego foobar wypada u mnie lepiej dzwięk bardziej otwarty napowietrzony z blaskiem bez wyostrzeń z lepszą kontrolą w niskich tonach , na audirvana pojawia sie tzw mgiełka woalka kocyk ? także zawsze coś ? czyli bez zmian :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zoromoto napisał:

@Cezar, jaka jest różnica między roonem a volumio? porównywałeś może?

Od wczoraj testuje audirvana ale testy krótkie brak czasu  ,pierwsze wrażenie tidal  gra lepiej czyściej niż z org apki tidala na win10 , ale znowu z twardego foobar wypada u mnie lepiej dzwięk bardziej otwarty napowietrzony z blaskiem bez wyostrzeń z lepszą kontrolą w niskich tonach , na audirvana pojawia sie tzw mgiełka woalka kocyk ? także zawsze coś ? czyli bez zmian :))

No i należy dodać że nie działa mi pilot z hd25 przy apce audirvana a z fobarem i na org apce tidala działa ? tzn chodzi mi o przerzucanie kawałków przód -tył -pausa -stop chyba że czegoś nie wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zoromoto napisał:

@Cezar, jaka jest różnica między roonem a volumio? porównywałeś może?

Jeszcze nie porównywalem ale mam zamiar zapodac na testy Sparky USB Bridge jako endpoint roona

Sterowanie z tel a core na moim PC. 

Roon to jest przekozak i tylko na nim się skupiam bo możliwości są przeogromne. 

Wszystkie Malinki itp sa widziane przez roona także polecam każdemu ten kierunek. 

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CEzAR21 napisał:

Nie będzie dobrze, ani z kablem za 50zł ani z laptopa, przykro mi.

Nie wiem z tym lapkiem to bym się tak trochę kłócił ,miałem ostatnio streamer jfeng mx-1 taki za 600$ z aliexpress na androidzie to hasało , cieszyłem się jak odzyskałem swoje pieniądze za niego ?  dobry lapek  np dell xps czy nawet latitude programik do wyłączania wszystich akcji działających w tle , ifi igalvanic 3.0 idefender z osobnym  zasilaniem liniowym lub z dobrego power banka np Anker  przed igalvanic potem dobry konwerter np singxer su-1 najlepiej po modzie ? dobry dac np hd25 ? dobry kabel usb np od Marka Brożka sreberko dzielonka oczywiście ? potem następny idefender z osobnym zasilaniem ? dobry kabel rca np albedo monolith monocrystal w duecie z głośnikowym  ?  itp , itd,, ale do czego zmierzam gra mi to zdecydowanie lepiej niż na tym stremerze który bądz co bądz za te pieniądze w chinach to już jak by powinno być nie byle co  , a zagrało to hmm no powiedzmy na poziomie przyzwoitym ale w teorii powinno zmiażdżyć laptopa a tutaj nie było za bardzo co porównywać i dodatki z ifi mu zapychałem i kable dobre listwy  bezpieczniki i dupa płasko bez oddechu finezji , muzyka sobie grała ale dupy to nikomu nie urywało , a strzelam że taki klocek w Europie by kosztował z 5 tys bo samo wykonanie wyświetlacz spasowanie gniazda i bebechy były naprawdę przyzwoite w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, freju napisał:

