Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Też zauważyłem nie dość że sam walę byki ? to te telefony same zmieniają słowa także postawie telefonowi pałke ?

Kiedyś w szkole tak powiedziała nauczycielka do kumpla wystawiajac mu ocenę, stawiam Ci pałke a on : obiecuje Pani,  ale tak przy wszystkich ?

Spoko u mnie hegel był objawieniem ponad 10 lat temu i do dziś się to nie zmieniło wcześniej szukałem takiego dźwięku ok 10 lat błądząc. Gdyby nie spasowal się z konstrukcja oparta na Tubie to też by wyleciał ale ze zgrywaja się wybornie to ja mam sprawę sprzętu załatwiona już na zawsze. Dopiero jak zacznie siadać słuch że starisci będę potrzebował więcej góry i dołu. 

Pozdro. 

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, pamiętasz chyba że Ci pogratulowałem kiedyś i napisałem że cieszę się twoim szczęściem, bo to naprawdę fajnie że znalazłeś coś dla siebie, ale nie oczekuj że każdemu się spodoba to co Tobie bo w takim przypadku Sansui było by gigantem na miarę Apple albo Microsoftu a jednak tak nie jest. Sam mam drugi system - lampowy, który uwielbiam, to jest totalnie inna bajka i widzę jak ktoś wpadający na odsłuch jest podjarany i podskakuje na fotelu jak dzieciak w czasie odsłuchu i to jest świetne. Ale jak chcę posłuchać prawdy to włączam Hegla z Ampkami i nie wchodzę wtedy na forum lampowe żeby ich nawracać... Także peace, love and rock&roll

 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był ktoś chętny na Amphion Creon to mogę przywieźć przy okazji. 

https://www.finn.no/178676391

Zgranie z Heglami wzorcowe. 

To jest pierwsza wersja i ma już ponad 10 lat więc na pewno trzeba będzie odświeżyć zwrotnice i wymienić kondy. 

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba nie róbmy z tego klubu kółka różańcowego czy też klubu wzajemnej adoracji.

Jestem za tym, żeby ktokolwiek kto miał doświadczenie z Heglami rzucał światło na sprawę. Inaczej za dużo będzie samych baśni z mchu i paproci, legend i mitów w tym wątku. Te "baśnie" najbardziej prowokują userów z zewnątrz do "wrzuty" i wcale się temu nie dziwię.

Balans musi być 

Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, m4tech napisał:

Prośba nie róbmy z tego klubu kółka różańcowego czy też klubu wzajemnej adoracji.

Jestem za tym, żeby ktokolwiek kto miał doświadczenie z Heglami rzucał światło na sprawę. Inaczej za dużo będzie samych baśni z mchu i paproci, legend i mitów w tym wątku. Te "baśnie" najbardziej prowokują userów z zewnątrz do "wrzuty" i wcale się temu nie dziwię.

Balans musi być 

Jestem za... 

Odniosę się do jednej z takich baśni "O tym że Hegel musi się rozegrać po czasie nieużywania" 

Przykład całkiem świeży z własnego podwórka. Mój sąsiad, określił bym go melomanem, bo słucha muzyki właściwie nieprzerwanie, różnej, również ambitniejszych gatunków. Na jego prośbę złożyłem mu kiedyś system za niewygórowane pieniądze z którego był wielce zadowolony i zupełnie nie rozumiał co my widzimy w tych Heglach, kablach i wogole żeby tyle kasy to kosztowało to miał niezłą bekę z tego. Ktoś taki jest dla mnie bardzo cenny, bo służy mi jako nieświadomy tester, żebym kontrolował czy w jakąś paranoję po malu nie wpadam ;D Jakiś czas temu trafił się h80 w celach handlowych którego udostępniłem sąsiadowi do czasu sprzedaży, a on chętnie przyjął na testy bo choć jest człowiekiem sceptycznym to jednak ma na tyle otwarta głowę że sprawdzi dokładnie wszystko zanim się wypowie. Na początku powiedzmy że "dupy mu nie urwało" wręcz trochę szydził czym nie zaczął wnerwiac, ale policzyłem do 10 i przeszło... Dni mijały... Nagle słyszę, biegnie sąsiad po schodach jak by go Niemiec z psem gonił, wpada jakiś taki podekscytowany i krzyczy " sąsiad Q... ale to gra!" Finał tej historii jest taki że sąsiad poszedł do sklepu i kupił 190ke i już mi kilka razy dziękował...  Taka oto true story czy się to komuś podoba czy nie ?

