Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.10.2020 o 06:58, jacm napisał:

zapomnisz już o zmianach

piszemy ze zrozumieniem

 

W dniu 22.10.2020 o 06:58, jacm napisał:

możliwe że na zawsze. 

Napisałeż że zapomni o zmianach ...a mozliwe że na zawsze - nie przekręcaj teraz 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, misiek x napisał:

piszemy ze zrozumieniem

 

Napisałeż że zapomni o zmianach ...a mozliwe że na zawsze - nie przekręcaj teraz 

Misiek zjedz Snickersa 

Poleciłem Ampki 5 osobom i 5 jest szczęśliwa. Kolega zastanawia się na co zmienić to co byś polecił napisz ? Bo ja nie mam więcej pomysłów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoro,jak jestes taki ciekawy to sprawdż. Napisałbym niegrzecznie ,ze nie Twój in.....Widze ze jeżeli tylko ktos ma inne zdanie od razu jest niemile widziany tutaj. Miałem lub słuchałem kilka hegli przez ok. 3 lata a więc mam o czym pisac , nie wymyslam niczego.

Co do połaczenia z innymi kolumnami to z  Sitarami było dobrze a z moimi aktualnymi Wilson Benesch arc jeszcze lepiej.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, misiek x napisał:

Snickersa ,dziekuję. Jeżeli guru polecił ,to co ja szara myszka(misiek) ? mogę więcej (lepiej ) polecić .

Możesz pisać co Ci się podoba ale fajnie jakby to miało wartość dodatnia. 

Zauważ że wcinasz się w rozmowę która nie dotyczy Ciebie, piszesz utarte ogólniki a na konkretne pytanie kolegi odpowiedzi nie udzielasz. Jaki sens jest prowadzenie takiego dialogu ? Mądrości pełno a rozwiązania zero. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, misiek x napisał:

Co do połaczenia z innymi kolumnami to z  Sitarami było dobrze a z moimi aktualnymi Wilson Benesch arc jeszcze lepiej.

Wniosło coś ? 

3 minuty temu, jacm napisał:

Możesz pisać co Ci się podoba ale fajnie jakby to miało wartość dodatnia. 

Nie jesteś od oceniania co ma jaka wartość- jasne ?

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, misiek x napisał:

Nie jesteś od oceniania co ma jaka wartość- jasne ?

Jasne a moze ciemne, zalezy jak zestroisz ?

Wlasnie z synem ogladam "Masza i niedzwiedz" ale wymiataja zwierzaki, tylko misiu nie czuje rytmu ?

 

IMG_20201023_193803.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, CEzAR21 napisał:

Jasne a moze ciemne, zalezy jak zestroisz ?

Wlasnie z synem ogladam "Masza i niedzwiedz" ale wymiataja zwierzaki, tylko misiu nie czuje rytmu ?

 

IMG_20201023_193803.jpg

Najlepiej wszystko zamienić w ironię. Wielcy obrońcy hegla. Bajka akurat dla takich guwniarzy jak  ty. Gówniarz= mający nało lat =małolat.

14 minut temu, zoromoto napisał:

ja jestm gruuubo przed 60tka nie odnalazł bym się... 

ja się odnajduje ,chociaz tez grubo przed

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu hegla nie polubil

chlopak biedny wzial sie zgubil

bo sansuja go skusila 

A muzyka jest tam mila

Lecz to granie inna era

Gryzie misia to cholera

Wiec na forum smialo wbija

Podrzec trzeba troche ryja

Noz, widelec zejdzie spina

Gdy natrafi sie zwierzyna

Trafia misiu na cezara

Ooooo to bedzie ma ofiara !

Cisnie misiu oporowo

Cezar kreci tylko glowa

Ale musi byc riposta

Lecz to sprawa jest nie prosta

Wiec na fali cezar leci

Wierszyk z jajem szybko kleci

Moze misiu poluzuje

Moze znow sie tylko spluje

Efekt zaraz tu poznamy

Wszyscy misia pozdrawiamy ?

 

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar słuchał pana ,co pan powiedział piesek zrobił ,nie miał swojego zdania jak to wierny psiak. Tylko pan  inaczej miał na imię nie np. guru. 

