Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, freju napisał:

Tiaa i znowu tylko wam się udało opanować akustykę  a reszta raczkuje :)))

Specyficzna casta z was haaa?

Ile tam u was wpisowe kosztuje ?

 

O masz :(.....freju nie mow ze ty na powaznie. Przeciez dziele sie tylko swoimi doswiadczeniami.

Skoro wyraznie slysze krok w tyl zmieniajac pilotem w locie xlr na rca to chocby jakis audio guru mowil mi ze rca jest lepsze to zdania nie zmienie bo juz znam jego ograniczenia.

Kazdy niech wybiera wlasnym uchem bo to jest wlasnie audio a audio to sa zależności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zoromoto napisał:

Haha @freju  może Ty po prostu szukasz dziury w całym ? 

 

@zoromoto ja się czepiam  ? to nie ja zacząłem ? wyraziłem swoja opinię na  ten temat juz jakiś czas temu i temat był dla zamknięty ,to nie ja jącze no chyba że tu trzeba tylko przytakiwać ;)),  znam opinie ludzi nie z wątku hegla i co ciekawe w jednym przypadku nawet ja o to nie dopytywałem samo wyszło w toku rozmowy , nie o akustykę tutaj idzie na pewno , przecież sam mam hd25 dlaczego miałbym po nim jechać ale uważam że jak jest coś do bani to trzeba o tym mówić ,pomimo wielu zalet hd25 posiada  też wady  i nie bójmy sie o tym rozmawiać ?

1 minutę temu, CEzAR21 napisał:

O masz :(.....freju nie mow ze ty na powaznie. Przeciez dziele sie tylko swoimi doswiadczeniami.

Skoro wyraznie slysze krok w tyl zmieniajac pilotem w locie xlr na rca to chocby jakis audio guru mowil mi ze rca jest lepsze to zdania nie zmienie bo juz znam jego ograniczenia.

Kazdy niech wybiera wlasnym uchem bo to jest wlasnie audio a audio to sa zależności.

 Ja cały czas Cezary luzik spoksik :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, taki taki napisał:

Dokładnie, nieomylni co g.fno słyszeli i widzieli. Dwóch mentorów i ich piesek cezarek co szczeka jak tylko pan powie,  a myśli że cos już w audio słyszał i na czymś się zna.

Poczekaj poczekaj niech zerkne w dol.....nie no, nogi mam dwie, ogon z przodu wiec ok, zerkam w lustro geba pociagla ale w normie ludzkiej, pazury no fakt trzeba by przyciac, zebiska no no ale to juz nie moja wina, mam dorodne po mamusi lecz do mojego Duxia to jeszcze daleko (Dux - owczarek niemiecki)

Ale zes mi chopie stracha narobil a kumpel mowil ze jego whisky Diy potrafi wykrecic zawodnika. Jeden po butelce to tylem chodzil i szczekal ale przeciez ja wczoraj ledwo co usta zwilzylem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, freju napisał:

@zoromoto ja się czepiam  ? to nie ja zacząłem ? wyraziłem swoja opinię na  ten temat juz jakiś czas temu i temat był dla zamknięty ,to nie ja jącze no chyba że tu trzeba tylko przytakiwać ;)),  znam opinie ludzi nie z wątku hegla i co ciekawe w jednym przypadku nawet ja o to nie dopytywałem samo wyszło w toku rozmowy , nie o akustykę tutaj idzie na pewno , przecież sam mam hd25 dlaczego miałbym po nim jechać ale uważam że jak jest coś do bani to trzeba o tym mówić ,pomimo wielu zalet hd25 posiada  też wady  i nie bójmy sie o tym rozmawiać ?

Pełna zgoda @freju ? Chodziło mi o to że z Twoim podejściem masz na pewno swój system dopieszczony jak nam się nie śniło, ale ciągle czegoś szukasz, a my cieszymy się tym co mamy...

Ja po wczorajszym szarpaniu się z Bubblami i innymi kombinacjami które zabierają mi radość słuchania muzyki stwierdziłem że mam to gdzieś. Spotify bezpośrednio gra mi wielce zadowalająco, Tidal przez BS + DAC w h390 gra wyraźnie lepiej. Zdaję sobie sprawę że można jeszcze lepiej, ale obsługa BluOs to czysta przyjemność i o to chodzi. Jak coś innego się trafi w międzyczasie to chętnie sprawdzę ale ciśnienia nie mam. Nie jestem audiofilem nie muszę się tym  spinać ? 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zoromoto napisał:

Pełna zgoda @freju ? Chodziło mi o to że z Twoim podejściem masz na pewno swój system dopieszczony jak nam się nie śniło, ale ciągle czegoś szukasz, a my cieszymy się tym co mamy...