... Mam jeszcze inna z kablami, ale to już jak kurz bitwy opadnie po tej... 

 

 

 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, m4tech napisał:

Prośba nie róbmy z tego klubu kółka różańcowego czy też klubu wzajemnej adoracji.

Jestem za tym, żeby ktokolwiek kto miał doświadczenie z Heglami rzucał światło na sprawę. Inaczej za dużo będzie samych baśni z mchu i paproci, legend i mitów w tym wątku. Te "baśnie" najbardziej prowokują userów z zewnątrz do "wrzuty" i wcale się temu nie dziwię.

Balans musi być 

Niech ktoś piszę, ale merytorycznie. Co to za teksty o "pożeraniu" albo "chińskie wydmuszki", nic się nie dowiedziałem i odbieram to jako niskich lotów próba zaczepki.

 

"chińskie wydmuszki" to dla mnie określenie dla badziewia z bazaru. O Sansui piszą na forum, że to "szrot powyciągany od Niemców ze śmietniska" i co jest przyjemnie?  Dla mnie takie stwierdzenia, robią tylko ferment na forum nie wnosząc nic do dyskusji. Są miłośnicy różnych rodzajów brzmienia i sprzętów, a poniżanie fanów Hegla czy Sansui to tylko próba wbicia komuś szpili.

Cezar21 opisał że granie Sanusi cieplejsze, mniej detali, słabsza stereofonia, a według misiekx miało być we wszystkich aspektach lepiej i neutralne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapomniałem jak Krzysiek mówił o tym H80 że słabszy od Nada a po 2 tygodniach że już go nie odda. Ale fakt że to po tych zadymach brzmi jak legenda ?

 

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Prewwit napisał:

Cezar21 opisał że granie Sanusi cieplejsze, mniej detali, słabsza stereofonia, a według misiekx miało być we wszystkich aspektach lepiej i neutralne granie.

Cezar napisał -ok.To jego odczucia i tak to odebrał. Moje są zgoła inne , detaliczność i stereofonia lepsza, cieplej trochę jest ,ale z MR nie z moja XR, tam tego nie ma . A Sansui nie kupowane w niemczech tylko w Japonii. 

6 godzin temu, zoromoto napisał:

Misiek, pamiętasz chyba że Ci pogratulowałem kiedyś i napisałem że cieszę się twoim szczęściem, bo to naprawdę fajnie że znalazłeś coś dla siebie, ale nie oczekuj że każdemu się spodoba to co Tobie bo w takim przypadku Sansui było by gigantem na miarę Apple albo Microsoftu a jednak tak nie jest. Sam mam drugi system - lampowy, który uwielbiam, to jest totalnie inna bajka i widzę jak ktoś wpadający na odsłuch jest podjarany i podskakuje na fotelu jak dzieciak w czasie odsłuchu i to jest świetne. Ale jak chcę posłuchać prawdy to włączam Hegla z Ampkami i nie wchodzę wtedy na forum lampowe żeby ich nawracać... Także peace, love and rock&roll

 

Zoromoto, spoko nie ma problemu-razem wyluzujmy

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, misiek x napisał:

ale ok- idę się podniecać gdzie indziej, dalej bądzcie zapatrzeni w te chińskie wydmuszki

Wpadnij kiedyś to zobaczysz co ta chińska wydmuszka połowę tańsza potrafi w odpowiednim systemie . 

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, m4tech napisał:

Prośba nie róbmy z tego klubu kółka różańcowego czy też klubu wzajemnej adoracji.

Jestem za tym, żeby ktokolwiek kto miał doświadczenie z Heglami rzucał światło na sprawę. Inaczej za dużo będzie samych baśni z mchu i paproci, legend i mitów w tym wątku. Te "baśnie" najbardziej prowokują userów z zewnątrz do "wrzuty" i wcale się temu nie dziwię.

Balans musi być 

Kurde trudno sie z Tobą nie zgodzić.

Rozumiem klubowiczów Hegla, sam jestem w posiadaniu DACa, mam swoje wyrobione zdanie o tej marce, jak też o kilku innych.