Nie wiem z tym lapkiem to bym się tak trochę kłócił ,miałem ostatnio streamer jfeng mx-1 taki za 600$ z aliexpress na androidzie to hasało , cieszyłem się jak odzyskałem swoje pieniądze za niego ?  dobry lapek  np dell xps czy nawet latitude programik do wyłączania wszystich akcji działających w tle , ifi igalvanic 3.0 idefender z osobnym  zasilaniem liniowym lub z dobrego power banka np Anker  przed igalvanic potem dobry konwerter np singxer su-1 najlepiej po modzie ? dobry dac np hd25 ? dobry kabel usb np od Marka Brożka sreberko dzielonka oczywiście ? potem następny idefender z osobnym zasilaniem ? dobry kabel rca np albedo monolith monocrystal w duecie z głośnikowym  ?  itp , itd,, ale do czego zmierzam gra mi to zdecydowanie lepiej niż na tym stremerze który bądz co bądz za te pieniądze w chinach to już jak by powinno być nie byle co  , a zagrało to hmm no powiedzmy na poziomie przyzwoitym ale w teorii powinno zmiażdżyć laptopa a tutaj nie było za bardzo co porównywać i dodatki z ifi mu zapychałem i kable dobre listwy  bezpieczniki i dupa płasko bez oddechu finezji , muzyka sobie grała ale dupy to nikomu nie urywało , a strzelam że taki klocek w Europie by kosztował z 5 tys bo samo wykonanie wyświetlacz spasowanie gniazda i bebechy były naprawdę przyzwoite w nim.

Freju zmiennych jest dużo ale kilka tych lapkow przewalilem i przy moim PC naprawdę jest dość duża degradacja dźwięku. W pc audio ważne jest wszystko, płyta główna, sekcja zasilania na tej plycie, zasilacz, implementacja USB a nawet kabel zasilający....

Cały czas szukam czegoś co w tej samej konfiguracji zagra lepiej od PC ale jeszcze nie znalazłem. Sparky może namieszać ale tak jak pisałem tylko z roonem jako endpoint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, CEzAR21 napisał:

Freju zmiennych jest dużo ale kilka tych lapkow przewalilem i przy moim PC naprawdę jest dość duża degradacja dźwięku. W pc audio ważne jest wszystko, płyta główna, sekcja zasilania na tej plycie, zasilacz, implementacja USB a nawet kabel zasilający....

Ok ja nie twierdze że najlepsze rozwiązanie jest moje dlatego dawałem te emotikony bo lubię sobie po szydzić czasami hee w tym pozytywnym znaczeniu ? ale wytłumacz mi w takim razie dlaczego ten stremer zagrał gorzej ,przecież on został stworzony do tego i był bez daca bo szło wszystko przez mój hd25 po usb ? 

Też myśle o tej malinie , ale nie wiem jak sie do tego zabrać a musze to zweryfikować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, freju napisał:

Ok ja nie twierdze że najlepsze rozwiązanie jest moje dlatego dawałem te emotikony bo lubię sobie po szydzić czasami hee w tym pozytywnym znaczeniu ? ale wytłumacz mi w takim razie dlaczego ten stremer zagrał gorzej ,przecież on został stworzony do tego i był bez daca bo szło wszystko przez mój hd25 po usb ? 

Też myśle o tej malinie , ale nie wiem jak sie do tego zabrać a musze to zweryfikować ?

Tak jak mówiłem dużo zmiennych. 

Jakby co to jak idziesz w maline to koniecznie pod roonem. Mogę pomóc w cztery oczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, CEzAR21 napisał:

Freju zmiennych jest dużo ale kilka tych lapkow przewalilem i przy moim PC naprawdę jest dość duża degradacja dźwięku. W pc audio ważne jest wszystko, płyta główna, sekcja zasilania na tej plycie, zasilacz, implementacja USB a nawet kabel zasilający....

Cały czas szukam czegoś co w tej samej konfiguracji zagra lepiej od PC ale jeszcze nie znalazłem. Sparky może namieszać ale tak jak pisałem tylko z roonem jako endpoint

Czytałem ostatnio troche o tych Ronnach volumio audirvana itp ,, i zdania sa podzielone roon płatny chyba 500$ audirvana 65euro foobar za free i zdania są podzielone duzo osób twierdzi że nie warto wydawać pieniedzy na te płatne programy  , ale roon ponoć wygrywa tym że jest mega rozbudowywalny można na nim cuda robić obstawić cała chatę itp ,, ale sam dzwiek sie niczym nie różni bo ponoć nie może , zasada wszędzie jest niby taka sama w każdym z tych odtwarzaczy  , i tak jak mówię audirvana mam teraz i niczym mnie to nie powala na kolana ? owszem gra ciut lepiej na tidalu ale to nie jest duża róznica , znowu z twardego gra duzo gorzej od foobara i bądz tu mądry , wszystko mam po ustawiane jak trzeba w audirvana .

