Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, m4tech napisał:

 

Znam taki i jest on bliżej niż myślisz, ?  mianowicie H190, to jest prawdziwa perełka, niesamowicie równo grający wzmak, znacznie lepiej wyceniony niż większy brat, a także potrafiący napędzić 99% głośników.

H390 jest przepakowana i tego w warunkach domowych raczej się nie wykorzysta,

ale niestety uważam, że w obu tych wzmacniaczach, żeby wycisnąć max musi być osobny dac

 

H80 i H190 to z pewnością dobre piece, ale tylko dla tych którzy bardzo ograniczają budżet, albo tych którzy nie mają specjalnie warunków do poprawy akustycznej swoich pomieszczeń. Skoro wiem, że więcej i tak nie wycisnę bo trzyma mnie akustyka pomieszczenia, to spoko. Ale jeśli usłyszało się np. H360 lub H390 w dobrej konfiguracji w ogarniętym akustycznie pomieszczeniu, to pisanie o H190 jako perełce nie ma najmniejszego sensu, bo wzmacniacze te dzieli przepaść. 

Edytowane przez artdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, CEzAR21 napisał:

Po tym wpisie rozumiem ze nie wiesz o czym jest mowa. Nie znam twojego systemu ale byc moze Sansui uniemozliwia ci dalsze zglebienie tematu ?

Cezar,miałem kilka Hegli przed Sansui i to one, uniemożliwiały mi dalsze zgłębienie tematu Na szczęście już się ich pozbyłem i nigdy więcej hegla.Rozleklamowanego właśnie przez lobby norweskie.

Pozdrawiam

Ps.wszystkie były bezpośrednio porównywane z Sansui, 80,200,300,360, fakt 390 nie była ale chętnie bym ją postawił na pożarcie przez mojego Sansuja.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, misiek x napisał:

Cezar,miałem kilka Hegli przed Sansui i to one, uniemożliwiały mi dalsze zgłębienie tematu Na szczęście już się ich pozbyłem i nigdy więcej hegla.Rozleklamowanego właśnie przez lobby norweskie.

Pozdrawiam

Ps.wszystkie były bezpośrednio porównywane z Sansui, 80,200,300,360, fakt 390 nie była ale chętnie bym ją postawił na pożarcie przez mojego Sansuja.

Ok, rozumiem Sansui bardziej ci leży, tylko nie rozumiem twojej reakcji na wpis jacma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, misiek x napisał:

Cezar,miałem kilka Hegli przed Sansui i to one, uniemożliwiały mi dalsze zgłębienie tematu Na szczęście już się ich pozbyłem i nigdy więcej hegla.Rozleklamowanego właśnie przez lobby norweskie.

Pozdrawiam

Ps.wszystkie były bezpośrednio porównywane z Sansui, 80,200,300,360, fakt 390 nie była ale chętnie bym ją postawił na pożarcie przez mojego Sansuja.

Pewnie znajdzie się ktoś z Heglem, co powie że pożera wszystkie Twoje Sansui na śniadanie. Dla mnie to dziwne, że wchodzisz do kluby Hegla i piszesz o jakimś pożeraniu przez Sansui, bo ten klub jest stworzony dla miłośników Hegla, więc mam wrażenie że szukasz zaczepki. Tutaj piszą osoby, którym pasuje granie Hegela i głównie jest wymiana wrażeń co do różnic w graniu między jego modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, m4tech napisał:

W audio to jest cały czas tylko i wyłącznie kwestia wyobraźni, nawet przy perfekcyjnej akustyce i systemie za miliony efekt materializacji jest obiektywnie nie do osiągnięcia. Po pierwsze jakbyś takiego tylko jednego  muzyka z trąbką czy saksofonem posadził w pokoju i kazał grać to byś na pewno nie miał z tego radości ze względu na natężenia dźwięku w małym pomieszczeniu. Rozdzielczość gry live przede wszystkim  jest nie do osiągnięcia przez żaden głośnik także o reszcie toru można zapomnieć w tych dywagacjach.

Właśnie wczoraj na wolnym powietrzu słuchałem sobie składziku pięciu dęciaków plus perkusja z odległości kilku metrów, przepraszam ale nikt mnie nie przekona - tej rozdzielczości, precyzji i dynamiki nie przeniesie żadna kolumna. Nie pozostaje nam nic innego jak uruchamiać tę wyobraźnię większą lub mniejszą ale jednak zawsze, co w cale nie jest takie też złe. ? 