Do czynienia miałem z H190 i H90, gdzie może was zaskoczę,  ale ten drugi mi się bardziej podobał, jak dla mnie bardziej wyrównane pasmo. W H190 przeszkadzała mi góra, chociaż adaptacja akustyczna jest w moim pokoju.

Podchodziłem do H90 kilka razy, uważam, że  to bdb wzmacniacz zwłaszcza w kontekście ceny za jaką go można było wtedy posiadać. Teraz jak patrzę  na cenę tego wzmaka w top hi-fi, to brałbym bez zastanowienia.

W tamtym czasie gdy chciałem zmienić piecyk,  było u mnie kilka wzmaków łącznie z hybrydami, był też Atoll IN300 2x droższy od H90 na tamten czas, a jednak 90ka zapadła mi głęboko w pamięci i "sercu", myślę że nawet bardziej niz Atoll.

Ostatnie moje podejście do tego wzmacniacza było wtedy, gdy miałem możliwość zestawienia go z Moonem Neo250i, to miała być ostateczna "rozgrywka".

To zadecydowało, ale jednak został ze mną Moon ?

Pomimo tego uważam, że Hegle to bardzo dobre piecyki pod wieloma względami nawet w kontekście jakość/cena, cena nie gra wiem.

Nie rozumiem tylko niektórych wpisów, po co to udowadnianie swoich racji, wiem to bardzo powszechne na tym forum takie: "moja racja jest mojsza" - tylko po co?

Dziś cieszę się bardzo fajnym brzmieniem z Moona chyba już dalej nie chcę szukać,  powoli brakuje życia, żeby wciąż zmieniać kolejne piece i dalej gonić króliczka.

Wszystkie ze wzmacniaczy jakie miałem okazję słuchać u siebie i posiadać miały coś fajnego w sobie, co dawało wiele radochy ze słuchania.

Nie zawsze droższe grały lepiej od tańszych, a Hegel H90 naprawdę bardziej mi odpowiadał niż H190, czy IN300. Nikt nie musi się z tym zgadzać, ale to moja opinia i jej nie zmienię.

Jednak na koniec chcę powiedzieć jedno, to Moon skradł moje serce, ale nie będę jak inni z tego powodu jechał po Heglu,  bo to bdb marka w świecie audio i doceniam walory tych produktów.

Nigdy o Heglu nie powiem złego słowa.

Polecam takie podejście. ?

 

 

 

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sir.jax napisał:

Kurde trudno sie z Tobą nie zgodzić.

Rozumiem klubowiczów Hegla, sam jestem w posiadaniu DACa, mam swoje wyrobione zdanie o tej marce, jak też o kilku innych.

Do czynienia miałem z H190 i H90, gdzie może was zaskoczę,  ale ten drugi mi się bardziej podobał, jak dla mnie bardziej wyrównane pasmo. W H190 przeszkadzała mi góra, chociaż adaptacja akustyczna jest w moim pokoju.

Podchodziłem do H90 kilka razy, uważam, że  to bdb wzmacniacz zwłaszcza w kontekście ceny za jaką go można było wtedy posiadać. Teraz jak patrzę  na cenę tego wzmaka w top hi-fi, to brałbym bez zastanowienia.

W tamtym czasie gdy chciałem zmienić piecyk,  było u mnie kilka wzmaków łącznie z hybrydami, był też Atoll IN300 2x droższy od H90 na tamten czas, a jednak 90ka zapadła mi głęboko w pamięci i "sercu", myślę że nawet bardziej niz Atoll.

Ostatnie moje podejście do tego wzmacniacza było wtedy, gdy miałem możliwość zestawienia go z Moonem Neo250i, to miała być ostateczna "rozgrywka".

To zadecydowało, ale jednak został ze mną Moon ?

Pomimo tego uważam, że Hegle to bardzo dobre piecyki pod wieloma względami nawet w kontekście jakość/cena, cena nie gra wiem.

Nie rozumiem tylko niektórych wpisów, po co to udowadnianie swoich racji, wiem to bardzo powszechne na tym forum takie: "moja racja jest mojsza" - tylko po co?

Dziś cieszę się bardzo fajnym brzmieniem z Moona chyba już dalej nie chcę szukać,  powoli brakuje życia, żeby wciąż zmieniać kolejne piece i dalej gonić króliczka.

 

 

 

 

 

Mam podobne zdanie.

