Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie włożę kij w mrowisko, ale dobrze znaną oczywistą oczywistością jest, że konkretne kolumny w konkretnym pomieszczeniu z konkretną elektroniką zagrają dźwiękiem proporcjonalnie dojrzałym do osłuchania, doświadczenia i gustu konkretnej osoby. 

Nie rozumiem w związku z tym dlaczego z taką łatwością jeden drugiemu potrafi wycedzić, że: Twój bas to kpina, nie słyszałeś prawdziwej 3way, czy siejesz herezje... itp. itd. 

Tym wpisem nie mam na celu kogokolwiek obrażać, czy ustawiać, ale chciałbym zwrócić uwagę, że arogancki i pyszałkowaty ton nie pomaga przyjemnie dzielić osobistych uwag i spostrzeżeń.

Warto też pamiętać, że w tym hobby osiągnięcie spokoju i spełnienia jest indywidualne i bardzo, ale to bardzo czasochłonne, ale nie niemożliwe ?   

Pozdrawiam.

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie porobilo. Chcial sie czlowiek podzielic z kolegami z klubu wesola nowina ze w koncu ma to czego szukal a tu jazda jak kombajnem po lodzie i to tylem do kierownicy ?

 

Paul ty masz zupelnie inne oczekiwnia co do dzwieku a to ze nie slyszysz kabli to juz zupelnie komplikuje sprawe i mysle ze nie ma sensu tego rozdrapywac. Ja na wesolo to bym powiedzial ze ty po prostu gluchy jestes ale nie moge bo sie obrazisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zoromoto napisał:

Cezar upajaj się tą chwilą bo: "Nic tak nie wku.... ludzi jak to że jesteś szczęśliwy" Buhahaaa

 

 

 

 

 

Zorro ja ci powiem ze ty mozesz miec racje :)......ale poczekajmy bo po prostu moze chlopakom przestalo grac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem cieszyć się z tego co już mam i Ciebie @CEzAR21 zachęcam byś nie przejmował się.. i również docenił co już osiągnąłeś ..

.. zawsze można lepiej, więcej, szybciej i drożej.. pytanie, czy warto tak skakać przy tym jak i tak wszystko marność...

..życie to coś więcej niż sex, drugs and rock n roll ...

 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej kolega pytał na jakiej uczelni uczą. 

No więc chyba jest pewna kwestia psychoakustyczna. 

Z tego co wiem kolega Paul jeździ na ciężarówkach, notoryczny chałas męczy uszy i nie pozwala na usłyszenie szczegółów przynajmniej przez kilka godzin. Dodatkowo jak łączy się to naprzlyklad z lubieniem słuchania bardzo głośno to ciężko uchu wyłapać niuanse. Odbiera tylko ogromne zmiany dźwięku. 

Też kiedyś pracowałem na tokarkach i wówczas mogłem słuchać czegokolwiek wszystko grało podobnie. 

Do wylapania wielu różnic potrzeba wyciszenia i spokoju . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacm napisał:

Mi mówili że mi słoń na ucho nadepnął albo że mam drewniane uszy. 

Fajnie Cezar naprawdę się cieszę że masz ten system u siebie i że udało się wpasować go w Twoje gusta, byłem pewien na 99 % po Twoich preferencjach.  

Jacku to bylo praktycznie pewne ze Amphiony to bedzie to. Kilka lat juz rozmawiamy tu w klubie i mozna sprawdzic kto jakie ma preferencje.

My jak widac slyszymy tak samo i naprawde jak czytam ze paul pisze ze amphiony nie staly kolo dobrych 3way a slysze u siebie co slysze to tylko usmiech sie pojawia na mojej twarzy ?