Zgadza się, ale w takim razie czy to nie połączenie słuchu z wyobraźnią daje efekt obcowania na żywo ze sceną muzyczną we własnym pokoju ? Przecież pokój to tylko fizyczne pomieszczenie w którym siedzimy natomiast po włączeniu muzyki dzieje się przysłowiowa magia ponieważ nasz pokój znika a system przenosi nas do miejsc o zupełnie innej akustyce która została zarejestrowana w danym nagraniu. Mówisz że sadzamy przed sobą muzyka i była by to katorga ok, ale przecież nasz wirtualny muzyk ma za zadanie oszukać nasze zmysły swoim umiejscowieniem, kształtem, barwą i energią czyli podobnie jak na żywo słuchałeś wspomnianego składu na powietrzu. Znajdujesz się nie w pokoju a w miejscu danego nagrania. Jeżeli chodzi o skalę dynamiczną zgadza się ciężko to oddać jak na live ale można osiągnąć poziom który daje odpowiednie dla naszych zmysłów show i nie mówię tu o np kopaniu basem w klate itp. bo nie o to moim zdaniem w tym wszystkim chodzi. Co do rozdzielczości jestem zdania że trzeba bardzo uważać bo większość systemów nie potrafi jej odtworzyć zachowując jednocześnie odpowiednią masę i wypełnienie dźwięku w całym paśmie przez co system gra po prostu szczupło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,ten klub jest po to ,żeby pisać o Heglu....nie tylko w samych superlatywach.Różnica jest taka że ja porównywałwm hegle z sansui a Ty nawet nie widziałeś żadnej alphy 9...sansui. 

Chodzi też o to,że hegel tonie żaden cud,trzeba posłuchać,porównać .Nie jest też najgorszy ,sam posłuchałem dużo i miałem heńki,a to o czymś świadczy.Ale nie miałem klapek na oczach i porównywałem dalej,nie zamykałem się tylko na hegla.Co Wam szkodzi,spróbować ,porównać i wtedy napisać.

Pozdrawiam

ps.jak poczuliście się urażeni moimi wpisami to sorry,nikogo nie chciałem urazić

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, m4tech napisał:

W audio to jest cały czas tylko i wyłącznie kwestia wyobraźni, nawet przy perfekcyjnej akustyce i systemie za miliony efekt materializacji jest obiektywnie nie do osiągnięcia. Po pierwsze jakbyś takiego tylko jednego  muzyka z trąbką czy saksofonem posadził w pokoju i kazał grać to byś na pewno nie miał z tego radości ze względu na natężenia dźwięku w małym pomieszczeniu. Rozdzielczość gry live przede wszystkim  jest nie do osiągnięcia przez żaden głośnik także o reszcie toru można zapomnieć w tych dywagacjach.

Właśnie wczoraj na wolnym powietrzu słuchałem sobie składziku pięciu dęciaków plus perkusja z odległości kilku metrów, przepraszam ale nikt mnie nie przekona - tej rozdzielczości, precyzji i dynamiki nie przeniesie żadna kolumna. Nie pozostaje nam nic innego jak uruchamiać tę wyobraźnię większą lub mniejszą ale jednak zawsze, co w cale nie jest takie też złe. ? 

Jak dla mnie kolumny tubowe spokojnie przenoszą do domu rozdzielczość i dynamikę Live ale minus jest taki że potrafią poszatkować muzykę w nadmierny aż plankton ale mi to nie przeszkadza za to wiele osób już nie jest w stanie słuchać tak dużej ilości szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sls napisał:

Za 2 lata wyjdzie nowa wersja i znów trzeba będzie gonić poziom magii. Oby tylko cena H390 nie poleciała w używkach jak H200.

Nie do końca tak jest. U każdego ten poziom jest inny ale sprzęty przekraczające ten poziom grały już dawno. Jak ktoś nie ma audiofilionerwozy i znajdzie to już nie zmienia sprzętu latami póki mu się słuch nie pogorszy. 

25 minut temu, misiek x napisał:

Nie,ten klub jest po to ,żeby pisać o Heglu....nie tylko w samych superlatywach.Różnica jest taka że ja porównywałwm hegle z sansui a Ty nawet nie widziałeś żadnej alphy 9...sansui. 

Chodzi też o to,że hegel tonie żaden cud,trzeba posłuchać,porównać .Nie jest też najgorszy ,sam posłuchałem dużo i miałem heńki,a to o czymś świadczy.Ale nie miałem klapek na oczach i porównywałem dalej,nie zamykałem się tylko na hegla.Co Wam szkodzi,spróbować ,porównać i wtedy napisać.