4 minuty temu, CEzAR21 napisał:

Tak jak mówiłem dużo zmiennych. 

Jakby co to jak idziesz w maline to koniecznie pod roonem. Mogę pomóc w cztery oczy ?

Musze to najpierw gdzieś pożyczyć dotknąć posłuchać skablować hee , widziałem nowa wersja wyszła teraz  boję się tylko że to walka z tym będzie wieczna bo czytałem że często sie to wysypuje programowo itp,,

9 minut temu, freju napisał:

Czytałem ostatnio troche o tych Ronnach volumio audirvana itp ,, i zdania sa podzielone roon płatny chyba 500$ audirvana 65euro foobar za free i zdania są podzielone duzo osób twierdzi że nie warto wydawać pieniedzy na te płatne programy  , ale roon ponoć wygrywa tym że jest mega rozbudowywalny można na nim cuda robić obstawić cała chatę itp ,, ale sam dzwiek sie niczym nie różni bo ponoć nie może , zasada wszędzie jest niby taka sama w każdym z tych odtwarzaczy  , i tak jak mówię audirvana mam teraz i niczym mnie to nie powala na kolana ? owszem gra ciut lepiej na tidalu ale to nie jest duża róznica , znowu z twardego gra duzo gorzej od foobara i bądz tu mądry , wszystko mam po ustawiane jak trzeba w audirvana .

Musze to najpierw gdzieś pożyczyć dotknąć posłuchać skablować hee , widziałem nowa wersja wyszła teraz  boję się tylko że to walka z tym będzie wieczna bo czytałem że często sie to wysypuje programowo itp,,

Ale dzięki będe miał cie na uwadze i trzymam za słowo hee , bo wejść to napewno w to wejde tylko leniwy jestem i najlepiej kupiłbym gotowca  , a nie lubie też przepłacać w audio bo jak jest zmoka to zawsze troche mniejsza ?

Malinę  zapinasz do dac po coax  czy usb czy i2s czy bnc ? na którym gra ci najlepiej tak ogólnikowo pytam ?

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, freju napisał:

Czytałem ostatnio troche o tych Ronnach volumio audirvana itp ,, i zdania sa podzielone roon płatny chyba 500$ audirvana 65euro foobar za free i zdania są podzielone duzo osób twierdzi że nie warto wydawać pieniedzy na te płatne programy  , ale roon ponoć wygrywa tym że jest mega rozbudowywalny można na nim cuda robić obstawić cała chatę itp ,, ale sam dzwiek sie niczym nie różni bo ponoć nie może , zasada wszędzie jest niby taka sama w każdym z tych odtwarzaczy  , i tak jak mówię audirvana mam teraz i niczym mnie to nie powala na kolana ? owszem gra ciut lepiej na tidalu ale to nie jest duża róznica , znowu z twardego gra duzo gorzej od foobara i bądz tu mądry , wszystko mam po ustawiane jak trzeba w audirvana .

Musze to najpierw gdzieś pożyczyć dotknąć posłuchać skablować hee , widziałem nowa wersja wyszła teraz  boję się tylko że to walka z tym będzie wieczna bo czytałem że często sie to wysypuje programowo itp,,

Ale dzięki będe miał cie na uwadze i trzymam za słowo hee , bo wejść to napewno w to wejde tylko leniwy jestem i najlepiej kupiłbym gotowca  , a nie lubie też przepłacać w audio bo jak jest zmoka to zawsze troche mniejsza ?

Malinę  zapinasz do dac po coax  czy usb czy i2s czy bnc ? na którym gra ci najlepiej tak ogólnikowo pytam ?