Naprawde ciezko mi opisac radosc jaka daje polaczenie H300 z Amphionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, CEzAR21 napisał:

Paul ty masz zupelnie inne oczekiwnia co do dzwieku a to ze nie slyszysz kabli to juz zupelnie komplikuje sprawe i mysle ze nie ma sensu tego rozdrapywac. Ja na wesolo to bym powiedzial ze ty po prostu gluchy jestes ale nie moge bo sie obrazisz

Niby czemu mam się obrażać. Kto wie, może mam na tyle dobre kable , że uznaje że one nie istnieją i nie zawracam sobie nimi głowy by nie zwariować. Bez obrazy ale dla mnie priorytetem są kolumny a nie jakieś kable, zworki , kondensatory itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wem Cezar. Dla mnie to połączenie to nie jest żaden hi-end bo to tylko nazwa marketingowa ale dla mnie to był właśnie koniec drogi. Ten moment gdzie osiagasz blogi spokój że już nie ma sensu bawić się w zmiany została już tylko radość słuchania. Bo wiesz ze nie da się lepiej tylko inaczej. 

Ale to trzeba poczuć samemu i dojść na własnym doświadczeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, jacm napisał:

Do wylapania wielu różnic potrzeba wyciszenia i spokoju

Dobrych kolumn kolego a nie pseudo przeróbek. Tym się różnimy , ja wybieram dla siebie mega optymalne kolumny by cieszyć się muzyką a ty by w nich grzebać. Mamy zupełnie inne hobby.

Co do ciężarówki,mam najnowsza Scanie, to nie Jelcz kolego.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kocurro napisał:

Nauczyłem cieszyć się z tego co już mam i Ciebie @CEzAR21 zachęcam byś nie przejmował się.. i również docenił co już osiągnąłeś ..

.. zawsze można lepiej, więcej, szybciej i drożej.. pytanie, czy warto tak skakać przy tym jak i tak wszystko marność...

..życie to coś więcej niż sex, drugs and rock n roll ...

 

Kocie dobrze ze jestes w klubie takich ludzi tu trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, paul klacska napisał:

Dobrych kolumn kolego a nie pseudo przeróbek. Tym się różnimy , ja wybieram dla siebie mega optymalne kolumny by cieszyć się muzyką a ty by w nich grzebać. Mamy zupełnie inne hobby.

Chyba nie do mnie piszesz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, paul klacska napisał:

Dobrych kolumn kolego a nie pseudo przeróbek. Tym się różnimy , ja wybieram dla siebie mega optymalne kolumny by cieszyć się muzyką a ty by w nich grzebać. Mamy zupełnie inne hobby.

Paul nie wiem czy wiesz ale Amphiony to sa naprawde transparentne kolumny i tu slychac kazda zmiane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar Paul kupił jedne z najdroższuch dostępnych przetwornikow na rynku i dał do zrobienia na nich firmie YB audio kolumny. Jeśli złożyli mu kolumny pod jego kubature pomieszczenia i jego preferencje to ma koniec drogi  i spokojnie nie powinien myśleć o zmianach jak my przez najbliższe lata.

Raczej transparentnosci Paul po tym sprzęcie narazie nie oczekuję bo różnic w kablach nie słyszy na to przyjdzie jeszcze czas. 

 

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
27 minut temu, jacm napisał:

Chyba nie do mnie piszesz. 

 

Odpisałeś przed chwilą jednemu z kolegów, że wymieniłeś tylko kondensatory. Z tego co pamiętam ,to wymieniliście wszystko. Jak to nie jest przeróbka ,to ja już nie wiem jak nazwać. 

Na temat moich kolumn nie będę z tobą rozmawiał. Są i tyle w temacie, jak ktoś będzie chciał kiedyś sam  posłuchać i wyciągnąć wnioski to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, paul klacska napisał:

Odpisałeś przed chwilą jednemu z kolegów, że wymieniłeś tylko kondensatory. Z tego co pamiętam ,to wymieniliście wszystko. Jak to nie jest przeróbka ,to ja już nie wiem jak nazwać. 

Na temat moich kolumn nie będę z tobą rozmawiał. Są i tyle w temacie, jak ktoś będzie chciał kiedyś sam  posłuchać i wyciągnąć wnioski to zapraszam na PW.