Ja po wczorajszym szarpaniu się z Bubblami i innymi kombinacjami które zabierają mi radość słuchania muzyki stwierdziłem że mam to gdzieś. Spotify bezpośrednio gra mi wielce zadowalająco, Tidal przez BS + DAC w h390 gra wyraźnie lepiej. Zdaję sobie sprawę że można jeszcze lepiej, ale obsługa BluOs to czysta przyjemność i o to chodzi. Jak coś innego się trafi w międzyczasie to chętnie sprawdzę ale ciśnienia nie mam. Nie jestem audiofilem nie muszę się tym  spinać ? 

Właśnie to jest trudne pytanie  , ale  już się wyleczyłem ze stwierdzeń typu , że moje jest najmojsze ?co do node nic na razie nie mówię w przyszłym tygodniu będę go miał z powrotem już po modzie to ci skrobnę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, taki taki napisał:

Dokładnie, nieomylni co g.fno słyszeli i widzieli. Dwóch mentorów i ich piesek cezarek co szczeka jak tylko pan powie,  a myśli że cos już w audio słyszał i na czymś się zna.

Moze masz i racje i moze ja sie nie znam, nie mi to oceniac ale wiem jedno zle dobrana kolumna pod pomieszczenie nie zagra chocby tam elipticory fefnastej generacji siedzialy.

 

Wiesz co jak tak na ciebie patrze to ty mi na tirowca wygladasz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
16 minut temu, CEzAR21 napisał:

Moze masz i racje i moze ja sie nie znam, nie mi to oceniac ale wiem jedno zle dobrana kolumna pod pomieszczenie nie zagra chocby tam elipticory fefnastej generacji siedzialy.

 

Wiesz co jak tak na ciebie patrze to ty mi na tirowca wygladasz ?

 

Dobrze że nie na tirówkę ?

A tak na marginesie,nie masz własnego zdania,jesteś zapatrzony w swojego mentora który widzi tylko chińskiego Hegla. A to naprawdę nie jest wybitny sprzęt.....tylko przeciętny.W tych pieniądzach można dużo lepiej.Nawet ceny spadają,widziałem ogłoszenie h200 za 3tyś z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, CEzAR21 napisał:

Moze masz i racje i moze ja sie nie znam, nie mi to oceniac ale wiem jedno zle dobrana kolumna pod pomieszczenie nie zagra chocby tam elipticory fefnastej generacji siedzialy.

 

Wiesz co jak tak na ciebie patrze to ty mi na tirowca wygladasz ?

 

No wiesz, czuję się obrażony i nie wyobrażam sobie, że nie zostanę przeproszony.????

Mam ellipticory i jeżdżę ciężarówką ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, taki taki napisał:

Dobrze że nie na tirówkę ?

A tak na marginesie,nie masz własnego zdania,jesteś zapatrzony w swojego mentora który widzi tylko chińskiego Hegla. A to naprawdę nie jest wybitny sprzęt.....tylko przeciętny.W tych pieniądzach można dużo lepiej.Nawet ceny spadają,widziałem ogłoszenie h200 za 3tyś z groszami.

Zachwojesz sie jak typowy przypadek audio hobbysty ktory utopil pieniadze w niewlasciwych kolumnach szukajacy ujscia swoim negatywnym emocjom tu na forum.

Mowi sie trudno juz wiesz gdzie lezy blad wiec przestan prawic herezje wypisujac te glupoty. Wystarczy wejsc w historie klubu poczytac posty z poczatku mojej obecnosci w klubie hegla i mamy czarno na bialym jaka mialem opinie o Heglu od samego poczatku. Jak dobrze pamietam to pokusilem sie nawet o krotkie porownanie H80 do H300.

Pamietaj internet nie zapomina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, paul klacska napisał:

No wiesz, czuję się obrażony i nie wyobrażam sobie, że nie zostanę przeproszony.????

Mam ellipticory i jeżdżę ciężarówką ????