Malina to minikomputerek i od jakiegos czasu jest na rynku gotowiec zbudowany na jej bazie a nazywa sie to DIGIONE PLAYER

Jest to bardzo chwalone ustrojstwo i gotowe do uzytku ale z tego mozna wyjsc tylko po coax i bnc

Ja chce koniecznie wykorzystac swoj transport bo wiem co wnosi dlatego musze isc praktycznie w to samo choc podobno nawet ciut lepiej to gra i nazywa sie SPARKY USB BRIDGE czyli minikomputerek z bardzo ogarnietym USB. 

 

Wszystko musi byc na sofcie roona.

Sterowanie z tel, tableta czy lapka

Core czyli serwer na PC - im mocniejszy tym lepiej

I endpoint czyli ostatnie urzadzenie w lancuchu roona do ktorego podpiety jest nasz system audio i tu bedzie na testy SPARKY 

Obecnie core i output czyli tak naprawde endpoint to moj PC krecony na 5GHz na wodzie a sterowanie ze smarfona.

Roona startuje z poziomu Euphony v2

Na ten moment jest to punkt odniesienia

 

Z gotowcow chodzi mi po glowie jeszcze minikomputer SONORE MICRORENDU + dedykowny zasilacz liniowy.

Cena to ponad 4K ale podobno to zjada maline i sparkiego razem wzietych ☺

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CEzAR21 napisał:

Malina to minikomputerek i od jakiegos czasu jest na rynku gotowiec zbudowany na jej bazie a nazywa sie to DIGIONE PLAYER

Jest to bardzo chwalone ustrojstwo i gotowe do uzytku ale z tego mozna wyjsc tylko po coax i bnc

Ja chce koniecznie wykorzystac swoj transport bo wiem co wnosi dlatego musze isc praktycznie w to samo choc podobno nawet ciut lepiej to gra i nazywa sie SPARKY USB BRIDGE czyli minikomputerek z bardzo ogarnietym USB. 

 

Wszystko musi byc na sofcie roona.

Sterowanie z tel, tableta czy lapka

Core czyli serwer na PC - im mocniejszy tym lepiej

I endpoint czyli ostatnie urzadzenie w lancuchu roona do ktorego podpiety jest nasz system audio i tu bedzie na testy SPARKY 

Obecnie core i output czyli tak naprawde endpoint to moj PC krecony na 5GHz na wodzie a sterowanie ze smarfona.

Roona startuje z poziomu Euphony v2

Na ten moment jest to punkt odniesienia

 

Z gotowcow chodzi mi po glowie jeszcze minikomputer SONORE MICRORENDU + dedykowny zasilacz liniowy.

Cena to ponad 4K ale podobno to zjada maline i sparkiego razem wzietych ☺

http://hd-opinie.pl/29088,audio,w-nawiazaniu-ideal-pc-audio-za-rozsadne-pieniadze-zwie-sie-sonore-microrendu.html

Mówisz to , z tego co widzę to nie jest już wcale takie nowe bo bodajrze 2016 wyszło  , ale z treści i opisów wygląda i zapowiada się to dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 godzin temu, CEzAR21 napisał:

Malina to minikomputerek i od jakiegos czasu jest na rynku gotowiec zbudowany na jej bazie a nazywa sie to DIGIONE PLAYER

Jest to bardzo chwalone ustrojstwo i gotowe do uzytku ale z tego mozna wyjsc tylko po coax i bnc

Ja chce koniecznie wykorzystac swoj transport bo wiem co wnosi dlatego musze isc praktycznie w to samo choc podobno nawet ciut lepiej to gra i nazywa sie SPARKY USB BRIDGE czyli minikomputerek z bardzo ogarnietym USB. 

Jesteś chyba trochę w błędzie,ten player nazywa się Primo i jest on sprzedawany w ograniczonej ilości. W nim masz wszystkie potrzebne wyjścia, łącznie z USB. Dodam jeszcze , że nie jest to robione na malinie , tylko na Asusie Thinker board . To jest lepsza płytka pod volumio. Oczywiście też i droższa, wersja z literką S kosztuje coś ok. 500 PLN. Do grania z USB jest ona lepszą opcją ,bo nie ma tego problemu co malina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.