Paul ja ci powiem, że ty samolubny trochę jesteś ? Na czyjeś kolumny psioczyć jesteś pierwszy a o swoich porozmawiać nie dasz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paul klacska napisał:

Odpisałeś przed chwilą jednemu z kolegów, że wymieniłeś tylko kondensatory. Z tego co pamiętam ,to wymieniliście wszystko. Jak to nie jest przeróbka ,to ja już nie wiem jak nazwać. 

Na temat moich kolumn nie będę z tobą rozmawiał. Są i tyle w temacie, jak ktoś będzie chciał kiedyś sam  posłuchać i wyciągnąć wnioski to zapraszam na PW.

Czym innym jest wymiana elementów aby zmienić dźwięk czym innym jest wymiana elementów zużytych. 

Trochę się na siłę czepiacie a przecież wyraźnie napisałem że są kolumny realniej grające na średnicy oraz na górze ale poziom oferowany przez te pozwala już mieć na to wylane. Kluczem do tego jest zastosowana tuba i strojenie zwrotnicy tak że wydokotonowiec obsługuje cześć średnicy to daje duża szybkość. Dla mojego ucha to złote zestawienie. 

Zawsze w tej zabawie widziałem że same zmiany dają poczucie że jest lepiej i można się kręcić tak w kółko latami .  Żeby mieć naj trzeba mieć kilka paczek wystarczy posłuchać wokali na kolumnach voxativ żeby każda konstrukcja klasyczna brzmiała blado . Mi chodzi o radość słuchania nie o zmiany czy posiadanie najlepszego z możliwych bo do tego trzeba mieć kilka pomieszczeń i kilka konstrukcji. Na jednej to zawsze jest konpromis i każdy musi ustalić swój punkt. Albo wiecznie zmieniać, zmieniać, zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, paul klacska napisał:

Bez obrazy ale dla mnie priorytetem są kolumny a nie jakieś kable, zworki , kondensatory itp.

A dla mnie priorytetem jest akustyka, zasilanie, a później można słuchać kabli.

Cezar trochę pusto ma, ściana z kamyków to tak średnio jeśli chodzi o akustykę. 

Być może nie potrzebuje większej adaptacji akustycznej (w co wątpię), ale skoro jest zadowolony z tego co ma, to widocznie jest O.K.

P.S.

Bardzo często bywa tak, że wystarczy dobra adaptacja akustyczna i nie trzeba zmieniać wzmaków, kolumn, kabli etc.

 

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, sir.jax napisał:

A dla mnie priorytetem jest akustyka, zasilanie, a później można słuchać kabli.

Oczywiście ,że masz racje. Ja zanim za to się wezmę muszę zrobić parę innych rzeczy.

Wywalam wszystkie meble z pokoju, stolarz robi mi szafkę rtv i szafę. Jak to ogarnę ,to wezmę się za akustykę.

Pomału zaglądam do odpowiedniego działu, w tym temacie jestem zielony jak groszek. Raczej będę szukał kogoś lub jakieś firmy ,co zrobi mi pomiary i powie mi co i gdzie ma być zamontowane.

4 godziny temu, CEzAR21 napisał:

Paul ja ci powiem, że ty samolubny trochę jesteś ? Na czyjeś kolumny psioczyć jesteś pierwszy a o swoich porozmawiać nie dasz.

Większość jest na stronie YB Audio, trochę w klubie YB. Jak chcesz wyrobić sobie samemu zdanie ,to zapraszam do Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolarzowi nie dał bym robić stolika, wiem jak to brzmi, ale jednak nie.

Mam stolik z "pływającymi" blatami Savar Systems polecam przejrzeć ofertę, pan przyjechał do domu ustawił jak trzeba, pogadaliśmy przy świetnej kawce (jestem Home baristą) ? 

Robił 4 projekty/poprawki w błyskawiczny sposób na moja prośbę oczywiście.