Byłem ownerem H200,długo słuchałem na pożyczonym H300 i uważam ,że to porządne wzmacniacze,jednak w moim przypadku pomysł na dzwięk Naima bardziej mi odpowiadał i dalej odpowiada.

Zamieniłem Hegla na Naima,jako drugi dokupiłem starego Luxmana po full recapie i mam spokój.

Za tę cenę co teraz są dostępne H200 i H300 z drugiej ręki to można napisać że to okazja cenowa za oferowaną jakość dzwięku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, shiver07 napisał:

Hegel jest drogi ceni się nie ma co ukrywać. 

Nowy tak,ale używki są już  w miare za rozsądne pieniądze.

Ma duży spadek na rynku wtórnym bo to dość popularny sprzęt ,z dobrym zapleczem reklamy i marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, malvern1 napisał:

Za tę cenę co teraz są dostępne H200 i H300 z drugiej ręki to można napisać że to okazja cenowa za oferowaną jakość dzwięku.

myślę że trzeba dorzucić do tego grona i można tak już też pisać o H360

co sądzicie o tej ofercie, może to ktoś z forum:

https://www.olx.pl/oferta/hegel-h360-CID99-IDFSpBa.html#b3a59147f9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Klecha86 napisał:

Wpadnij kiedyś to zobaczysz co ta chińska wydmuszka połowę tańsza potrafi w odpowiednim systemie . 

Klecha wyluzuj, miałem H200 i .....więcej nie będe powtarzał. Co do ceny ,kupiłem mojego Sansuja za mniej niz uzywany H200-the end

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, misiek x napisał:

Co do ceny ,kupiłem mojego Sansuja za mniej niz uzywany H200-

To faktycznie . Skoro dałeś mniej niż za używanego  h200 to kupiłeś go po prostu za kwotę jaką jest wart.  I miłego słuchania ?

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, malvern1 napisał:

Ma duży spadek na rynku wtórnym bo to dość popularny sprzęt ,z dobrym zapleczem reklamy i marketingu.

Jak większość popularnych marek na tym rynku, podobnie rzecz się ma z okablowaniem i nikt nie jęczy z tego powodu.

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tu sie pozbyć  Hegla? ? nigdzie sie tak nie dzieje jak tu ,owszem sa fora gdzie dostaje z 5 powiadomień dziennie ale przeważnie jest juz tam jazda bez trzymanki i jeden wielki hejt albo total pitolonko o dyrdymałach , ale nie o tym chciałem bo zrobiłem sobie od kilku dni h200A jako koniec mocy a za pre robi Mimetism 15.2 i panowie chyba jescze nigdy takiego progresu nie miałem , Mimetism to mała manufaktura Szwajcarsko -Francuska i to jest granie z minimalnym ciepełkiem ale bez kompromisów i żadnego plumkania mówię tutaj o graniu tego pieca jako sam w sobie a  jest  kozak uważam  , ale  z Heniem jest to taki świetny constans że jestem pod bardzo  dużym wrażeniem poprawa we wszystkim i potwierdzam wypowiedzi wczesniejsze chyba Klecha pisałeś żeby go zrobić jako pre i owszem już to kiedys robiłem z hd25 ale wtedy rezultat był mizerny ;)) 

Myśle więc że po modzie będzie tylko lepiej ale i potwierdza się fakt że pre w h200 jest do poprawki  ;)) bo to już słychać nawet w samych wokalach słowach i ich zrozumieniu tutaj słysze i rozumiem wszystko od pierwszej do ostatniej literki , ale i cała reszta jest o klasę wyżej minimum i znowu Heniu jest git ;)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, freju napisał:

No i jak tu sie pozbyć  Hegla? ? nigdzie sie tak nie dzieje jak tu ,owszem sa fora gdzie dostaje z 5 powiadomień dziennie ale przeważnie jest juz tam jazda bez trzymanki i jeden wielki hejt albo total pitolonko o dyrdymałach , ale nie o tym chciałem bo zrobiłem sobie od kilku dni h200A jako koniec mocy a za pre robi Mimetism 15.2 i panowie chyba jescze nigdy takiego progresu nie miałem , Mimetism to mała manufaktura Szwajcarsko -Francuska i to jest granie z minimalnym ciepełkiem ale bez kompromisów i żadnego plumkania mówię tutaj o graniu tego pieca jako sam w sobie a  jest  kozak uważam  , ale  z Heniem jest to taki świetny constans że jestem pod bardzo  dużym wrażeniem poprawa we wszystkim i potwierdzam wypowiedzi wczesniejsze chyba Klecha pisałeś żeby go zrobić jako pre i owszem już to kiedys robiłem z hd25 ale wtedy rezultat był mizerny ;)) 