Pozdrawiam

ps.jak poczuliście się urażeni moimi wpisami to sorry,nikogo nie chciałem urazić

Spoko każdy szuka swojego dźwięku, dlatego jest tyle firm i rodzajów. 

Ale fakt że jak znajdziesz swój dźwięk to należy się cieszyć i opisać różnice do poprzednich. Ale w audio nic niczego nie pożera  tylko albo wpasowuje się w nasz system i nasze preferencje albo nie. 

Jak przychodzisz w gości to raczej nie mówisz koledze że znalazłeś ładna żonę a jego jest brzydka  ? i mówienie że spoko bo  ja kiedyś miałeś kolegi nie pocieszy ? taki żarcik. A poważnie to dla paru z nad Hegel jest końcem definitywnym i nie z braku porównań a ze świadomego wyboru i lat poszukiwań właśnie takiego podawania muzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, misiek x napisał:

Nie,ten klub jest po to ,żeby pisać o Heglu....nie tylko w samych superlatywach.Różnica jest taka że ja porównywałwm hegle z sansui a Ty nawet nie widziałeś żadnej alphy 9...sansui. 

Chodzi też o to,że hegel tonie żaden cud,trzeba posłuchać,porównać .Nie jest też najgorszy ,sam posłuchałem dużo i miałem heńki,a to o czymś świadczy.Ale nie miałem klapek na oczach i porównywałem dalej,nie zamykałem się tylko na hegla.Co Wam szkodzi,spróbować ,porównać i wtedy napisać.

Pozdrawiam

ps.jak poczuliście się urażeni moimi wpisami to sorry,nikogo nie chciałem urazić

Ktoś sprzedaje to chyba nie jest zadowolony. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sansui-au-alpha-907-mr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, shiver07 napisał:

Ktoś sprzedaje to chyba nie jest zadowolony. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sansui-au-alpha-907-mr

A no popatrz Halina, taki rodzynek w mojej mieścinie :)

Misiek to przeznaczenie, jadę posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacm napisał:

Jak przychodzisz w gości to raczej nie mówisz koledze że znalazłeś ładna żonę a jego jest brzydka  ? i mówienie że spoko bo  ja kiedyś miałeś kolegi nie pocieszy ? taki żarcik.

A kolega gospodarz też nie mówi, że dla niego brzydka jest żona gościa, bo preferuje inny typ urody?

 

23 minuty temu, CEzAR21 napisał:

A no popatrz Halina, taki rodzynek w mojej mieścinie ?

Misiek to przeznaczenie, jadę posłuchać ?

A masz gniazdko na 100V, aby to potem w domu podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, CEzAR21 napisał:

A no popatrz Halina, taki rodzynek w mojej mieścinie ?

Misiek to przeznaczenie, jadę posłuchać ?

Ja kiedyś słuchałem  ?

Nawet robiłem porównanie w danym systemie h200 vs 907 mr .

Kolega co ma sansui ma go dalej ja mam h200 i obaj jesteśmy zadowoleni  ? .

Ale jedz posłuchaj ? .

Ogólnie jest to inna epoka inne granie, aczkolwiek jest to bardzo dobry wzmacniacz z tamtych lat nie mniej jednak jak dla mnie kompletnie nie wart tych pieniędzy.  

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Klecha86 napisał:

Ja kiedyś słuchałem  ?

Nawet robiłem porównanie w danym systemie h200 vs 907 mr .

Kolega co ma sansui ma go dalej ja mam h200 i obaj jesteśmy zadowoleni  ? .

Ale jedz posłuchaj ? .

Ogólnie jest to inna epoka inne granie, aczkolwiek jest to bardzo dobry wzmacniacz z tamtych lat nie mniej jednak jak dla mnie kompletnie nie wart tych pieniędzy.  

Doświadczenie jest bezcenne a tak w ogóle to ciężko u mnie w okolicy z takimi wariatami jak ja więc może poznam pierwszego kolegę melomana-audiofila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CEzAR21 napisał:

Misiek to przeznaczenie, jadę posłuchać ?

Cezarek, jedż nie zawiedziesz sie gwarantuję

2 godziny temu, shiver07 napisał:

Ktoś sprzedaje to chyba nie jest zadowolony.