Paul może Ty masz alter ego?! Nie budzisz się czasem przy kompie nie wiedząc jak się tam znalazłeś ? 

16 godzin temu, taki taki napisał:

Dobrze że nie na tirówkę ?

A tak na marginesie,nie masz własnego zdania,jesteś zapatrzony w swojego mentora który widzi tylko chińskiego Hegla. A to naprawdę nie jest wybitny sprzęt.....tylko przeciętny.W tych pieniądzach można dużo lepiej.Nawet ceny spadają,widziałem ogłoszenie h200 za 3tyś z groszami.

Oj zdaje się że konkurencja już dostała sraczki skoro tak nieelegancko troluje to forum. I teraz nadszedł ten moment żeby powiedzieć Taadaaaa! "... a nie mówiłem" ?

Koleś 2 lata na forum, 2 lajki, członek klubu Hegla ktory jedzie po nim i użytkownikach . Słabe to na maxa... 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
47 minut temu, zoromoto napisał:

Koleś 2 lata na forum, 2 lajki, członek klubu Hegla ktory jedzie po nim i użytkownikach . Słabe to na maxa... 

Koleś to cię zrobił, nie jesteśmy kolegami -zorrro ??? za dużo filmów w dzieciństwie? A prawda boli, Hegel to chińszczyzna i to tandetna, tylko promocja i reklama w Polsce wielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, taki taki napisał:

Koleś to cię zrobił, nie jesteśmy kolegami -zorrro ??? za dużo filmów w dzieciństwie? A prawda boli, Hegel to chińszczyzna i to tandetna, tylko promocja i reklama w Polsce wielka.

Jakoś przeboleje? Jeżeli nie masz w tym interesu to jeszcze gorzej świadczy o Tobie bo oznacza że masz mentalność trola i tyle... Jest wiele brandów o których nie mam najlepszego zdania, ale nie skacze po ich forach żeby nawracać czy wkrewiac uzytkownikow. Także możesz się spokojnie odmeldować i żyć dalej własnym życiem... 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, taki taki napisał:

Koleś to cię zrobił, nie jesteśmy kolegami -zorrro ??? za dużo filmów w dzieciństwie? A prawda boli, Hegel to chińszczyzna i to tandetna, tylko promocja i reklama w Polsce wielka.

No raczej z dwóch bab by taki wielki chłop nie wyszedł ?

Pewnie jest jakiś sprzęt który lubisz i cenisz pisz proszę w tamtych klubach o jego zaletach jako i my w tym klubie czynimy ? a nas racz Pan zostawić nas w spokoju . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No i jest drugi mentor, znafca,hihihi.Klub jest od pisania o marce, nie tylko w samych superlatywach ale tez i przeciwnie. We dwóch ,ty i zorrrro jesteście slepo zapatrzeni w Hegla .Jakoś inni użytkownicy nie bronią tej marki z taka zaciekłością.Ale wiadomo-polscy norwegowie , może maja w tym jakiś interes ?

jeszcze jest jeden, piesek, ślepo zapatrzony w swoich mentorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, taki taki napisał:

No i jest drugi mentor, znafca,hihihi.Klub jest od pisania o marce, nie tylko w samych superlatywach ale tez i przeciwnie. We dwóch ,ty i zorrrro jesteście slepo zapatrzeni w Hegla .Jakoś inni użytkownicy nie bronią tej marki z taka zaciekłością.Ale wiadomo-polscy norwegowie , może maja w tym jakiś interes ?

jeszcze jest jeden, piesek, ślepo zapatrzony w swoich mentorów

Mysle ze jak zrobisz nasiadowke z rumianku to ci sie polepszy ?

Praca siedzaca tez nie jest wskazana ale jak mus to mus, wiec polecam krotkie postoje ?

 

 

2 godziny temu, zoromoto napisał:

Paul może Ty masz alter ego?! Nie budzisz się czasem przy kompie nie wiedząc jak się tam znalazłeś ? 

Oj zdaje się że konkurencja już dostała sraczki skoro tak nieelegancko troluje to forum. I teraz nadszedł ten moment żeby powiedzieć Taadaaaa! "... a nie mówiłem" ?

Koleś 2 lata na forum, 2 lajki, członek klubu Hegla ktory jedzie po nim i użytkownikach . Słabe to na maxa... 

To jest na tyle slabe ze mowi juz wszystko o człowieku ktory za tym stoi.