Myśle więc że po modzie będzie tylko lepiej ale i potwierdza się fakt że pre w h200 jest do poprawki  ;)) bo to już słychać nawet w samych wokalach słowach i ich zrozumieniu tutaj słysze i rozumiem wszystko od pierwszej do ostatniej literki , ale i cała reszta jest o klasę wyżej minimum i znowu Heniu jest git ;)) 

Odłącz całkowicie pre z h200A podłącz się bezpośrednio z końcówki na gniazda rca tak jak jest w h20 dopiero zobaczysz co znaczy progres ?

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Klecha86 napisał:

Odłącz całkowicie pre z h200A podłącz się bezpośrednio z końcówki na gniazda rca tak jak jest w h20 dopiero zobaczysz co znaczy progres ?

Tzn  rozumiem że samo wpięcie w wyjście HT nie odcina pre całkowicie ? myślałem że tym sposobem omijam całkowicie pre ? Widziałem ze faktycznie cos tam pokazywałeś  na foto tym srebrnym kabelkiem  mundorfem robiłeś ?  to juz jak będę zawoził  go to wspomnę mu może mi to zrobi na jakimś patencie żebym mógł sobie to szybko przepinać ,tylko nie bardzo kumam co to zmienia hmm sygnał mimo wszystko gdzieś idzie przez pre na wyjściu HT ?

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, freju napisał:

No i jak tu sie pozbyć  Hegla? ? nigdzie sie tak nie dzieje jak tu ,owszem sa fora gdzie dostaje z 5 powiadomień dziennie ale przeważnie jest juz tam jazda bez trzymanki i jeden wielki hejt albo total pitolonko o dyrdymałach , ale nie o tym chciałem bo zrobiłem sobie od kilku dni h200A jako koniec mocy a za pre robi Mimetism 15.2 i panowie chyba jescze nigdy takiego progresu nie miałem , Mimetism to mała manufaktura Szwajcarsko -Francuska i to jest granie z minimalnym ciepełkiem ale bez kompromisów i żadnego plumkania mówię tutaj o graniu tego pieca jako sam w sobie a  jest  kozak uważam  , ale  z Heniem jest to taki świetny constans że jestem pod bardzo  dużym wrażeniem poprawa we wszystkim i potwierdzam wypowiedzi wczesniejsze chyba Klecha pisałeś żeby go zrobić jako pre i owszem już to kiedys robiłem z hd25 ale wtedy rezultat był mizerny ;)) 

Myśle więc że po modzie będzie tylko lepiej ale i potwierdza się fakt że pre w h200 jest do poprawki  ;)) bo to już słychać nawet w samych wokalach słowach i ich zrozumieniu tutaj słysze i rozumiem wszystko od pierwszej do ostatniej literki , ale i cała reszta jest o klasę wyżej minimum i znowu Heniu jest git ;)) 

Witamy niewierny Tomaszu, egzorcyzmy pomogły ? choć wielebny Zoro i Cezar już mieli dokonać apostazji. 

Przypominamy ze Musisz jednakowoż dokonać ponownego wpisowego w kwocie nie mniejszej niż pincet zlotyszy na konto przeora znaczy mojsze ?

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacm napisał:

Witamy niewierny Tomaszu, egzorcyzmy pomogły ? choć wielebny Zoro i Cezar już mieli dokonać apostazji. 

Przypominamy ze Musisz jednakowoż dokonać ponownego wpisowego w kwocie nie mniejszej niż pincet zlotyszy na konto przeora znaczy mojsze ?

Wybaczcie mi apostołowie żem sie zachował jak nie wierny Judasz i chciał sprzedać wiarę naszą za kilka srebrników , sam sobie wymierzam karę chłosty o panie  błagam o wybaczenie  ??, a te pińcet srebrników pozwolę sobie przeznaczyć na rozwój i wzmocnienie mojej wiary w Henia ?

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.