Teraz to Cię poniosło, zobacz ile hegli stoi na sprzedaż, ile przywożonych z norwegii (używanych)

Ale miejcie dalej klapki na oczach,kto wam każe kupowac-pisałem posłuchać.

Godzinę temu, Prewwit napisał:

A masz gniazdko na 100V, aby to potem w domu podłączyć.

Nie, ale mam głowe na karku ,tak jak wszyscy którzy maja Sansui i nie maja gniazdek na 100V

Godzinę temu, Klecha86 napisał:

Nawet robiłem porównanie w danym systemie h200 vs 907 mr .

U mnie w domu stały dwa koło siebie-H200 i 907xr .....zostało Sansui. 907 mr -......tez wolę swoja xr ,ale to kwestia gustu i preferencji.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, misiek x napisał:

Teraz to Cię poniosło, zobacz ile hegli stoi na sprzedaż, ile przywożonych z norwegii (używanych)

Ale miejcie dalej klapki na oczach,kto wam każe kupowac-pisałem posłuchać.

Fajnie oceniasz klubowiczów, nawet nie wiedząc jakie sprzęty słuchali przed zakupem, brawo. Sansui używanych jest więcej na Allegro i co z tego wynika, kto się kieruje kupując wzmacniacz patrząc na ilość ofert.

 

17 minut temu, misiek x napisał:

Nie, ale mam głowe na karku ,tak jak wszyscy którzy maja Sansui i nie maja gniazdek na 100V

Chodziło mi o podkreślenie tego faktu, żeby potem na miejscu się nie zdziwić, że potrzebny transformator na 100V.

Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Prewwit napisał:

Sansui używanych jest więcej

Sansui jest więcej ,ale samych niskich modeli..... GORSZYCH od hegla, te wysokie modeli policzysz na palcach jednej ręki. Pisałem wczesniej że chodzi o wysokie modele alph. 

6 minut temu, Prewwit napisał:

Fajnie oceniasz klubowiczów, nawet nie wiedząc jakie sprzęty słuchali przed zakupem, brawo

Nikogo nie oceniam,sam słuchałem wcześniej dużo. Choidzi o to zebyś posłuchał dobrego ,wysokiego modelu Sansui i dopiero oceniał.Co do cen, to są tez handlarze którzy chca zarobić.Ja zapłaciłem za swój egzemplarz mniej niz za nowego H-80 , nie wspominajac że wyższe modele heńka sa 2,3 czy 5 krotnie droższe od dobrych sansui

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, misiek x napisał:

Sansui jest więcej ,ale samych niskich modeli..... GORSZYCH od hegla, te wysokie modeli policzysz na palcach jednej ręki. Pisałem wczesniej że chodzi o wysokie modele alph. 

A nie pomyślałeś, że ilość może wynikać z popularności. Przykładowo mój się pojawił w sprzedaży, bo właściciel przeszedł na H360. Przy wyborze sprzętu audio dla mnie to bez znaczenia ile czego jest sztuk na rynku.

Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shiver07 napisał:

Ktoś sprzedaje to chyba nie jest zadowolony. 

Prewwit- to była odp. na ....

Ludzie sprzedają wszystko,hegle,sansui,nawet stare gacie?

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, misiek x napisał:

Prewwit- to była odp. na ...

To nie takie oczywiste, są handlarze, a dla nich to bez znaczenia, ktoś potrzebuje pieniędzy, dla kogoś mogło się znudzić brzmienie i potrzebuje czegoś innego, ktoś wymienia H200 na H360, bo mu brak wbudowanego DACa lub odtwarzacza strumieniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja nie zaprzeczam, sam gdybym usłyszał coś lepszego w rozsadnych pieniądzach,sprzedałbym Sansui.Nie az tak zapatrzony jak niektórzy w .....To nie klub piłkarski ,zeby kochac go ,nawet jak spadnie do 2ligi i gorzej gra.Tutaj jak cos gra gorzej idzie w odstawke i jest cos nowego,lepszego.

Wez pod pache swojego h200 i pojedż posłuchaj (porównaj ) z ta 907mr, wtedy popiszemy.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat chodziło mi o preferencje w stosunku MR -XR  ,ale właściwie wszystko jest kwestią gustu.

Ktoś woli h-80 od h390....tez kwestia gustu- tylko po co pisac że 390ka jest lepsza ?

Po co to całe forum ?  

