Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, CEzAR21 napisał:

Tak bywa i to jest wadą forum, że człowiek podejmuje nieraz pochopne wnioski. Rozmawialiśmy na priv z jaxem odnośnie tego złudzenia optycznego z filmu gdzie wydaje się jakby rozstaw kolumn był rożny, nawet wrzuciłem tą oto fotkę do wglądu.

 

received_1212000692342459.jpeg

He he

Ja to nawet się uśmiałem zdrowo bo wiem jak masz rozstawione kolumny i było mi łatwiej a zdjęcie mocno przeklamalo i wiedziałem od razu że to złudzenie optyczne lewwa kolumna zasłonięta kartonem zabawek przez co nizsza i cień tego walka z tyłu mylił ze to kolumny i już pojechali po rajtach. 

Ale większe jaja to ocena dźwięku z nagrania że srajfonu to ja nie wiedziałem że w jakimś aparacie jest dobry mikrofon do profesjonalnego nagrywania ?

Na drugi raz napisz ze wydałeś dużo kasy ale gra ci strasznie h*j.... To Cię tu poklepią po plecach a w domku będą się cieszyć że wtopiłeś kasę. 

Bo jak będziesz pisał dalej  że jesteś zadowolony i Ci się podoba to będą Cię ciągnąć wszelkimi sposobami w dół ?.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LUKAS 84 napisał:

Oj Jacula ,Jacula ,masz hd 600 gdzieś tam pod ręką ,włóz w dziurkę w  Heńku i posłuchaj.

HD600 to już dawno temu przeszły do historii, a właściwie do W-wy ?

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, CEzAR21 napisał:

Paul jakbym pil tyle co sluchal muzyki to bylbym glownym czlonkiem innego forum ?

Kto wie, może tamto forum wymaga mniejszego wkładu finansowego. 
No i jedno jest pewne, zmiany osiągasz o wiele szybciej ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacm napisał:

He he

Ja to nawet się uśmiałem zdrowo bo wiem jak masz rozstawione kolumny i było mi łatwiej a zdjęcie mocno przeklamalo i wiedziałem od razu że to złudzenie optyczne lewwa kolumna zasłonięta kartonem zabawek przez co nizsza i cień tego walka z tyłu mylił ze to kolumny i już pojechali po rajtach. 

Ale większe jaja to ocena dźwięku z nagrania że srajfonu to ja nie wiedziałem że w jakimś aparacie jest dobry mikrofon do profesjonalnego nagrywania ?

Na drugi raz napisz ze wydałeś dużo kasy ale gra ci strasznie h*j.... To Cię tu poklepią po plecach a w domku będą się cieszyć że wtopiłeś kasę. 

Bo jak będziesz pisał dalej  że jesteś zadowolony i Ci się podoba to będą Cię ciągnąć wszelkimi sposobami w dół ?.  

Właśnie przestało grać i teraz stwierdzam że jestem bardzo niezadowolny z systemu ?

... Ale spokojnie za 15 min włączą prąd ?

31 minut temu, paul klacska napisał:

Kto wie, może tamto forum wymaga mniejszego wkładu finansowego. 
No i jedno jest pewne, zmiany osiągasz o wiele szybciej ????????

Racja dlatego uważam że pić to trzeba umieć ?

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
17 minut temu, CEzAR21 napisał:

Ale spokojnie za 15 min włączą prąd

Ja przyjechałem na tydzień do domu i teraz będzie jazda non stop.

Dzisiaj tylko mały upgrade w postaci płyty granitowej lub jak kto woli nagrobkowej ???? i Sotm 200.?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paul klacska napisał:

Ja przyjechałem na tydzień do domu i teraz będzie jazda non stop.

Dzisiaj tylko mały upgrade w postaci płyty granitowej lub jak kto woli nagrobkowej ???? i Sotm 200.?????

Sotm 200 trzyma poziom wiec moze wniesc cos ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, paul klacska napisał:

Daje radę, będę musiał pomyśleć o wersji ultra bo mi kolor nie pasuje ???

Swojego czasu myslalem powaznie nad Sonore Microrendu z dedykowanym liniowym zasilaczem jako endpoint dla roona. Podobno ciezko o cos lepszego na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
46 minut temu, CEzAR21 napisał:

Swojego czasu myslalem powaznie nad Sonore Microrendu z dedykowanym liniowym zasilaczem jako endpoint dla roona. Podobno ciezko o cos lepszego na ten moment.

Fajna zabawka to opticalMicrorendu. No ale dopłacać ponad 3 tys do światełka to trochę dużo ,można je zrobić taniej.

31 minut temu, CEzAR21 napisał:

Maly Franczesko wlasnie dal mi taki oto nowy klocek mowiac: " Tata Hajend !!! " ?

 

IMG_20200121_200809.jpg

Mój już nie jest mały i załatwił mi takie:

IMG_20200125_131352.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, paul klacska napisał:

Fajna zabawka to opticalMicrorendu. No ale dopłacać ponad 3 tys do światełka to trochę dużo ,można je zrobić taniej.

Mój już nie jest mały i załatwił mi takie:

IMG_20200125_131352.jpg

Niemożliwe!? Paul to żeś mnie zaskoczył! Pozytywnie oczywiście, bo jesteś chyba największym sceptykiem w klubie odnośnie takich "bajerow" ? Jakie wrażenia przed i po zastosowaniu? 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, zoromoto napisał:

Niemożliwe!? Paul to żeś mnie zaskoczył! Pozytywnie oczywiście, bo jesteś chyba największym sceptykiem w klubie odnośnie takich "bajerow" ? Jakie wrażenia przed i po zastosowaniu? 