Jestem pod wrażeniem podejścia do klienta.

 

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ja pewnych rzeczy nie przeskoczę(żona). Szafka też jest wyjątkowa więc raczej wyjścia nie miałem ,tylko stolarz.

Robię połączenie szafki rtv z szafką rack,może mi się uda to zrobić ,zobaczymy za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
33 minuty temu, sir.jax napisał:

Stolarzowi nie dał bym robić stolika, wiem jak to brzmi, ale jednak nie.

Jacek a czym się różni wykonanie stolika przez stolarza od stolika wykonanego przez Savar Systems?

 

jaka jest różnica pomiędzy tymi technologami oraz jaki ma to wpływ na brzmienie ?

 

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom audiofilów, proponujemy dwa rodzaje zawieszenia blatów: stożki antywibracyjne oraz autorski układ AHMS oparty na łożysku wolframowym."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolarzowi nie dał bym robić stolika, wiem jak to brzmi, ale jednak nie. Mam stolik z "pływającymi" blatami Savar Systems....  

 

 

 Dlaczego nie dal bys robic stolika stolarzowi?

 

25 lat temu kupowalem ciezkie stoliki Target Audio, polki byly pojedynczo zawieszone i izolowane na linkach, wszystkie profile zasypane piaskiem, okablowane drogimi interkonektami Kimber i glosnikowymi QED. A dzisiaj, po tym jak z czasem, z wiekiem i z doswiadczeniem zmadrzalem?

 

Jako rack uzywam maly stolik kawowy za 35€ obrocony do gory nogami, interkonekty za 13€ i kable glosnikowe 100m (!!!) za 120€

Zwroc takze uwage na „audiofilska“ listwe z OBI:-)

 

4cf87901574b935732e5927d7de63300.jpg554e19a04127281b94d7abf453374c86.jpgb5a083c809e071c6f398ceb0b1a7a10b.jpg

1e33e33b253b22914cdc1830b574d783.jpg

 

I myslisz, ze to cale gra gorzej niz ten „HighEnd“ przed 25 laty ;-)

 

Ale do tego trzeba najpierw „dojrzec“

 

Apropos barista. Jakiej maszyny uzywasz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sir.jax napisał:

A dla mnie priorytetem jest akustyka, zasilanie, a później można słuchać kabli.

Cezar trochę pusto ma, ściana z kamyków to tak średnio jeśli chodzi o akustykę. 

Być może nie potrzebuje większej adaptacji akustycznej (w co wątpię), ale skoro jest zadowolony z tego co ma, to widocznie jest O.K.

P.S.

Bardzo często bywa tak, że wystarczy dobra adaptacja akustyczna i nie trzeba zmieniać wzmaków, kolumn, kabli etc.

 

Dokładnie tak jak piszesz kolego też wychodzę z takiego założenia, że nie wymienię żadnego z elementu swojego toru do póki nie ogarnę akustyki pomieszczenia. Szkoda kasy i czasu nie na sensu wymiana kabli przy nie do końca ogarnietej akustyce pomieszczenia. Czasem zestaw za 2 tys. zagra lepiej z dobrą akustyką niż zestaw za 10 tys. gdzie akustyka jest do d..y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sir.jax napisał:

A dla mnie priorytetem jest akustyka, zasilanie, a później można słuchać kabli.

Cezar trochę pusto ma, ściana z kamyków to tak średnio jeśli chodzi o akustykę.  

Być może nie potrzebuje większej adaptacji akustycznej (w co wątpię), ale skoro jest zadowolony z tego co ma, to widocznie jest O.K.

P.S.

Bardzo często bywa tak, że wystarczy dobra adaptacja akustyczna i nie trzeba zmieniać wzmaków, kolumn, kabli etc.