Cezarku wierszyk niczego sobie-przyznaję. Kiedyś jednak cię prosiłem żebyś nie nie nazywał mnie zdrobniale, nie jestesmy kolegami i chyba jestem starszy. Świat jest mały a internet nie tak anonimowy jak sobie myslisz. Może kiedyś sie spotkamy twarzą w twarz i wtedy powiesz do mnie misiu ....a co z tego wyniknie ?

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, misiek x napisał:

Cezar słuchał pana ,co pan powiedział piesek zrobił ,nie miał swojego zdania jak to wierny psiak. Tylko pan  inaczej miał na imię nie np. guru. 

Cezarku wierszyk niczego sobie-przyznaję. Kiedyś jednak cię prosiłem żebyś nie nie nazywał mnie zdrobniale, nie jestesmy kolegami i chyba jestem starszy. Świat jest mały a internet nie tak anonimowy jak sobie myslisz. Może kiedyś sie spotkamy twarzą w twarz i wtedy powiesz do mnie misiu ....a co z tego wyniknie ?

Skad wiesz ze powiem misiu jak cie spotkam ? Moze spojrze obcenie wizualnie, no no chlop prawie 2m, na oko piec trzy w lapie, widac po uszach ze cos trenuje i najzwyczajniej w swiecie z zaskoczenia przyczaje sie i ........spierdziele !!!  a nogi mam dlugie bo ja podobnie jak ty prawie 2m mierze wiec obstawiam ze po chwili wyczerpujacego biegu zatrzymasz sie i krzykniesz "no dobra cezar, slowo przepraszam z twojej strony i bijemy pione" na co ja "spoko misiek wielka sorka ale mam prosbe wiecej mi nie groz bo ja czasem glupi jestem i sie rzucam z motyka na słońce i później tylko żona ma pretensje"

I tak zostaniemy kolegami ?

A bym zapomnial, lat mam 35

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegami nie zostaniemy a prośba nadal aktualna. A teraz tak , jeżeli ktoś ma 2m i coś ćwiczył to uciekasz i wiecej nie nazywasz ironicznie a jezeli ktos jest chudy ,mały i słabowity to już mozna ? SUPER.

ps-może coś sprzedałeś ,kupiłes z audio.....naprawdę łatwo można kogoś znależć

7 minut temu, CEzAR21 napisał:

czasem glupi jestem i sie rzucam z motyka na slonce"

ps2- uwielbiam takie wyzwania, czy trudniej tym lepiej

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, misiek x napisał:

Kolegami nie zostaniemy a prośba nadal aktualna. A teraz tak , jeżeli ktoś ma 2m i coś ćwiczył to uciekasz i wiecej nie nazywasz ironicznie a jezeli ktos jest chudy ,mały i słabowity to już mozna ? SUPER.

ps-może coś sprzedałeś ,kupiłes z audio.....naprawdę łatwo można kogoś znależć

ps2- uwielbiam takie wyzwania, czy trudniej tym lepiej

Robi się mrocznie

Nie wiem jak mam ci to powiedzieć żeby cie znowu nie urazić? 

Snikersy były, wierszyk był, no nie wiem, weź coś doradź bo jeszcze zaraz się okaże że jednak jesteśmy kolegami ale po fachu. Zasady znasz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar prośba była co do zdrabniania , a teraz jeszcze jedna , jak coś to pisz na priv, tam bez owijania w bawełnę. Nie zaśmiecajmy tutaj .

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, misiek x napisał:

Cezar prośba była co do zdrabniania , a teraz jeszcze jedna , jak coś to pisz na priv, tam bez owijania w bawełnę. Nie zaśmiecajmy tutaj .

Prosba za prosbe. Ja nie zdrabniam ty nie rozwalasz klubu hegla. Uszanuj nasze zafascynowanie tymi a nie innymi klockami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacm napisał:

. Prawdopodobieństwo że te kolumny nie spasują są znikome bo 

1 nie posiadają własnego charakteru, można je dowolnie dostroić dźwiękowo 

2 są bardzo ale to bardzo łatwo ustawne w pomieszczeniach. Bardzo dużo wybaczają akustyce. 

3 kto docenił szkołe grania Hegla nie będzie miał problemu z tymi kolumnami. 