Ładnie wygląda????

Zawsze mi się to podobało,miałem pod starymi kolumnami . Mam pod gramofonem,subem no i przyszedł czas na Epic One.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, paul klacska napisał:

Fajna zabawka to opticalMicrorendu. No ale dopłacać ponad 3 tys do światełka to trochę dużo ,można je zrobić taniej.

Mój już nie jest mały i załatwił mi takie:

IMG_20200125_131352.jpg

Dzieci to prawdziwy skarb ?

Mozna sie od nich wiele nauczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, taki taki napisał:

To już kurfa nie można dziecku dać normalnie po Polsku na imię ,co to za moda ? 

Daj juz sobie na spokoj ?

....bo zaraz zaloze Frankowi nowe konto i bedziemy sobie tak pisac ?

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorować nie wchodzić w dyskusje tym się karmią ;)))

Wracając do naszych Heńków i tematu pre , tak sobie dzisiaj polatałem z bs node2i  już po modzie zasilania z tomankiem na tranach  + hd25 jako pre  i z h200A  , i moim zdaniem lepiej brzmi na pre w piecu , ktoś tam pisał że pre w hd25 wygładza górę , owszem wygładza ale w komplecie zabiera detal i ogólnie przygasza dynamikę no i bass hmm jest lekko kartonowy  , po przejściu z powrotem na pre w h200A wszystko się otwiera ,także tutaj zgadzam się z Cezarym ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, freju napisał:

Ignorować nie wchodzić w dyskusje tym się karmią ;)))

Wracając do naszych Heńków i tematu pre , tak sobie dzisiaj polatałem z bs node2i  już po modzie zasilania z tomankiem na tranach  + hd25 jako pre  i z h200A  , i moim zdaniem lepiej brzmi na pre w piecu , ktoś tam pisał że pre w hd25 wygładza górę , owszem wygładza ale w komplecie zabiera detal i ogólnie przygasza dynamikę no i bass hmm jest lekko kartonowy  , po przejściu z powrotem na pre w h200A wszystko się otwiera ,także tutaj zgadzam się z Cezarym ;))

Freju dokladnie tak to slyszalem u siebie jak wlasnie opisales. Szkoda ze nie ma tu opcji " Bije pione" bo bym ci teraz przybil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałem Tidala po Airplay do h390. Działa to tak jak bym sobie życzył mieć na Androidzie. Ekspertem od iphona nie jestem więc mam pytanie do tych co używają na co dzień. Gdzieś wyczytałem że Airplay 1 ma obcina do 44,1 kHz? Czy 2ka też tak ma? Na wyświetlaczu mam tylko Airplay bez info o próbkowaniu... 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, zoromoto napisał:

Właśnie próbowałem Tidala po Airplay do h390. Działa to tak jak bym sobie życzył mieć na Androidzie. Ekspertem od iphona nie jestem więc mam pytanie do tych co używają na co dzień. Gdzieś wyczytałem że Airplay 1 ma obcina do 44,1 kHz? Czy 2ka też tak ma? Na wyświetlaczu mam tylko Airplay bez info o próbkowaniu... 

W airplay2 próbkowanie zostało takie same. Zmiany są znaczne ale to pozostało to samo,zmienił się chyba tylko kodek i powiększony chyba został bufor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. Ale czy to nie jest tylko wtedy kiedy źródłem jest urządzenie na ios-ie? Ja mam sieciowke podłączoną bezpośrednio do Henka, czy wtedy ipad nie służy tylko jako "pilot"? Wtedy takie ograniczenie nie miało by już racji bytu... Nie wiem czy dobrze kombinuje?... 

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, zoromoto napisał:

No ok. Ale czy to nie jest tylko wtedy kiedy źródłem jest urządzenie na ios-ie? Ja mam sieciowke podłączoną bezpośrednio do Henka, czy wtedy ipad nie służy tylko jako "pilot"? Wtedy takie ograniczenie nie miało by już racji bytu... Nie wiem czy dobrze kombinuje?... 

Tak by było jakby Hegel miał swoją aplikację jak na to twój bluesoynd. No ale niestety tak nie jest i muszą korzystać z innych dobrodziejstw. 

W twoim przypadku poszedłbym w mconnecta a jak będzie mało to kup Nuca i postaw Roon serwer. To drugie aż się prosi by to zastosować u ciebie.

 

Jak się skusisz na Roon-a to daj znać. Dam ci kod na 2 miesiące.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paul klacska napisał:

Tak by było jakby Hegel miał swoją aplikację jak na to twój bluesoynd. No ale niestety tak nie jest i muszą korzystać z innych dobrodziejstw. 

W twoim przypadku poszedłbym w mconnecta a jak będzie mało to kup Nuca i postaw Roon serwer. To drugie aż się prosi by to zastosować u ciebie.

 

Jak się skusisz na Roon-a to daj znać. Dam ci kod na 2 miesiące.

O tym mówisz? 

https://www.komplett.no/product/1130160/datautstyr/pc-komponenter/pc-i-deleroppgradering/pc-i-deler-intel/pc-i-deler-intel-nuc-core-i5-7300u?utm_source=facebook&utm_medium=dynamic_ad&utm_campaign=dynamic_ad&fbclid=IwAR32A092d8Ot93KUrVdfeYBffsq4BKMAGRq1YPchHbK8Hv2kcCA0z0X4CSE

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.