Desperacja to straszny stan, wchodzisz na forum audio ale mentalnie jestes w schronisku dla zwierzat ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, CEzAR21 napisał:

Mysle ze jak zrobisz nasiadowke z rumianku to ci sie polepszy ?

Praca siedzaca tez nie jest wskazana ale jak mus to mus, wiec polecam krotkie postoje ?

 

 

To jest na tyle slabe ze mowi juz wszystko o człowieku ktory za tym stoi.

Desperacja to straszny stan, wchodzisz na forum audio ale mentalnie jestes w schronisku dla zwierzat ?

 

Cezary no co ty samobója strzelasz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje, to ostatnio podłączyłem do h300 Linn’a DSM Selekt i robił za końcówkę - wyszło dobre, energetyczne połączenie. Polecam wypróbować jak ma ktoś możliwość. 

3 godziny temu, taki taki napisał:

Hegel to chińszczyzna i to tandetna

odkrycie roku; a co dzisiaj nie jest chińszczyzną??

lepiej zwróć uwagę co masz na talerzu czy aby chińskiej chemii nie za dużo i co byś nagle z krzesła nie spadł ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, will66 napisał:

Jak kogoś interesuje, to ostatnio podłączyłem do h300 Linn’a DSM Selekt i robił za końcówkę - wyszło dobre, energetyczne połączenie. Polecam wypróbować jak ma ktoś możliwość. 

Nie tylko ty chwalisz sobie takie połączenie, kolega @freju też tak robił i sobie chwalił. On używał hd25, mam kolegę co też jedzie w ten sposób na hd25 i h200 i sobie chwali. Ja swoje też już sprawdziłem, wychodzi na to że przedwzmacniacz jest naprawdę słabym punktem Hegla. Ja kiedyś podłączyłem stare pre P2 do h190 i było o wiele lepiej. Nie wspomnę o p20 czy np. Primare pre60 czy pre 32. 

Wzmacniacze mają swoje mocne strony i te słabe, jakoś trzeba z tym żyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, taki taki napisał:

może maja w tym jakiś interes ?

Pytanie jaki Ty masz?? 

handel obwoźny gratami audio??

2 minuty temu, paul klacska napisał:

chwalisz sobie

chwałę sobie Linna, bo preamp to raz, dwa dac, trzy phono stage, cztery streamer, pięć SO, sześć możliwość upgradu = fajny klocek?
a że h300 jest super to wiem stad go trzymam w stajni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na h300 jako integra też nie dam złego słowa powiedzieć; ostatnio grał z Vegą G1 i Moon’em 280D Mind 2 i w obu przypadkach jak dla mnie było to wyborne granie. Powiedziałbym nawet, ze bardziej analogowo niż jako końcówka z Linn’em. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, paul klacska napisał:

Ja tam się z tym nie zgodzę ,jak dla mnie h200 i h300 mógłby grać ale tylko jako końcówka mocy. Od jakiegoś już czasu systemy dzielone lepiej mi pasują i raczej to się nie zmieni. Osobiście wolałbym kupić H20 i p20 niż nowego h390. 

Właśnie juz nie długo znowu sprawdzę h200A jako koniec mocy ze stremearem z dac jfeng uds-3  , no i zapomnialem wspomnieć że tez ostatnio hd25 zagrał zdecydowanie lepiej od dac Mark  Levinson znowu nie pamietam modelu ale wiem że 20tys kosztował ,odsłuchy robił kolega najpierw na levinson mnie przy tym nie było ale dosłownie na drugi dzień przyniosłem do tego samego zestawu czyli macitosh  ten najwyższy model  paczki sonus faber extrema hd25 i mój ziomuś stwierdził że nawet nie musi mieć obu na stanie żeby wiedzieć od razu że hd25 go zjada i należy pamiętać że u niego jest mocno analogowe granie i hd25 sie fajnie spisał bo dodał kopa werwy no świetny drive to miało aż chciało sie słuchać :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, freju napisał:

Szkoda że na AS nie można wrzucić fotek z telefonu wszystko max 2mb jaki telefon teraz foto w 2mb zmieści hmm wszystko teraz waży dużo więcej, chyba że ma ktoś patent szybki jak to robić w samsungu s10+ ?

Wyślij sobie na własne konto fotkę na messengera>zapisz i już będziesz miał pomniejszone w galerii

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.