To że nie posiadają własnego charakteru (hmm,każde jakiś posiadają,ale niech bedzie) nie gwarantuje że spodobaja sie każdemu. Może ktoś lubi jakiś charakter (kolumn) w połaczeniu z heglem ?  Oczywiście mozna spróbować i sprawdzić samemu.

4 godziny temu, misiek x napisał:

Bzdura ....i nie dla tego że xenony i hegel to złe połączenie. Dlatego że Tobie się podoba to nie znaczy że Kowalskiemu czy Nowakowi też się spodoba. Wszystko zależy od osobistyvh preferencji, gustu , pomieszczenia,akustyki , żródła,kabli itp. Nie można z góry zakładać że dla każdego takie połaczenie bedzie odpowiednie- każdy lubi co innego.

Pozdrawiam.

Gdzie tu jest rozwalanie lub napisanie czegoś złego o heglu lub amphionach ? Pytam ?

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudny jesteś misiek i brakuje ci dystansu ,po za tym jeśli chcesz coś negować to takie minimum trzeba to odsłuchać ,przewalić jak to się mówi i wtedy robisz atak bo masz argumenty ,jeśli oczywiście coś ci w danych paczkach nie pasi ,lub jest ewidentna nie prawdą, druga sprawa z guru " to my tu łacha ciągniemy i trzeba to wiedzieć jak wbijasz na nie swoje podwórko , a jak juz wbijasz to zaskocz nas czymś nowym ,nie wiem  wybitnie lepszym i u argumentuj dlaczego to leje amphiona czy innego Henia ,ale zawsze pamiętaj musisz to przewalić nie wyczytać .

Jak się cofniesz lub dogłębnie śledzisz wątek zauważysz że też byłem sceptycznie nastawiony do Amphionów i drażniła mnie też ta trochę nachalność z nimi związana i propagowana tutaj na forum , dlatego postanowiłem to sprawdzić zweryfikować mit ,i żaden guru " niema tu nic do gadania czy mówienia mi że to ma mi się podobać chłopie ,tu nie ma żadnego spisku zmowy itp,,

A Ampki są po prostu  dobre ,choćby nawet dlatego że nie mają ograniczeń w metrażu , owszem mają ale gwarantuje ci że nie zagrają totalną bułą nawet w małym pomieszczeniu i w tym są genialne bym nawet powiedział ;))

No chyba że Zorro je tak zmodził dobrze ? bo w oryginalnej wersji nie słuchałem ?

Ps; I nie grozimy kolegą z forum ok !

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freju ,nikt nikomu nie grozi. Jeszcze raz napiszę 

8 godzin temu, misiek x napisał:

Bzdura ....i nie dla tego że xenony i hegel to złe połączenie. Dlatego że Tobie się podoba to nie znaczy że Kowalskiemu czy Nowakowi też się spodoba. Wszystko zależy od osobistyvh preferencji, gustu , pomieszczenia,akustyki , żródła,kabli itp. Nie można z góry zakładać że dla każdego takie połaczenie bedzie odpowiednie- każdy lubi co innego.

Pozdrawiam.

ps-a tak nawiasem mówiąc to pisalismy na priv jakiś czas temu i Twoje zdanie o heglu było zgoła inne niz na forum

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, CEzAR21 napisał:

Misiu hegla nie polubil

chlopak biedny wzial sie zgubil

bo sansuja go skusila 

A muzyka jest tam mila

Lecz to granie inna era

Gryzie misia to cholera

Wiec na forum smialo wbija

Podrzec trzeba troche ryja

Noz, widelec zejdzie spina

Gdy natrafi sie zwierzyna

Trafia misiu na cezara

Ooooo to bedzie ma ofiara !

Cisnie misiu oporowo

Cezar kreci tylko glowa

Ale musi byc riposta

Lecz to sprawa jest nie prosta

Wiec na fali cezar leci

Wierszyk z jajem szybko kleci

Moze misiu poluzuje

Moze znow sie tylko spluje

Efekt zaraz tu poznamy

Wszyscy misia pozdrawiamy ?

 

Nie ma co masz talent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze dyskusja jak z dzieciakiem a póżniej pretensje że nie na temat. Jacm myslałem że jesteś poważny facet ale jednak się myliłem. To co teraz napisałeś świadczy tylko o Tobie.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.