 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, misiek x napisał:

Ale przecież ja nie zaprzeczam, sam gdybym usłyszał coś lepszego w rozsadnych pieniądzach,sprzedałbym Sansui.Nie az tak zapatrzony jak niektórzy w .....To nie klub piłkarski ,zeby kochac go ,nawet jak spadnie do 2ligi i gorzej gra.Tutaj jak cos gra gorzej idzie w odstawke i jest cos nowego,lepszego.

Wez pod pache swojego h200 i pojedż posłuchaj (porównaj ) z ta 907mr, wtedy popiszemy.

Pozdrawiam

Dla Ciebie Sansui jest lepszy w danym budżecie, a dla drugiej osoby Hegel i może nie doceniasz innego sposobu grania, który po prostu do Ciebie nie trafia. Do mnie granie H80 trafiało, a H200 pasuje mi bardzo, że nawet nie mam jakiejś potrzeby szukania innego sprzętu, bo gra tak jak chce i cieszę się muzyką.

907mr może kiedyś sprawdzę z ciekawości, ale jeżeli jest to cieplejsze granie od Hegla to odpada od razu, czy słabszą kontrolą niskich i dynamiką, czy też słabszą separacją detali i ich ilości, czy wypchnięciem któregoś z pasm przed szereg to też mi nie podejdzie.

11 minut temu, misiek x napisał:

Ktoś woli h-80 od h390....tez kwestia gustu- tylko po co pisac że 390ka jest lepsza ?

Po co to całe forum ?  

To forum to same subiektywne opinie, skoro ktoś pisze że h390 jest dla niego lepsza to OK, Tobie Sansui 907 też OK. Jak szukasz kolegów, którzy jak Ty uwielbiają Sansui to w ich klubie na pewno znajdziesz osoby podzielające Twoje zdanie. Zauważ, że się nie wypowiadam do brzmienia Sansui, bo żadnego nie słyszałem, pasuje mi granie Hegla, a Ty usilnie próbujesz mnie nakierować na inną markę, a nawet nie wiesz czy mi się jej granie spodoba. A jak porównam i powiem że Hegel zjada Sansui i co wtedy? Powiesz, że mam dziwny gust?

Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Prewwit napisał:

907mr może kiedyś sprawdzę z ciekawości, ale jeżeli jest to cieplejsze granie od Hegla to odpada od razu, czy słabszą kontrolą niskich i dynamiką, czy też słabszą separacją detali i ich ilości, czy wypchnięciem któregoś z pasm przed szereg to też mi nie podejdzie

kontrola niskich,separacja detali,ich ilość,dynamika,wyrównanie pasm- wszystko lepsze....ale ja porównywałem ....pozdrawiam

ps-posłuchaj nie bedziesz zawiedziony, kiedys tez myslałem że hegel ma to super opanowane,ale sa lepsi niestety

A zareagowałem po tych wpisach ,jaki to hegel jest najlepszy-a to nieprawda

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do starszych klamotów z dawnych lat to sam osobiście posiadam wzmaniacz Luxmana L55a i jeszcze żaden tzw."nowoczesny wzmacniacz" za rozsądne pieniądzenie którego słuchałem włącznie z Heglami nie jest w stanie wytworzyć takiego klimatu.

Sam pisiadałem Hegla H200,później przesiadłem sie na Naima ...było fajnie ,ale w porównaniu z Luxmanem to było granie beznamiętne.

Oczywiście kupno sprawnego technicznie wzmacniacza z dawnych lat jest praktycznie nie możliwe,trzeba dużo serducha włożyć żeby doprowadzić taki sprzęt do parametrów wyjściowych ,oryginalnych,ale warte jest to Zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, artdm napisał:

Ale jeśli usłyszało się np. H360 lub H390 w dobrej konfiguracji w ogarniętym akustycznie pomieszczeniu, to pisanie o H190 jako perełce nie ma najmniejszego sensu, bo wzmacniacze te dzieli przepaść

 

Jeśli ktoś słyszy w brzmieniu między 190 - 390  przepaść to ja chyba innych wzmacniaczy słuchałem ? 
....albo inne przepaści w życiu widziałem.

Wg mnie H190 jest tak dobry, że jeżeli 390tkę dzieliłaby jeszcze "przepaść" na plus,
to H390 stałoby już u mnie pewnie, niestety tak nie było i tak nie jest.

Dla mnie skrajnie dopuszczalne byłoby stwierdzenie, że 390tka jest adekwatnie lepsza do różnicy w realnej cenie,
czyli jakieś 7kzł, ale w zasadzie i to byłoby przesadą słowną ? 

Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.