 

Święta prawda, najpierw akustyka pomieszczenia, później zasilanie. Hegle są bardzo wymagające w temacie zasilania, można totalnie zdegradować brzmienie i wyciągnąć z nich maxa, trzeba się cierpliwie pobawić. Niedowiarków kablowych zapewniam, że na "komputerowym" przewodzie, który producent dołącza do zestawu można usłyszeć co najwyżej 60% tego co urządzenie potrafi, a niektóre elementy pokazuje wręcz karykaturalnie.

Co do pomieszczenia odsłuchowego cezara i ustawienia w nim kolumn, to scena na szerokość może jakaś jest, na pewno nie zjawiskowa, ale o głębi to można zapomnieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, xajas napisał:

25 lat temu kupowalem ciezkie stoliki Target Audio, polki byly pojedynczo zawieszone i izolowane na linkach, wszystkie profile zasypane piaskiem, okablowane drogimi interkonektami Kimber i glosnikowymi QED. A dzisiaj, po tym jak z czasem, z wiekiem i z doswiadczeniem zmadrzalem?

 

Jako rack uzywam maly stolik kawowy za 35€ obrocony do gory nogami, interkonekty za 13€ i kable glosnikowe 100m (!!!) za 120€

Prawda jest zupełnie inna. W budżetowych zestawach, kabli, wibracji od słabego stolika, słabego zasilania po prostu nie słychać, bo tam nie da się już nic poprawić i wyciągnąć za uszy. Im droższy i bardziej zaawansowany zestaw, tym staranniej trzeba dbać o każdy detal, aby wyciągnąć z tego maxa. Nie obraź się xajas, ale dla Twojej elektroniki ratunku nie ma, więc po co przepłacać. Ale czy do tego trzeba specjalnie dojrzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, sir.jax napisał:

A dla mnie priorytetem jest akustyka, zasilanie, a później można słuchać kabli.

Cezar trochę pusto ma, ściana z kamyków to tak średnio jeśli chodzi o akustykę. 

Być może nie potrzebuje większej adaptacji akustycznej (w co wątpię), ale skoro jest zadowolony z tego co ma, to widocznie jest O.K.

P.S.

Bardzo często bywa tak, że wystarczy dobra adaptacja akustyczna i nie trzeba zmieniać wzmaków, kolumn, kabli etc.

 

jAX myślę, że nie jest źle skoro system generuje scenę zarówno na szerokość, wysokość jak i głębokość z bardzo dobrą lokalizacją grając przy tym swobodnie, nie męcząc żadnym pasmem.

Co do przedniej ściany to niestety, ale nie zgodzę się z tobą ponieważ był to zabieg celowy. Nierównomierność bardzo fajnie rozprasza i różnica przed położeniem kamienia a po jest bardzo na plus. Ja pokój stroję uchem i naprawdę nie powinieneś oceniać pomieszczenia po jednym zdjęciu. Ustroje są także na spokojnie.

45 minut temu, artdm napisał:

Prawda jest zupełnie inna. W budżetowych zestawach, kabli, wibracji od słabego stolika, słabego zasilania po prostu nie słychać, bo tam nie da się już nic poprawić i wyciągnąć za uszy. Im droższy i bardziej zaawansowany zestaw, tym staranniej trzeba dbać o każdy detal, aby wyciągnąć z tego maxa. Nie obraź się xajas, ale dla Twojej elektroniki ratunku nie ma, więc po co przepłacać. Ale czy do tego trzeba specjalnie dojrzeć ?

Chłopaki ja rozumiem, że 60cm od tyłu na logikę daję płytką scenę a co jeśli u mnie scena jest głęboka a jej koniec w zasadzie ogranicza tylko dany utwór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xajas napisał:

Apropos barista. Jakiej maszyny uzywasz?

Metod alternatywnych, maszyny mnie nie obchodzą, espresso i pochodne kawy od expresso to nie dla mnie. 

W tych kawach niewiele się dzieje pod względem sensorycznych doznań smakowych itp.

Raz tylko piłem naprawdę dobre espresso w Kołobrzegu spod ręki jak się później okazało jednego z najlepszych baristów w Polsce.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.